applause

applause

Soňa Pecharová

okres Praha


22 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
  • 23.3.2018  16:22
  Já, legenda (2007)
  **

  Bohužel nemohu dát filmu vyšší hodnocení, i když bych ráda. Namět byl zajímavý, byla tu skvěle zahrána role, Willem Smithem, ale něco mi tam chybělo a konec mi přišel kvůli tomu useknutý. Jinak doporučuji.

  • 23.3.2018  16:05
  Bídníci (2012)
  ****

  Nevěděla jsem co čekat, příběh jsem neznala ani muzikál neviděla, takže mě to docela překvapilo. Písně jsou krásné a skvěle zazpívané. Film je plný spousty skvělých herců, kde vyčnívá Hugh Jackman. Dvojka Helena Bonham Carter a Sasha Baron Cohen mě stále rozesmívala. Příběh je plný lásky a pochopení, konec mě opravdu dojal k slzám. Jen tu stopáž bych lehce zkrátila, kolem druhé hodiny jsem se začínala lehce nudit. Doporučuji.

  • 22.3.2018  10:32
  Já, kocour (2016)
  **

  I když jsem od tohoto filmu raději moc nečekala, tak to bylo lepší, než jsem čekala. Je to rodinná oddechová komedie na večer. Nejlepší a nejvtipnější je na tom samozřejmě kocour, i když bohužel jde někdy poznat, že je udělaný počítačově. Nejvíc z herců se mi tam líbil Christopher Walken, kterému role sedla. Na oddech doporučuji.

  • 22.3.2018  10:24

  I když válečné filmy nemám ráda, tak mě tenhle snímek zaujal. Je pozoruhodné, co člověk dokáže, když v něco věří. A co dokázal Desmond Doss (Andrew Garfield) a kolik přitom zachránil životů je obdivuhodné. Přitom byl už od samého začátku podceňován a nikdo to od něho nečekal. Zvlášt, že tohle udělá, i když nemusel a o tom to je. Samozřejmě je film podle skutečné události. Doporučuji, jen bych ho o něco zkrátila.

  • 22.3.2018  10:17
  Já, robot (2004)
  ***

  Bohužel, já na takové a podobné sci-fi nejsem, tak nemohu dát vyšší hodnocení, i když věřím, že se film někomu opravdu líbil. Příjde mi, že se tady film zaobírá jedním z lidských problémů dnešní doby, generalizace. Není to jen kvůli robotům, že je snímek nadčasový. Ale hlavní je uvěřit tomu, že co si myslíš, že tě zabije, ti nakonec zachrání život. Proto se mi film líbil a doporučuji ho.

  • 22.3.2018  10:10

  Tenhle film mě docela překvapil. Bylo mi líto holčičky, jak měla nafouklé bříško, ale pak se stalo něco, co ji změnilo cely život. Nikdo neví proč, nebo co bylo toho důvodem, ale dětská radost a k tomu radost rodičů je k nezaplacení. Víra v něco je opravdu velký dar. Doporučuji.

  • 22.3.2018  10:03

  Tento film mě překvapil. Podle názvu a synopse bych nečekala, že bude o tom, o čem byl. Snímek nás nechává celou dobu v nevědomosti a vše se objasní až na samém konci, ale já jsem to tušila. Obdivuji, jak mohl tohle někdo udělat, já bych na to neměla. Ještě, že to není podle skutečné události. Doporučuji.

  • 22.3.2018  09:57

  Film ukazuje živod svědků Jehovových i mimo něj. V sektě jsou jasná pravidla a pokyny a když je porušíš, tak tě mohou vyloučit. Cokoliv, co je nadměrná víra v něco, je špatné a film je toho důkazem. Také mi vadila nerozhodnost hlavní hrdinky, což bylo jako telenovela na pokračování. Spíše nedoporučuji.

  • 9.3.2018  23:16

  Úžasné to bylo! Jsem moc ráda, že jsem šla, i když sama, ale zvládla jsem to. Byla to lekačka za lekačkou s hororovou atmosférou, kterou hudba podtrhovala. Skvělá byla Helen Mirren v hlavní roli, Sarah Winchester, která pronajímala "hotel pro démony". Napřed mě překvapilo, že vůbec Helen hrála v hororu, ale už podle traileru mi přišlo, že se do role hodila a pak jsem se o tom přesdvědčila na vlastní oči. Jason Clarke byl také dobrý. Nejlepší na tomto filmu je, že je inspirovaný skutečnou událostí a sídlo Winchestestrů stojí San José dodnes a slouží jako turistická atrakce. Po dlouhé době, od filmu: V zajetí démonů 2, i když poměrně slabší, je to skvělý horor, který se v poslední době jen tak nevidí. Zasloužil by si mnohem lepší hodnocení. Určitě doporučuji.

