Monika95

Monika95

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 11.10.2019  08:00

Jennifer i Joel se mi v hlavních rolích líbili, pěkně se na ně dívalo. Film sobrý, sem tam až moc přitažený za vlasy. Konec mě pobavil :) Ta je převezla

• 1.10.2019  10:02

Hmm, všichni jsou za odpad :)) a mě, po náročným týdnu, tento film sedl jak p*del na hrnec :), nasmála jsem se, hezký to bylo. Lenka Vlasáková nikdy nezklame a Vilma Cibulková jakbysmet. Možná jsem to měla napsat opačně? :)

• 23.9.2019  07:37

ne, tak toto fakt ne. Lidé odchází z kina? Jo, asi proto jako já, po šedesáté minutě jsem sledovala kdy bude konec, nuda, o ničem. Hnusu kam se podíváš, od zastavení k zastavení pedofil, zoofil, gerontofil, sadista... nee toho bylo moc na jeden film, přeplácaný, a že jsem to nepochopila? Možná.. asi fakt ne, četla jsem co o filmu napsala Jitka Čvančarová (radovala se, že v Itálii ho pochopili), ale film, kde se musím pídit a hodiny přemýšlet o tom, co tím chtěl autor říci zpravidla nesnáším. Co oceňuju,. tak je výkon hlavní postavy a filmové záběry... ale dle rozpočtu filmu - hodně peněz za málo muziky.

• 19.9.2019  10:28
    Sabrina (1954)

Další skvělý film s Audrey Hepburn. Nádherné šaty, prostředí Ameriky v padesátých letech, krásní lidé i scénář. Jediné co mě fakt naštvalo bylo, že jsem doufala, že Sabrina chystá léčku na Davida, po návratu z Paříže a ne, že to myslí vážně! :)

• 26.8.2019  08:50
    Calibre (2018)

Dobrý, napínavý, při výstřelu na srnu jsem vykřikla úděsem. A to že Vaughn zastřelil kamaráda, aby se z toho dostal je děsivý a ještě děsivější je to, že mu to vesničani vůbec navrhli a celou věc ututlali!

• 31.7.2019  09:55
    Training Day (2001)

To, že to nemělo happy end "tradáááá, byla to jen zkouška, jsi členem našeho týmu" mě vykolejilo. To, jak Denzela prostříleli Rusové, mi vzalo poslední naději....:))) Ne, v roli záporáka se mi nelíbil....Vůbec

• 22.7.2019  08:27
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Ta brutální realita minulosti, surovost a neviditelná smrt, která Vám dýchá na záda....Drsný, skvěle natočený, jako bychom byli opět v roce 86. Doporučuju...

• 17.7.2019  12:25
    Equalizer 2 (2018)

Díky Susan a bývalým kolegům a sousedovi to mělo i hlubší příběh a ne jen podřezávání krků, jak to na začátku vypadalo, ale stejně se mi to moc líbilo.

• 16.7.2019  08:12
    Equalizer (2014)

Novodobý Herkules :)) Skvělý, napínavý, žrala jsem to. :) Na konci už trošku pohádka, ale to neva.

• 11.7.2019  09:24

Bridget miluju, a sranda byla i tady - hlavně v restauraci při seznámení s pány se skutečností, že to je pade na pade :)) a lékařka v nemocnici taky top :)). Ale v prvních dvou dílech se mi Renée líbila víc i jako buclina. :)

• 4.6.2019  10:16
    Dabing Street (TV seriál) (2018)

Jak už bylo zmíněno, některé díly jsem se prosmála od začátku do konce - "vyndat morek" :D a u některých jsem si říkala (někde v půlce série) ať už je konec. Poslední díly byly překvapivé ... "bum bum bum" a studio není. :)) Ale herci výborní, námět supr.

• 16.5.2019  09:22
    Živé terče (TV seriál) (2019)

Tipovala jsem, že paní učitelka není mrtvá a mstí se, tohle bylo zapeklité :D, no až na toto a úplný konec, kdy se sestřička objevila jako "kapitán" loďky s padákem, na kterém byly poslední oběti - to mi připomínalo scénky Fantomasovy. :)))) Jinak moc dobrý.

• 18.4.2019  08:33
    Případ pro exorcistu (TV seriál) (2015)

Moc popletený, moc osob zapletených do případu. První dva díly průměr, ale ten poslední dobrý, pan Krobot je tady úplně skvělej. :) co slovo to pecka. :)

• 16.4.2019  14:34
    Vodník (TV seriál) (2019)

Bylo to dobrý, napínavý, zajímavý, celou dobu jsme se dohadovali kdo z rodiny to udělal, až nám došlo, že to bude úplně někdo cizí. :) Klára Melíšková je suprová, má bezvadnej hlas a skvělý vyšetřovací metody. Co se mi nelíbilo - nataženej poslední díl, 45 minut o ničem a pak bum bác a taky, že v celé trologii byly všude v záběrech odlesky či odrazy nečeho, v zrcadle, v okně.. toho bylo moc.

