Ted (2024) (seriál)

Dobry serial zasvineny LGBTQBLABLABLA+ propagandou, ktora je v 6. diele neskutocne nasilu vnutena.

Modrooký samuraj (2023) (seriál)

Rozhodne jej mohli dat viac svalov a niektore bojove sceny spravit realnejsie. Inak ale velmi podareny serial, zaujimavy den, dobre spravene postavy, velmi dobre sa na to pozera. Taky animovany kill bill s lepsim dejom (dokonca tak aj hrala hudba battle without honor or humanity z kill billa :-))

Zaklínač - Série 3 (2023) (série)

Proste soap opera. Kazdy tam po kazdom krici ako mu na nom zalezi a do toho plače, dej nic moc, stale sa na to da pozerat, ale jedna sa uz o slabsi priemer.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Dalsi velmi nadhodnoteny serial podla skutocnej udalosti. Casto krat nasilu natiahnute diele, kde sa takmer nic nedialo. Ako pocta padlym vojakom fajn, ale ako serial slabsi priemer.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

1 hviezdicka dole za to, ze hlavny zaporak je slepy a kosi ich tam jedneho za druhym. To, ze je film John Wick nerealny uz od prveho dielu je jasne snad kazdemu, ale s tymto to uz prehnali. Inak klasicky John Wick.

John Wick 2 (2017)

Opat pekne spracovane a Neo zahral perfektne, ale co mi vadilo bolo, ze to uz trochu prehnali s tym, kto vsetko je asasin. V momente, ked bola na neho vypisana odmena, tak skoro kazdemu v meste prisla SMS, ako keby naozaj kazdy druhy clovek bol najomny vrah, co je az prilis nerealne...

Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)

Prvé 2 série jednoznačne 5*, ale prvá cca polovica tretej a štvrej série boli pomerne slabé, preto celkovo 4*. Navyše je smutné, že "The Final Season" neukončí príbeh, aj keď existuje už len cca 10 dielov mangy po skončení tejto série. Velmi ale oceňujem, že autor nemal potrebu do príbehu vkladať akúkolvek romance medzi postavami, to je v dnešnej dobe vzácnosť.

Duna (2021)

Za vizualne spracovanie, vyber kvalitnych hercov, zopar obstojnych scen a celkovo slusnu dynamiku inak velmi jednoducheho deja, davam 3*. Pokial niekto pozera filmy vyslovene len kvoli pribehu, tak bude z tohoto velmi ocakavaneho kusku dost sklamany.

Cesta za živou vodou (2019)

Urcite to nie je film na take "solo pozeranie", obvzvlast pre dospeleho cloveka, ale ako dobre spracovana rozpravka, myslim ze fajn.

Arcane (2021) (seriál)

Doslova umelecke dielo. Kazdy kto videl videa od Riot Games musel cakat, ze tento serial bude nieco extra, ale toto prekonalo ocakavania hadam kazdeho. Ako hovori LoL komunita uz niekolko rokov -- zahodte tu odpadovu hru a venujte sa len kinematografii. Je mi zahadou ako niekto moze byt schopny dat tomuto cokolvek menej nez 5*.