sumidi

sumidi

• 15.3.2011  18:55

Jeden z mých nejoblíbenějších. Tento díl vystihuje Columba a jeho charakteristické vyšetřovací metody dokonale. Tedy tvářit se jako hlupák a přitom mít za ušima. Protivníci byli velice schopní a právě proto byla jejich porážka o to víc potěšující.

• 16.6.2008  16:10
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Hodnotím jen do 13 série, protože ty poslední jsou slabé. Chybí jim vtip a šmrnc, příběh je často o ničem nebo nezvládnutý a některé díly jsou až na odpad, jakoby tvůrci už vařili z vody.

• 12.6.2008  00:30

Tohle je přesně ten typ filmu, a není jich mnoho, kdy se po shlédnutí na chvíli pozastavím a řeknu si, jaká je to škoda že už ho nikdy nebudu sledovat poprvé.

• 20.4.2008  21:53

Velký podvod s globálním oteplováním je sestavený v duchu známého úsloví „Kdo chce psa bít, tak si hůl najde”. http://cinepur.cz/article.php?article=1291

• 15.4.2008  19:56

Tak nevím jestli jsou piráti na konci světa nebo Verbinski na konci svých sil.

• 22.3.2008  17:52
    My Fair Lady (1964)

Okouzlující, mistrovské dílo, Audrey Hepburn je úžasná ! nevím co dodat

• 17.3.2008  14:04
    Čarodějky (TV seriál) (1998)

Opravdu o ničem, ukázková ztráta času.

• 6.3.2008  21:56
    Ztracený svět (TV seriál) (1999)

Tak když jsem byl mladší tak mě to bavilo a Jennifer O'Dell je číča !

• 6.3.2008  21:31

• 6.3.2008  21:02
    Ošklivka Katka (TV seriál) (2008)

U všech Skotů, co to je? že by český remake kolumbijské telenovely, proč se u nás pořád točí takové sračky?

• 21.2.2008  18:22

Největší problém je, že tomuhle filmu zcela chybí duše, zato ost si pustím vždycky moc rád.

• 20.2.2008  22:55

To jak prezentují situaci ve školách naši filmoví tvůrci je úsměvné, klass zase poněkud přehnané, mám na mysli hlavně postoj přihlížejících učitelů a některých jedinců ale přesto obdivuji reálné zachycení třídy, kde se sešlo opravdu hodně krutých studentů, což se často nepovede. Každý byl určitě něčeho podobného svědkem, i když ne tak brutálního zacházení s nejslabším ve třídě. Nechat se strhnou davem k nic nedělání a smát se je jednoduché ale postavit se proti němu chce odvahu a proto má u mě Kaspar můj obdiv. Velká škoda, že je téma šikany u nás ve filmu opomíjené, přitom situace ve školách není vůbec růžová. Bohužel se asi estonský klenot od neznámého Ilmara Raaga nedostane k širšímu publiku hlavně co se týče dotčených věkových skupin. Vkládání energie do ptákovin už bylo myslím dost ale byl bych naivní kdybych si myslel že se situace v dohledné době nějak změní.

• 12.2.2008  12:58
    Serpico (1973)

Vesměs skvělý film, jen by to mohlo být trochu svižnější a ostřejší.

• 7.2.2008  16:40
    Vrána (1994)

Nápad to byl dobrý, ale představoval bych si jeho realizaci trochu jinak. S atmosférou jsem byl spokojený, když pominu, jak rozsekaná byla, a právě proto to chtělo film trochu natáhnout a pojmout ho více reálně (myslím tím některé postavy byli trapné, hlavně banda kolem T-Birda) a na nějaké emoce ani dojít nemohlo. Pár pořádných záporáků-"normálních psychopatů", natáhnout film o nějakou tu minutu a trochu přepracovat některé části scénáře, hlavně tedy dialogy ale výsledek je takový jaký je. Naproti tomu výpověď autora comixové předlohy Jamese O'Barry, kterou můžete nalézt mezi bonusy dvd, je opravdu emotivní.

