applause

Soňa Pecharová

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 18.1.2018  17:30

Zajímavý námět, ale čekala jsem víc. Líbilo se mi, co Ron Woodroof udělal nejen pro sebe, ale i pro ostatní, kteří trpěli stejně jako on. Hezké bylo, že se pak s Rayonem stali přáteli, i když měl k němu ze začátku odpor. Matthew McConaugheu to hrál výborně, pomalu bych ho nepoznala. Jareda Leta tuplem ne, byl skvělý. Taková oddechovka na večer, doporučuji.

• 18.1.2018  17:06

Moc hezký sílný a dojemný film. Už jeho popisek mě zaujal, ale tohle jsem fakt nečekala. Dr. Sayer nahlížel na lidi jinak a přesto, že pro ostatní představovali spíše zátěž ve formě nehybného balvanu, schopného minimální odezvy. On v nich viděl více. Skutečné lidi, kteří si zaslouží žít. Je neskutečné, co pro ně udělal. Nejlepší byl Robert De Niro, to byla snad nejlépe zahraná role, co jsem kdy viděla, zasloužil by si za to Oscara. Robin Williams byl také svělý. Opravdu úžasná podívaná, nejlepší na tom je, že je to podle skutečné události. Doporučuji.

• 14.1.2018  19:06

I když jsem byla k filmu nejprve skeptická, protože válečné filmy nejsou opravdu mým šálkem kávy, tak se mi film nakonec líbil. Nebylo to jen o válce, ale o lidských vztazích a jednáních, která mohou změnit životy. Doporučuji.

• 7.1.2018  22:37

Vůbec jsem nečekala, co si mám pod tímto snímkem představit, popisek byl zvláštní. Celkově zvláštní byl i děj filmu, ale překvapilo mě, jak tam byla psychologicky zpracována otázka viny/neviny. Film byl velmi silný a Michale Fassbender to zahrál skvěle. Alicia Vikander byla taky dobrá, ale místy mi vadila. Doporučuji.

• 27.12.2017  22:48
    Deadpool (2016)

Konečně jsem se podívala na tuhle komedii a čekala jsem opravdu více. Ryan Reynolds byl v hlavní roli dobrý, bylo to vtipné, dokonce jsem čekala, že to bude sprostější. Po akční stránce pastva pro oči i pochvala za překvapivý námět. Ale jinak to byla vcelku průměrna podívaná. V poslední době me více baví DC Comics. Ale jinak oddechovka, doporučuji.

• 26.12.2017  19:20
    Pozemšťan (2007)

Zajimavé téma, to musím uznat. Dějepisné popisy mi lezly místy na nervy, ale bylo to opravdu poutavé. Uhádla jsem, kým by měla údajně hlavní postava být, než to sama řekla. Pak už mi to přišlo trochu přehnané. Ale za poutavost a propracovanost příběhu a dosud nezpracované téma dávám takové hodnocení.

• 26.12.2017  19:09
    Koleje osudu (2013)

Napřed mi nepřišlo, že by byl film mým šalkem kávy, až když se začal pomalu rozjíždět, tak byl pro mě zajímavý hlavně z psychologického hlediska. To, že válka je krutá věc, která nechá v lidech velké stopy a změní je, že už mnohdy nebudou takoví, jako předtím, je všeobecně známo. Ale obdiv patří tomu, kdo je schopen odpustit nepříteli. Myslím si, že ten toho musí v sobě hodně zabít. To mi přišlo na tomhle příběhu (mimo to, že je podle skutečné události) dojemné, a za to si zaslouží vysoké hodnocení. Doporučuji.

