AdminkaDF

AdminkaDF

Česko

<< předchozí 1 2
    • 15.7.2019  22:15
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

tenhle seroš je pro mě jednoznačně nejlepší. Sice je to od páté série víc sci-fi, než survival a některé věci nebo události mi tam vadí a přijdou mi směšné, nicméně mě baví, že postavy v seriálu si kladou a rozebírají naprosto stejné otázky, které si klade při sledování divák. Je to naprosto dokonale propracované dílo, které začalo nějakým pokusem o survival, ale přerostlo to v jednu z nejdokonalejších skládanek, které kdy seriálové prostředí vytvořilo. Najednou Vám do sebe zapadají nevyjasněné věci několik sérií zapomenuté a náhle se objeví s chytrým řešením. Nutí Vás se zamyslet nad podstatou fungování vesmíru v kombinace s vědou a pakliže seriál sledujete nonstop, docela dobře Vás to zmate i v reálném životě :D Ze záporáků se stávají klaďasové, z klaďasů se stávají otravové a celkově to má ten správný efekt ponorkové nemoci, kterou dostanete, pakliže trávíte přespříliš času pouze s jednimi a těmi samými lidmi v izolaci.

• 2.6.2019  01:25

Upřímně, myslela jsem si, že to bude další traparna s prokletým a zablesenym barakem, kde se budou bez hlubšího smyslu promenadovat duchové, sem tam velmi "necekane" lekacky atd. Byl to jeden z důvodů, proc jsem to pořád odkládala. Musím ale říct, že haunting of hill house docela s timto již dnes smesnym scénářem zatočil a udělal z tak klišé tématu něco originálního. Vícero dějových linek, každý díl se věnuje jedné postavě a tím si skládáte kousek po kousku celé puzzle. Příběh je sice prostý, ale pojetí tématu je famózní. Zakončení první série bylo dokonce i emotivní, což v hororu nečekate. Docela zajímavé by bylo, kdyby udělali druhou serku jako prequel, protože by mě zajímal příběh všech zemřelých, kde se ten barák vzal atd... Mám ráda tvorbu, po jejímž konci se dívak hluboce zamysli nejen nad tim, co zrovna videl a tenhle seros vám tuto možnost neodepre.

• 29.4.2019  23:50
    Pepa (2018)

Fakt jsem tomu chtěla dát šanci i přes to, že zde úřaduje Michal Suchánek, který je bez pochyb výborný komik a předpokládám, že i chytrý člověk, ale bohužel jeho hraní mi přijde prostě nedostačující a to i na úrovni české filmové scény. Co tím chtěl vlastně básník říci? Že průměrný muž Čech je neschopný podpantoflák, který se nechává ponižovat, doprošuje se sexu se svojí manželkou, nezasluhuje respekt svého potomka? Nebo to, že když se nám napoprvé život nevydaří, nebuďme smutní, protože se pak převtělíme do dítěte našeho kámoše? Děj se táhne, zbytečně se nafukuje a tak nějak nešťastně se snaží i vtipkovat. Film asi neurazí, ale k nedělnímu žehlení to určitě nepomůže...

• 29.4.2019  23:32

Tenhle díl byl tak zvaným vyvrcholením hlavní příběhové linie, která se již od počátku táhne ve všemi oblíbeném citátu "winter is coming." Je pravda, že v bitvě lidstva proti nemrtvým bylo spoustu nelogických činů a nesouhry. Když nad tím člověk ale hlouběji uvažuje, vlastně to může odpovídat skutečnému ději na bojovém poli, kdy navíc lidstvo stojí před něčím, co nemůže zabít. Morálka vojáků je totálně na bodu mrazu stejně jako motivace, protože cokoli zabijí, znovu povstane. Tedy bojovat s myšlenkou, že každý padlý je potencionální slabinou lidstva, je, řekla bych, hodně frustrující a může to vést k selhávání na poli. Co se týče využití draků, jeden by řekl, že Aegon více pomůže, ale ve skutečnosti byla jeho strategie zabít Nočního Krále, tedy správně vyčkával a vyhledával ho. Za další, vzhledem ke špatným viditelným podmínkám je také docela logické, že z oblohy nelze pořádně spatřit terén a čím víc se pálí mrtvé maso, tím horší viditelnost a navíc ovzduší komplikuje živým vojákům podmínky na poli. Když Daenerys hloupě zůstala s drakem na bojišti, dá se to vysvětlit tím, že není voják, nepřemýšlí jako voják a jako prostá žena se nechává ovládat emocemi. Takže tyhle a další nedostatky lze nějak odůvodnit. Super je, že tento díl potvrzuje fakt, že se v epizodě nemusí ani mluvit, protože hustá atmosféra, výborná hudba a téměř opravdový zápal bojovníků vám vyráží dech od začátku až do samého konce. Všechny hlavní postavy zde odvedly svoji práci a jejich chování výborně kopíruje jejich charakter, který se vyvíjí po dobu všech sérií. I přes zmíněné nesrovnalosti, kterých má epizoda jistě více, než jsem zmínila, si ale jistě nezaslouží hodnocení "odpad" nebo 1 / 2 hvězdy. Usuzuji, že vzhledem k tomu, že je GOT velký trhák, některým divákům žánr a zpracování nesedne a o to víc přirozeně jdou proti proudu neadekvátní kritikou.

