Rada.Shoa

Česko

<< předchozí 1 2
    • 1.1.2019  09:56
    Nedotknutelní (2017)

Vzít takto kvalitní snímek z roku 2011, který má nejedno ocenění a většinou je na horních příčkách seznamů a žebříčků,a udělat z něj americkou béčkovou sračku s Hartem,Kidmanovou a Cranstonem je už vážně přes čáru! Nechápu jak na tohle někdo uvolnil finance... Originál je fakt úžasný ale tohle? WTF?

• 24.12.2018  07:42
    Venom (2018)

Z mého pohledu dost originální a kvalitní snímek.Marvelovská sága Avengers mě dosti zklamala se svým Infiniti war a tak jsem rád že to alespoň trochu dohnali Venomem a novým Deadpoolem.Líbí se mi původní hlas Venoma a v kombinaci s Tomem Hardym je to opravdu jako symbioza.Střih a hudba také kvalitní takže myslím že se jim to v celku dost povedlo a očekávání se rovná výsledku.

• 23.11.2018  02:29

Ty větší požadavky na ztvárnění Gatsbyho opravdu nechápu...Leo tam byl takřka "dokonalost sama". Bůhví proč i s těmi záchvěvy hereckých neúplných replik,mě to oslovilo tak že můžu pět jen chválu!!!

• 29.10.2018  11:13

Úžasná podívaná... Střih a přechody jedinečné! Tak uvidíme co za bombu bude další díl...jestli katastrofa nebo kultovka. ;)

• 29.10.2018  11:09
    Taxi 5 (2018)

Obrovská chyba kterou nespravil ani Esposito (Gomorra).Holt kvalita a úsměvné momenty odešli se Samy Naceri a Diefenthalem.Klasika je pryč :(

• 13.8.2018  07:56

Hvězda jen kvůli Leighton,protože je má favoritka.Nicméně film nestál ani za 5 min našeho drahocenného času!

• 19.6.2018  10:54
    Jsem božská (2018)

Blbost největší...tu herečku by měli zakázat! Pokud jde o film tak ten byl tak suchý a nezáživný, až se divím že jsem se z toho nezabil.

• 16.6.2018  21:17

To měl být ten dlouho očekávaný konec? No nijak zvláště jsem nebyl unešen ani jedním dílem ale jednička a dvojka ještě ušla.Nic proti hercům avšak za tohle bych se styděl!

• 3.4.2018  15:43
    Dokonalý voják (2017)

No to nechceš vidět! Nechápu jak na tohle mohl Meyers kývnout.Něco tak špatného neměl nikdy natočit.Black Butterfly a teď tohle? No asi kluci čekali taky trochu větší kvalitu.

• 2.4.2018  14:49
    Dívka za zrcadlem (TV film) (2018)

O.Keiser & T.Vilhelmová mi vážně nějak nehrálo... Tento film byl znuděně slabší a nezáživný.Dyk je jako vždy okouzlující a Josefíková roztomilá... Většina těchto filmů o natáčení prostě neklapne! Jediné co stojí za tu hvězdu je režie.

• 15.3.2018  08:53
    Lištičky (2009)

Něco tak znuděně neforemné a otravné snad autor ani nemohl myslet vážně! Špína a hnus

• 12.3.2018  10:53
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Ten nej high-tech seriál který jsem kdy viděl... není co dodat.Britové tohle umí.Pecka a povedlo se opravdu dost kvalitně až na dva díly ze všech sérií.

• 17.2.2018  09:20

Myslím že to prostředí lesa těm dvěma filmům opravdu prospělo.Herci taky předvedli jistou úroveň a kvalitu.První díl byl však určitě lepší (Cesta z města). Musím uznat že oba díly jsem viděl vícekrát a stali se pro mě takovou kultovní záležitostí.Doporučuji!

• 15.2.2018  19:40

Nedokoukáno!V půlce filmu jsem už měl takovou "depku" že jsem okamžitě klikal na křížek v pravém horním rohu.Jistě věřím že dohromady to byl kvalitní snímek s řadou velkých talentů ba i hvězd.Ale nějak mi to nesedlo, tudíž za mě jen hvězda...

• 15.2.2018  19:35

Mě se to líbilo.Asi nejvíc to herecké "czech superstar trio" dohromady mi sedlo.

• 15.2.2018  19:25

Neslané a naprosto bez šťávy...A když si to člověk vezme z druhé strany, tak myslím že ani herci ze sebe asi nebyli moc nadšeni.Magnusek zase předvedl co jiní v českých vodách moc neumí... "naprosto zbytečnou frašku".

• 10.2.2018  11:12

Gerard a Andy si každý zaslouží po jedné hvězdě.Jinak naprosto zbytečná záležitost.Efekty úplně out a herecké výkony otřesné! Stejně myslím, že filmy s podobným tématem prostě nejdou moc "na dračku".

• 12.12.2017  04:22
    Dunkerk (2017)

Buď jsem už moc rozmazlený a nebo mám pravdu. Čekal jsem daleko, daleko více. Všude se vystavoval na obdiv a s honosné upoutávky nakonec zbyl jen smutek, který vás opravdu zasáhne. Nevím jestli smutek s toho, že u Dunkerku to nakonec nijak extra slavně nedopadlo, nebo s toho že se člověk podíval na pár dobrých scén a tím končil. Radši to ani moc nerozmazávat. Hudba se povedla ale ten střih?

• 10.12.2017  14:40

Tady je vidět že někteří velikáni, co už nechodí po této planetě, jsou stejně navždy zachováni. Nejlepší "Joker" který kdy byl a možná i bude. Perfektní styl a stotožnění se s postavou. Samozřejmě ostatní prvky filmu a obsazení jsou také více než kvalitní. Jen mi přišlo že H. Ledger je ten nejvýraznější, kterého bych tu chtěl vyzvednout klidně až k nebesům. 😉

• 7.12.2017  18:32

Marvel měl "Age of Ultron" a tohle se tomu opravdu až moc podobá. Tak myslím že DC by mělo zvýšit laťku protože Marvel zatím nemá konkurenci. Musím uznat že herecké obsazení je brilantní a to začalo už v "Suicide squad" perfektním Jokerem(Leto) a Deadshotem(Smith) .

• 14.9.2017  08:35

Horor? Jistě, opravdu tak strašné to bylo.Možná i komentáře je na tento brak škoda. Jediné co stojí za ocenění je ta ústřední teze.

• 28.8.2017  07:26
    Pouto (2017)

No za hodně dlouhou dobu film,o kterém nemůžu říct nic jiného než "Brak".

• 26.4.2017  05:20

Jak to popsat? Takže auta teď už z nebe padají,normálka ovládáním přes net a to i ta která GPS neviděly ani z rychlíku...např yellow cab - Ford Crown V. Byly tam tedy vážně už blbosti a nesmysli ale bavil jsem se u toho stejně dobře jako u každého dílu. T.Gibson zase se svou prořízlou hubou nezklamal...D.Johnson a Diesel tvrdí jako skála...Jason tam dělal svoje klasická comba...Nezdála se mi tam jen ta Charlize...nějak jí to i s H.Mirrenovou nesedlo. Perfektní je ta sexy IT specialistka - Nathalie E. No shrnuto a podtrženo...za 3* takže dobrý... Do 9 hlavně dejte třeba ještě H.Granta nebo C.Firtha :D Ty tam fakt chybí...

• 28.1.2017  09:39

Proč bych toužil celou dobu po Kristen Stewart,když mám bohyni Blake Lively? To byla asi taková největší chyba,avšak každý preferuje něco jiného.Jen pocit omylu.Celkově od začátku do konce fakticky nuda.Allen už není co býval,i přesto že zvolil půvabné hollywoodské prostředí roskvětu zlaté éry,se to prostě nějak dře.Woody je jinak moc super a pár filmů jsem si zamiloval.Teď můžu napsat třeba,Vicky Cristina Barcelona,Půlnoc v Paříži,Do Říma s láskou...samozřejmě Darebáčci a Celebrity s Leonardem...no mohl bych pokračovat ještě dál,ale asi by to bylo zbytečné.Někdy se i mistr tesař utne.

• 27.1.2017  21:59
    Příchozí (2016)

Tak co k tomu napsat? Od začátku až do konce jsem byl zaříznutý do sedačky s takovým napětím,které jsem zažil jen opravdu málo.Člověk si u tohoto filmu určitě položí nejméně 3x otázku "Co by kdyby?" Film dokáže vážně moc upoutat,a to nejen kvůli obsazení a kvalitám celého snímku. Asi bych moc nepřeháněl,kdybych řekl že se tu potkala originalita s budoucností všeho co se dříve nebo později klidně může přihodit.Líbilo!

• 19.1.2017  11:48
    Ani ve snu! (2016)

To jste ale nemysleli vážně,že ne?Promiňte ale dokoukat to celé, tak asi hned potom půjdu a zabiju se! Děs!

• 29.12.2016  12:48
    Rapl (TV seriál) (2016)

Musím říct že Hynek Čermák mě poslední dobou dost baví.Ať už byl skvělý v "ne tak moc dobrých Vinařích" tak jeho stotožnění se s Radovanem K. se taky dost povedla.Hynek jde nahoru a to ještě před pár lety nebyl vůbec vidět.No "když se chce tak to jde" a na věku taky nutně záležet nemusí!

• 18.11.2016  01:17

Napínavé a strhující a tak to je s Tomem většinou.Super námět a parádní efekty.Je neuvěřitelné jak se člověk občas vžije do hlavní postavy a cítí to v tu chvíli všechny pocity s ní.A takto zaujmout diváka a nadchnout ho,umí jen málo herců.Tom Hanks je jedním z nich a snad nikdy mě ještě nezklamal.Jedním slovem "Zážitek" !

• 18.11.2016  01:12

Tak tento díl mě na plné čáře zklamal!Naprosto zdlouhavé a ohrané cliché. Myslím že měli raději nechat Bridget J. prostě žít její bláznivý život jen v našich vzpomínkách a představách.Tohle bylo jednoznačně zbytečné,předražené a s prominutím i nudné.A to se mi první dva díly opravdu zamlouvali.Dávám hvězdy jen za Renatku a Colina :(

• 3.6.2015  03:45
    Špionáž (2013)

Hi-Tech Drama které je od poloviny velmi napínavé.Hlavní postava Hemsworth mě moc nesedla ale budiž,to vynahradila krásná Amber Heard a dva sokové Ford a Oldman.Trochu vše nadsazené,avšak proč ne.Být tam místo Hemswortha třeba Bradley Cooper dal bych plný počet.

<< předchozí 1 2