applause

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 21.1.2019  16:16
    Vyvolený (2000)

Sice jsem první díl této trilogie viděla až teď, ale musím říct, co se týče s porovnáním u ostatních dílů, tak tento byl nejslabší a chvílemi jsem se nudila. Byl to už spíše průměr, i když v některých pasážích šokující. Doporučuji.

• 16.1.2019  21:21
    Skleněný (2019)

Tak tohle mě rozsekalo. Líbilo se mi to mnohem víc než Rozpolcený. Už v něm předvedl James McAvoy svůj herecký talent, ale tady smekám klobouk. Zajímavá zápletka a na té myšlence opravdu něco bude. Doporučuji.

• 30.12.2018  11:35

Čekala jsem to lepší. Občas jsem se zasmála, ale jinak to bylo přehnané, až kýčovité ani Jennifer Aniston to nezachránila. Nedoporučuji.

• 27.12.2018  23:21
    Bumblebee (2018)

Napřed jsem film ignorovala, dokud jsem neviděla trailer, který mě zaujal. Transformers jde totiž mimo mě. Neviděla jsem ani celý první díl. Ale nevadí. Tenhle film se opravdu povedl, proto davám plné hodnocení. Bumblebee byl roztomilý, bylo to dojemné, vtipné a se skvělým hudebním kontextem. I hlavní herečka, Hailee Steinfeld byla sympatická. Doporučuji.

• 27.12.2018  23:01

Nechápu, jak může mít tento film tolik procent. Podle synopse a traileru vypadal skvěle, ale v kině jsem měla, co dělat, abych neusnula. O to je to smutnější, když je film inspirovaný skutečnými událostmi. Přišlo mi, že to bylo režisérsky špatně pojaté. Každou chvíli na mě vybafly nesmyslně flashbaky. Ke konci filmu už se to naštěstí ustálilo. A jestě to ohrané "everything" mi lezlo na nervy. Lidi ve filmu brečí a stejně mi to nezpůsobilo žádné emoce, maximálně tak jednou. To, že drogy jsou svinstvo je jasná věc a nemusí se to omýlat pořád dokola. Myslím si, že se film dal pojat lépe. Plus za herecké výkony, Stevieho Carella za otce a a Timothéeho Chalametha za syna. To je tak jediné.

• 25.12.2018  16:23

Tenhle film jsem viděla podruhé a vím, že to nebylo naposled. Je krásný, dojemný, vánoční a nejlepší a nejvtipnější je tam Bill Nighy. Doporučuji.

• 25.12.2018  16:20

Tohle je film, který nikdy neomrzí a na Vánoce si ho mohu pouštět pořád. Doporučuji.

• 25.12.2018  16:18
    Grinch (2000)

Zase jsme se tyhle Vánoce dívali na Grinche. Pro mě je to klasika, protože Grinche chápu a soucitím s ním. K tomu je to skvělá komedie a nakonec se ukáže, že není zlý, jak se říká a vše dobře dopadne.

• 22.12.2018  15:11
    Benny a Joon (1993)

Mně se to moc líbilo. Což mě překvapilo, nečekala jsem, že to bude tak dobré. Po filmu mám skvělý pocit. Nečekaně vyzdvihnu Johnnyho Deppa, který je mým oblíbeným hercem a tady předvedl opravdu bravurní výkon. Skvěle jsem se bavila. Mary Stuart Masterson hrála Joon, tak, že jsem ji to věřila. Aidan Quinn byl také dobrý. Moc se mi líbila i hudba, obvzláště píseň 500 miles. Doporučuji.

• 20.12.2018  22:10

Mně se to líbilo. Viděla jsem to po dlouhé době už potřetí a musím říct, že dlouho jsem se tak nenasmála. Když jsem byla mladší, tak mi to tak vtipné nepřišlo. České filmy moc nemusím, ale tahle nenáročná komedie patří mezi mé oblíbené. Duo Michal Malátný a Tatiana Vilhelmová prostě patří k sobě. Klidně doporučuji.

