MartinezZ

MartinezZ

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 19 37 54 72
    • 17.3.2018  10:43

Sice 120 minut, ale i tak mi to celé vyznělo, sice fajn, ale pokrácené, osekané, jak kdyby sestříhané a chyběl tomu nějaký vývoj, Jako jednohubka fajn, ale to je všechno.

• 17.3.2018  10:39
    Komorná (2016)

No. Kdybys si všiml režisér, obešel bych film obloukem. začátek není špatný a první dva dějové twisty taky ne, má to nápad a hezky to vypadá. Pak ale zklamal dramaturg a někdo, kdo by byl schopen říct, že je třeba námět oproti předloze poněkud upravit. Příliš mnoho dějových rotací a naprosto neskutečně dementní až hovadský konec to celé totálně zazdil. Mělo to končit jejich útěkem a radostí a finito. cokoliv dál vystřihnout. Naprosto zkažený film. A nějaký nahatý Asiatky, jejichž scény šly taky zkrátit na desetinu a ději by to nijak nevadilo, jsou jen dost lacinou úlitbou, aby se o filmu mluvilo.

• 7.3.2018  10:20

Šlo to. Bruce to v sobě stále má, ačkoliv tak první půlhodinka, než došlo k setkání v domě, byla hrozně nudná, trapná a měla mít tak maximálně pět minut. Bylo z toho prostě znát, že bylo nutné stopáž jakkoliv natáhnout, aby to mělo alespoň těch 100 minut + závěrečné titulky. Pak to ale šlo o něco lépe a divák se necítil v sedadle trapně. Takže svým způsobem překvapení, čekal jsem totiž něco, co se, s Brucem v hlavní roli, omylem dostalo na plátna, namísto rovnou na BR. Bruce ale umí i hrát a má to skutečně nějaký smysl a sem tam i humor, byť mi do vyznění postavy a děje ne zas úplně 2x seděl, ale kino se smálo. Několik scén by zasloužilo návštěvu raději před jídlem než po jídel. A konec zlouna jsem taky čekal, že bude lehce epičtější. --- 2,5*

• 18.2.2018  11:30

Na jednu stranu je skutečně fajn, že se znovu po mnoha letech na obrazovky dostal "Star Trek". Na druhou stranu je to skutečně asi nejslabší Star Trek, a to dokonce nejsem ani fanda Enterprise (2001 ***). Divná hlavní postava s divnými komplexy a seříznutým karfiolem na hlavě, u které, díky jejímu chování, nechápu, jak s ní mohla mít její původní kapitánka plány na její vlastní velení lodi. Charismatem postav jí bez potíží převýšily stále divně se mračící hlavní inženýr, její postupně čím dál tím víc odvázaná zrzka-kudrdlinková a hlavně chutný, leč nestravitelný Kalpian, kterého považuji asi za to největší plus celého seriálu a přínos do Star Trek univerza - další nový skvělý ufoun :) Jinak ale nápad na podprostorem hopsající hmyz a plíseň šířící život skrze vesmíry mě tedy skutečně neuhranul a finální díl byl echt nesmyslný. Měli nechat Emperorku uškvařit Chronos, nehledě na to, že by to nezapadalo do tamní historie. U tohohle seriálu by mi to totiž bylo úplně šumák. --- Tenhle rok se vrátily dva Star Treky: Discovery, která sice má efekty, ale jinak nic moc, a Orville, který sice má leckdy a mnohdy zbytečný americký humor, ale jinak je to mnohem víc Star Trek, než právě "Majkloid". Má plno zajímavých nápadů a ty v Discovery chybí. Přílišné pomrkávání po moderních morbidních seriálech z toho udělalo nějakou jinou odnož Star Treku a tím by to mohlo skončit. Přivedení na scénu Enterprise je jen berlička, jak tohle dítko udržet nad vodou a ne to rovnou zrušit.

