Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krátkometrážní
  • Krimi
  • Rodinný

Obsahy (29)

Reckless (2013)

Rodiče odjíždí na víkend pryč a malého Madse nechávají v opatrování jeho starší sestry Sofie. Když je Sofie s Madsem u vody, seznámí se tu se dvěma klukama. Ti pak později odpoledne přijdou k nim domů a Sofie má hned jiné zájmy, než starost o mladšího bratra. Aby se Madse zbavila, pošle ho nakoupit a věnuje se jen návštěvě.

Godless (2015)

Nate a Steven to nemají snadné. Kromě toho, že jsou bratři a oba gayové, tak se do sebe navíc ještě zamilují. Uvědomují si, že by v rodině i ve společnosti těžko našli pochopení, a věčně se schovávat taky není řešení. Když Steven odejde studovat do jiného státu a budou tak daleko od sebe, zdá se, že by to mohlo pomoct. Po smrti otce zůstane Nate s matkou. Když umře i matka, určité překážky pominou a před oběma je znovu otázka, jestli má jejich vztah šanci.

Après la guerre (1989)

Film se odehrává ve Francii v srpnu 1944. Tři kluci provedli něco, za co se bojí jít domů, tak se rozhodnou utéct do Lyonu, kde žije matka dvou z nich. Po cestě potkávají zraněného německého vojáka, který je donutí, aby mu pomohli. Jakmile však kluci poznají, že voják pro ně není nebezpečím, spřátelí se a společně vyrazí směr Lyon.

Machboim (1980)

12letý Uri potřebuje doplnit vzdělání, tak ho začne doučovat Balaban, který brzy nastoupí do školy jako učitel. Uriho parta kluků jednou uvidí Balabana s nějakým Arabem a dojdou k závěru, že Balaban je špión. Balabana ale politika vůbec nezajímá...

Refugee's Welcome (2017)

Moonif, syrský mladík žijící v uprchlickém táboře v Berlíně, se vydá do města. Na ulici však potká skinheady, kteří ho zmlátí a znásilní. Pig Boy, kterého Moonif předtím potkal v jednom klubu, ho zachrání a poskytne mu ošetření.

Miles (2016)

Miles (Tim Boardman) je v posledním ročníku na střední a už se nemůže dočkat, až vypadne z malého města na filmovou školu v Chicagu. Zdá se, že náhlá smrt otce a s ní spojené finanční problémy jeho plány překazí. Ale ještě je tu možnost využít spolupráce volejbalových týmů jeho školy a Loyola University  Chicago. Půjde to, když je tým pouze dívčí?

The Third Party (2016)

Max (Sam Milby) a Andi (Angel Locsin) spolu chodili na střední školu. Pak šel každý studovat jinam a setkávají se po 5 letech. Andi tajně doufá, že se vše vrátí do starých kolejí. Jenže Max má už někoho jiného, Christiana (Zanjoe Marudo). Po dalších 2 letech stojí Andi u dveří Maxe a Christiana a má jistý problém...

Fair Haven (2016)

Když rodiče Jamese zjistili, že je gay, poslali ho na křesťanskou terapii, která ho měla "vyléčit". Po delší době se vrací, matka před časem umřela, otec zůstal na celou farmu sám. James je konfrontován s tím, co kdysi opustil. I když si myslí, že má jasno, co v životě chce, velmi brzy zjistí, že to tak není.

Blue Briefs (2012)

Kolekce 6 krátkých filmů na téma bolesti lásky mezi kluky. Obsahuje filmy Requited, Boys Like You, We Once Were Tide, Revolution, The In-Between a Frozen Roads.

$30 (1999)

Otec se rozhodne, že ze syna konečně udělá chlapa. Proto mu najme prostitutku. Je tu však jeden háček - syn je gay.

Otra familia, La (2011)

Sedmiletého Hendrixe opustila drogově závislá matka. Pomoc najde u její kamarádky Ivany. Ta se ale o něho nemůže postarat, protože musí odjet. Požádá proto přítele Jean Paula, jestli by se o něho postaral. Jean Paul žije v dlouholetém svazku se svým přítelem, mají vlastní dům a práci. Pro všechny je to výjimečná situace, časem si ale na sebe zvyknou. Mezitím matka Hendrixe uteče ze sanatoria a Patrick, její přítel a dealer, se snaží Hendrixe prodat. Začíná opravdový boj s velmi nejistým výsledkem.

Wrecked (2009)

Ryan se pokouší o kariéru herce. Jeho bývalý přítel, který se k němu vrátil, mu to ale moc neumožňuje, spíše naopak. Spirále nevázaného sexu a drog se těžko brání.

Oliviére, Oliviére (1992)

Na francouzském venkově žijí Serge a Elisabeth se svými dětmi. Starší Nadine a mladší Olivier jsou typičtí sourozenci, kteří se perou a zároveň mají rádi. Jednoho dne pošle matka Oliviera k babičce s obědem. Olivier nasadí červenou čepici, sedne na kolo a vyrazí. Pozdraví ho ještě soused a pak už ho nikdo nikdy neuvidí. Elisabeth se z toho hroutí, ale nikdy nepřestane věřit, že její milovaný syn někde žije. Policista Druot, který zmizení vyšetřoval, se přestěhuje do Paříže, kde se po 6 letech na policejní stanici setká s chlapcem, který je Olivierovi nápadně podobný, ale bohužel si nepamatuje svoje dětství. Druot je přesvědčený, že je to Olivier, a hned kontaktuje Elisabeth. Začíná vzpomínání a utváření toho, co se vlastně stalo.

To, o čem se nemluví (2012)

Matthia se chystá do Španělska za prací a za svým přítelem. Jenže jeho ten by rád předtím poznal jeho rodinu. Matthia zatím nikomu neřekl, že je gay, a proto se snaží vymýšlet všechno možné, aby se tomu vyhnul. Jenže ustupovat se nedá věčně.

Mixed Kebab (2012)

Ibrahim žije v Belgii a má si vzít svou sestřenici, která žije v Turecku. Jenže je zamilovaný do Kevina. Volba mezi tradiční rodinou a vlastním svobodným životem není jednoduchá.

Nádherná přítomnost (2012)

Pietro se odstěhuje do Říma, aby zde vedle své profese pekaře zkusil i kariéru herce. Se svou sestřenicí si pronajme byt, který ale, jak se ukáže, má i jiné "nájemníky".

Twee vorstinnen en een vorst (1981)

Levien vzpomíná na dětství a období, kdy prožíval svoji první lásku, kterou byla jeho teta Coleta.

Brennende blomster (1985)

Oslo šedesátých let. Hermann studuje, přivydělává si rozvozem květin a taky si všímá děvčat. Chození se spolužačkou ale není to pravé, mnohem více ho zajímá starší dáma, která si v onom květinářství pravidelně objednává zásilku.

Mords pas, on t'aime (1976)

Frédéric žije jen s tátou, který na něho nemá kvůli práci moc času. S výchovou tedy pomáhají prarodiče. Jednou mu táta řekne, co se stalo s jeho mámou. A Frédéric se rozhodne, že ji najde.

Les exploits d'un jeune Don Juan (1987)

Film popisuje první sexuální zkušenosti mladého chlapce Rogera v době začínající první světové války.

Reklama

Reklama

Reklama