tatanapope

Taťána Popeová

okres Mladá Boleslav

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 18.12.2018  17:27

Co si budeme povídat Dánové prostě umí dát filmu přesně to, co potřebuje. Člověk by neřekl, že ho bude bavit 85 minut sledování operátora 112. Zápletka plná zvratů a řekněme temných překvapení, omylnost samotného operátora přidává filmu na reálnosti a film je napínavý a udrží si pozornost od začátku do konce.

• 17.8.2018  13:07

Je to příjemné podívání, ale spíše pro menší děti. Pro dospělé tam je velký nedostatek vtipných scén.

• 22.3.2018  16:44

Je to hezky udělané, ale bylo to neskutečně nudné, nic neříkající, nevtipné a Sněhurka rozhodně nebyla a nikdy nebude hezčí než tahle zlá královna, tady mě rozhodně napadli vhodnější herečky. Koukatelné, ale nezáživné.

• 22.3.2018  16:41

Film začne a člověk si říká,, páni ti se ale vyhráli s detajli,, pak přijde první pohled na dinosaury a...člověk si říká, to už asi neměli náladu, mám na to vůbec koukat? Jinak je to docela pěkná příjemná a i docela vtipná pohádka.

• 22.3.2018  16:35

Hezké, příjemné, opravdu vtipné i dobře zpracované. Zkrátka pohádka jak by měla být.

• 22.3.2018  16:33
    Obr Dobr (2016)

Na pohádkách mám nejraději když se u nich pořádně zasměju, tady je to spíš o pousmáti, že je to hezké, roztomilé, co já vím a tak mi přijde, že je to spíš zaměřeno na menší děti, ale hostina u královny mě dostala, ty příbory byli prostě senzační a z mého pohledu nejsilnější veselí moment pro mě. Viděno v rámci Seznamte se s...Roald Dahl

• 7.1.2018  07:27
    To (2017)

Na začátku jedna utržená ručka a pak už na nás to jen po zbytek filmu cení zuby, trošku slabé na můj vkus.

• 28.5.2017  17:39
    The OA (TV seriál) (2016)

Celkově je seriál docela chytlavý a napínavý, první 2-3 díly člověk tak nějak neví co se vlastně bude dít, pak už čeká, čeká....a čeká až do samého finále v posledním díle, kde to zas až takový mega závěr nekoná a to je trošku škoda...

• 28.5.2017  17:33
    Vrásky (2011)

Ne příliš precizně namalovaný, za to ale promyšlený animovaný film o neúprosnosti stáří a lidskosti.

• 25.3.2017  15:11

Film celou dobu člověka udržuje v napětí, že snad něco příjde a konečně příjde vtipná pointa, tak že bylo to velmi napínavé, ale nepotěšilo mě to a ....nic nepřišlo

• 25.3.2017  15:00
    Akta X - Série 10 (série) (2016)

Nejsem si úplně jistá, jak to správně zhodnotit. Z mého pohledu jako by díli nezávazně tvořili dva lidé, polovina dílu má cosi chytlavého do sebe a polovina je dělaná úplně v jiném stylu, někdy komediální, ale většinou moc nevýživné, jsem zvědavá jestli nás čeká nějaké pokračování...

• 8.1.2017  21:03

Pořád si nemůžu zvyknout na stále stejné tváře opakující se v seriích v jiných rolích...je to prostě trochu divné, ale jinak celkem spokojenost. Příšery nic moc, nejlepší byl klaun s okouzlujícím nasazujícím úsměvem, kdy každému bylo hned jasno, že tenhle klaun není úplně v pořádku a ten zazobaný fracek byl zahraný taky výborně o tom žádná. Děj trochu předvidatelný, ale na hororový seriál prostě dobrý, pořád je to povedenější než kde jaký film

• 18.12.2016  22:11
    Lady Zika - Letím (hudební videoklip) (2016)

Na mě až moc jednoduché, nemělo to ani nápad, ani kvalitu a hezká tvářička slečny to taky nespravila jelikož ve videoklipu člověk očekává spíš pěkný hlas. Co se videoklipu týče, neviděla jsem na něm nic co by nezvládl kdokoli jiný, kameraman si ani nevšiml, že ho ve snímku provází jeho stín, snaha je hezká věc, ale třeba to líp promyslet a nasvětlit...