• 6.3.2019  09:45
    Výkupné (1996)

Skvělej fiml s Gibsonem. Napínavý až na půdu a hlavně nečekaný. Nee zaplatit výkupné za syna, ale vypsat odměnu na únosce! Super :)

• 26.2.2019  13:19

Nechtěli jsme nad filmem lámat hůl jen na základě recenzí, protože téma nám přišlo perfektní a zajímavé - a za to taky dávám tu jednu hvězdičku. :) po dvaceti minutách jsem usnula, fakt hrůza, probudila jsem se když na studenty útočili nějací zombíci, no a spala jsem dál. Fakt hrůza.

• 25.2.2019  08:03

Už jsem opravdový znalec lego panáčků :)). Šli jsme kvůli dětem, ale bylo to docela dobrý. Trošku moc akční, pro Ty menší to mohlo být až moc, ale byla i sranda a ponaučení. :)

• 22.2.2019  07:54

Na český filmy poslední dobou nemám štěstí, do upoutávek se dá (jediný) vtipný záběr a láká lidi. Tady jsem si nebyla jistá, ještě když jsem do kina šla, ale na Vetchýho jsem se strašně těšila a pecka! On je prostě tak vtipnej, už když se jen podívá a řekne dvě slova ve spojení s Kostkovou hezký! I ostatním se dařilo a Zlata Adamovská jako vždy super. :) Doporučuju

• 18.2.2019  09:48
    Ona (2013)

Po dvou přečtených knihách o umělé inteligenci a tomto filmu si už připadám jako odborník. :D Je to fakt děsivý, kam až může lidstvo dojít a co pak až nás umělá inteligence převýší??

• 4.2.2019  12:25

Švehlík se zhostil role fakt dobře, z jeho scén úplně čpí chlast, špína a závislost. To je hodně autentický. Nelíbila se mi scéna, jak se spolupacient z léčebny proměnil v páru..? Co? To bylo trošku divný.

• 14.1.2019  12:07

Úžasnej, dojemnej film o Queenech. Který jsem nikdy moc neprožívala, ale písničky samozřejmě znám. Líbilo se mi, že to bylo koukatelný a nepříjemný etapy a epizody Freddieho se do filmu zakomponovaly tak, aby divák nebyl zklamán. Protože nepochybuju o tom, že ty jejich drogový večírky a "sexparties" byly úplně jinej odvar než ve filmu. Shrnutí: bulela jsem půlku filmu a dojatá jak nikdy. :) Herec je fakt šikovnej!!

• 14.1.2019  12:03
    V pasti (2018)

Mám ráda komedie se Sandrou, proto mě překvapilo, že se hororu zhostila moc hezky. Jo, bylo to sci-fi, občas ujetý. Ale tak reálný, že jsem se bála vyjít na balkon a "podívat" se :D.

• 27.11.2018  08:16

Dobrý, napínavý, ačkoli celý film jsem se pletla v tom co bude.. všechno jinak :). Co mi hodně nesedělo byl český dabing Crowea, hrůza.

• 5.11.2018  09:07
    Uprchlík (1993)

Úplná pecka, napnutá jsem byla jak malý gatě celej film,a že jsem se na konci dočkala spravedlnosti, filmu připisuje plusové body. :)

• 1.11.2018  12:49

Tři hvězdy dávám za, pro mě neskousnutelný, začátek - obraz starého "dědka" a španělské krasavice byl tak žalostný a trapný. Potom už film měl větší smysl. Uvědomíte si co všechno se dá v životě pos*at a že z chyb bychom se měli poučit, klasika co vždycky rozbrečí. :) 4 hvězdičky bych dala Penelope, Kingsleymu se to moc nepovedlo.

• 24.10.2018  08:51
    Divergence (2014)

První půlka filmu mě nechytla vůbec, pak trošku při nějakých romantic dojemných scénách :). Jinak já na sci-fi prostě nejsem a i tak, nechápala jsem nějak smysl celého filmu a všechno bylo průhledné už od začátku, žádné překvapení. Ale dokoukala jsem aby se mi rozšířily obzory.

• 22.10.2018  07:53

Napětí, astronomie, krása, romantika. Moc se mi to líbilo. Ryan je skvělý herec, tanečník, zpěvák.

• 12.10.2018  08:11
    Královna (2006)

Roli královny vystihla Helen Mirren super, přesná Alžběta :). Škoda, že se vše točilo kolem Diany, jinak pěkný film.

• 5.9.2018  07:45

Myslela jsem si, že to bude pěkná volovina, ale film mě příjemně překvapil. Prot vinou rodinné tragedie vykazuje skoro nadpřirozené schopnosti a znalosti a den kdy uplyne 5 let od smrti jeho ženy a dcery se zhroutí - jeden pohled, můj. Jiní možná přemýšlí o tom, že 27. se "Prot" vrátil na K-Pax a vzal s sebou Bess. :) Pěkný film, milý.

• 3.9.2018  13:38
    Frida (2002)

Film jsem shlédla na doporučení a článku v časopise, jak píše i poslední přispěvatel, pod tím, že Salma Hayek zahrála Fridou svoji životní roli, si představuji něco jiného, čekala jsem něco, co mě ohromí. Byl to krásný film, to jo, ale něco tomu chybělo. Co mě konkrétně vadilo nejvíc byly vsuvky v podobě jakýchsi ukřičených komiksových scének, které kazily celkový dojem a vybraná mexická hudba mohla být kvalitnější, myslím, že by se dala najít lepší. A strašně moc se mi líbila "barevnost" filmu a autentičnost mexické kultury.

<< předchozí 1 2 3