DassemUltor

Filmový fanoušek z Aussigu

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 18.3.2019  07:22

Jednoznačně v mých top10. Kdo na konci nebrečí, je pro mě automaticky podezřelý.

• 12.1.2019  10:31

Ten konec kdy konečně objeví slabinu a jedna z mých nejoblíbenějších top kundiček Emily Blunt nabije tu brokovnici, to bylo prostě kurva sweet. Jenom jsem zařval, yesss! Mnohem menší píčovina než Bird Box.

• 26.10.2018  09:45

Hele já vím že udělat na tohle téma něco originálního je dost těžký. Taky se podle mě hodně snažili. Ale jednička (vlastně 4ka?) byla prostě lepší. Byla víc fresh, víc originální (přesto že de facto kopírovala jedničku) a celkově měla spád. Tohle už bylo slabší, ale dalo se. Pohodová jednohubka :)

• 8.6.2018  07:23

Ke konci jsem se už opravdu trápil. Opravdová slabota, blbost a slátanina. Film má vyloženě klesající tendenci. Úvodní scéna vynikající, první půlka jde, druhá polovina špatná a konec už naprosto debilní. Za mě ztracená hodina a půl života. Plusové body za to že skoro všichni umřou.

• 4.6.2018  16:45
    Vetřelci (1986)

Vrchol série. Jeden z nejlepších filmů všech dob.

• 1.6.2018  10:41

Odpor s jakým jsem do toho šel, se mi ani nechce psát. Očekával jsem to nejhorší a mise byla splněna. Hvězdu dávám pouze proto, že jsem tu debilitu v průběhu filmu akceptoval a zvykl si na ní. A sledoval obrázky. A ještě jedna věc, asi dvakrát se stalo, že to i připomínalo Star Wars. Což je zhruba o dvě víc, než jsem čekal.

• 10.4.2018  22:18

Tak švédský jak jen to jde. Od začátku víte, jak to dopadne, je to průhledný jak sklo a zhruba od půlky už se těšíte, až to skončí. Bože... Opravdu nejkrásnější pocit u tohoto filmu nastane v ten moment, kdy uvidíte závěrečný titulky... Jo a ten film jsem našel pod polickem "komedie". Ok, ok, budete se za břicho popadat skoro v každý scéně 🙂🙂🙂

• 5.4.2018  13:24
    Zakladatel (2016)

Vytrvalost, vytrvalost a vytrvalost. A taky být pěknej zmrd co jde přes mrtvoly, stejně jako Jobs, Babiš a celá tahle banda psychopatů. Ne děkuji, nechci. Radši budu sympatický manik s cukrovkou a jednou rodinnou restaurací, než zmrdo magor co se těší na proslov před Reagenem... Filmově nic moc, napětí nula, drama skoro nula a Keaton mi prostě nesedí. Není to zbytečný film, asi stojí za vidění. Jo a na cheesburger nedám dopustit :))

• 7.2.2018  23:40
    Čokoláda (2000)

Táhne se to jako velbloudí hovno. Přesně ten film který když skončí, tak cítíte tu úlevu, že můžete jít spát. Žádný děj, o nic tam nejde. Na konci nějaké to mega poselství. Johnny ještě pěkně mladej. Ale prostě to jde, ten good vibe cejtim a mám chuť na čokoládu. Ale tenhle film znova až tak za 20 let

• 1.2.2018  19:29
    Volný pád (1993)

Až na ten konec super. V druhý půlce to začne chytat jakoby vážnější tón a nedrží se to toho feelu co to má ze začátku. Ale i tak dobrý, silnější 4 hvězdy

• 29.1.2018  09:04

Před pár dny znova puštěno po mnoha letech a co dodat, je to prostě velmi dobrý film. Každý kdo neviděl, by měl napravit. Navíc potěší i krátká délka, 80 min. bohatě stačí a je to příjemná změna oproti filmům se 137 minutami apod. Colin Farrell i díky tomuto filmu jeden z mých nejoblíbenějších herců, skvělý výkon. :)

• 27.1.2018  21:58
    9. rota (2005)

Že to schytal da Vinci tak debilně a hned, aniž by si pořádně zastřílel, to mě nasralo. Ale jinak pěkný film. Ruský vojáky já tuze nerad, zvlášť když se projíždějí po Václaváku, nicméně tady jsem místy cítil značné sympatie. Kvalitní, doporučuju 😊

• 21.1.2018  10:37
    Britannia (TV seriál) (2018)

Strašlivá srackovina. Je to natočený tak Ceckove, že i samotní herci mají výraz, jakoby jim docházelo jaký je to shit. Vypnul jsem to 5 min před koncem a hodnocení si dovolím udělat už teď. Přijdu se podívat za měsíc, jestli to výrazně stoupne (o čemž pochybuju), tak tomu dám druhou šanci a případně změním hodnocení.

• 13.1.2018  23:16

No borci tak to se s jedničkou vůbec nedá srovnávat. To byla téměř nedivatelna přeceňovaná blbost co na půl nedávala smysl, ale mě dva dobrý momenty. Tohle je naopak poctivý dobrý sci-fi film, kde už od začátku o něco jde a něco se tam děje. A dává to kurva smysl. No a k tomu ta super temná atmo o který všichni básní v jedničce. Tady k ní aspoň přidali příběh.. takže za mě kvalita a pohoda. A na to jak to bylo dlouhý mi to uteklo docela dobře a nenudil jsem se. Zajímalo by mě jaké by to bylo pokud bych neviděl jedničku.. těžko říct, ale tu už si nikdy znova pouštět určitě nebudu 😀

• 4.12.2017  00:38
    7 životů (2017)

Bože míra kokotismu a syndromu už nevíme coby, dosahuje vrcholu. No.. jsem rád, že to skončilo a můžu jít spát.

• 27.11.2017  13:56

Naprostá sračka a nedívatelná trapárna. 81% skóre a póza místních pseudo intelektuálů kteří stříkají blahem mi nejde do hlavy a je mi z ní na blití.

• 23.11.2017  09:37
    Mumie (2017)

Dlouho jsem chtěl dát tři a prostě říct: klasická sobotní večerní pohoda, nenáročná oddychovka. Ale ono se to od druhé půlky začne tak motat aby se v tom prase vyznalo. Konec už je tak překombinovaný a divný, že jsem se těšil až to skončí. Šílená slátanina. Ale nemuselo to tak dopadnout, ze začátku to fakt byla ta správná dobrodružná pohoda. Není to však úplně strašné, jen jsem rád že jsem na to nešel do kina, to by mi těch cca 150 Kč bylo líto. :)

• 15.11.2017  23:59

Jako v pohodě.. pan bombicka a dva debilové co se zabili navzájem se mi líbili nejvíc. Ale hrotit tady 5* a pískat blahem, tomu fakt moc nerozumím. Prostě na pohodu film. Jo pochopil jsem to😉, jen z toho nejsem tak odvarenej

• 24.10.2017  22:14
    Blade Runner (1982)

Bože, to si radši příště pustím věřte nevěřte. Já na tyhle filmy asi nejsem dostatečně intelektuálně vybavený, táhne se to jako velbloudí hovno, všichni furt někam čumí jako by byli na tripu.. no co na to říct, prostě klasická vyfetovana přeceňovaná blbost. Uznávám ale, že ta scéna jak se replikantka vydávala za panenku měla ten správný feel a byla napínavá. Ale to na kult fakt nestačí. Moje panenka souhlasí btw

• 29.9.2017  09:10
    Wind River (2017)

První půlka se vyvíjela trochu jinak, než jsem čekal, ale na konci to dávalo smysl. Je to velká kvalita. Emoce teda byly, ne že ne. Doporučuju