• 17.2.2018  15:25

CGI fest, kde se postavy najednou objevují a vypadá to, že je všichni bez potíží mohou nalézt a znají. Do toho ještě Atlanťané, nějaké další DGI hajzlík, u DC klasické lacině-prázdně-nudné prostředí, všechno tmavé a bezbarvé, šedé a nezajímavé. Ty dvě hvězdy jsou za sem tam překvapivě se objevující se humor, povětšinou spojený s Flashem, krterému tam nikdo tam neříká. Celkově je z filmu doslova čpí přetáčky a násilné stříhání tak, aby to nějak dávalo smysl, ale jde na sebe navršené scénky a film končí jako něco ála "Máme na to licence, tak něco natočte, hned. Cokoliv! Třeba týmovky jsou teď v kurzu...". Ale, zase klasicky u DC, někdo nepochopil, že objevuje znovu kolo a že postav na týmovku je málo. Tak se rychle něco odněkud vyškráblo. U DC to prostě neumí. Marvellovky taky sice nejsou kdo ví jaký diamant, ale přesto jsou o několik tříd celkově výše.

• 17.2.2018  10:41

Průměrná představovačka nového techniologického leadera v Marvell světě, majícího vynahradit končícího Starka? Nevím, ale ta průměrnost do toho sedí. Nijak extra zvláštní, klasická tragédie, obalená komiksem. Vypadalo to hezky, ale lpění na barbarských tradicích v době jejich technologické vyspělosti bylo nesmysl, který zavdal existenci děje filmu. Pak se to tam pomlátilo hi-tech kopíma a do světa se vyexportovala dobrota a láska. Prostě takový "OK" film.

• 12.2.2018  09:55

Z S03 jsem tedy na větvi bohužel nebyl. a předchozí dvě série tak pro mě zůstaly nepřekonány. Přišlo mi, že už se tu moc neřeší ani tak ta historie a její napravování, jako až příliš zaměřené na životy těch hlavních představitelů, návratu těch dříve známých, odchodu starých gard a hlavně zase další zločinecká through-time organizace. Vlastně tak už nějak nevím, jestli by bylo dobré, aby byla nějaká S04.

• 4.2.2018  00:06

Ukázka koprodukčního, ale přesto klasicky českého filmu. Vizuálně, technicky kvalitní snímek, kterému chyběla dramaturgie při psaní a revizi scénáře, který absentoval a nahradily ho jen názvy kapitol, u kterých si někdo domýšlel děj tak, aby celek vlastně o něčem byl. Film, ke kterému by se měl divákům dávat manuál. Sice jsem děj pochopil, ale pro mě prostě nepřinesl nějaký ucelený příběh, jen jakýsi zcenzurovaný spis, kde si musíte domýšlet ty začerněné věty a slova. A ty postsynchrony byly naprosto úděsný, že mnohdy nebylo vůbec rozumět, co kdo říká. Předábovávat Poláky ještě chápu, těm by asi většinou nebylo rozumět a nedávalo by moc smysl je v Československu mít a dělat, jak jim všichni bez potíží rozumí, ale předabovávat i Slováky v ději, který se odehrává v Československu, kde alespoň někdo musel slovensky mluvit, je fakt vrchol debility. Veď tam snad nikto nehovoril po slovensky, to čo bolo za Československo vo filme?

• 14.1.2018  18:36

No... Vypadalo to hezky, to se upřít nedá. ale žádný "vodvar" to tedy není a je jedno, že je látka známá snad úplně vše, krom Franty Fuky. Úvodní část, připomínající genialitu Agátina vyšetřovatele, je vyloženě zbytečná a protahující už tak dost dlouhou stopáž filmu. Finální Erkylova rozpolcenost a divadelní výstup u stolu "Poslední večeře" s odpovídajícím počtem apoštolů ale už byla vyloženě patetická. Jak poznamenala přítelkyně: "Ty hnědý vlasy Michelle fakt nikdo nemůže věřit". - A podtrhuje to právě onu přebytečnou afektovanost finálního rozuzlení. Zase se jednou potvrdilo, že film plný známých tváří neznamená automaticky strhující dílo. A je to docela škoda, Kenete!

• 7.1.2018  10:47

Neuhranulo. Celou dobu sledujeme jednu káču, příliš ambiciózní, zahleděnou, cílevědomou a přes mrtvoly kráčející, kterak pro dobro obětuje sama sebe? Ne, nepřesvědčila mě v tom. Scénáristická klička sice dobrá, ale celou dobu k ní nic nesměřovalo, takže jako když měli námět hlavní dějové linky, ale nevěděli, jak by k ní mělo dojít, tak se něco rychle splácalo. O půl hodiny méně počátečního politikaření a nic by se nestalo.