  • 8.3.2018  23:00

  Pořád nevím, co mám napsat na tento film. Dívala jsem se na něj na dvakrát, protože dohromady bych to nedala. A první polovina mi přišla mnohem lepší, než druhá. Celkově bych film zkrátila na dvě hodiny. Leo byl v této roli boží, zasloužil by si za to Oscara. Nejlepší bylo, jak se tam platil, to jsem umírala smíchy. Konec byl jasný, jak skončí. Jak se říká: "Kdo s čím zachází, s tím také schází." Doporučuji.

  • 8.3.2018  22:48
  Z deníku kocoura Modroočka (TV seriál) (1974)
  **

  Na tu dobu je to dobře upletené, ale bohužel už mám zafixovanou vyprávěnou verzi z dětství na kazetě a ta se mi líbí mnohem víc. Co mi tu nejvíc vadilo, tak až depresivní hudba a příšerné mňoukání, tahající za uši. V podání Högera bylo vyprávění skvělé.

  • 2.3.2018  23:50
  Training Day (2001)
  **

  Nevím, moc co k tomu říc, recenzi píšu po pěti dnech a moc si toho nepamatují, to o něčem vypovídá. Já tenhle žánr moc nemusím, ale tohle mě nějak neiritovalo. Co mě, ale štvalo, velká kupa postav a každou chvíli jsem nevěděla, kdo je kdo. Jinak je to ukázkový případ, jak někomu dát najevo, když se vám něco nelíbí. Nedoporučuji.

  • 2.3.2018  23:45

  Popravdě jsem to čekala horší. Ne, že by mě film nadchl, ale docela mě překvapil. Byla to příjemná fantasy oddechovka. Dobré herecké obsazení, příjemná hudba, jen ti démoni mě fakt pobavili. Pro oddechnutí a zasmání doporučuji.

  • 24.2.2018  16:23
  Kocour Bob (2016)
  *****

  Film se mi moc líbil. Bylo to velké překvapení, o knížce jsem slyšela, ale o filmu ne. Ne každý dostane druhou šanci a nechopí se ji tak, jako hlavní hrdina. Koucourek ten byl uplně krásný. Film si zaslouží za mě plné hodnocení, byl dojemný. Doporučuji.

  • 22.2.2018  18:50

  Zajímavý námět, ale pro mě to bylo opravdu nuda. Moc historických událostí najednou. Až na konci jsem se probrala, protože to bylo napínavé. Proto takové hodnocení.

  • 16.2.2018  14:59
  Tvář vody (2017)
  ***

  Dostala jsem úplně něco jiného, než jsem čekala. Takže za mě mírné zklamání, ale chválím za nový námět. Hudba byla krásná a dobrý byl i Michael Shannon v roli záporáka. Nevím, jestli vůbec doporučovat.

  • 6.2.2018  07:40

  Mně se tento film líbil, opravdu mě překvapil. Ukazuje, že každý není takový, jak se zdá. A když má důvod může se kvůli němu změnit. Moc se mi líbila Sarah Michelle Gellar v roli mrchy a pro mě nový herec, Ryan Phillippe. Nejlepší konec. a píseň Bittersweet symphony. Doporučuji.

  • 2.2.2018  09:03

  Velké překvapení. Liam Neeson se do této role skvěle hodil a Vera Farmiga tu hrála pěknou mrchu. Byl to skvělý akčňak, kdy jste nevěděli, co bude dál. Mně se to moc líbilo, proto takové hodnocení.

  • 28.1.2018  14:46

  Moc hezký film, který ukazuje protiváhu lásky a peněz. V kontrastu je tu bohatý Getty senior, který nechce, aby nic nepřišlo nazmar a chudý Getty junior, který byl unesen a dal by za svou záchranu cokoliv, kdyby to měl. Byla to zajímavá podívaná, děj se dal docela předpokládat. Líbila se mi tu role Marka Wahlberga. Doporučuji.

  • 21.1.2018  14:48

  Nejlepší nakonec! Jak tomu většinou u filmů na pokračovamí nebývá, tak tady to platí. Tohle je můj neojblíbenější díl z celé série HP. Samozřejmě jsem na něj byla v kině, až mě překvapuje, jak už je to dlouho. Tento díl se mi líbí nejvíce z celé hexalogie, protože mi příjde nejpropracovanější. Má hororové prvky, je dobrodružný, napínavý a hlavně se tu vše na konci vysvětlí. Škoda, že tato úžasná série filmů Harryho Pottera skončila. Stále si myslím, že je to jedno z nejlepších filmových děl této doby. Jak už námětově, dějově, herecky, hudebně, ale je i poučné. Nelituj mrtvé, Harry. Lituj živé a především ty, kteří žijí bez lásky.“ – Albus Brumbál. Samozřejmě doporučuji!

  • 21.1.2018  10:59

  Překvapilo mě, že ma film tak nízké hodnocení, protože bych dala o něco vyšší. Je to pohodová rodinná komedie a my s kamarádkou jsme se u toho nasmály. Nejlepší byl Mark Walhberg v roli Dustyho, nedovedla bych si tam představit nikoho jiného. Will Ferrell byl také dobrý. Doporučuji.