• 5.2.2008  15:35
    Sunshine (2007)

Sunshine má opravdu krásnou atmosféru, především v první půlce filmu, hudba perfektně sedí, soundtrack je velmi uklidňující, dobrý i k relaxaci, na slunečnou výheň je radost pohledět, ale co ta druhá polovina a závěr filmu? Vrcholná emotivní scéna se objevila někde v polovině filmu a od okamžiku, kdy se objevil na scéně ten trapný zombík s řečmi o bohu jsem ztratil chuť se dál dívat. Škoda no, mohlo to být skvělé Sci-Fi.

• 29.1.2008  12:31
    Transformers (2007)

Tenhle film prostě nestojí nohama pevně na zemi. Akční humor mám rád ale tady se to hemžilo jen samými rádoby hláškami, spolu se slabým dějem vznikla pěkná ptákovina. Nominaci na nejlepší vizuální efekty si určitě zaslouží, dokonce i oskara bych mu přál ale to je dost málo ke vzniku dobrého filmu.

• 18.5.2007  00:10

Je moc dobře, že vznikl tenhle dokument, protože o lidech jako byl Bryks se nesmí mlčet. Tohle by měl vidět každý, protože ještě dnes existuje spousta lidí propagující komunismus a já nechápu, jak může někdo obhajovat ideologii, která má na svědomí miliony zničených životů po celem světě. Už jsem několik dokumentů o letcích z R.A.F. viděl, ale tenhle má v sobě obrovské emoce, díky kterým se vžijete do jeho těžkého životního osudu.

• 15.5.2007  00:20
    Van Helsing (2004)

Nějaká snaha o něco tu je, přesto vznikl slepenec všeho možného za účelem vydělat co nejvíc $ a pobavit nenáročné diváky. Efekty ještě jdou, Frankensteinovo monstrum vypadá spíš jako dobový universální voják, Kate Beckinsale je sice číča ale ta role jí nesedla, stejně jako Roxburghovi a Hopkins byl jako Van Helsing charismatičtější. Vlastně vůbec nic tam nesedí, celý příběh potřeboval od základu jiné zpracování. OST Alana Silvestriho ale doporučuju. Film jako celek - jde to, ale dře to (hodně). 55%

• 10.5.2007  22:19
    MacGyver (TV seriál) (1985)

Tak na tomhle jsem vyrůstal a vždycky jsem spěchal ze školy domu abych stihl každý díl. MacGyver byl kdysi můj hrdina, a proto nemůžu pod 4*.

• 22.4.2007  20:23
    Ostrov pokladů (TV film) (1990)

"Štastnej ten, kdo padne první ranou!" Heston podává fantastický herecký výkon a housle Chieftains oživují dobrodružství, které mě pokaždé zavede do jiného světa, o kterém v hlouby důše sním. Na filmech jako tenhle jsem vyrůstal a vždy se k nim rád vracím. Má i svoje slabší místa, ale celý je bez efektů a tím spíš vypadá realisticky s atmosférou dobrého pirátského příběhu.

• 22.4.2007  19:26

Od tohodle filmu jsem čekal mnohem více, avšak nic převratného se zde nestane. Upíři zabíjejí lidi kolem sebe a občas se taky mydlí sami mezi sebou. Začátek vypadal slibně, ale minuty běžely a děj se zastavil někde uprostřed a upadl do prázdnoty. Nemohl jsem se dočkat konce v naději, že celý film spraví alespoň úžasný závěr, ale ten bohužel nepřišel. Film se snažil sice něco říct, ale nudný děj plný nesmyslů ani dobrá hudba a atmosféra nezachrání. 55%

• 25.3.2007  16:01
    Vincent (1982)

Nádherně zlověstné fantasy, temné jako půlnoc za bezměsíčné noci s ještě krásnějšími verši.

• 12.3.2007  22:46
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Ať se vám seriál líbí nebo ne, tohle ale musíte vidět http://www.youtube.com/watch?v=-0LTIea-xJk

• 4.3.2007  22:08

Poslední vzdor je pro mě obrovským zklamáním. Doufal jsem, že Ratner do toho dá více než speciální efekty, bohužel udělal z třetího dílu kategorii B. Charakter hlavních postav se vytratil a přežíval jen díky předchozím dílům. Film je bez emocí a docela slušně jsem se u něj nudil a do konce jsem ho dodíval snad jen ze zvědavosti. Jediné co bych vyzdvyhl je dynamická hudba Johna Powella.