• 6.1.2018  09:33

Jako, ono to blbé není, ale prostě jsem asi vyrostl v době původní hexalogie a ten přerod na novou vlnu s novými postavami, byť za přispění matadorů a byť jde o logický pochopitelný krok, mi prostě nejde moc pod kůži. Samozřejmě i ve starých SW byl humor přítomný (ahoj, Forde), tak tady mi to přišlo takové násilně naroubované, protože se čeká, e tam něco takového bude. I když různé pády a bouchání se o hlavu je zbytečně laciné. Ušoplesk Driver, skinny-Ridley ani Johnny Boeing v mém pohledu postrádají nějaké charisma, kvůli kterému bych si je se SW spojoval nebo mě vůbec nějak bavili. Ridley roli bohužel moc nevěřím, alespoň Driver ztvárňuje tu rozervanost dobře. Gleesona jsem z počátku pořádně ani nepoznal na můstku i když jsem věděl, že to musí být on. --- Teď možná budu vařit z vody a omlouvám se, pokud budu plácat nesmysly, ale v době původní hexalogie jsem byl děcko a nějak mi moc nepřišlo, že by v sáze objevovaly výrazné známé herecké tváře. Možná a právě proto mi přišly filmy zajímavější, méně známé či odjinud neznámé tváře jsem si s rolemi spojil jednodušeji. Tady mi nějak vadí, jak se všichni chtějí upíchnout, alespoň na chvilku, v TĚCH Star Wars - Isaaca ještě překousnu, ale Del Toro? A o Rogue One ani nemluvě. Je mi jasné, že de o prachy, ale trochu zbytečně se tlačí na ždímání značky a její slávy a přilepit se k tomu chce tak na chvíli úplně každý. --- Odhlédnu-li ale od toho, jde o prostě jen restart ságy. JE (!) škoda konce role právě Hamilově, ale jak jsme viděli u Yody, autoři se bez potíží dovedou vykašlat jen na dříve vyobrazované "pouhé" zobrazení "duchů" a oživit jde úplně kohokoliv jakkoliv a kdekoliv, takže není všemu konec. Jen se tím ale dost tříští pravidla, která celý koncept mohou držet pohromadě nebo ho nechat roztéct po podlaze. Příliš lacině klišovitých zvratů a scén bum-do-hlavy v rámci postupu děje a nevymýšlení složitých důvodů jak a proč se postava dostane tam, kam potřebuje a má být, je taky docela... smutné. Jde prostě o ždímačku tématu a ságy, chápu. Nicméně taky musím po včerejší projekci uznat, že jsem odcházel z kina s tím, že další díl už asi fakt nemusím vidět v kině. Prostě se tak nějak nemám moc na co těšit. Rozhodně ne na Drivera, Ridley, Boeinga, Isaaca, nějaké americko-asijské malé pivo ani Sicario-Collectora Del Tora. Škoda. --- PS: Všichni živí jsou z děje pryč, jen jedna zesnulá v příběhu zůstává. To jsem tedy zvědavý, jak se jí v příběhu zbaví...

• 5.1.2018  23:24
    Bright (2017)

3,5* - Docela příjemná oddychovka. Sice je to eRko, ale zas nic tak přehnaného, což mi vyhovuje. Zajímavý nápad podaný v sice nijak hlubokém příběhu a světě, ale je to béčkově odsýpající a... Ayerovské. Příště, a že dvojka bude je už odklepnuto, bych rád nakoukl více pod onu primadónovskou elfí pokličku ;) A o trpaslících z Miami se taky jen mluvilo, jako kdyby žádný v L.A. nežili, nebo co... :)

• 2.1.2018  09:15
    Mindhunter - Série 1 (série) (2017)

Vrchol nudy. Fincher je tam uveden snad jen jako hlavní známé jméno nebo měl tak maximálně dozor. Vyzpovídáváním těch nejhorších zločineckých magorů se dva FBi agenti snaží zjistit podstatu psychoušského jednání. Sem tam se přichomýtne nějaký případ, ale v rámci děje seriálu je to takřka podružné. Po 4. díle jsem přeskočil na poslední v sérii a shledav, že se nic nezměnilo, jsem to vzdal. Finito.

