applause

Soňa Pecharová

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 2.2.2021  18:38

Tak takhle jsem se dlouho u televize nepobavila. U filmu na netflixu to bylo možná poprvé. Hodně mě zaujala Ali Wong, které role padla jako ulitá a celý snímek podtrhovala svým hereckým umem. Doteď jsem ji neznala, ale určitě se na něco s ní podívám. Překvapil mě tu Keanu Reeves a scéna, jak přicházel, neměla chybu Jestli se chcete skvěle pobavit a odreagovat se, tak na to je tenhle film jako dělaný.

• 1.12.2020  23:01

Dostala jsem přesně to, co jsem chtěla. Odreagovačku po práci a k tomu jsem se skvěle pobavila. Námět je sice podobný jako ve filmu "Jsem božská", ale má jiné zpracování. Rebel Wilson se hlavní role zhostila skvěle. Bohužel tohle se nedá říct o Liamu Hemswothovi, který tam byl fakt jen na "okrasu". Adam Devine ten je už v komediích jako ryba ve vodě. Myšlenka filmu "mít rád sám sebe" je skvělá a ztotožňuji se s ní. I když snímek jako celek působí kýčovitě, účel splnil. Doporučuji.

• 13.9.2020  18:32

Jedno slovo, kterým se da popsat tento film je "klišé" protože od začátku do konce je děj průhledný jak mikrotenová folie, že víte, co se bude dít.

• 9.7.2020  07:39

Tak mně se naopak od ostatních tahle série líbila více než předchozí. Je hezké sledovat postavy, které si prošly duševním a fyzickým vývojem. Bohužel všechno jednou končí a já musim říct, že jsem si tento seriál po mnoha překážkách zamilovala a hlavně jsem si oblíbila jeho postavy. Je tu hodně zvratů, ale nechci je prozrazovat. Určitě si to celé ještě jednou pustím znovu. Doporučuji.

• 9.7.2020  07:35

To jsem fakt nečekala.Už jen samotné téma seriálu je dost kontroverzní. Jde tu vidět, jak můžeme někomu ublížit, aniž bychom si to vůbec uvědomili. To zvlášť v dnešní době, kdy každý kope jen sám za sebe. Bála jsem se, když je to ze středoškolského prostředí, že to bude hodně pubertální. Naopak si myslím, že seriál skvěle vystihl prostředí střední školy. Jak se k sobě "děti" chovají a hlavně šikanují. Lze tam vidět povrchnost, pokryteckost, přetvářka,závist, atd... Obecně by to klidně mohl být odstrašující případ šikany na školách a kam až může zajít. Pro mě je to dost silné téma a místy také hodně depresivní. Nejsilnější mi snad asi přišel 11. a 13. díl (11. a 13. kazeta). Nemůžu dát plné hodnocení. I když ze začátku to bylo zajímavé, pak jsem se trochu nudila, Hannin hlas mě už otravoval a dívala jsem se na to, jen abych věděla, jak to dopadne a hlavně, abych zjistila, jaká je tam úloha Claye. Pak už jsem se do toho nechala vtáhnout. Nedovedu si představit, o čem bude další série, ale nechám se překvapit.

• 21.6.2020  16:20

Tento seriál byl jedno velké překvapení. Bála jsem se, že když se jedná o hororový žanr a seriál, aby nebyl děj moc plitký. Ze začátku seriálu to tak vypadalo, chvíli trvalo, než jsem se do něj dostala, protože to bylo hlavně jen úvod do děje. Co se týká délky, jedna série úplně stačí, jelikož poslední dva díly jsou celé o vysvětlování minulosti. V některých pasážích tu byla skvělá hororová atmosféra a bylo tam i pár lekaček. Nejhorší byla v osmém díle, kdy jsem se tak lekla a bála se koukat dál. Ale konec mě překvapivě rozbrečel. Doporučuji.

• 17.5.2020  19:51

Čekala jsem to horší, ale překvapivě si i třetí díl udržel laťku poměrně vysoko. Akorát hororovou atmosféru a hudbu nahradil četný počet lekaček. Doporučuji.