• 21.12.2017  22:20

Skvělé zakončení této filmové sezóny projekcí, lepší už to ani být nemohlo. Už na začátku mě překvapila dramatičnost a hudebnost filmu a věděla jsem, že má namířeno vysoko. A to taky měl. Úplně nejlepší byli samozřejmě písničky, ty si zaslouží nominaci na Oscara určitě a také hlavní hvězda filmu, Hugh Jackman. Který mě tu opravdu překvapil a skvěle se tam hodil. Bohužel takové nadšení nesdílím ze Zaca Efrona, i když v počáteční scéně s Hughem jsem si říkala, že byl dobrý, ale prostě mi tam vadil. Ale nevím zase, kdo by tam měl byt místo něho. Mimo písně, které si určitě stáhnu a herecké výkony se mi moc líbily i choreografie a samotná hudba. Housle a piano. Ale nejlepší byla samotná myšlenka filmu: "Všichni jsme si rovni, bez ohledu na barvu, rasu, tvar či velikost." Za mě velké překvapení a celková spokojenost. Pro mě nejlepší muzikál. Doporučuji a dávám na titulní stranu.

• 12.12.2017  11:41
    Wonder Woman (2017)

Na začátku jsem byla zvědavá, jak se bude film vyvíjet dál. Nejvíce se mi asi líbila střední část filmu, konec mi už přišel opravdu přehnaný. Ani mi nevadilo, že byl děj umístěn do 1. Světové války, naopak na škodu to nebylo. Příběh byl i dojemný, ale něco tomu chybělo. Liga spravedlnosti se mi líbila o něco víc. Proto dávám, takové hodnocení. Tři hvězdičky jsou málo a pět zase hodně, ale doporučuji.

• 11.12.2017  10:40

Tento film mě dost překvapil, bála jsem se totiž, že se budu nudit a naštěstí tomu tak nebylo. I jsem si zvykla na Bena Afflecka jako Batmana. Jako zajímavý mi přišel, pro mě nový hrdina, Aquaman, který bude mít příští rok také svůj film. Ale nejradši jsem měla Flashe, i když jsem neviděla žádný film, ale představitel této role, Ezra Miller, ho ztvárnil vyborně. Tento film má bohužel docela dost silnou konkurenci také ve Sci-Fi, ktere se mi líbilo o něco víc, Thor. Po dějové stránce nečekejte žádné zázraky, ale spíše po vizuální. Doporučuji.

• 7.12.2017  14:12

Tenhle film mě moc překvapil, už podle traileru mě zaujal. Líbilo se mi hlavně téma celého filmu. Překvapila mě také druhá část filmu, která měla spíše hororový nádech a byla nabita plno lekaček. Jednou jsem se fakt lekla, až jsem zařvala nahlas. Líbilo se mi jak bylo zpracované pojetí řešení filmu to, že každy musí odpustit nejprve sám sobě. Hudba byla super a herecké obsazení bylo sympatické. Věřím, že to pro někoho není šálek kávy, ale mně se to moc líbilo. Doporučuji.

• 3.12.2017  19:11
    Šmoulové (2011)

Nikdy jsem šmouly nemusela. Nesnáším, jak vše předělávají na sebe. Tohle bych i řekla, že to byla v pohodě oddechovka, ale nudila jsem se. Nepřišli mi ani roztomilý ani vtipní. Já, že je moc nemusím, tak snad tento film ani nedoporučuji.

• 3.12.2017  19:00
    Red (2010)

Tento žánr není tak úplně mým šálkem kávy, přesto se mi film líbil, ale protože to bylo takové nemastné neslané, tak nemohu dát vyšší hodnocení. I tak doporučuji.

• 2.12.2017  16:47

Tento film se mi napřed líbil a pak mě zklamal. Bylo to stejné pořád dokola. A ten konec se mi moc nelíbil. Nechápu, jak může mít tento film tak vysoké hodnocení, mně to přišlo opravdu přehnané. Ale říkám, že to není úplně můj šálek kávy.

• 2.12.2017  16:36

Tento film mě překvapil, hlavně konec, který jsem nečekala, že se takhle zvrhne. Což mě napřed naštvalo, protože nemám ráda, když něco je celou dobu nějak a pak je to jinak. Ale tady jsem byla opravdu ráda, protože to bylo depresivní až psycho. Proto dávám takové hodnocení, když měl na mě film silný dopad a Al Pacino byl v roli ďábla opravdu pekelný. Doporučuji.