• 15.12.2018  22:16

Ani jsem nevěděla, že existuje tento prequel Mlčení jehňátek. Docela mě to překvailo, protože kvalita filmů je srovnatelná. Napětí a drama tu nechybělo. Líbil se mi Edward Norton v roli agenta FBI a Ralph Finnes v roli psychopata. Doporučuji.

• 15.12.2018  18:57

Snažila jsem se tento film najít a nenapadlo mě, že by se jmenoval Lásce na stopě. Herecké obsazení skvělé, ale nechápu, proč si hned nedali číslo, ale to by nebyl tento film. Nenáročná romatická komedie.

• 9.12.2018  18:51

Škoda, že je to tak krátké, byl by to skvělý film. Ale toho by se nejspíš už Anthony Conti nedožil. Dobré téma. Je hezké, co pro něj nadace udělala.

• 9.12.2018  18:21

Muzikál mě překvapil, čekala jsem to horší. Řekla bych, že je to takový průměr, film by si zasloužil o něco lepší hodnocení. Nejvíc se mi líbila v roli čarodějnice Meryl Streep, James Gorden v roli pekaře a Johnny Depp jako vlk. Je to povedené propojení pohádek: Popelka, Červená karkulka, Jack a obři a Locika. Zároveň sehrání písní hlavních postav jednotlivých pohádek, které se setkávají v lese. Doporučuji.

• 28.11.2018  12:46
    Balón (2018)

Příběh je neuvěřitelný. O to více, když je podle skutečné události. Bohužel jsem to hercům nevěřila a pocit, který jsem očekávala nedorazil. I tak doporučuji.

• 28.11.2018  12:40
    Deadpool 2 (2018)

Teď o 4 dny později si moc nepamatuju, o čem film byl, ale děj tu není podstatný. Mě to teda příjemně překvapilo a zaujalo více než první díl. Ryan Reynolds opět nezklamal. Doporučuji.

• 28.11.2018  12:35

Oddechová komedie. Správná dvojka Russel Growe a Ryan Gosling. Bohužel Ryanovi jsem herecký výkon moc nevěřila. Growe nezklamal. Docela odreagovačka. Doporučuji.

• 28.11.2018  12:32
    Humr (2015)

První část byla poutavá. Neříkám, že nápad byl dobrý, ale zajímavý. Druhá polovina mě už nebavila a ani mě nezajímalo, jak film dopadl. Bylo to přitažené za vlasy, nemluvě o stejnosti, aby spolu páry mohly být. Nedoporučuji.

• 28.11.2018  12:28

Film se mi líbil. Nic víc, nic míň, než co, jsem čekala. Příjemná oddechovka po práci. Správná holčičí banda. Doporučuji.

• 21.11.2018  16:38

Většinou je první díl lepší. Tenhle se s ním nedá ani srovnávat. Zklamaná jsem nebyla, čekala jsem to. Co se týče audiovizuálních efektů a hereckých výkonů, tak bez problému, horší je to s dějem, kde jsme se toho moc nedozvěděli. Tohle byla jen nádstavba před nadcházejícím dílem. Bohužel a teď zase budeme čekat.

• 12.11.2018  21:49

Nevěřila jsem tomu a musela se jít přesvědčit na vlastní oči. A bylo to ještě mnohem lepší než jsem čekala. Tento film mě rozsekal na kousky! Zaslouží si právem být na třetím míste mezi nejlepšími filmy. A když jsem nemyslela, že to řeknu, tak to byl za mě nejlepší film tohoto roku. Doteď jsem si myslela, že je to film "Zrodila se hvězda". Brečela jsem ani nevím, jestli šestkrát nebo sedmkrát a hlavně na konci. Při skladbě "We are the champions" jsem zírala s otevřenou pusou. Měla jsem chuť tleskat, ale asi bych byla za blbečka v kině. Musel to být úžasný pocit, stát na pódiu před tolika lidmi. Šla bych hned na koncert Queen. Bohužel, Freddie umřel pět let předtím, než jsem se narodila. Nemohla jsem ho tedy oplakat, až teď. Myslím, že byl skvělá osobnost. Přála bych si ho mít jako přítele. Měl vkus a miloval kočky jako já. Myslím, že bychom si rozuměli. :) A už to nebudu zlehčovat. Rami Malek byl prostě úžasný, doufám, že dostane Oscara. A ta jeho podobnost s Freddiem, neuvěřitelné! Po takovém snímku se člověk cítí prostě smrtelně. Takže, kdo jste ještě nebyl, jděte do kina. Show must go on!

