K smíchu - Zelená znamená jedem (2018) (epizoda)

Jo, tak tohle je pecka, super střih a napůl vyšinutej Džim s pohledem na pěst, lehce mu mrdá v palici, ale tj pochopitelný, víceméně je to trošku chudák, ale zároveň hroznej frajer. Jsem opravdu zvědavej, co další díly přinesou. První dva neměly chybu, malinko ujetý po všech směrech, ať už prcající koníci a frajer, co si ho nechá vydrandit u auta od žluťáka z ulice. Pokud to bude gradovat, což předpokládám, tak se můžeme těšit na jeden z nejzajímavějších seriálů za poslední roky, rozhodně to není slabý, blbý, ani o ničem a má to kua potenciál.

Velká čínská zeď (2016)

Bohuzel slabej film se zapletkou, kterou by odhalilo i dite s IQ Trosky....no nic, divim se, ze Matt do toho sel...obrovske zklamani, barevnost by nekomu mohla zpusobit zachvat epilepsie, ale to bohuzel nestaci

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Nedá se nic dělat, Michael po letech píčovin konečně natočil film, kterej má koule......opravdu super snímek, u něhož se musí každej zamyslet....myslím si, co myslím, jsem přesvědčen, že to není žádná přehnaná americká blbost.....takových filmů víc prosím!

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Sem tam pokus o srovnání s Pánem Prstenů, ale prostě ten film musí bavit. Některé věci jsem viděl dost podobnýho stylu jako u PP, ale jinak nemám co bych vytknul. Hudba je luxusní, kamera taky a pod režisérskou taktovkou P. Jacksona - luxus! Nemůžu se dočkat dalších dílů! Ty co nadávaj, že je to opis knížky atd, nikdy nebudete spokojený, běžte se koukat radši na Ordinaci a vono to bude stejný....hovada...u mě jasná 5*

Vyměřený čas (2011)

Super nápad, herecky se mi Džastyn moc líbil :D Film, kterej vás zatáhne hned do děje a nepustí :) Mě to prostě ba a tak proto 4 *

Star Wars XXX: A Porn Parody (2012)

pravda...kdo by čekal co vyleze ze Žvejka zpod jeho dlouhý srsti :D jinak celkově dobrý, fakt jsem se zasmál :D

Plechová kavalerie (1979) (seriál) odpad!

Jako já některý seriály neodsuzuju, ale do prdele...Mě serou tyhle komunistický propagandy...jen si to zkuste jak to bejvávalo tenkrát...sme měli plnou hubu prachu z těch kombajnů. Škoda, že díky právě těmhle zmrdům sme se zasekli na 40 let a teď doháníme západ, co západ, pomalu celej svět :D

Sherlock (2010) (seriál)

Tak opravdu luxusní znovuzrození Sherlocka...je pravda, že Guy Ritchie to udělal taktéž luxusně, ale tohle mě prostě baví jinak a víc...chudák Watson je tam za šaška celou dobu, ale co...herecký výkony jsou dokonalý, příběhy originální a propracovaný...jednoznačně 5*, páč ty Englišáci tohle uměj ;)

Živí mrtví (2010) (seriál)

můžu říct, že tato tématika mě baví odjakživa...no, občas to bylo trošku kostrbatější a dost předvídatelný, ale líbí se mi to. Postavy sou opravdu dobré, pocity herci mají dost přirozené a člověk si někdy připadá, že je tam místo nich...mrazivá atmosféra...nic není odfláknuté, všechno tam pasuje a beru to jako fakt...musím dát takové hodnocení, tudíž max, protože se mi to líbí...snad to bude pokračovat dál a ukončí se to důstojně...žádný zbytečný natahování až se to dostane ke sračce, to by, myslím, takhle zaběhlej seriál akorát zničilo :)

Dr. House (2004) (seriál)

Dr. House je moje srdeční záležitost, každej díl hltám jak malej kluk. Už nejen proto, že mi je povahově dost podobnej a to mě těší 1000x víc :D Luxusní seriál a jen tak dál! Sice je pravda, že v realitě by to nebylo dost dobře možný, ale co, na to sere pes ;)