Adamova jablka (2005)

Výjmečný film , který neskutečně manipuluje z lidskými pocity . Měla jsem z něj tak smíšené pocity , že se to nedá ani popsat , to se zkrátka musí vidět .Děj je naprosto jednoduchý . Kněz , který napravuje vězně , ale ta pointa je prostě úžasná . V životě bych nevěřila , že mě bude bavit film o víře v Boha , ale tady byli vloženy takové prvky , že jsem se i řádně zasmála , byla jsem udivená snad i krapet soucitu s divným knězem jsem měla , zhnusení , odpor , nesympatie i sympatie jsem cítila a celkově mě děj držel jako vlk myslivcovu nohu . Tenhle film si rozhodně někdy pustím znovu a všem doporučuju velmi barvitý film .

Adaptace (2002) odpad!

Zakomplexovaný režisér , má sepsat scénář k filmu podle knihy , která je o ničem a nudná , i režisér sám je o ničem a nudný a celý film je tak nějak o ničem a nudný . Ať přemýšlím , jak přemýšlím , nějak jsem nepřišla na nic , co by se mi na filmu líbilo :( Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015

Akta X - Série 10 (2016) (série)

Nejsem si úplně jistá, jak to správně zhodnotit. Z mého pohledu jako by díli nezávazně tvořili dva lidé, polovina dílu má cosi chytlavého do sebe a polovina je dělaná úplně v jiném stylu, někdy komediální, ale většinou moc nevýživné, jsem zvědavá jestli nás čeká nějaké pokračování...

Albatros (2011)

Celý film byl tak nějak nezajímavý, působilo to na mě jako nějaká telenovela a bylo to ve všech ohledech velmi slabé a vůbec mě to nebavilo. Filmová výzva 2015 od Tonach

Almost Human (2013)

Nějak si nemůžu pomoct , ale strašně jsem se u tohohle filmu nudila , děj dost předvídatelný snad až na to, že si hlavní předělaný ufounek dělal z lidí kukli jako pro motýli , jinak škaredý zvuky , pár stříknutí krve a to bylo zhruba tak všechno . :/

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Film pojat v podstatě trochu jinak , ale základy v podstatě stejné jako u původní verze . Pár nových nápadu , trochu vtipu navíc za co také přidávám malé bezvýznamné plus , ale efekty přeplácané , děj nic moc a herec na hlavní roli mi od začátku přišel jako absolutně nevhodný kandidát , člověk by čekal někoho o chlup staršího a vyvinutějšího , aby bylo na co koukat . Nu nic , film to nebyl špatný a dívat se na to dalo . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015

American Horror Story - Freak Show (2014) (série)

Pořád si nemůžu zvyknout na stále stejné tváře opakující se v seriích v jiných rolích...je to prostě trochu divné, ale jinak celkem spokojenost. Příšery nic moc, nejlepší byl klaun s okouzlujícím nasazujícím úsměvem, kdy každému bylo hned jasno, že tenhle klaun není úplně v pořádku a ten zazobaný fracek byl zahraný taky výborně o tom žádná. Děj trochu předvidatelný, ale na hororový seriál prostě dobrý, pořád je to povedenější než kde jaký film

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

V první sérii se podíváme do domu , kde se právě nastěhovala nová rodina , Dům má ale svou temnou historii . Stalo se v něm nespočet vražd a duše zůstávají v domě . Na začátku většiny ze všech dvanácti dílů se vždy seznámíme z jednou z vražd , která se v domě odehrála v minulosti a která se v daném dílu , nějakým způsobem promítne do současnosti . Nová rodina často ani netuší , že se baví z duchy . V domě umírají další lidé a rodině postupem času začíná docházet , co se vlastně v domě skutečně děje .Na odchod už je ale bohužel pozdě....Seriál má zajímavé zápletky a velmi dobrou hudbu , která prostě navodí ten správný pocit něčeho vošklivého . Je tu spousta zabíjení, bohužel fakt , že každý , kdo umře zůstane v domě , tak trochu ubírá na strašidelnosti .

Americký sniper (2014)

Film podle skutečných událostí na mě působil jako ve většině případů velice dobře .Měl tu správnou válečnou atmosféru , byl zajímavý a umí si udržet pozornost diváka , čeho si poslední dobou vážím čím dal víc .Scén s problémy z rodinou by sice mohlo být méně , vůbec by mi nechyběli , ale chápu , že to k ději patřilo a tak ty nezáživné okamžiky dokážu přehlédnout . Bylo to zajímavé nahlédnutí nejen na to , jak to asi zhruba ve válečných oblastech vypadá , ale také na to , co to dělá s psychikou lidí , kteří se toho účastní . Velmi vkusně pojato .

Amnesiac (2015)

Film, který dá všechny indície a přesto překvapí. Zároveň je film trochu neobvyklí nejen svým specifickým pojetím, ale i tím, co by nás mělo děsit. Povedené, originální. Viděno v rámci !!! Horor Challenge Tour !!! 2016 /leden - únor