• 2.1.2018  09:08

Komedie? Pseudohistorická trapná nuda. Shannon byl tedy na výběr role fakt trefa. Jak poznamenala přítelkyně, bylo by uvěřitelnější, kdyby hrál Micka Jaggera. Takhle to byl film o nějaké pošahané trosce s divnou parukou, hrající si na Elvise, které to z nějakého důvodu všichni žerou, ale přesto, když se objeví někde venku, lidi to moc nebere. Přišlo mi to tak, že v interiérech s tímhle bláznem tuhle hru všichni zaměstnanci blázince hrají, ale není nebezpečný, tak má i vycházky... Že je to celé založené na nějaké "spiklenecké teorii" je mi šumák. Nebylo to ani zajímavé, rozhodně ne vůbec vtipné, konání postav nedávalo moc smysl a vůbec: Kdo sakra dělal casting na hlavní postavu?Úlet, bohužel tím špatným směrem.

• 10.11.2017  13:17
    Kapitán Exner (TV seriál) (2017)

Velmi milé překvapení, až nečekaně milé. Dobří herci, dobrá atmosféra, elegán dlouhý každým coulem a jeho dvojka vyšetřovatelů, zajímavé příběhy. Jak tu někdo v komentářích pyskuje, že to neodpovídá předloze, tak by se měl držet zaručeného pravidla znát danou věc jen z jednoho pohledu a nedivit se, když to jinde zužitkují jinak, aneb když znám literární předlohy, nelezu koukat na seriál nebo musím počítat s tím, že to bude trochu jiné. Tenhle seriál a jeho provedení je velmi podařená práce.

• 4.11.2017  21:43

Proti seriálu jsem nic neměl. Nenáročná podívaná s lokálními problémy, sem tam s nějakým tím mordem. Zacíleno na znalce Šumavy a okolí (a místních postaviček?) s dobrými herci. Netuším sice, jak ve filmu skutečně mluvil David Pospíšil (a pokud se to nedalo poslouchat, tak proč ta tedy hrál...), ale ten jeho předabing bolel. Ne, že by hlas byl špatně, ale dost to k postavě a do filmu nesedělo. A co mi tedy ve všech dílech nesedlo byla byla skutečně hodně divná znělka (nebo úvodní a finální hudba), bůhví komu ze dvojice Zdeněk Barták - Jiří Hradil za ni patří kredit.

• 31.10.2017  06:57

Jako furt je to fajn, ale S02 mi přišla jako klasická natahovaná. Jsme na stejném místě se stejnými lidmi, plus dvě nepodstatné postavy, a co se dělo dříve, se děje v nějaké variantě znovu (paralela s DOOM 2 :). A znovu je třeba zachraňovat svět a znovu se to podaří, ale nebojte, bude S03. V S01 se atmosféra šponovala, tady se jede na volnoběh a jen se přidává víc slizu a mrtvých vědátorů. A hle, najednou je tu navíc Osmička, jedenáctka začne všechny v dalších sériích hledat a máme tu paralelu se Sense8. Asi mě to tentokrát moc nepřesvědčilo.

• 24.10.2017  13:08

Bohužel přesně takové, jak se říkalo. Přepísklé, vyčpělé, s americkým klasickým "humorem". --- První díl byl na můj vkus sice i tak zbytečně brutální, ale přesto to bylo zajímavé. Tady se jen recyklují nápady a ty trapné jsou ještě více na dřeň. Hned úvodní scénka je příliš hlasitá, příliš veřejně akční a postrádá ducha filmu, uvedeného na plátna v rámci prvního dílu. Příliš třeskutě degitálně akční s klasicky americkou fekální třešničkou, jak jinak. Z Tarona se v prvním díle podařilo udělat z britského fakana na odstřel Kingsmana, aby tady zase fuckoval skoro v každém záběru. Statesmani měli dobré nápady a Julianne si tu mrchu fakt užívala, palec nahoru. Mlýnek a burgery si ale autoři fakt mohli odpustit. A pak ještě nechápu, proč je v některých scénách Taron tak neskutečně zmalovaný a našmínkovaný. V žádném kontextu filmu to nedává smysl. Zkrátit, sestříhat o zbytečné nechutnosti a trapárny a bylo by to lepší. Takhle jen autoři, aby si vzali relativní úspěch prvního filmu k srdci, prostě jen přitlačili a sešlápli plyn bez rozmyslu => zbytečný film se zašlou rozplizlou kreaturou Eltonem. Hvězda za nápady, hvězda za Julianne.

