applause

Soňa Pecharová

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 19.8.2018  23:02

Šokojící. Kvůli tomuto pocitu, který jsem měla i další den ráno po zhlédnutí tohoto filmu, dávám tak vysoké hodnocení. Člověk si hned uvědomí svou smtelnost a ještě si potvrdí jaké je fet svinstvo. Byl to jeden z nejdepresivnějších filmů, jaký jsem kdy viděla. Na konci se mi chtělo brečet a bála jsem se jít spát. Film se měl jmenovat spíše Requiem for a drug. Přemýšlela jsem o názvu, jaký má mít asi význam. Přišlo mi, že je to o tom, že jste ochotní udělat pro svůj sen cokoliv až vás to může i zabít. Film je o matce, která je pod vlivem prášků psychicky narušená a synovi Harrym, který je feťák. I když si za to, co se Harrymu stalo, mohl sám, tak mi ho bylo opravdu líto. Jared Leto ho hrál výborně. Co bylo na filmu dobré, tak notoricky známá skladba Requeim for a dream od Clinta Mansella, kterou jsem znala už dávno předtím, než jsem viděla film.

• 15.8.2018  08:20

Tento film jsem viděla už tolikrát, ale pořád mě překvapoval. Co mě na něm vždy přitahovalo, tak ta temnota a beznaděj. Má skvělou atmosféru, hudbu, kostýmy a herce, ale ten děj mohl být trochu propracovanější. Když jsem byla mladší, tak jsem tak náročná nebyla, ale teď mi to tam chybí. Nicméně je to super oddechovka. Doporučuji.

• 15.8.2018  08:14
    Mamma Mia! (2008)

Abba, Abba, Abba! Řekla bych, že to je hlavní důvod, proč se podívat na tento film. Když jsem ho viděla poprvé, ještě jsem nevěděla, o co jde. Podruhé se mi docela líbil, ale potřetí mi přišel už protivný. Hlavně kvůli dějové lince, která tam moc obsažena není a lezla mi na nervy. Ale písničky od Abby tento film zlepšují a spojují dohromady. Kdo by je neměl rád?

• 14.8.2018  21:51

Nejprve mě překvapilo, že má být vůbec druhý díl. Byla jsem k tomu ze začátku skeptická, ale když jsem četla synopsi, viděla trailer a slyšela písničky, tak mě napadlo, že si uděláme dámskou jízdu. A za to jsem ráda. Líbilo se mi to víc než první díl. Skvělé písně a taneční kreace. Alterega herců byla opravdu skvěle vybrána. Zvlašť se mi líbila alterega Donny (Lily James) a Sama (Jeremy Irvine). Amanda Seyfriend mi teď co by Sophie docela vadila a také zpěv Skye, který tam naštětí moc obsažen nebyl. Scéna s Harrym a Billem a' la Titanic byla vtipná. Nápadité bylo obsažení Cher, co by babičky Sophie, která písně svým hlasem ještě obohatila. Celé to bylo vtipné a milé. Doporučuji.

• 13.8.2018  19:31
    Siréna (TV seriál) (2018)

Zmínku o tomhle seriálu jsem viděla na facebooku. Docházely mi seriály, tak proč se na něj nepodívat, docela mě zaujal. Raději jsem moc nečekala. Byla to taková odpočinkovka po práci. Někdy napínavý, občas nevyužitý potenciál. Některé záběry mě překvapily. Skončilo to zajímavě, tak se budu koukat na další sérii. Mírně doporučuji.

• 1.8.2018  16:06

I když jsem viděla film pouze z půlky, tak mi to stačilo. Bylo to docela strašidelné a loutky mi připomínaly panenku z Annabelle. Když jste to brali po logické stránce, tak to byla kravina. Ale na horor dobrý, hlavně to mělo dobrou atmosféru. U doporučení se ale spíše pozdržím.

• 1.8.2018  16:04

Na filmu jsem byla  v kině a k jeho porozumění jsem nepotřebovala vidět první díl. Bylo to zajímavé, vtipné a nejlepší část děje byla na ostrově. Doporučuji.