• 28.4.2019  12:12

Nečekejte ten typ filmu, kdy vás tvůrci nechají nahlédnout do detailního života alkoholika. Žádné velkolepé absťáky se tu neodehrávají, náladě a vztahům v komunitě není věnovaná přílišná pozornost, není zde ani pořádně zachyceno, jak odporný život alkoholika je a jak ničí životy všem jeho blízkým. Řekla bych, že ten film velmi jemně znázorňuje alkoholikovy myšlenky, činy, léčbu a poukazuje na fakt, že alkoholik bude do smrti už jenom abstinující / alkoholik. Jsou zde naprosto standardní příběhy, které začínají sice u každého jinak, ale končí vždy stejně - přijdou o všechno - rodina, kamarádi, práce, peníze. Nezáleží na tom, odkud jste, co jste v životě dokázali, jakmile chlastáte, budete v očích jiných lidí jenom ten "opilec z benzinky" Líbilo se mi, že jako divák nemusím koukat na profláknuté tváře české scény, které se opakují ve všech seriálech nebo filmech, ale dal se prostor někomu jinému. Film je takový slabší odvar, který je určen zřejmě pro diváky, kteří nemají žaludek na to, sledovat skutečný průběh závislosti.

• 24.4.2019  20:38
    Candy (2006)

Ještě mladičký Ledger podléhá se svoji roztomilou kudrnatou blondýnou závislosti. Sledujeme klasický příběh feťáckého páru, který nemá na drogy, a tak okrádá cizí lidi i svoji rodinu Holka začne šlapat, ale později si uvědomí, že to není zrovna kariéra, kterou by dále chtěla rozvíjet a vyčítá svýmu vyfetovanýmu klukovi, kterýmu je všechno jedno, svůj život a osud. Tomu týpkovi to vyčítaj i rodiče té kudrnaté blondýny, a proto se rozhodne, že společně přestanou, odstěhují se na vesnici a tam se všechno zlepší. No jak takový příběh asi může skončit.. Nehledejte v tom žádnou vědu, skončí jako všechny filmy o feťácích.... Jediné, co bych chtěla vypíchnout, tak skvělé herecké výkony slečny Cornish a mistra Ledgera. Jejich absťáky byly skutečně věrohodné a deprimující...

• 24.4.2019  20:36
    Znamení (2002)

Mel s jeho krásnejma modrejma očima v konfrontaci se zloduchy z vesmíru? Proč ne.. Grahamovi zemře žena a on se od té doby zříká víry v Boha. Vychovává svoje dvě děti a jako podporou a pomocí mu je jeho bratr, který se po tragické události nastěhuje do domu. Graham je rozhořčen kvůli podvodníkům, kteří dělají kruhy v obilí a snaží se je dopadnout. Postupem času ale zjišťuje, že se nejedená o podvodníky... Výborná podívaná se skvělými hereckými výkony. Film obsahuje příjemné tajemno a napětí, které má tendence Vás vtáhnout do děje. Že se jedná o výborný film, potvrzuje i fakt, že po shlédnutí přemýšlíte nad spousty věcmi.

• 24.4.2019  20:35

Tenhle film (i seriál) může připadat spoustu lidem (převážně mužům) jako trapně kýčovitá záležitost. Já to ovšem považuji za skvělou oddychovku s parádní atmosférou. Po shlédnutí filmu mám vždycky nevysvětlitelně lepší náladu. Charaktery postav jsou krásně vymazlené tak, že si dokonce ošklivou Carrie oblíbíte.. Navíc jsem nadšená z pevného přátelství mezi ženskejma, snad každá ženská si přeje mít kámošku jako je Samantha.