• 23.9.2017  17:36

Not bad

• 16.9.2017  23:48

Všichni víme, že Rakušáci jsou ještě větší náckové než Němci, takže mě přirozeně srali a fandil jsem staré sympatické paní. Pozor zklamaní pro všechny kdo zabrousí na Wikipedii, ve skutečnosti to byla docela hnusná ježibaba, aspoň vod oka. Film podle mě v pohodě, ke konci se to trochu táhlo, no ale měl jsem z toho dobrý feeling a dobře to dopadlo. Takže v cajku vše 🙂

• 10.9.2017  00:12

Ty krávo. U tohoto filmu mi došlo, že už jsem starý. Můj děda kdyby to viděl, tak podle mě vůbec nechápe, co se děje..

• 26.8.2017  23:24
    Trestanec (2017)

Libovka

• 2.8.2017  20:20
    Dunkerk (2017)

Po delším zvažování dávám plnou palbu. Tenhle film byl v rámci žánru absolutně netypický, prostě to bylo jinak.. dámy a pánové, co byste chtěli víc? Přesně na takové filmy by se mělo chodit do kina a přesně takové si zaslouží vysoké hodnocení. Letecké záběry, kamera, hudba.. ach, byla to nádhera. Nechci znít jako pozer ale už to trochu překročilo hranici filmu do uměleckého díla. Už jenom za tu řemeslnou práci si to zaslouží 100%. Hodně se mi líbilo, že se neřešilo kde, kdy, jak a proč - nebyl to dokument o bitvě u Dunkirku, bylo to takové krásně namalované a nazvucene plátno s napínavými příběhy. Hudba podle mě nebyl rušivý element a nebylo to postavené pouze na ní, jak tvrdí POMO. U Interstellaru bych souhlasil, ale tady ne. Tedy běžte na to lidi a zhodnotte sami! ... Finální plachtění Toma Hardyho už byla čistá poezie ☺️

• 22.7.2017  09:57

Pozvedl meč, Anglie byla spasena, a Indie a další půlka světa už se mohli těšit na kolonizaci a plundrování! Ne sranda. Byla to pecka. Ten specifický styl a pojetí se mi hodně líbilo. Mělo to parádní spád, efekty, fantasy feeling, boje i sem tam nějaké hlášky. Co víc chtít od letního filmu. Osobně jsem ještě hodně cenil narážku na post římskou dobu v úvodu filmu při pohledu na rozpadlé antické budovy. Je to jen malý detail ale vzhledem k tomu kdy artusovska legenda vznikala, mě to udělalo hezky u srdíčka. Jude Law perfektní jako vždy a scéna s vraždou vlastní dcery kvůli zisku moci byla na tolik působivá a tak dobře vystihovala podstatu zla, že to úplně překročilo rozměr zbytku filmu. Ke konci se mi zdálo že tempo trochu opadlo, ale pořád ok. Prvních pět minut filmu za to celkem kulervouci a nečekané. Good job Guy! :)

• 18.6.2017  08:19
    Mafiánovi (2013)

Namachrovana nuda

• 17.6.2017  22:10

Sobotní pohoda.

• 31.5.2017  22:16

Hele nějak nemám sílu to komentovat chytře. Líbilo se mi to, ale něco mě tam sralo. Vidím to na slabší 4 hvězdy. Líbilo se mi to méně než Prometheus, přestože to bylo v něčem zase lepší (zalepení děr v příběhu). Uvidíme jak se to bude vyvíjet dále!

• 7.5.2017  22:32
    Metro Manila (2013)

Tvl, čekal jsem střílečku, něco jako Zátah a dostal jsem semi artove drama o tom jak se mají na Filipínách zle. Ten sociální stát má asi něco do sebe no.. jako nebylo to špatný, chvilema se to táhne a vyústění děje pěkné a nečekané. Věřím že na festaku sluníčka padli na prdel a dlouze o tom debatovali nad šálkem kávy..

<< předchozí 1 2 3 4 6 7