toffy

všepozerateľ / DJ

homepage

• 6.6.2014  02:48
    Avenged (2013)

Po dlhsej dobe som si pustil horor a vyberiem presene toto?! No preco...?

• 2.6.2014  01:53
    Fruitvale (2013)

Film o tom, ze na posraneho este aj zachod spadne a o tom, ze nie kazdy film, na ktoreho zaciatku sa objavi "podla skutocneho pribehu" musi byt top trhak a vsetci mu udelime minimalne 4*. Zaverecnych 15 minut bolo uzastnych, ale nezachranilo to hodinovu nudu predtym. Bohuzial.

• 30.5.2014  19:38
    Sinsegye (2013)

Konecne korejsky film, kde som (aspon som sa snazil) do konca vedel, kto je kto a kto po kom striela. Slusne.

• 6.5.2014  01:00

Poviem vam jeden vtip: Jedna pani pozvala kolegov z roboty na veceru a ked odchadzali spytala sa ich, co im najviac chutilo a oni jej povedali ze HORCICA :) Tak presne aj v tomto filme, nic zo starej Police Story, ziadne karate akcne sceny, ziadny pribeh , len debaty o nicom. Tak a najviac mi tu chutila asi hudba...ale asi ani to nie :)

• 14.4.2014  03:06
    D12 feat. Eminem & Dr. Dre - My Band (hudební videoklip) (2004)

• 14.4.2014  02:39

Muzicka je fajnova, taky zdravy funkyzmus, ale reziser je gay, ze tam je vsetko ruzovucke? A ten trapny DJ vpredu s prehravacmi a mixom bez kablov...? https://www.youtube.com/watch?v=tZy5E6ILvEA

• 13.4.2014  04:56
    Rodinné záležitosti (TV seriál) (2013)

Toto je snad zly sen...

• 3.4.2014  00:46

Niekedy je lepšie, keď v kine zmeškáte film, na ktorý pôvodne idete a kúpite si lístky na najbližší, ktorý premietajú. Toto je presne ten prípad a vôbec toho neľutujem, toto bola jazda!

• 1.4.2014  00:38

Hahaha no zdochol som teraz! :-D tak toto je recesia ako svina!

• 28.3.2014  20:10
    Croodsovi (2013)

Pekné, farebné, hláškové, akčné, ale...kam to oni vlastne išli?

• 13.3.2014  22:27
    Bílý lev (2010)

Skupinka čiernych detí na výlete v buši počúva pri ohníku príbeh, ktorý im rozpráva ich čierny vedúci zájazdu. A rozpráva ako sa biely lev vydal na prechádzku po lese a stretol tam kopec spolubývajúcich...wtf? Pridajte do profilu filmu niekto žáner dokument...

• 13.3.2014  15:26

Karel Zeman bol podľa mňa starý Tim Burton!

• 13.3.2014  02:22
    NON-STOP (2014)

No dobre. Celý čas rozmýšľam, či si tento film zaslúži 4*. Odhliadnúc od toho, že hlavný hrdina hraje ako keby na 50% a všetko to ťahá stále krásna Julianne Moore má tento film nábeh na thriller, ktorý ma tento rok pritlačil v kine o sedadlo najviac. Napätia je tam toľko, že moja priateľka v kine rozhrýzla celú slamku od koly :))) Záverečných pár minút bolo podľa mojho vkusu dosť narýchlo zbúchaných, ale čert to vezmi, bavil som sa.

• 10.3.2014  00:07

...prezil som svoj prvy animovany muzikal a musim povedat, ze Olaf rullez! :)

• 28.2.2014  01:35
    Práskač (2013)

Konecne sa mi prvykrat zdalo, ze The Rock je celkom fasa herec a nie je len novodoby Chuck Norris, prijemny thriller na nedelne popoludnie.

• 27.1.2014  03:53
    Insidious 2 (2013)

Fakt mam strach pozerat horory, ktore su v cervenych cislach a tento je toho dokazom. Sklamanie roka, slabe 2*

• 13.1.2014  05:01

V 1986-tom toto muselo byt TOP!

• 14.10.2013  02:46

Momentalne vysielane na Travel Channel HD.

• 18.9.2013  01:01

Tak ako napisal POMO: "Sladkobolný kalkul, ktorý sa s prepracovaným scenárom mohol v rukách Hanekeho či Polanskeho stať veľkým filmom." Da sa na to krasne pozerat, ale je to, ako by som to povedal, lacne a velmi kratke na film podobneho razu. Ale ako oddychove pozeranie, to beriem.

• 20.8.2013  15:04
    Earth (TV film) (2007)

Ano, presne kvoli takymto filmom, sa toci HD kvalita! + neskutocna hudba 5*

• 2.7.2013  22:51

Krasne rozbehnuty dej, vsetko mi sedelo, dokonca som konecne vedel rozoznat, ktory japončik je ktory a oni to nakoniec takto doseru? Slabe 3*

• 2.7.2013  00:33
    Teď a tady (2012)

Film, ktory zase nie je nicim zvlastny a podobnych je vela. Ale tak ako to zahrala Dakota spojene s fantastickou hudbou to bolo TOP, aj ked stale to u mna neprekonalo Dlouhou cestu Zase viac nenavidim leukemiu...

• 18.6.2013  00:36
    Cesta (1971)

Myslim, ze Roegovi sa budem do buducna vyhybat. Miestami mi to prislo ako national geographic so zlymi komentatormi a jednym domorodcom liznute gospelovym spevom z kostola prestrihane zabermi z masiarstva...

• 7.6.2013  02:32

Hlaska na hlaske a konecne komedia, ktora nenudi. Atmosfera vecne uprsaneho Irska a super hlavna dvojka s rasistickymi narazkami. To je ono!

• 6.6.2013  13:29

Všetko, co robilo Hangover v prvej a druhej casti vlastne Hangovrom tu chyba. Je to uz len akasi krimikomedia so sem tam dobrymi hlaskami. Zach Galifianakis zase TOP. Zhliadnute v kine v povodnom zneni.

• 31.5.2013  17:50
    1942 (2012)

Ono je to vcelku slušne natočené až na to, že ten príbeh sa akosi nijak neskončil a to je pre mňa dosť problém. Za 145 minút sa toho dalo stihnúť oveľa viac. Prostredie krásne (z tej biedy vám až zima bude) kamere nemám čo vytknúť, dialógy miestami trápne, ale na to som už pri činskych a japonskych filmoch zvyknutý. Škoda toho konca, mohlo to byť za 5*

• 28.5.2013  03:31

Ono to bolo tak absurdne, az to bolo zlate a tu romanticku lasku som im tak zral, ze som sa na konci filmu prichytil s priblblym usmevom na tvari :))

• 23.5.2013  01:13

WOW! Po dlhej dobe super film (z tych novych)! Skoda toho rychleho konca, bola by to plna palka!

• 22.5.2013  02:13
    Konečná (2013)

"Znicil si mi auto!" "A ty mne den volna!" Hlasky a nahanacka v kukuricnom poli top!

• 19.5.2013  20:23
    Benzínka (2000)

Tak toto keby mne robila, asi nevydrzim :-D http://www.youtube.com/watch?v=vPZCVWKhTxI