Michnak

Michnak

Dominik Stanek

okres Olomouc
Don't waste your time looking back, you are not going that way

9 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Soudce (2014)

 • poster

  Navěky silný (2008)

  Vskutku povedený sportovní film, který není o tom, jestli projedete cílem první nebo jestli vstřelíte více gólů protihráčům. Tenhle příběh je o životních hodnotách, které Rick Penning (Sean Faris) objeví až díky životní facce, která ho přiměje se svým životem něco udělat. Ve filmu je nastolená opravdu skvělá atmosféra, která vás donutí odhodit hamburger, který máte ve svý tlustý ruce, a místo toho si radši zajdete ven zaběhat a nebo na nějaký ten pátek vyhlásíte svému tělu prohobici. Jednu hvězdu bych ovšem strhnul a to za kýčovitý konec, který je tak typický pro filmy natočené z druhého konce Atlantiku. Jak jsem již řekl... skutečnou výhrou by v tomhle filmu měla být osobnostní změna a né pozice míče na hřišťi.

 • poster

  Rivalové (2013)

 • poster

  Everest (2015)

 • poster

  Největší showman (2017)

 • poster

  Avengers: Infinity War (2018)

 • poster

  Avengers: Endgame (2019)

 • poster

  Joker (2019)

  Špatný den? Arthur (Joackhim Phoenix) má špatný den už od svého narození. Život se s ním vůbec nesral a dal mu sežrat každý jeho pokus o radost z existence. Což je celkem prekérní situace, když se chcete živit jako klaun. Musím uznat, že opravdu zajímavý background před nějakým tím zvratem, který k "překvapení" každého opravdu přišel. Temná atmosféra Gothamu, pro mě neobvyklá příběhová linie připomínající Forresta Gumpa nebo herecký výkon samotného Joackhima Phoenixe - to jsou všechno důvody k tomu, proč by jste měli shlédnout tenhle povedený kousek

 • poster

  V síti (2020)

  Konečně jsem zažil ten pocit, kdy můžu po skončení filmu (dokumentu) vstát a s obdivem zatleskat tvůrcům za jejich výtvor, který mi právě prezentovali. Hlavním důvodem tomu byla intenzita děje a jeho realistický výklad, který byl prokreslen perfektní hudbou a překvapivým hereckým výkonem aktérek. Bylo proto jednoduché vtáhnout diváka do příběhu a nepustit ho až do konce. Okolní svět začnete znovu vnímat až potom, co se rozsvítí světla a nebo až vám nasraná uklízečka začne dávat najevo, že by jste už měli odejít. Rozhodně se nemusíte bát, že vám po shlédnutí dokument nezůstane v hlavně ještě na nějakou tu dobu. Možná si i řeknete, že byste si mohli z hecu založit taky nějaký ten fake účet malé holky, aby jste to viděli na vlastní oči. (Je to těžší než se zdá). Naléhavost zneužívání dětí na internetu je jasná a proto byla taková osvěta opravdu potřeba. Doufám, že to celé bude mít nějaký užitek, aby si rodiče více hlídali, co dělají jejich děti na internetu a že si „predátoři“ dají větší pozor, komu ukazují svůj penis a po kom chtějí nahé fotky.

 • poster

  Gladiátor (2000)