• 15.5.2020  22:51

Aha, překvapilo mě jak málo má tento film procent. Našla jsem jej na netflixu a schválně se nekoukala na hodnocení, ať jím nejsem ovlivněná. V poslední době jsem na romanticke filmy neměla opravdu štěstí, ale tenthle mi přišel docela povedený. Samozřejmě, že byl předvídatelný a jsou lepší, byl to spíše průměr, ale zároveň to byla příjemná oddechovka a místy i sranda. Klidně i doporučuji.

• 11.5.2020  12:46
    Insidious 2 (2013)

Po delší době zase skvělý horor, který navazuje na první díl, který je třeba vidět, abyste pochopili souvislost, jelikož se vše hezky prolíná. Doporučuji.

• 11.5.2020  12:45

Z nenápadného filmu se vyklubala skvělá komedie, u které jsem se smála skoro od začatku až do konce. Dlouho jsem se u filmu tak nenasmála, doporučuji.

• 3.5.2020  18:10
    Insidious (2010)

Jeden z povedených hororů, Wan to prostě umí. Není to úplně klasicky horor s hojným výskytem lekaček, ale pár jich tu najdete. Spíše je to thriller se skvělou horovou atmosférou, kterou dokresluje vhodný hudební podtext. Těším se na druhý díl a doporučuji.

• 13.4.2020  13:23

Musela jsem vidět film podruhé, abych si k němu našla cestu. Poprvé mě moc nebavil a byla jsem ráda, že jsem ho dokoukala. Teď jsem se skvěle bavila ani stopáž mi nepřišla moc dlouhá. Je to hlavně zásluha skvělých herců, především Nicholsena, který se zde vyjímá a za svůj herecký výkon získal Oscare právem. Tento kultovní snímek, si zasloužil ocenění a zároveň také sám pan režisér Miloš Forman. Mně osobně v něm něco chybí, abych dala filmu pět hvězd, ale rozhodně jej doporučuji.

• 13.4.2020  13:15

Tento film mě opravdu překvapil, a že mě takhle dojme jsem nečekala. Skvělý výkon herecké dvojice, krásná hudba a zajímavý příběh. Nic tomu nechybí. Na konci jsem brečela. Doporučuji!

• 13.4.2020  12:52

Tak tenhle film mě hodně zklamal. Podle traileru jsem myslela, že to bude úplná romanťárna a ono nic moc. Herecký vykon KJ Apy není tak dobrý jako v Riverdale a o to víc jsem to nevěřila herečce Britt Robertson. Hlavně mezi "zamilovanou" dvojicí není žadná chemie. Zkrátka v Psím poslání jim to spolu šlo líp. Tady byly možná dvě emoční chvíle, kdy jsem měla možná slzy na krajíčku, ale brečet mi nešlo. Bohužel mi vadila i samotná délka filmu, kdy byl děj hrozně rozplyzlý a chvílemi jsem se nudila. Ale co mi vadilo nejvíc, tak neustále omýlaná víra v boha. Co mě nejvíc mrzí, že tento snímek který je podle skutečného příběhu má opravdu nevyužitý potenciál a mohl být zpracován o dost lépe.

• 7.4.2020  09:08

Překvapuje mě, že má tenhle film tak nízké hodnocení. Mně se líbil nápad tohoto filmu a je škoda, že to tak nejde ve skutečnosti. Konec byl bohužel trochu useknutý a hlavně zmatečný, proto dávám hvězdičku dolů, jinak doporučuji.

• 31.3.2020  09:49

Nevím moc, co k tomuto filmu napsat. Bohužel takových filmů ze sféry sci-fi vzniká v poslední době hodně a je těžké, aby se prosadily. Tenhle zas nebyl úplně tak špatný, možná trochu dlouhý, ale nenudila jsem se. I když je hlavní hrdinka trochu zvláštní, tak jsem jí celý film fandila. Doporučuji.

• 31.3.2020  09:43

Moc hezký film, který ukazuje, že je jedno odkud pocházíš, ale je jen na tobě, kam budeš směřovat. Je to samozřejmě jednodušší, když máš talent, ale pokud nemáš disciplínu, je ti skoro k ničemu. Ve filmu se malému hrdinovi obrátí dvakrát život vzhůru nohama a je jen na něm, jak se k tomu postaví. Chorály moc nemusím, ale musím uznat, že malý Stat zpíval opravdu nádherně a film byl moc hezky zpracován. Doporučuji.

• 31.3.2020  09:36
    Yesterday (2019)

Od tohoto filmu jsem čekala teda víc. Dle synopse a traileru se mi film líbil a myslím, že je škoda, že nebyl využit veškerý jeho potenciál. První polovina byla povedená, ale pak se potenciál rozplynul do ztracena. Je to sice oddechovka, která posléze přechází v nudu, protože se ve filmu už nic zajímavého neděje. Hlavně čekání na někoho 22 let, než s ním začnu chodit a nic mu neřeknu, to je docela přitažené za uši. Hlavní hrdinové mi byli ze začátku sympatičtí, ale pak mi docela lezli na nervy. Nejsem žádný velký fanoušek Beatles, ale většina jejich písní se mi líbí, nicméně film mohl byt zpracován jinak.

• 22.3.2020  11:16
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Tohle bych řekla, že je hodně kontroverzní seriál, který si najde své odpůrce, ale i oblíbence. Je opravdu těžké ho hodnotit jako celek, když téma každého dílu je pokaždé odlišné a jednotlivé epizody na sebe nenavazují. Už první díl začíná dost extrémně, což konzervativního diváka odradí, ale zvědavec kouká dál. Seriál je ze sféry sci-fi a moderní technologie a ukazuje hlavně jak by mohla možná budoucnost vypadat. Což některé vychytávky jsou super, ale něco je už opravdu přehnané a koukala jsem na to s otevřenou pusou. Nevím zda doporučit nebo raději ne, ale každý na to musí přijít sám, zda mu tento seriál sedí či nikoliv. Ale myslím si, že pro jednu z možných paralel budoucnosti je to docela dobrá názorná ukázka.

• 22.3.2020  11:04
    Sexuální výchova (TV seriál) (2019)

Jeden z opravdu dobrých seriálů na Netflixu. Cílovou skupinou jsou spíše puberťáci, ale hodí se i pro dospělé, pokud se chcete přijemně odreagovat a pobavit se. První série se mi líbila více, druhou jsem dokoukala, protože mě zajímalo jak dopadne a jsem zvědavá, jak se bude děj vyvíjet dál. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí a snadno si je oblíbíte. Doporučuji.

• 22.3.2020  10:59

Na tento film jsem se moc těšila a moc se mi líbil. Je to taková správná dávka holčičí energie. Bláznivku Harley Quinn ztvárnila Margot Robie dokonale. Byla to jízda a skvěle jsem se bavila. Pobavil mě docela i její domácí mazlíček - hyena. Evan McGregor se do role Black Mask také hodil perfektně. Líbil se mi český dabing s použitím velké dávky sprostých slov. Doporučuji!

• 22.3.2020  10:54
    Neviditelný (2020)

Tenhle film mě dost překvapil, neřekla bych, že to byl horor, ale spíš psychologický thriller. Docela mi připomínal snímek Zmizelá, kdy kvůli svým potřebám byla hlavní hrdinka schopna čehokoliv, tak tady to byl muž. Skvělý výkon hlavní hrdinky, kterou ztvárnila Elisabet Moss. Doporučuji.

• 22.3.2020  10:32
    Osvícení (1980)

Po dlouhé době vynikající film! Nemůžu říct ani tak horor, ale spíše psychologický thriller. Jack Nicholson jak kdyby se do této role narodil, Danny Lloyd také vypadal, jak kdyby viděl ducha, akorát jeho maminka Shelley Duvall už tak přesvědčivá nebyla, spíše mě štvala. Sice jsem napřed viděla Doktora Spánka a jelikož se mi líbil, tak jsem chtěla vidět i tento kultovní snímek, který mu předcházel. Doporučuji.

• 22.2.2020  23:36
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Jeden z nejlepších seriálů vůbec! I když mě třetí série ze začátku moc nebavila, konec byl jedno velké a dojemné překvapení. Jsem zvědavá, co přinese série čtvrtá. Každopádně doporučuji.

• 3.2.2020  09:25

Severské filmy mám ráda a fantasy miluju. A tenhle filmový počin, i když se jedná o pohádku se povedl. Děj není přes kopírák, ale je poněkud neobvyklý. Herci plni svou úlohu dobře a příjemný bonus je nezničená norská příroda. Řekla bych, že se film hodí pro všechny věkové kategorie, místy je i vtipný. Doporučuji.

• 3.2.2020  09:17
    Temné síly (2018)

Tenhle film mě mile překvapil. I když dějem připomíná Divergenci, není zcela šablonovitý a hlavně předvídatelný. Z hereček vyčnívá zejména Amandla Stenberg, ale ostatní herci jsou také sympatičtí a snadno si je oblíbíte. Příjemná podívaná. Doporučuji.

• 3.2.2020  09:13

Myslela jsem, že to bude pubertální kravina, ale byl to vcelku pohodový snímek, na který se dalo koukat. Nejsympatičtější mi byla Alexis Bledel. Řekla bych, že je to průměrný film, ale druhý díl vidět nemusím.

• 20.1.2020  10:54
    V Wars (TV seriál) (2019)

Nevěděla jsem, co od tohoto seriálu čekat, když jedním z režisérů je postava Upířích deníků Ian Somerhalder. Myslela jsem, že téma bude podobné, ale je to něco zcela jiného. Ústředni téma upírů je zde ale stejné. Když jsem si v synopsi přečetla, že Ian nebude hrát upíra, byla jsem docela zklamaná. Po zhlédnutí série mi to ani nevadilo. Téma je zajímavé a řekla bych, že kvalitou je seriál spíše průměrný. Nic moc nového se tu neřeší, ale zajimavá je jeho myšlenka. Nudil mě asi jen jeden díl, jinak mě to docela zajímalo. Zvrat na konci jsem nečekala a jsem zvědavá, co přinese další série. Zajímavý komentář: Karol.Eitler. P. S.: Nemá cenu zde vypisovat své myšlenky, když mám na seriál stejný názor.

• 18.1.2020  11:38
    TY (TV seriál) (2018)

Pořád nevím, co k tomuto seriálu napsat, ale je to jeden z nejlepších seriálů za poslední dobu, co jsem viděla. Ze začátku to vypadalo jako kravina, ale pak se děj rozjel a pohltil mě. Více se mi líbila druhá série, i když první dva díly byly slabší, potom se to rozjelo, že jsme zkoukli 7 dílů vkusu. U první série byl u mě hlavní problém, že mi lezla na nervy ničím nezajímavá Beck, za to Love mi byla hned sympatická a to jsem ani netušila, jak se bude děj dál vyvíjet. Nejlepši byl zvrat na konci. Joe konečne našel sám sebe v ženské verzi. Nejhorší u mě u tohoto seriálu bylo poznání, že jsem vědomě soucítila s psychopatem, chápala ho a i přes to všechno co udělal mu přála štěstí. Myslím si, že to je tím, jak byla hlavní postava vykreslena, co prožila, že je diváky pochopena pro to co dělá. Přes to všechno co dělá je vylíčena jako relativně kladná postava a za své činy není potrestána. Což se bojím, že někdo podobně smýšlející se toho může chytnout a později si takhle obhajovat své skutky. Penn Badgley byl výbornej, jako by se do role Joea narodil. Trochu mě mrzí, že v roce 2021 bude 3.série, protože si myslim, že by bylo nejlepší kdyby se 2.sérií tento přiběh uzavřel. Musím o tom pořád přemýšlet a stejně vím, že ze se na ni ze zvědavosti stejně budu koukat. Knihu jsem nečetla, ale chystám se na ni a seriál nic jiného, než doporučuji.

• 14.1.2020  15:53

U tohoto seriálu mě překvapilo, že byl ve francouštině, které sice nerozumím, ale za to se to hezky poslouchalo. Seriál byl přesně to, co jsem potřebovala. Neotřelá šokující "teenage lovestory". Oddechovému tempu pomohla i krátká délka jednotlivých dílů, díky kterém to rychle ubíhalo a napětí se jen zvyšovalo. Skvělá hudba. Po 13 reasons why to byl odpočinek. Doufám, že bude pokračování. Doporučuji.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17