• 24.4.2019  20:33
    Gejša (2005)

Jsem milovnice japonské kultury a tradice, od samurajů po gejši. Tenhle film je pro mě stále mezi TOP trojkou. Poprvé jsem ho viděla, když mi bylo 18. Naprosto mě uchvátila jemnost a elegance gejši. Když jsem film viděla opět po několika letech, vzala mě za srdce její láska vůči tajemnému muži, s kterým ale z určitých důvodů nemůže být. Když jsem film viděla potřetí asi před rokem, prožívala jsem atmosféru druhé světové války. Chci tím říci, že mě film nepřestává uchvacovat i po opakovaném shlédnutí.

• 24.4.2019  20:31
    Generace X (2005)

"byl jsem mrtvej, ale teď žiju... Takže udělám, co je třeba v tomhle světě šílenců a nelidských kreatur..." Film se zaměřuje na skupinku puberťáků. Hlavní roli ztvárnil Jamie Bell a velice povedeně zahrál emočně zmateného kluka, jehož otec je ctižádostivý psychiatr, který je na počátku své spisovatelské kariéry. Jeho matka je klasická puťka domácí, ale snaží se prorazit ve světě businessu, ve kterém hledá přízeň a nějakou pozornost. Jeho bratr je malej, zákeřnej parchant, závislej na počítačových hrách. Mimo hlavního hrdiny máme možnost nahlédnout do disfunkčních rodin, kde se rodiče vždy ženou za prachama, kariérou, vlastním životem a o svoje děti nejeví zájem. Životy puberťáků jsou podle mě hodně smutný a postoj rodičů k dětem se velice přibližuje dnešní realitě, i když film je z roku 2005. Z dětí rostou kriminálníci nebo bezcitné zombí. Čí je to tedy vina?

• 24.4.2019  20:24

Ehhh... co říci o tomto snímku? Podle mě je to nemravná úchylárna, která má za úkol diváka především pobavit. John Cusack tam je příšerně slizkej a hraje totálního loosera, kterýmu se boří život. Najde si práci ve firmě, která má sídlo v půlpatře a šéfuje ji stovkovej stařík. Slizkej looser má po boku mlaďounkou Cameron Diaz, která pečuje o dementního šimpanze, o kterém je přesvědčená, že trpí duševní poruchou. Tito dva ztroskotanci objeví cestu do těla úspěšného a bohatého Johna Malkoviche a jejich pobyt v jeho mozku v nich vyvolá závislost a šílenství. Příběh se zamotává tak příšerným stylem, že si říkáte "what the fuck?" Prostě to chcete dokoukat. A kvůli čemu? Sami nevíte...

• 24.4.2019  20:22
    2:37 (2006)

Film nám dává možnost nahlédnout do života puberťáků, kteří navštěvují střední školu. Zachycuje den, ve kterém se stane tragédie. V průběhu máte možnost seznámit se s osudy středoškoláků a dávat dohromady skládačku na základě psychologických profilů jednotlivce. Film se mi zdál přehnaný v tom, že je na jedné škole až moc extrémních případů, na druhou stranu nám ale ukazuje, že křehká duše dítěte či puberťáka je o tolik silnější, než dospělého člověka.

• 24.4.2019  20:20

Film natočen podle skutečné události Vás nenechá chladnými. Kdo má rád například film Hon nebo zná kauzu Kajínek, určitě bude tento film pro něho. Film byl pro mě uklidňující v tom, že ne jenom česká justice stojí úplně za hov*o. Tento snímek je silně emotivní, není ovšem přehnaně vyšperkovaný. Je to čistý realismus, který donutí nejednoho člověka nad lecčím přemýšlet.. Jak asi dopadne týpek, který je uvězněn na tři roky do vězení, několikrát se pokusí o sebevraždu, přijde o rodinu a nakonec vyplave na povrch, že obvinění vzešla z držky bláznivé špinavky?

• 24.4.2019  20:17
    Ben X (2007)

Tak ale pozor!! Dlouho jsem neviděla film, který by si tak 100% udržel moji pozornost až do samého konce. Film, který se věnuje tématice autismu vás vyvede z míry kvůli detailnímu popisu autistovy duše. Šikana, kterou Ben musí ve škole snášet, Vás tak na*ere, že si přejete být vedle něho a všechny ty hajzly rozsekat na co nejmenší kousíčky. Celou dobu čekáte na to, až se Ben konečně tyranům vzepře a něco jim udělá. Do příběhu také zasahuje jeho platonická láska, která je jeho nejlepším přítelem. Je ale skutečná? Nejvíc Vás uspokojí konec, který tedy vážně nečekáte!