• 1.8.2018  15:53

Shodou okolností jsem viděla nejprve druhý díl a pak až první, který mě nějak nebavil. Přišel mi o ničem a moc jsem to nepobrala. Spíše nedoporučuji.

• 1.8.2018  15:42

Tento film mě zklamal, dle trailerů jsem čekala, že bude lepší. Nepomohl ani fakt, že byl podle skutečné události. Herečce Shailene Woodley jsem její roli vůbec nevěřila a film jsem prožívala snad jen na konci. Moc nedoporučuji.

• 31.7.2018  00:36

Tohle je třetí animák, co jsem viděla jako malá a hned jsem si ho oblíbila. Teď jsem se na něj podívala po dlouhé době a pořád mě bavil. Podle mě je to jeden z nejlepších animáků vůbec. Doporučuji.

• 29.7.2018  20:44
    Maska (1994)

Všeobecně je známo, že Jim Carrey a komedie jdou spolu ruku v ruce. Přijde mi, že v nich, ale hraje schválně úplné mimoně. Postava mi připomněla Carreyho role, které měl ve filmech Blbý a blbější a Pozemšťan, které jsem viděla před tímto snímkem. Řekla bych, že už to je ohrané. U některých scén se můžete potrhat smíchy, jiné jsou trapný kýč. Čekala jsem vtipnou oddychovku a film svůj účel splnil. Doporučuji.

• 29.7.2018  20:37

Jakákoliv vyhrocená ideologie je špatná. Jen někteří jedinci se z toho proberou. Film je hodně nadčasový. Překvapil mě, doporučuji.

• 23.7.2018  18:37
    Příchozí (2016)

Tento film mě opravdu překvapil, nevěřila bych, že mu dám tak vysoké hodnocení. Řekla bych, že žánr je je spíše mysteriózní, než sci-fi a námět je opravdu pozoruhodný. Představte si, že byste viděli svůj osud a mohli se rozhodnout či ho změníte nebo nikoliv. To by byl neobvyklý dar, ale já osobně bych to třeba nechtěla vědět. Bylo by skvělé, kdyby byl i druhý díl. Doporučuji.

• 19.7.2018  21:24

Bylo to úžasný! Tenhle film mě opravdu překvapil. Napřed jsem na něj jít nechtěla a nakonec jsem šla s holkama z práce. Bála jsem se, že to bude kravina, ale hned předčil má očekávání. Amy Schumer jsem ještě neviděla, ale do téhle role se opravdu narodila. Tekly mi slzy dojetím, ale především od smíchu. Film měl i jasné poselství. Je jedno jaký jsi, hlavní je, že jsi sám sebou. Vše je o sebevědomí. Doporučuji.

• 30.6.2018  18:04
    The Outsider (2018)

Jared Leto a Japonci, tak bych to asi shrnula. Možná proto to bylo tak zvláštní. Byl to zajímavý průnik japonskou kulturou. Doporučuji.