• 3.9.2017  20:40

Nedokoukáno. Furt po sobě všude možně střílejí šikmooký vopice se šikmookými policisty, asi tam jde o nějaké drogy, je to o ničem a hrozně dlouhý a zase režie a scénář stejná osoba - ti lidi nejsou vůbec sebekritičtí, když si režírují vlastní scénáře.

• 3.9.2017  18:26
    Death Note (2017)

Nemá smysl na to koukat, věřte mi. Ne, že by to bylo vyloženě špatné, ale jde prostě o miliontou první variaci stále toho stejného, bez nápadu.

• 3.9.2017  17:43
    Contratiempo (2016)

Hezky propletená rozplétačka, zabitá jen přespříliš sci-fi pointou mimo běžnou realitu. Jinak jde ale ve zbytku filmu o celkem kvalitní kousek.

• 3.9.2017  16:55

No... tak...Heath Ledger, který se z nějakého důvodu přejmenoval na "Hunnam" nechává neustále doma manželku s dětmi, ne proto, aby očistil nějaké jméno rodu, či co, ale protože je to bláznivý dobrodruh a snaží se světu (tedy zaprděným Anglánům) otevřít oči a přesvědčit je o existenci prastarých civilizací. Aby z toho ale divák měl naprosté minimum, tak je všechno ve tmě či v šeru, takže toho moc vidět není. A pokud nekoukáte v naprosto zatemnělé místnosti, kašlete na obraz a jděte u té "rozhlasové hry" klidně žehlit, neuvidíte vůbec nic. No, a pan badatel objeví, co chtěl, a vezme při tom na smrt i svého syna, aniž by to jeho mámu nějak trápilo, že s sebou bere syna "na smrt". Navíc to je celé děsně utahané, rozvláčné, skoro dvě a půl hodiny, takže to evidentně neuhlídali ani autoři a nedostali se někam na snesitelnou hodinu a půl. Docela nuda. Zase další ukázka toho, že stejný režisér i scénárista není nejlepší řešení, chybí tomu nadhled cizího oka, když ho už nemá dramaturgie.

• 1.9.2017  13:29
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Nedokoukáno. Po třetím díle stále moc nevim, o co tam jde a nebo to tuším, ale přijde mi to strašně maloměšťácky nepodstatné, bizarní a hloupé. Nechuť ztrácet tím čas prevýšila původní zajem.

• 1.9.2017  10:11
    Okupace - Série 1 (série) (2015)

Děsný nesmysl. Už základní myšlenková premisa, že si Norsko může brát jako rukojmí celou Evropu a diktovat si, je tak mimo mísu, že cokoliv dalšího na tom postaveného nedává vůbec smysl. Poslední 3, 4 díly jsem už úplně přesával chápat důvody chování postav a nesmyslného děje a navíc jsem v podstatě od začátku očekával kdy že dojde k té oné v názvu zmiňované okupaci - a ono prd celou sezónu, přesto že o "okupaci" a "okupantech" všichni mluví a odpůrci dělají, jak kdyby měli ruské tanky v ulicích. A přitom jde jen o obsazení několika ropných plošin kdesi v Severním moři a o nějaké anexi se zatím nedá mluvit, ani o pokusech. Naprosto ztracená možnost na současnosti tématicky blízký seriál. Premiér je šašek, myšlenkový twist vedoucí rozvědky mimo mísu, u zbytku budete jen vrtět hlavou. Zklamání.

• 30.8.2017  20:22
    Viktorie - Série 1 (série) (2016)

Taková příliš romanticky založená pohádka plná příliš obrázkově-počítačového pozadí. Bez nějakého napětí, bez neunylosti, bez náboje. Všichni takoví příliš hezcí. Vše bez dramatu a když už se divákovi nějakého dostane, zase to vypadá jak z nějaké dětské pohádky. Škoda. To raději The Crown.

