Faila

okres Ostrava
...

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 6.1.2018  20:37

Tenhle díl mě bavil o chlup víc než první, snad proto, že drzost hlavního hrdiny už tady téměř neznala mezí. Vynikající film.

• 6.1.2018  20:34

Akční a nápadité, takže by mě to nejspíš bavilo i bez Cassela v hlavní roli.

• 6.1.2018  20:31
    Trezor (2017)

Nečekala jsem nic s duchařskou zápletkou, takže jsem byla překvapena, a to docela mile. Pár much to mělo, místy dost velkých, ale celkově mě to bavilo až do konce – velmi zajímavého, byť lehce očekávatelného konce.

• 6.1.2018  20:30

Akční blbost s ne úplně debilním příběhem, ale tak jako tak slabší průměr.

• 6.1.2018  20:30

Kdyby se tenhle film nebral tak vážně, asi by mě bavil o dost víc. Jenže tahle přehnanost už je pro mě sledovatelná pouze v případě, že je lehce zparodovaná – a to tady ani v nejmenším nebyla.

• 6.1.2018  20:29
    Gangsteři (2010)

Vůbec jsem nečekala, že mě bude tenhle film tak moc bavit. Mám ráda filmy s promyšlenými a nápaditě provedenými zločiny, a to tady bylo. Třešničkou na dortu pro mě pak bylo herecké obsazení.

• 6.1.2018  20:28

První půlka mě rozhodně nadchla víc než druhá, celkově mě ale tenhle snímek příjemně překvapil. Relativně propracovaný, za mě s minimem blbin, a toho si dost cením.

• 6.1.2018  20:26
    Red (2010)

Vtipné, akční, nápadité a perfektně zahrané.

• 6.1.2018  20:26
    Red 2 (2013)

Jak už to u mnoho pokračování bývá, i tahle dvojka mi přišla slabší než první díl. Ale jen lehce, pořád mě to dost bavilo.

• 6.1.2018  20:25

U tohohle filmu mě nejvíc bavila originalita příběhu, převážně prostředí, v němž se odehrával. Zpracování a herecké obsazení mi přišly místy dost podprůměrné.

• 6.1.2018  20:24

Bez vynikajícího Redforda by to pro mě byla nuda k zalknutí, takhle to byla jen průměrná nuda.

• 6.1.2018  20:23

Tohle mi přišlo tak zamotané, že po pár dnech už fakt nevím, co se vlastně stalo. Herecké obsazení ale perfektní a vyložená nuda to pro mě určitě nebyla.

• 6.1.2018  20:22
    Pot a krev (2013)

Tenhle snímek mě bavil hlavně tím, že se události v něm zobrazené doopravdy staly. Protože tohle asi fakt nikdo nevymyslí...

• 6.1.2018  20:21
    Rozsudek (1982)

Napínavé, perfektně zahrané, jeden z těch filmů, které mají smysl i dnes.

• 6.1.2018  20:20

Tenhle film mě štval, ale hlavně tím, co se v něm odehrávalo. Zpracování mi přišlo vynikající, drsné a dramatické až do konce.

• 6.1.2018  20:18

Divné, ale hezké.

• 6.1.2018  20:16

Bylo to méně dramatické, než jsem čekala, ale nakonec si myslím, že je to lepší, než kdyby to bylo přehnané a blbé. Jen nevím, jestli by mě to tak moc bavilo, kdyby byly hlavní role jinak obsazené.

• 6.1.2018  20:15

S Kingsmanem jsem vždycky trochu na vážkách, protože mě sice baví, ale nijak extra. Jenže když ho porovnávám se spoustou jiných filmů z poslední doby, přijde mi o dost lepší – propracovanější, vtipnější i lépe zahraný. Takže ve finále mi připadá dost nadprůměrný.

• 6.1.2018  20:13

Poezie Svěrákových filmů mě prostě moc baví.

• 6.1.2018  20:13

Tématicky velmi zajímavé, zpracování za mě dost dobré. Mohlo to být jistě propracovanější, ale na druhou stranu by to možná bylo méně atraktivní. Osobně jsem o podobném sporu neměla ani potuchy.

• 6.1.2018  20:10

Námět zajímavý, zpracování mě dost zklamalo a na Johansson v rolích sexy divoženek začínám být alergická.

• 6.1.2018  20:09

Vynikající detektivní příběh.

• 6.1.2018  20:08

Nebylo to vyloženě špatné, ale k úchvatnosti to mělo taky daleko. Přišlo mi to neoriginální a ta „duchovní“ rovina mě spíš otrávila než naopak.

• 6.1.2018  20:08
    Hroch (2017)

U některých scén jsem se trochu nudila, u některých jsem se trochu ztrácela, ale u některých jsem se doopravdy zasmála, takže celkově spokojenost.

• 6.1.2018  20:07

Nebylo to vyloženě bez nápadu a zahrané to bylo dobře, ale nijak mě to nenadchlo.

• 6.1.2018  20:05

Tohle mi přišlo chvílemi tak hloupé, až jsem si nebyla jistá, jestli nejde o nějakou parodii.

• 6.1.2018  20:05
    Kmotr (1972)

No jo, tak u téhle klasiky naštěstí chápu, proč jsou z ní všichni tak nadšení. Musím ale Kmotra brát hlavně v kontextu jeho vzniku, neboť jsem už viděla tolik mafiánských filmů, že mě v něm jen máloco překvapilo. Ale Brando jako Vito Corleone je bezesporu brilantní - a rozhodně nejen on.

• 6.1.2018  20:03
    To (2017)

Rozdělením na dvě části mě tvůrci sice nejdřív naštvali, nakonec to ale nepovažuju za tak blbý nápad. Knižní To je dost obsáhlé a tímhle způsobem by z něj mohli tvůrci do filmu narvat více, než jak se to povedlo prvnímu filmovému zpracování. Dost jsem se téhle novodobé verze bála, naštěstí zbytečně. Tíživé a děsivé mi to přišlo dostatečně.

• 6.1.2018  20:02
    Jasper Jones (2017)

Nevěděla jsem, do čeho jdu, takže jsem byla mile překvapená. Lehce záhadné a tím i napívané, tak trochu ze života.

• 6.1.2018  20:01
    Jeden den (2011)

Příběh Emmy a Dextera není úplně obyčejný, ačkoliv se mi tak v tomhle zpracování bohužel jevil. Film, v němž není tolik prostoru důkladněji vyobrazit dané postavy či odvyprávět všechny mini příběhy, na mě působil jako lehoučce netypická, ale ve finále průměrná lovestory.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21