• 24.6.2018  17:03
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Mrzí mě, že jsem tento seriál dokoukala, miluju ho! Pamatuji si, když jsem na něj začala koukat před devíti lety, skončila jsem na konci páté série a pak byla dlouhá doba, než byla šestá série, že jsem na něj úplně zapomněla. Pak jsem někde viděla plakát, zřejmě na facebooku a začala jsem tento rok po devíti letech koukat od začátku. Nicméně mi trvalo ho zhlédnout bezmála půl roku, protože jsem chtěla vědět, jak dopadne, ale v žádném připadě, jsem nechtěla seriál dokoukat, protože mi bude chybět. Bohužel už se tak stalo a já se jen ujistila, že je to můj nejoblíbenější seriál a bude! Někomu se zdá, že je to kravina nebo by někdo mohl čekat příběh a la Twilight ságy, ale mohu vás ujistit, že tomu tak není. I když v seriálu vystupují: upíři, vlkodlaci, čarodějky, sirény a dokonce sám ďábel, tak jsou tam zahrnuty i problémy obyčejných lidí. Je tam plno mouder a poučných citátů, díky kterým si člověk uvědomí, že stojí za to žít. Nemůžu teď ani na konci říct, kterou z hlavních postav mám nejraději, protože na konci se vše obrátilo. Každopádně jsem ještě nikde neviděla takovou propracovanost postav, kterou herci skvěle ztvárnili, že jim to opravdu věříte. Hudba byla také skvěle vybrána, podtrhovala děj a byli mezi ní i mí oblíbení interpreti. Celý děj se přelomil, mám pocit, na konci šesté série, kdy nastal velký zlom. Byla jsem zklamaná a neměla jsem ani chuť se na seriál dívat, ale chtěla jsem vědět, jak to dopadne. Nad tím, co se pak začalo dít, jsem kroutila nevěřícně hlavou, jak si s tím dokázali tvůrci poradit a jak je to vůbec napadlo. Zvlášť v osmé sérii to byl evidentní zvrat za zvratem, čekala jsem, jestli vůbec někdo přežije. Ale konec, ten byl opravdu dojemný, přesně takový jsem čekala, ale bála jsem se, že to tak nakonec nedopadne. Vím, že i pro herce to byla dlouhá cesta, díky které našli přátele i své partnery. Bohužel už další díl ani série nebude, ale těším se na seriál, podobného tématu s Ianem Somerhalderem. Tento bude pro mě vždy srdcovou záležitostí a nezbývá mi víc, než jej doporučit.

• 17.6.2018  20:02
    Thirty Seconds To Mars - Rescue Me (hudební videoklip) (2018)

Pro mě nejlepší písnička a druhý nejlepší klip, který mimořádně poprvé nerežíroval sám frontman kapely, Jared Leto, ale Mark Romanek.Oslavuje krásu v rozdílnosti. Vše je skvěle laděné a sehrané do rytmu. Moc se mi tento klip líbí.

• 17.6.2018  19:41
    30 Seconds to Mars: City of Angels (hudební videoklip) (2013)

Tenhle krátký film mě chytil za srdce. To se opravdu Jaredovi povedlo. Řekla bych, že je to jejich nejlepší klip, je tam i dokonce uvedené jeho jméno. Je to skvělé propojení hudby a příběhu, kde vystupuje on se svojí kapelou a další slavné osobnosti, např. James Franco, Selena Gomez a Lily Collins.

• 17.6.2018  19:14
    30 Seconds to Mars: Hurricane (hudební videoklip) (2010)

Málem jsem u toho usnula. Je to sice krátký film, ale už moc dlouhý, možná mi to tak přišlo, protože mě to nebavilo. Píseň zas tak špatná není, ale 30 Seconds To Mars mají rozhodně lepší písně.Jared Leto je šikovný, že si své klipy režíruje sám, ale tohle se nějak nepovedlo...

• 17.6.2018  18:00

Tento film mě opravdu překvapil, musím říct, že byl nejlepší ze všech dílů. Sice nějak nenavazoval, byla tam i hluchá místa, ale jinak jsem se skvěle bavila. Byla to zase klasika, Bridget si musela vybrat mezi dvěma muži a tentokrát si už snad jednou provždy vybrala. Určiě doporučuji.

• 10.6.2018  17:28

Kravina. To jsem si řekla hned, už když jsem viděla upoutávku na tento film. Ale v tv nebylo nic jiného, na co bych se mohla koukat s rodinou, tak jsem se koukala taky. Bylo to něco mezi Indiana Jones a Ztraceni, podané v idylické "lovestory". Během děje jsem přišla i na to, že jsem snímek viděla a i když jsem se chvíli nedívala, tak se nic nestalo, protože jste věděli, co se stane dál a jak to dopadne. Proto nemůžu dát ani vyšší hodnocení, ale jako rodinná komedie to ještě jde.