• 30.8.2017  20:09
    1864 (TV seriál) (2014)

2,5* --- Historický (a docela zajímavý!) příběh na tři hodiny roztažený do nesmyslných 8 (!) hodin. Zasloužilo by si to značně pokrátit, jak část s dětstvím, tak hlavně o části s prolínající se současností, která tam byla naprosto dramaticky k ničemu. Začínal jsem na rychlosti promítání 110% a u posledních třech dílů už jsem jel na 160% a ještě leckde přetáčel, jinak bych u toho zestárnul a umřel. Zase jedna ukázka nedodržení pravidla "Scénárista si nemá sám svůj scénář režírovat", aneb selhání dramaturgie. Vizuálně i dějově (hlavní dějová linka) je to ale zajímavé dostatečně. Jenom celý projekt někdo neudržel na řetězu a celé se to splašilo. 8 hodinových dílů! (ťuk ťuk na čelo)

• 29.8.2017  10:13
    The Crown - Série 1 (série) (2016)

HBO, Netflix, Amazon a spousty dalších "televizí" jednoduše přebírají, ne-li už úplně přebraly otěže kvalitních projektů způsobem, který klasické filmy prostě nabídnout nedokáží (dlouhé filmy s nutností smrsknout děj do dvou hodin, případně s čekáním na další díl rok i několik let). Tohle je navíc skutečně velmi kvalitně zpracované s výborným hudebním podkresem dění. "Palec hore" Claire Foy (která ho u mě má už od Wolf Hall) a Johnu Lithgow za Winstona, ale neméně i všem ostatním postavám. Těším se na S02.

• 25.8.2017  10:50
    Mistr Meče (2016)

Příliš CGI efektní rádoby hluboký nesmysl ohledně cti šermířů, kde hrál jeden člověk hlavní roli, ale najednou tam byl třikrát nebo čtyřikrát. Sice to byli evidentně jiní herci, ale ve chvíli, kdy se sešli na ulici jsem přestal chápat, o co jde a zjevně jsem tak už nějakou chvíli nevěděl kdo je kdo. No a po chvíli to šlo úplně do kopru, nešlo se v tom zorientovat a důvod, proč všichni konají to, co konají, byl nesmysl. Konec, finito, FFWD.

• 23.8.2017  06:51

Vtipné to místy skutečně je, to ano, a Ryan zde jede takovou odlehčenou verzi své známější akční postavy. I Samuel se snaží. Ale celé mi to přišlo příliš... prostě mi už nějak přijde, že umírání civilů, policistů, záchranářů tam prostě být nemuselo, ab to stále bylo akční, humorné a zlouni vypadali zlounsky. Tohle mi celém filmu zbytečně kazilo dojem.A ze scény s kamionem, díky současnému skutečnému stavu, až zamrazilo. Povedené akční buddy komedie ano, ale šlo to udělat i méně "americky-akčně-hloupě", aniž by to uškodilo filmu.

• 15.8.2017  09:51
    Baby Driver (2017)

Teda, jsem šokován. Taková debilita se z toho filmu vyklubala. Mělo jít o odpočinkový "vodvaz" a vyklubala se z toho neskutečná nuda a posléze naprostý nesmysl. Ze začátku filmu, a pěkně dlouho, čekáte, až se začne něco dít, stále se neděje nic zvláštní, pátr řvoucí nezáživné asi hudby a ježdění v autě, předvádějící řidičské umění hlavní postavy, která se ale chová dost letargicky a ani s ní nesoucítíte, ani vám jí není líto, je vám prostě ukradená a s očima upřenýma na dítě s plastovými brýlemi na plátně vzpomínáte na Ryana Goslinga za tikotu Cliffa Martineze. Že Kevin Spacey musí brát i velmi pochybné filmy už víme, ale i Jamie Foxx? Tak do poloviny filmu jde o nudu a dost očekávatelné zvraty, pak se ale uděje zvrat a postavy se začnou chovat nesmyslně, nesmrtelně, idiotsky a vám se nechce věřit, že by Edgaru Wrightovi až takhle brutálně hráblo a tohle vyplodil a udal do výrobního procesu. Konec je úplná hovadina. A to nemluvím o množství zbytečných smrtí a být studiem, dám nějaké odškodnění všem členům policejního sboru NY za to, jaké blby a kuřata na odstřel z nich ve filmu dělá. Nejprve jsem tedy něco očekával, že se nějak po práci zabavím a trochu odpočinu mozku bez velkých filmových ambicí (dobré ***). Pak jsem se ale začal dost nudit a doufal ve změnu (**) a pak se to zvrhlo v úplně nesmyslnou béčkovou akční hovadinu s adorací mladého kriminálníka a naprosto vymaštěné husy (*) a z kina jsem po dlouhé době odcházel naštvaný na ztráty času. Hodně slabý odvar Drive. Těžká zbytečnost. Hodně. Moc.

<< předchozí 1 2 3 4 19 37 54 72