• 24.4.2019  20:16
    Sucker Punch (2011)

Když jsem to viděla poprvé, byla jsem z toho naprosto unesená. Téma nevlastního otce, který týrá svoje dvě dcery po úmrtí jejich milované matky. Krásná, roztomilá blondýnka skončí v blázinci a je nucena si vytvořit vlastní svět, ve kterém je silná a odvážná hrdinka bojující proti zlounům. Pro mě naprosto fantastické scény a luxusní vizuální zážitek. I love this movie

• 24.4.2019  20:14
    Jiná země (2011)

psychologický sci-fi fillm , kde mladá Rhoda, jejíž velký sen je letět do vesmíru, v mládí udělá něco hroznýho. Po čtyřech letech vyjde z vězení a najde si práci jako uklízečka v jedné škole. Po nějaké době zkontaktuje člověka, kterému způsobila velkou ztrátu a bolest a snaží se mu omluvit, za to, co udělala. V druhé dějové linii Země objevila Zemi 2, která podle teorií může být zrcadlem Země a lidí, kteří Zemi obývají. Jak dopadne příběh dvou ztroskotanců a co se bude dít s nově objevenou Zemí 2? Celý film má velmi depresivní nádech s troškou naděje. Takže za mě hell yeah

• 24.4.2019  20:13
    Podvodník (2012)

Hodně silný psychologický dokumentární film, který mapuje život největšího podvodníka všech dob ve falšování identity a osud jedné rodiny, která se rozhodla přijmout cizince do svého života a považovat jej za nezvěstného syna/bratra. Jak to všechno nakonec dopadne? A kde je skutečný Nicholas Barclay a co se s ním stalo?

• 24.4.2019  20:11
    Úkryt (2011)

Výborný psychologický snímek o otci a živiteli rodiny, který trpí hrozivými sny. Nedokáže rozlišit realitu od iluzí a začíná se bát, že může ohrozit svoji rodinu. Staví protibouřkový kryt a svému okolí je pro smích, většina lidí ho má za blázna. Všem fandům schizofrenie nebo jiných duševním poruch vřele doporučuji

• 24.4.2019  20:10
    Mlha (2007)

mám ráda tvorbu, ve které se vyskytne skupina lidí, kteří odhalují svoje charaktery, když jde do tuhého... Přirozeně se skupina rozdělí na charakterové typy, které se objevují v každém společenství a tenhle film na to mimo jiného myslel také. Celému filmu nechybí tajemný nádech, který nechává diváka v dokonalém napětí. Jeden z mála filmů, který není předvídatelný a těšíte se na každou proradnou minutu příběhu.

• 24.4.2019  20:08
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Kdyby se tu našel náhodou ještě někdo, kdo neviděl nebo ten, kdo se dlouho chystá a pořád si na to nenašel čas.... Dokonalý seriál, kde tvůrce ukazuje divákovi, že hodným lidem se dějou špatný věci. Se spravedlností to nikam nedotáhnete a ty největší sv**ě chodí po světě nejdéle. Rozhodně doporučuji. Výborně vykreslené charaktery postav Vás nutí je upřímně nenávidět nebo je milovat. Horší je, že ve chvíli, kdy začnete mít někoho rádi, nejvíc ponižujícím způsobem ho tvůrce zabije... V tuhle chvíli běží finálová 8. serie a ani ta nezaostává za nadprůměrným zpracováním. Je to vskutku asi jediný seriál, který si pořád drží úroveň.

• 24.4.2019  20:05
    Mechanik (2004)

Christiana Baleho jsem si poprvé všimla ve výborném snímku Equilibrium, kde mě naprosto uchvátil a začala jsem ho milovat. Mechanik je naprosto jiný žánr, než ve kterém potom v budoucnu pokračuje. Psycho jménem Trevor Reznik se trochu podobá Patricku Batemanovu z Amerického Psycha. Hodně zajímavé je, že Bale takhle brutálně zhubl a zanedlouho nato se musel vypracovat na perfektní figuru Bruce Waynea. Bale je borec a všechny svoje role bere vážně! BTW. film doporučuji milovníkům deprese a zkázy

• 24.4.2019  20:03

Tenhle film je vzrušující a okouzlující se vším všudy. MYSTERY, ve kterém si malej outsider, kterého ve škole šikanujou, najde novou kámošku, která se přistěhovala se svým tátou do města. Malý Owen si začíná všímat, že jeho kámoška je trochu zvláštní, chodí bosa, nemá žádné přátelé a i jeho se snaží si držet od těla. Odhalí mu malá dračice svoje tajemství? Zůstanou i přes to všechno spolu nebo se stane velké neštěstí? Hmmm?