• 2.12.2017  15:36

Tento film jsem viděla již po druhé a zase jsem ho vnímala jinak, než po prvním zhlédnutí. Ale musím říct, že je to opravdu silný film, který ukazuje ztráty druhé světové války, pro někoho až fatální. Hudba byla krásná a hlavně především herecké obsazení bylo povedené. Geoffrey Rush v roli tatínka Liesel byl skvělý a Sophie Néliesse mi v této roli přijde vždycky roztomilá. Film má právem vysoké hodnocení, dala bych i vyšší. Doporučuji.

• 24.11.2017  10:45
    Anomálie (2014)

Na tehnhle film jsem se dívala, protože mě zaujal hlavně děj, který byl zajímavý, i když jsem si to představovala jinak. Nejvíc mě tady vadily zpomalené scény boje, které se mi sice ze začátku líbily, ale pak jich bylo přespříliš. Herce Iana Somerhaldera mám ráda, ale tady mi vyloženě vadil. Snad ani nedoporučuji.

• 24.11.2017  10:12

Nechápu, jak může mít tento film, tak vysoké hodnocení. Mně přišel naprosto o ničem a týden po zhlédnutí si vůbec nepamatuji, o čem byl. Sem tam jsem se zasmála, ale to bylo asi tak všechno. Bill Murray dobrý, ale co ta Scarlett? A to byla v tomto filmu za svůj "herecký" výkon nominovaná na zlatý glóbus a získala cenu BAFTA, za nejlepší herečku v hlavní roli? Raději nedoporučuji.

• 24.11.2017  10:07
    Tah pěšcem (2014)

I když se o šachy nezajímám a žadného Bobbyho Fischera jsem dosud neznala, tak se mi film líbil. Proto jsem byla i ráda, že to nebylo jen o šachách, ale figurovaly tam i Fischerovy paranoie. Myslím si, že Tobey Maguire ho zahrál perfektně. Doporučuji.

• 24.11.2017  09:48

Na film jsem šla hlavně kvůli zajímavému traileru. Překvapilo mě, že tady hrál Johnny Depp, i když si moc nezahrál. Tahounem filmu byl Kenneth Branagh, který roli Hercule Poirot, zahrál na výbornou. I jsem mu skvěle rozumněla. Zvraty v ději zvyšovaly napětí, což nebylo sice na škodu, ale pak jste ale už neveděli, kdo byl kdo. Zajímavý byl konec filmu. Rozhodně mě to zaujalo, ale můj šálek kávy to nebyl. Doporučuji.

• 23.11.2017  10:35

Po nejslabší sérii, Roanoke, přichází opět série, která připomíná to pravé American horror story. Překvapilo mě téma, které zde není na škodu, i když se osobně o politiku nezajímám. Je tu jistá paralela na Donalda Trumpa a Hillary Clinton v postavách Kaie a Ally. Celé je to válka mezi muži a ženami, která se táhne od počátku historie, i když není vidět, je to hlavně boj o moc a nadřazenost jednomu pohlaví vůči druhému. Už začátek mě zaujal a čekala jsem, jak se bude seriál dál vyvíjet. Musím říct, že to bylo nepředvídatelné a kolikrát mě zvraty děje překvapily. Někdy jsem si sice říkala, co to má být, jestli už to není opravdu moc. Ale tvůrci se tady snažili vystihnout postavu Kaie jakožto nejvíce bláznivého a radikálního vůdce, který je pro své zájmy schopný čehokoliv. Což herec, Evan Peter, ztvárnil perfektně. Sarah Paulson zahrála skvěle Ally. Která tu naopak byla vylíčena jako úplný protiklad. Jako bezbranná holka, stíhaná svými paranoiemi, které Kai ještě posiloval. Nakonec z toho vyvázla, jako silná žena, schopná vést, ale lze mít moc i bez kultu?

• 12.11.2017  18:41
    Sluha dvou pánů (divadelní záznam) (2000)

Řekla bych, že je to za mě nejlepší divadelní hra, co jsem viděla, ale neviděla jsem ji naživo. Bohužel, už takhle to byl pro mě zážitek sledovat Donutila jak rozesmívá publikum. Naživo to muselo být ještě lepší! Líbil se mi i herecký výkon Miluše Šplechtové, jakožto inkognito. Skvělá byla hudba, ale co mě nejvíc překvapilo, tak kontakt Miroslava Donutila s publikem, to se jen tak nevidí. Skvělý výkon! Za mě si divadelní hra zaslouží plné hodnocení a doporučení.