• 6.11.2016  22:41

Dobře jsem se bavila a o to jde u komedie především, nebyla to taková ta úplně pecka u které vám smíchy tryskaj slzy, ale těch vtipů ,,dobrých´´bylo dost na naprostou spokojenost. Neotřelé, neokoukané, nápadité a jednoduché, to se mi líbilo. Viděno v rámci Výzva 2015

• 30.10.2016  18:16
    Teď a tady (2012)

Myšlenka filmu a pubertální dohánění čehokoli byli zachyceny a myšleny v celku dobře, ale ty pocity, soucit cokoliv člověk u filmu prostě necítí o tom že slečna měla vlastně víc štěstí než by člověk tak nějak věřil ani nemluvě, sice to nemělo pohádkový konec ale jinak to tak nějak pohádkově působilo, pro mě docela slabý kousek

• 30.10.2016  18:10

Příjemné, nepřeplácané zpříjemnění cesty ve vlaku. No co k tomu povědět lehce romantické, lehce vtipné ale žádný zázrak.

• 30.10.2016  18:08

Pěkné, málo strašidelné pro mě, ale na druhou stranu to překonalo tak trošku samo sebe a předčilo díl první, který byl vlastně pokračování dílu druhého což mi příjde velmi zajímavé...konečně jsme se tedy dozvěděli jak a proč to všechno začalo

• 30.10.2016  18:06

Trochu tomu chybělo něco nového, nicméně duchařina má vždycky cosi do sebea pojetí i zpracování se mi celkem líbilo.

• 8.10.2016  16:43

Kdo přemůže nejsilnější a největší zvíře, ten je holt král, až malý chlapec musí pochopit, že to tak vždy nemusí být... Moc pěkné, ale škoda, že to chybí trocha toho tipického Dánského, nezaměnitelného humoru

• 27.8.2016  13:40

Tahle pohádka mě původně nalákala jak trailerem tak zmínkou o tom, že by měla snad konkurovat South Parku, co se ale nevydařilo. ne že by to nebylo ani chvíli vtipné, to zas ne, ale dobrý vtip byl skoro zázrak a ostatní by pobavili maximálně 15-ti leté pubescenty. Nucený humor, urážky a podtext sexu v každé větě, ze kterého by se ovšem nečervenal ani ten zmiňovaný puboš byl až trapný a South Parku, který způsobuje smích rozhodně nemůže konkurovat ani z rychlíku. Pro děti a to i ty starší není vhodný vůbec a dospělého to prostě pořádně nepobaví, tak že marně váhám na koho je tenhle film vlastně ve výsledku zaměřený.

• 21.8.2016  13:12

Předem komentu se omlouvám, protože jména ala hrdinů si nepamataju. Film po fantasy stránce, akci i efektů byl velmi vydařený. Postavy z mého pohledu trochu nevyužity. Všechny hrdiny neznám, koukám asi mi kdesi cosi uniklo a tak jsem při sestavování týmu uvažovala marně k čemu jim někteří v týmu budou, ještě bych brala ostrostřelce ten to tam tak nějak vedl, krokodýlek ten se dal krásně vyžuít pod vodou a tak, ale v podstatě byl chudák roztomilej skoro nevyužitej, plameňák taky mohl žhnout o trochu víc nu a zbytek: bloncka zastala funkci hezkého zadečku aby bylo na co koukat, když se zrovna nic jiného neděje, ale zlodějíček z bumerangem a ten co mu pukla hlava by mi ve filmu upřímně ani nechyběli a něco výjmečného mi na těhdle třech zkrátka a jednoduše chybělo, Velkou chybku jsem viděla v tom že tenhle tým tak neak málo komunikoval, zde se dalo vtlačit ještě trošku humoru navíc, který byl sice fajn, ale na mě ho bylo málo a čarodějka ta se povedla. Celkově byl dojem ale velmi dobrý za pět hvězd to není, ale... třeba příště.