• 24.4.2019  20:02

Ve filmu vystupují dvě hlavní postavy. Frank, jehož práce stojí za hovno. Je plná idiotů a ignorantů. Navíc má rozmazlenou dceru z již rozpadlého manželství, která ho nechce vídat a nakonec se dozví, u svého doktora, že má nádor na mozku a zbývá mu několik měsíců života. Rozhodne se, že tedy napraví svět a vyvraždí všechny imbecily v Americe... Po své první vraždě potká mladou slečnu se sadistickými sklony, která jak se zdá nemá jednoduchý život, a proto se Frank rozhodne z ní udělat svoji parťačku. Následuje kopice vražd a chaosu, který má ale svůj řád. Obdivuhodná je myšlenka, na které se celou dobu film zakládá. Frankovo proslovy nemají chybu..

• 24.4.2019  20:01
    Prorok (2009)

Malik je negramot. Neumí číst ani psát. Nemá žádné vzdělání, vyrůstal v děcáku a celý jeho život do svých 19ti let nějak nedával smysl. V jeden krásný den se ocitne v lágru. Okamžitě poznává, že když se nepřizpůsobí, může mít problémy. Malik padne do oka jedné hlavě mafie a udělá si z něj posluhovače. Za drobnou službu pro tohohle mafianského staříka má Malik ochranu a může se po lágru volně pohybovat. Jeho postavení se umocňuje a jeho vliv roste i za hranicemi lágru. Zajímavý příběh o Arabovi, který se z nuly vypracoval na mafiánské zvíře. Nejvíc bych chtěla vypíchnout tu atmosféru. Film se natáčí téměř celý v base a vtáhne vás do děje. Jediný, co mě štvalo tak to, že jsem se vůbec nevyznala ve jménech členů všech různých mafií, které ve filmu figurovaly. Proto jsem pak vývoj a smysl měla docela dost zmatený... Asi by bylo vhodné ten film vidět vícekrát nebo nebejt úplně blbej...

• 24.4.2019  19:59
    Chappie (2015)

Když na to po těch měsících po prvním shlédnutí vzpomínám, vybavuji si hroznou Yolandi a jejího poskoka, které jsem ve filmu (pravda) nenáviděla méně, než v jejich hudební tvorbě. Celej film mi ovšem přišel jako hrozná propaganda těchto dvou magorů. Z Jackmana udělali sráče (hrůza) a z Chappieho naprostýho loosera. Film mě bavil pouze v okamžiku, kdy mu ta jebnutá blondýna dělala mámu. Na film jsem šla s tím, že to bude seriozní sci-fi, což byla chyba. Je to průměrná komedie s průměrnýma gangsta hláškama a je mi líto, že to nebylo zpracovaný jinak.... Ale i tak film úplně nezatracuji Hudba tam vůbec neseděla. Hrály tam jenom jejich nejznámější songy... A když znáte ty klipy a potom vidíte, jak to hraje u zajímavé scény, tak si říkáte: "what the fuck?" Už bych se na to znova nepodívala jenom kvůli těm dvoum retardům, což je škoda... Tvůrci nemohli počítat s úspěchem, když do hlavních rolí obsadí ne-herce a navíc tak specifické postavy, které víc jak polovina lidí nemůže vystát...

• 24.4.2019  19:55

No do prdele!! Tenhle film musíte vidět. Chtěla jsem ho vidět čistě ze zvědavosti a čekala jsem bezmyšlenkovitý krvák na styl "Texaský masakr motorovou pilou..." ALE dost mě to překvapilo. Od pohledu trochu tupý hlavní hrdina (vlastně ani nevím, jestli tam zaznělo jeho jméno) je v koncích, protože jeho baba se zadlužila lichvě, která chce samozřejmě svoje prachy zpět. Chlapák svoji babě slíbí, že prachy obstará do půlnoci a rozhodne se vykrást barák svýho bohatýho šéfa. Když se ale vloupe do domu, začíná zjišťovat, že tam asi není sám. Po domě jsou nastražené pasti a z domovní šachty se ozývají zoufalé výkřiky! Jak dopadne tenhle trhák? Pravděpodobně vás to naštve, ale na druhou stranu vám to přinese neskutečné potěšení z zážitku, kterým vás film obdaroval. Na zážitku přidá výborný zvukový doprovod a tajemný znetvořený vrahoun, kterýmu se lesknou oči jako Dieselovi v Černočerný Tmě. Že by taky leštil bulvy ve vězení?