• 28.10.2018  23:03

Krásný film, překvapilo mě, že ho režíroval můj oblíbený spisovatel, Stephen Chbosky, ale knihu nenapsal. Měly by se na něj podívat hlavně děti, aby věděly, že když je někdo jiný, neznamená to hned, že je špatný. Doporučuji.

• 26.10.2018  07:17

Song tohoto roku, při kterém se vám spustí husina po celém těle. Klip z filmu "A Star is Born".

• 25.10.2018  20:44
    Avril Lavigne - Head Above Water (hudební videoklip) (2018)

Po dlouhé době Avril. Vyrůstala jsem na ni, tak jsem ráda, že svůj boj s nemocí vyhrála a vrátila se ještě silnější se svým debutem, zlatem v hrdle a kouzelným klipem. :)

• 20.10.2018  15:05
    Orel Eddie (2016)

Zaregistrovala jsem dříve, že byl film tehdy v kině, ale teď jsem na něj narazila náhodou. Když jsem se dívala už na trailer, tak jsem věděla, že se mi bude líbit. Nesourodá dvojka, Taron Egerton a Hugh Jackman, byla dokonalá trefa do černého. Nedovedu si místo nich představit nikoho jiného a opravdu jsem se skvěle bavila. Eddieho zápal pro sport byl opravdu nehynoucí. Málokdo umí být tak okouzlující i v něčem, co mu nejde. Snímek vřele doporučuji.

• 11.10.2018  08:55
    13 Reasons Why - Série 2 (série) (2018)

Tato série se mi líbí více než první, i když má o něco nižší hodnocení. Bohužel byla místy nudná a celkově to bylo smutné a nechtělo se mi na to někdy koukat. Prostřednictvím soudního líčení "lidí z kazet" se dozvídáme souvislosti o tom, jaká Hannah opravdu byla. Mnozí zjistí, že si ji zidelizovali, a že byla prostě jenom člověk. Tahle část už se tak nezaměřuje na šikanu jakou takovou, ale speciálně na znasilnění. Poselství série mi přijde jako: "Nezabíjejte se, ublížíte hlavně lidem kolem sebe", je to na zamyšlení. Přesto doporučuji.

• 11.10.2018  08:21
    Venom (2018)

Kámoši jak hrom jsou Eddie a Venom. Humor a akčnost tomu nechyběla, hudba a herecké výkony také obstojné. Vypadá to na pokračovaní, to by bylo super. Doporučuji.

• 9.10.2018  14:17
    The End of the F***ing World (TV seriál) (2017)

U tohoto seriálu mě překvapilo, že byl ve francouštině, které sice nerozumím, ale za to se to hezky poslouchalo. Seriál byl přesně to, co jsem potřebovala. Neotřelá šokující "teenage lovestory". Oddechovému tempu pomohla i krátká délka jednotlivých dílů, díky kterém to rychle ubíhalo a napětí se jen zvyšovalo. Skvělá hudba. Po 13 reasons why to byl odpočinek. Doufám, že bude pokračování. Doporučuji.

• 9.10.2018  10:18
    Ex Machina (2014)

Tenhle film mě překvapil. Je to zajímavé a doufám, že myšlenka, co byla ve filmu se nestane skutečností. Konec celé vše obrátil. Nepředvídatelné. Doporučuji.

• 9.10.2018  10:10
    Potvora (2017)

Ještě, že tento film byl tak krátký. Zobrazoval až realisticky "soužití" nesourodého páru, kde žena dosáhne svého. Chlapa mi bylo líto, ale byl to zároveň jeho problém, že si nechal vše líbit a pokazil si tím život. Tento film beru opravdu jako odstrašující příklad.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15