Monika95

Monika95

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 8.2.2021  07:32

Knížku Sophiina volba jsem na gymplu milovala a až teď, po mnoha letech jsem se dostala k filmu a ten se mi vůbec nelíbil, první hodina a půl pro mě o ničem a konec taky divnej.

• 5.1.2021  11:32

Pro mě ne moc líbívý dokument, motanice informací, ale že by v tom bylo něco převratného co jsme zatím nevěděli, to bych neřekla.

• 30.11.2020  08:02
    Koruna - Série 2 (série) (2017)

Zase úžasný! Nejvíc mě dostal díl Drahá Jacqueline. :) A tanec v Ghaně!

• 25.11.2020  08:53
    Koruna - Série 1 (série) (2016)

Miluju historii a zvlášť Anglie a britské královské rodiny. Takže za mě naprostá nádhera! Jak role, tak hudba, kulisy, naprostá pecka. Alžběta je tady nádherná, za to vévoda Philip mě mrzí :), samozřejmě nemůžeme brát vše vážně a stoprocentně, ale jistá pravda se na povahách i dialozích určitě objevila.

• 14.10.2020  13:02
    Špindl (2017)

Taky nic moc no.... ale Kohák a Navrátil měli dobrý fóry. :D

• 14.10.2020  12:59

Tohle se moc nepovedlo no...

• 14.10.2020  12:57

Líbí se mi tady moc Táňa Pauhofová a její teplí kamarádi. :) Za to kdo mi tam vůbec neseděl a nelíbil se mi byl ten amant co za ní lezl do knihkupectví.

• 14.10.2020  12:56

Odpad neodpad, hloubka nehloubka, já jsem si to docela užila a párkrát se docela od srdce zasmála. Za mě pořád lepší toto, než straaašně přehluboce debilní Nabarvené ptáče! Třeba!

• 14.10.2020  12:53

Čekala jsem to daleko horší, spíš něco o směšně vypadající mrtvé kočce, ale docela se mi to líbilo. Hlavně miluju Kinga, takže! :)

• 23.9.2020  11:53
    Dáma a Král (TV seriál) (2017)

Mně se seriál moc líbí, hlavně Hádek! Je to dobrá role a dobře zahraná i Braunová je fajn. :) Jediný na co mám úplnou averzi je Anna Kameníková, která hraje snad patnáctku nebo co? To mne prijde uplne uchylny a zvlast, paneboze, na mimice i chování jde poznat, ze ji je daleko vic i kdyz vzhledove nevypada. To mi vadi hodne! Ani se mi nelibi jak hraje a to v nicem nejen v tomto seriálu. Afektovaná, přechytralá potvora.

• 23.9.2020  10:54
    Sebemilenec (TV film) (2013)

Dávám čtyři hvězdy ani né tak za "úžasnost" filmu, ale za to, že myšlenky Libuše a reakce na tyranovu manipulaci byly tak reálné a pravdivé. A člověk fakt kouká, jak jednoduchý to je, když to vidíte zvenčí a jak těžký, když jste obětí.

• 3.8.2020  09:49

Taková hovadinka, jediný, kdy jsem se fakt nasmála byla scéna - facan od Kláry Ivetě. :) Jinak opět o ničem

• 3.8.2020  09:48
    Joker (2019)

Výkon Joaquin Phoenixe byl úžasný, to se musí nechat, ale jinak celkově film o ničem, nevím co jsme si z toho měli vzít.

• 7.5.2020  11:12
    Teroristka (2019)

Nevím jak je možný obsadit tak dobré herce do takovéto kraviny. Strašný.

• 7.5.2020  11:09
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

Po dlouhé době seriál co mně fakt chytl a každej den jsem se těšila na další díly! První dvě série super, třetí a čtvrtá slabší, ale díly v Národní bance oživila inspektorka Alicia, fakt hrála dobře, taková mrcha :). Ale tím jak to skončilo, prostě musí být další série, akorát se bojím, že na základě výdělků dosavadních sérií natočí něco, co už nebude dosahovat takových kvalit. Říkala jsem si, že by bylo lepší skončit 4.sérií a napsat úplně nový seriál se stejnými herci. :)

• 7.5.2020  11:06

SPOILER!! - Jako s tím, že zabili Nairobi to fakt pos*ali! Už druhá, po Berlínovi, mně nejbližší postava. Jinak už trošku něco moc přehnané, ale inspektorka Alicia se jim taky hodně povedla.