• 24.4.2019  19:54
    Švec (2014)

koukala jsem na to nadvakrát, protože jsem u toho poprvé usla. Druhý den jsem tomu ale ještě dala šanci. Tak trochu mě Adam deprimoval. Měl roli zoufalýho postaršího chlapa, kterej nemá děti, ženu a je na světě docela úplně sám. Bylo mi ho líto. Ne botaře, ale Adama... Film má moc pěknou myšlenku - "když si obuješ boty někoho jiného, přijmi i jeho zodpovědnost..." Celkové zpracování se podle mého názoru ale příliš nezdařilo. Nehodnotila bych jako komedii - vůbec ne, spíš mi to přišlo dost smutný. Stará nemocná máma, o kterou se stará a se kterou bydlí, ho nakonec opustí, což bere hrozně, protože se na něj v dětství vysral i jeho otec a propadá panice a smutku. Proto se pouští do nebezpečné jízdy s nebezpečnými lidmi, aby matce obstaral za dobré peníze náhrobek. Rozuzlení příběhu je dost předvídatelný. Od začátku jsem věděla, kdo je kdo

• 24.4.2019  19:48

51 minut jsem byla strašně znuděná a přemýšlela jsem nad tím, proč jsem to ještě nevypla. Navíc tak trochu GayJohny mi strašně vadil. Jeho ton hlasu, gestikulace, vyjadřování a samotná osobnost Mortdecai bylo prostě příšerný. Lady Mortdecai byla ovšem jiné kafe. Chladná, inteligentní a vždy elegantní dáma. Nejvíc mě ale na filmu bavil "Džok" - loajální vůči svému pánu, drsňák, chlapák a milovník žen... Nevím, zda bych to charakterizovala jako komedii, protože mě to moc vtipný nepřišlo. Scéna, u které jsem se zasmála, tak byl blicí Džok... Po těch 50ti minutách jsem byla konečně vtažena do atmosféry filmu a tak nějak jsem si naopak osobnost Mr. Mortdecai začla užívat Ve směs je to ale blbej film, s dobrými herci....

• 24.4.2019  19:47
    Bůh masakru (2011)

Toto je nejlepší komedie, jakou jsem kdy viděla. Nečekejte prosím nějakou romantickou komedii alá Krásná pokojská. Toto je opravdu brutální komedie. Celý děj se odehrává v bytě manželů C. Reilly a J. Foster, když si povzou na návštěvu manžele K. Winslet a Ch. Waltz. Jejich děti se totiž trošku porvaly a oni "dospělí" to mají potřebu vyřešit. Celý film pojednává o hádce mezi těmito 4 lidmi. Odkrývá jejich osobnosti, jejiž temperament hraničí dost často s hysterií. Chladnokrevný právník Waltz řeší pořád dokola jenom svůj telefon, na němž dost často při hádkách visí, což dovádí jeho manželku Winslet k šílenství. Tímto aktem je také pohoršena prvotřídní megera Foster, do které rejpe její manžel Reilly. Od křiku až po zvracení po knížkách nás provede tato velmi výborná komedie. Moc často se u filmů nesměju - zde jsem byla v jednom kuse s pusou od ucha k uchu...

• 24.4.2019  19:47

Beru, že Indominus Rex byl předimenzovaný, přece jenom ho stvořili lidé a genetika je mocná sviňa... Beru, že může cvičit raptory, každé zvíře se dá vytrénovat... Beru, že na něj pri lovu Indomina neutočili a ani na jeho další lidské kumpány... ALE že budou komunikovat pouze dojemnými vděčnými pohledy, jak tomu bylo na konci, tak to mě dostalo.. Ještě ke všemu Rex by potom utočil nejspíš na toho kámoše raptora, kterej se s nim spolčil proti Indominovi a nakonec by pak zautočil ještě na lidi, kteří celej zápas v pohodě sledovali... To mi přišlo fakt hodně praštěný...

<< předchozí 1 2