• 9.11.2017  09:13

Příjemné překvapení plné humoru. Až na přílišnou délku filmu, bych nic nevytkla. Skvěle jsem se bavila. Nejlepší byly smsky s autokorekcí. Režisér chtěl především, aby se lidé u jeho filmu bavili, což se mu také povedlo. Určitě doporučuji.

• 8.11.2017  18:59

Za mě velké překvapení! Jsem z filmu nadšená. Akorátní délka a děj svižně plynul, že jsem neměla ani čas se nudit. K tomu jsem se skvěle bavila díky vtipným hláškám hlavních hrdinů. Nejlepší bylo "pomozte", tomu se směji ještě doteď. Nejlepší byla herecká dvojka Hemsworth a Hiddleston. Ti se snad do svých rolí Thora a Lokiho narodili. Skvělá byla i hudba, parádně dokreslující děj. Co víc si přát? Za mě má film plné hodnocení právem a zaslouží si být dokonce na titulní straně. Jestli jste na něm ještě nebyli, bežte do kina. Určitě ho doporučuji, i když jsem se na něj tvářila zprvu skepticky.

• 6.11.2017  20:24
    Patrola (2012)

Na tento film jsem se chtěla hodně dlouhou dobu podívat. Měl zajímavé téma, jen mě mrzí, že nemohu dát vyšší hodnocení, na mě to prostě nefungovalo. Samozřejmě herecká dvojka- Gylenhaal a Peña v popředí jsou super. Doporučuji.

• 6.11.2017  20:16
    Pot a krev (2013)

Mě tento film zklamal, přes celkem vysoké hodnocení jsem čekala vyšší slávu. Zasmála jsem se jen dvakrát a to to měla být komedie. Přišlo mi, že to bylo celé o svalech a místy to postrádalo logiku. Horší je, že to bylo podle skutečné události. Za mě nedoporučuji.

• 4.11.2017  11:47

Tenhle film mě dost překvapil a musím říct, že se mi líbil více než druhý díl, na kterém jsem byla v kině. Možná to vypadá, že se tam nic neděje. Mně to přišlo, ale takové ze života na zamyšlení, a i když děj plyne pomalu, pořád se tam něco děje. Měla jsem snad jen jednu chvíli, kdy jsem se nudila a myslela jsem, že je to zbytečně dlouhé. Určitě doporučuji.

• 29.10.2017  22:23

Wow! Tak to bylo teda něco! Tenhle film mi doslova vyrazil dech a konec mi vzal vítr z plachet. Jelikož se celý film odehrává jako klasický snímek. Pak se, ale něco stane a je tam více možností, jak se to dá celé vysvětlit. Ale pak přijde konec filmu,a vy si říkáte: "jako vážně?!"...protože nemůžete uvěřit, jak to celé bylo a jak to nakonec dopadlo. Zírala jsem s otevřenou pusou. Určitě doporučuji!

• 29.10.2017  22:12

Vůbec jsem nevěděla, co si mám pod tímto filmem představit, ale tohle jsem opravdu nečekala. Idylu, ve které jsou občané vesnice schopni čehokoliv, aby byla i nadále vesnicí roku... Výborný konec. Skvěle jsem se bavila! Opravdu doporučuji.

• 29.10.2017  22:09

Omlouvám se všem fanouškům Batmana, ale tento díl mě opravdu nejméně zaujal. Asi tři čtvrtě filmu jsem se nudila, než mě to začalo bavit. Přišlo mi to moc idealizované, konec byl hodně na domyšlení. Za mě herecké přírůstky- Joseph Gordon-Levitt super, ale Anne Hathaway mi přišla v této roli taková nemastná neslaná. Samozřejmě, jako vždy nejvíce vyčnívala hvězda celého filmu, Christian Bale. Určitě doporučuji. Protože je to pro mě z celé trilogie nejméně oblíbenější díl,proto snižuji hodnocení. Jinak je to kvalitně filmově, herecky i hudebně zpracováno.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12