Potraviny, a.s. (2008)

Ano, zobecňování, hledání komplotů, používání jen části příběhu, který se autorovi hodí, to jsou všechno aspekty, které se dají tomuto novému dokumentu vytknout. Problémem je obrovský záběr, jaký se autoři rozhodli zmapovat a pospojovat do devadesáti minut. Dokument má posloužit prostě pouze jako první impuls, ne jako podrobná analýza. Tu si dokážeme udělat sami, ale...ale jen pokud se k tomu odhodláme. Jsou to ale ty střípky pravdy, které dokument obsahuje, ta snaha probrat ostatní z letargie, ukázat, že výroba potravin má i stinné stránky, které ho dělají dělají tak přínosným. Lepší než sedět a věřit, že je vše v pořádku, že když zavřu oči, problémy přestanou existovat. Ale pokud je pro někoho výpověď o pěstování/chování "kuřecích" mutantů plných léků a bez jediného záblesku denního světla BIO AGITKA, nu což.

Česká RAPublika (2008)

Povedená komedie. Místy to na mě působilo jako Borat, o to líp, že se kluci ztrapňovali sami a nemusel je do toho někdo navézt, jako Cohen ve svém vrcholném díle svoje nic netušící oběti. Nechápu, jak tohle mohli pustit do světa. Opravdu nevidí svoji směšnost? Snad natočí dvojku s podtitulem Cesta do Ameriky. Na závěr jeden citát: "Ve snu, vole, tady je střední Evropa, seš magor, když si jedeš tady v tom štýlu."

Storm Warning (2007)

Nenudil jsem se, ale jen proto, že jsem celou dobu žasnul, jak stupidně se hlavní postavy chovají. Ani nevím, kde začít. Celý film je totiž jenom vrstvení nelogičností a špatných řešení. Proč prostě neutekli? To si neumí otevřít okno, dveře, nebo vzít do ruky krumpáč? Ne, radši si sestrojí past podle McGyvera. A ten chlápek? Jenom jedno přání jsem měl, aby se mu něco stalo. A to jak na konci zavřou jednoho z těch úchyláků do stodoly a on se deset minut snaží rozrazit vrata, místo toho aby prostrčil ruku a ven a tu závoru zvednul. Ne fakt, tohle jako... Jedna hvězda za ty asi tři nápady. To máme jeden na každou půlhodinu. Ani horor to neni.

Pozemšťan (2007)

Nečtěte komentáře níže, pokud si nechcete kazit film. Ne že bych s nimi nesouhlasil, ale vážně je k tomuto snímku lepší přistupovat bez očekávání. Asi bych vynechal i čtení "Obsahu:".

District 9 (2009)

Úžasné sci-fi, skvělé sociální drama, parádní akční thriller.

Prokletí (2008)

co jsem komu udelal? proc musite psat, jak to dopadne?

Larry, kroť se (2000) (seriál)

Koukám, že ještě spousta lidí čeká na osvícení. Velice originální, jediný svého druhu. Úplně jinak stavěný než většina ostatních sitcomů. Miluju HIMYM i Big Bang, ale tohle je prostě geniální. Na titulky.com už najdete titulky k prvním dvěma dílům. Hodnocení na IMDB 94%. P.S.: LIVINGDEAD si svoji přezdívku asi nevybral náhodou.

Sedm životů (2008)

Jo, nejlepší bude v komentáři rovnou dopředu prozradit, jak to dopadne. Výborný Rentone.

Zack a Miri točí porno (2008)

Komerční úspěch zapříčiní vznik dalšího Smithova filmu. Tentokrát už se ale nepodívám. A tentokrát už vážně. Nejsem stavu pochopit, co na tom kdo vidí. Kromě toho, že tam točí porno, se neděje vůbec nic a to jak nechutné to je, prostě nestačí na to, aby to bylo vtipné hodinu a půl (chvíli teda jo :o) A ten konec? Už jsem viděl porno s lepším příběhem. Dobrej byl akorát Justin Long.

Yes Man (2008)

Opravdu jsem litoval, že už je konec. Povedené. Takové komedie se už moc netočí, spousta humoru bez zanedbávání děje.