Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Krimi
  • Animovaný

Poslední recenze (2 199)

plakát

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021) 

Jednou to přijít muselo. Ono to sice bublalo i někdy dříve, ale teď se bábovka po upečení fakt úplně propadla a není to vončo. Jako přidání kouzelníka do MCU bylo ještě fajn, Wanda je jen vedlejší rolí, ale jako vocamcaď pocamcaď a tohle už byl prostě jen slušný digibordel s miliontým dalším vesmírem a unylou zápletkou, jehož jediným důvodem vzniku je přespřílišný anální alpinismus Číně, kde číhají velké prachy a o ty jde přeci hlavně. Že si tímhle alpinismem zbytek světa podřezává už takhle notně naříznutou větev je zjevně úplně šumák - Čína tu chrání vesmír a většina neasiatů jsou tu postavy zloduchů nebo idiotů. Nu což, buď jak buď, digitálně hezké, prakticky ale zbytečně předražená a příliš dlouhá úvodní epizoda nějakého TV seriálu ála Arrow.

plakát

Nadace (2021) (TV seriál) 

Že Asimov napsal nějakou Nadaci jsem do vydání seriálu netušil. A vlastně je mi to úplně jedno, číst to nebudu. Já chtěl vidět prostě nějaký Sci-Fi seriál, byl v tom vesmír, jako úplně hloupě to nevyznívalo, vypadalo to hezky atp. Ale po dokoukání celé první série mám prostě pocit, že jsem koukal na neskutečně roztahaný prolog, který teprve uvozuje něco, co dost možná už nikdy neuvidím, protože S02 mě může úplně jednoduše naprosto minout a i kdyby ne, už si fakt nebudu pamatovat, co se v S01 dělo. Po 10 dílech prostě mát pocit nedodělanosti a toho, že jste koukali na něco ,co zůstalo jen velmi jemně nakousnuté.

plakát

Nadace - Skok (2021) (epizoda) 

Že Asimov napsal nějakou Nadaci jsem do vydán seriálu netušil. A vlastně je mi to úplně jedno, část to nebudu. Já chtěl vidět prostě nějaký Sci-Fi seriál, byl v tom vesmír, jako úplně hloupě to nevyznívalo, vypadalo to hezky atp. Ale po dokoukání celé první série mám prostě pocit, že jsem koukal na neskutečně roztahaný prolog, který teprve uvozuje něco, co dost možná už nikdy neuvidím, protože S02 mě může úplně jednoduše naprosto minout a i kdyby ne, už si fakt nebudu pamatovat, co se v S01 dělo. Po 10 dílech prostě mát pocit nedodělanosti a toho, že jste koukali na něco ,co zůstalo jen velmi jemně nakousnuté.

Poslední hodnocení (5 489)

Hercule Poirot - Milionová loupež (1991) (epizoda) (S03E03)

02.12.2021

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021)

28.11.2021

Osada (2021) (TV seriál)

26.11.2021

Hercule Poirot - A co tvoje zahrádka? (1991) (epizoda) (S03E02)

26.11.2021

Red Notice (2021)

21.11.2021

Nadace (2021) (TV seriál)

19.11.2021

The Protégé (2021)

17.11.2021

Kate (2021)

17.11.2021

Vrátná (2020)

14.11.2021

Reklama

Poslední deníček (42)

BR názor: Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles
Edice: Edice k 20. výročí, 1 disk
Distribuce: Magic Box
Film-Arena: http://www.film-arena.cz/recenze/blu-ray-interview-s-upirem

Balení (3*)
Taková klasika - modrá krabka, přebal, bohužel žádný vnitřní obrázek, takže bílo, jednoduchý potisk placky s původním názvem, jednoduché statické měnu. Za povšimnutí stojí dvě věci: První je onen přebal, který je vybraný dobře a pěkně vypadá, druhým je skutečnost, že obrázek v menu je totožný s tím na přebalu, ale z nějakého důvodu je v něm název filmu ve francouzštině "Entretien Avec Un Vampire: Les Chroniques D'Un Vampire", což nějak nesedí ani k původu vzniku filmu (USA) ani k české edici.

Video (3,5*)
Ano, jde o přepis do FullHD, ale popravdě, zůstává nemálo prostoru, kde by se mohl obraz vylepšit. Těžko říct, jak moc je to záměrem, ale prostě obraz není úplně ostrý a je trochu zrnitý. Je to trochu škoda, protože zrovna tady je sena co dívat.

Audio (4*)
Tady nemám moc co zmiňovat, prostě anglický původní dabing v 5.1. České stereo jsem nezkoušel, nechci si kazit film a postavy.

Bonusy (3,5*)
Lehce nadprůměr a to i přes onu "Edici k 20. výročí". Bonus "Úvod" je jen vystřižená část Filmu o filmu, takže sám o sobě je zcela zbytečný. Další dva bonusy (přičemž jeden je nový právě v této edici) jsou si hodně podobné a skoro totožné, protože ve druhé jsou použity i části z toho prvního - a mluví se tu o postavách, jejich zrodu a vzniku a pohnutkách a filozofii a vlivu na vnímání upírů v moderní společnosti atd., což sice není špatné, ale dvakrát po sobě poněkud zdlouhavé. Nedozvíme se nic o práci na pozadí (krom popisu dvou tří efektů), na place, o kostýmech, výpravě, kulisách, maskách, hudbě... nic. Nic, co bych si představoval u speciální edice. A to je hodně velká škoda. Navíc všechno v nízkém rozlišení a většinou (ne vždy) ve 4:3. Alespoň jsou u všeho české titulky, díky za ně.

Verdikt
Edice k 20. výročí vzniku filmu, přinášející navíc jeden bonus a jiný přebal a obrázek v menu. Budiž. Ačkoliv jde o skvělý film, z edice na větvi úplně nejsem.

BR názor: Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles

Reklama

Reklama