  • 19.1.2018  19:41
  7 životů (2017)
  ***

  Film se mi líbil ani bych nečekala, že to bude takový akčňák, to bylo překvapení. Dobrý námět, bylo to propracované, že jste si klidně mohli sestry navzájem splést. Zajímavá zápletka, ale konec byl už přehnaný a přišel mi takový nedomyšlený, proto jsem snížila hodnocení. Přesto doporučuji.

  • 18.1.2018  17:30

  Zajímavý námět, ale čekala jsem víc. Líbilo se mi, co Ron Woodroof udělal nejen pro sebe, ale i pro ostatní, kteří trpěli stejně jako on. Hezké bylo, že se pak s Rayonem stali přáteli, i když měl k němu ze začátku odpor. Matthew McConaugheu to hrál výborně, pomalu bych ho nepoznala. Jareda Leta tuplem ne, byl skvělý. Taková oddechovka na večer, doporučuji.

  • 18.1.2018  17:06

  Moc hezký sílný a dojemný film. Už jeho popisek mě zaujal, ale tohle jsem fakt nečekala. Dr. Sayer nahlížel na lidi jinak a přesto, že pro ostatní představovali spíše zátěž ve formě nehybného balvanu, schopného minimální odezvy. On v nich viděl více. Skutečné lidi, kteří si zaslouží žít. Je neskutečné, co pro ně udělal. Nejlepší byl Robert De Niro, to byla snad nejlépe zahraná role, co jsem kdy viděla, zasloužil by si za to Oscara. Robin Williams byl také svělý. Opravdu úžasná podívaná, nejlepší na tom je, že je to podle skutečné události. Doporučuji.

  • 14.1.2018  19:06

  I když jsem byla k filmu nejprve skeptická, protože válečné filmy nejsou opravdu mým šálkem kávy, tak se mi film nakonec líbil. Nebylo to jen o válce, ale o lidských vztazích a jednáních, která mohou změnit životy. Doporučuji.

  • 7.1.2018  22:37

  Vůbec jsem nečekala, co si mám pod tímto snímkem představit, popisek byl zvláštní. Celkově zvláštní byl i děj filmu, ale překvapilo mě, jak tam byla psychologicky zpracována otázka viny/neviny. Film byl velmi silný a Michale Fassbender to zahrál skvěle. Alicia Vikander byla taky dobrá, ale místy mi vadila. Doporučuji.

  • 27.12.2017  22:48
  Deadpool (2016)
  ***

  Konečně jsem se podívala na tuhle komedii a čekala jsem opravdu více. Ryan Reynolds byl v hlavní roli dobrý, bylo to vtipné, dokonce jsem čekala, že to bude sprostější. Po akční stránce pastva pro oči i pochvala za překvapivý námět. Ale jinak to byla vcelku průměrna podívaná. V poslední době me více baví DC Comics. Ale jinak oddechovka, doporučuji.

  • 26.12.2017  19:20
  Pozemšťan (2007)
  ***

  Zajimavé téma, to musím uznat. Dějepisné popisy mi lezly místy na nervy, ale bylo to opravdu poutavé. Uhádla jsem, kým by měla údajně hlavní postava být, než to sama řekla. Pak už mi to přišlo trochu přehnané. Ale za poutavost a propracovanost příběhu a dosud nezpracované téma dávám takové hodnocení.

  • 26.12.2017  19:09
  Koleje osudu (2013)
  ****

  Napřed mi nepřišlo, že by byl film mým šalkem kávy, až když se začal pomalu rozjíždět, tak byl pro mě zajímavý hlavně z psychologického hlediska. To, že válka je krutá věc, která nechá v lidech velké stopy a změní je, že už mnohdy nebudou takoví, jako předtím, je všeobecně známo. Ale obdiv patří tomu, kdo je schopen odpustit nepříteli. Myslím si, že ten toho musí v sobě hodně zabít. To mi přišlo na tomhle příběhu (mimo to, že je podle skutečné události) dojemné, a za to si zaslouží vysoké hodnocení. Doporučuji.

  • 21.12.2017  22:20

  Skvělé zakončení této filmové sezóny projekcí, lepší už to ani být nemohlo. Už na začátku mě překvapila dramatičnost a hudebnost filmu a věděla jsem, že má namířeno vysoko. A to taky měl. Úplně nejlepší byli samozřejmě písničky, ty si zaslouží nominaci na Oscara určitě a také hlavní hvězda filmu, Hugh Jackman. Který mě tu opravdu překvapil a skvěle se tam hodil. Bohužel takové nadšení nesdílím ze Zaca Efrona, i když v počáteční scéně s Hughem jsem si říkala, že byl dobrý, ale prostě mi tam vadil. Ale nevím zase, kdo by tam měl byt místo něho. Mimo písně, které si určitě stáhnu a herecké výkony se mi moc líbily i choreografie a samotná hudba. Housle a piano. Ale nejlepší byla samotná myšlenka filmu: "Všichni jsme si rovni, bez ohledu na barvu, rasu, tvar či velikost." Za mě velké překvapení a celková spokojenost. Pro mě nejlepší muzikál. Doporučuji a dávám na titulní stranu.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace