Stůl číslo 19 (2017)

Občas přehnaně pitomé, ale celkově milé.

Skryté zlo (2017)

Podobný typ hororů mám sice ráda, ale tohle mi dost často přišlo úplně mimo. Škoda, ale v porovnání s většinou současných hororů jde spíše o průměr.

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Jednička je sice jednička, ale žádný z dalších dílů ságy Doba ledová mě vyloženě nezklamal. Humor tvůrců a vtipy s neotřelou pointou mě pořád baví.

Bestie Karla (2006)

Pro mě je tenhle film zajímavá sonda do života a mysli psychopata a ta nejednoznačnost mu vyloženě sedí.

Americké srdce (1992)

Čekala jsem trochu víc krimi, ale i tak to bylo ok. Jeff Bridges jako vždy fenomenální!

88 minut (2007)

Místy jsem se v tom trochu ztrácela, ale snad i díky vynikajícím hercům jsem to zvládla do konce. I přes občasné nechápání hodnotím 88 minut jako solidně průměrný film.

39 stupňů (2008) (TV film)

Od Britů bych čekala něco s trochou méně klišé, přesto je tenhle snímek ještě docela umírněný. Ne nezajímavá detektivka.

Klec (2019) (TV film)

Zajímavé téma a podle mě dobře uchopené režisérem a dobře zahrané herci. Civilní, napínavé a místy silně nepříjemné.

Zpátky ve hře (2012)

Nic nového pod sluncem a zejména ta "romantická" linka mě nesmírně štvala svou neoriginálností a nenápaditostí.

Zmenšování (2017)

Hlavní příběh filmu není tak neobyčejný jako prostředí, do kterého je zasazen. To sice dává filmu rozměr navíc a řeší se zde problémy, které by se v jiném prostředí řešit nemusely. Ale celý film se nakonec stočil k celospolečenskému problému k "jednoduchému" lidskému životnímu příběhu. Film byl trochu jiný, než jsem čekala, ale především díky skvělým hereckým výkonům a zábavnému zpracování mě nenudil tak moc, jak jsem se v průběhu začala obávat.