• 7.8.2016  19:41

No nebylo to úplně blbé, graficky a lehce s napětím se na to dalo koukat, ale ten konec mě upřímně pobavil svou nedomyšleností, ale tak šikovně to zkouleli na pokračování proč to řešit, snaha byla ...

• 7.8.2016  14:33

I když běžně herce Willa Ferrella opravdu moc nemusím, musím uznat, že toho blba zahrál relativně slušně, i když...možná to ani nemusí hrát, tohohle pocitu se nemůžu zbavit. Linka filmu překvapivá moc nebyla a dalo se předvídat tak neak všechno, ale relativně slušně to bavilo, žádný nucený humor a nebylo toho ani moc ani málo, taková příjemná pohodovka na večer.

• 18.7.2016  00:25

Nádherně zpracovaný film, který ale u mě tak nějak postrádal zajímavý děj, kdyby nebylo celou dobu na co koukat hory, ptáci...tak by se film dal tak maximálně s radostí spláchnout do záchoda. Jednoduše, šmrnc děje byl nulový, srovnatelný s večerníčkem o zvířátkách.

• 18.7.2016  00:16
    Pan Nikdo (2009)

Film je od první chvíle velmi chytlaví, svým zpracováním i dějem, který zavání lehce prvky fyziky a zároveň v té jednoduchosti nám bude dokonale motat hlavu, ale možná stačí pozorně poslouchat. Děj nás provází třemi vytvořenými paralelními světy, jen ten závěr mě upřimně trochu zmátl a mohl být lepší, za to u mě malé mínus. Viděno v rámci Výzva 2016

• 6.7.2016  21:31

Pohádka je hezky udělaná, má i kus vtipu, to ne že ne, ale nemohla jsem se zbavit pocitu, že se nám snaží vnutit to, že se na nepřizpůsobivé, migranty a tak máme koukat s nadhledem. tenhle podtext se mi silně nelíbil, to podle mě do pohádky prostě nepatří...

• 12.6.2016  22:09

Krásně přirozený příběh. Když jsem na to koukala, vzpomněla jsem si na někoho jak mu vyhodili křeslo, kde strkal přebytky s výplaty. Jo jo jistojistě to potěší a bábě místo aby udělali radost na narozeniny skoro přivodili infarkt, tak nějak jsem v ději už už čekala pohřeb, ale byla to holt silná babička a zvládla to s chladnou hlavou ustát. Viděno v rámci Zahraniční výzva 2016/Irsko

• 29.5.2016  22:05
    Kawaki (2014)

Tak trochu šílené, tak trochu pravdivé...jak můžeme vidět lidi v úplně jiném světle. Těžko se na ty nejbližší vždycky dívat těma správnýma očima. viděno v rámci Výzva 2016

• 23.5.2016  13:32
    Odměna za vraždu (TV film) (2006)

Málo kdy mě něco baví tak málo. Natočeno ve stylu Německého seriálu,co se kvality týče a příběh byť podle pravdy pojat řekněme dost nezáživně.

• 16.5.2016  17:13

Když kouknu na tenhle celovečerák a vzpomenu si,jak mě kdysi bavil původní seriál na základě kterého film vznikl,musím říct,že to bylo o dost slabší. Ne že by to nebylo vtipné, ale na seriál to nemá a mělo to hodně slabých míst,které by mi při opětovném shlednutí řekněme až vadili. No a k ději...Zabili Kennyho, tak že seru na vás a jdu domů. Postavy zůstali stejné a stále to umí docela dobře pobavit. Viděno v rámci Výzva 2016

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14