• 30.4.2020  12:16

Druhé řadě dávám o hvězdu míň, než první. Už mi přišlo toho "míření na sebe zbraněmi" až moc, každou chvíli chtěl někdo někoho v partě oddělat. :) A poslední díl druhé řady byl tak roztahanej, že už mi to lezlo na nervy, jak jsem byla netrpělivá jak to skončí.

• 23.4.2020  07:54

Miluju Aniston i Sandlera, takže jsem se na to musela podívat. Fórky dobrý, smála jsem se už od začátku, ale potom chvilkama byly záběry, kdy mleli pátý přes devátý a říkala jsem si, že už to je trošku moc, ne tak jako za jejich mladých let. :) Ale stejně, příznivcům těchto dvou herců doporučuju. :)

• 23.4.2020  07:52
    Díra (2019)

Jako nápad se mi to zdá dobrý, kterak naučit lidstvo solidaritě a ohleduplnosti - marný boj :))). Nelíbil se mi závěr filmu...

• 19.2.2020  09:21
    Malé ženy (2019)

Film o pocitech, ženách, normálním životě. Střídání dějových linií a emocí má velký efekt, probulíte celej film a vlastně nevíte proč. Moc hezký :)

• 11.10.2019  08:00

Jennifer i Joel se mi v hlavních rolích líbili, pěkně se na ně dívalo. Film sobrý, sem tam až moc přitažený za vlasy. Konec mě pobavil :) Ta je převezla

• 1.10.2019  10:02

Hmm, všichni jsou za odpad :)) a mě, po náročným týdnu, tento film sedl jak p*del na hrnec :), nasmála jsem se, hezký to bylo. Lenka Vlasáková nikdy nezklame a Vilma Cibulková jakbysmet. Možná jsem to měla napsat opačně? :)

• 23.9.2019  07:37

ne, tak toto fakt ne. Lidé odchází z kina? Jo, asi proto jako já, po šedesáté minutě jsem sledovala kdy bude konec, nuda, o ničem. Hnusu kam se podíváš, od zastavení k zastavení pedofil, zoofil, gerontofil, sadista... nee toho bylo moc na jeden film, přeplácaný, a že jsem to nepochopila? Možná.. asi fakt ne, četla jsem co o filmu napsala Jitka Čvančarová (radovala se, že v Itálii ho pochopili), ale film, kde se musím pídit a hodiny přemýšlet o tom, co tím chtěl autor říci zpravidla nesnáším. Co oceňuju,. tak je výkon hlavní postavy a filmové záběry... ale dle rozpočtu filmu - hodně peněz za málo muziky.

• 19.9.2019  10:28
    Sabrina (1954)

Další skvělý film s Audrey Hepburn. Nádherné šaty, prostředí Ameriky v padesátých letech, krásní lidé i scénář. Jediné co mě fakt naštvalo bylo, že jsem doufala, že Sabrina chystá léčku na Davida, po návratu z Paříže a ne, že to myslí vážně! :)

• 26.8.2019  08:50
    Calibre (2018)

Dobrý, napínavý, při výstřelu na srnu jsem vykřikla úděsem. A to že Vaughn zastřelil kamaráda, aby se z toho dostal je děsivý a ještě děsivější je to, že mu to vesničani vůbec navrhli a celou věc ututlali!

• 31.7.2019  09:55
    Training Day (2001)

To, že to nemělo happy end "tradáááá, byla to jen zkouška, jsi členem našeho týmu" mě vykolejilo. To, jak Denzela prostříleli Rusové, mi vzalo poslední naději....:))) Ne, v roli záporáka se mi nelíbil....Vůbec

• 22.7.2019  08:27
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Ta brutální realita minulosti, surovost a neviditelná smrt, která Vám dýchá na záda....Drsný, skvěle natočený, jako bychom byli opět v roce 86. Doporučuju...

• 17.7.2019  12:25
    Equalizer 2 (2018)

Díky Susan a bývalým kolegům a sousedovi to mělo i hlubší příběh a ne jen podřezávání krků, jak to na začátku vypadalo, ale stejně se mi to moc líbilo.

• 16.7.2019  08:12
    Equalizer (2014)

Novodobý Herkules :)) Skvělý, napínavý, žrala jsem to. :) Na konci už trošku pohádka, ale to neva.

• 11.7.2019  09:24

Bridget miluju, a sranda byla i tady - hlavně v restauraci při seznámení s pány se skutečností, že to je pade na pade :)) a lékařka v nemocnici taky top :)). Ale v prvních dvou dílech se mi Renée líbila víc i jako buclina. :)

<< předchozí 1 2 3