• 5.6.2018  17:24
    Pan Nikdo (2009)

Tenhle film mě dost překvapil. Zaujala mě synopse, tak jsem se rozhodla, že se na něj podívám. Chvíli mi trvalo, než jsem vůbec pobrala, o co jde. Ze začatku mi dost snímek připomínal Atlas mraků, ale říkala jsem si, že tato verze se mi asi nebude líbit. Ale opak byl pravdou. Ne, že by to bylo něco jako: "jé, ten film byl tak úžasný." Ale spíše něco, nad čím zůstává rozum stát. Pořád nad filmem musím přemýšlet, budu si ho muset pustit ještě jednou. Chválím roli Nema (Jared Leto), kterému všechny tři role, tak sedly, že si tam nedovedu představit nikoho jiného. Pokud máte rádi experimentální tvorbu, doporučuji.

• 2.6.2018  20:05
    Já, Simon (2018)

Tento film byl pro mě zatím největším překvapením za tento rok. Myslela jsem, že toto téma už nic nemůže nabídnout a bude to ohrané. Čekala jsem, že to bude takové trochu neobvyklé, ale podprůměrné "love story", ale film se vyšplhal hodně vysoko, alespoň u mě. Jsem moc ráda, že jsem na něj šla, chci ho vidět aspoň ještě jednou. Snímek útočil na city, měl hodně sympatické herce a vše jsem prožívala s hlavní postavou. Hudba byla výborná. Přesně takové "teenage" filmy mám ráda a jednoznačně doporučuji.

• 2.6.2018  20:00

Věděla jsem, o čem film bude, tak jsem čekala průměr a to jsem také dostala. Žádné nadšení, žádné zklamání. Tvůrci si také nemohli nic vymýšlet, když byl film podle skutečné události. Je neskutečné, co všechno Diana, se svým manželem, Robinem překonali, když mu doktoři odhadovali jen pár měsíců života. Snímek byl dojemný, bohužel na konci u mě žádné pocity nevyvolal. Doporučuji.

• 2.6.2018  19:54

Čekala jsem fantastický příběh za doby války, ale dostala jsem něco úplně jiného. Čekala jsem něco víc. Žádná postava mi nebyla sympatická. Nejlepší byl záporák (Sergi López). Dobrá byla i hudba. Jinak se mi to vůbec nelíbilo, faun byl nechutný. Nedoporučuji.

• 2.5.2018  13:29

Snímek měl zajímavé téma, ale bohužel v něm nebyl využitý potenciál. Tři čtvrtiny filmu byly docela napínavé, ale konec mě zklamal, hlavně byl docela směšný. Jinak film byl herecky dobře obsazen i vybaven skvělou hudbou. Ke konci byl i dojemný. Doporučuji.

• 23.4.2018  15:11

Bože můj, co to bylo? Úplně jsem u tohoto filmu trpěla a těšila se,jak bude konec. Nechápu, jak může mít tak vysoké hodnocení, ale každému se líbí něco jiného. Já patřila k té skupině, která film nepobrala a cítila jsem se, jak kdybych si něco šlehla. Abych filmu úplně nekřivdila, byly tam i vtipné chvíle, díky kterým jsem chytala záchvaty smíchu. A to vše hlavně díky Jimovým hracím schopnostem. Které i tak film bohužel nezachránily. Ale dostal ode mě za ně, alespoň jednu hvězdičku, jinak bych dala odpad. Nedopuručuji.

• 8.4.2018  00:07

Zaujal mě trailer, tak jsem šla na film do kina. Bála jsem se, že mě nebude bavit, ale již na začátku jsem věděla, že se mi bude líbit. Bylo to dobře udělané, k tomu ve 3D. Trochu jsem se bála délky, ale uběhlo to a nenudila jsem se ani chviličku. Po herecké stránce vynikal Tye Sheridan a film doplňovala skvělá hudba. Výborný filmový zážitek. Za mě vřelé doporučení.

• 4.4.2018  14:01

Tento film mě zklamal, ale popravdě jsem to čekala ještě horší. Přišlo mi to stejně spíše o Ježíši, než o Máří, ale to se dalo čekat, když ho následovala. Doteď nechápu, proč byla mylně označena jako prostitutka. Příběh byl pochopitelný, jen mě štvalo, že to bylo pořád to stejné dokola. A moc se ve filmu nemluvilo, ale chápu, že v té době toho lidé moc nenapovídali. Film byl tedy spíše gestovitý. Bohužel, to co prosazoval Ježíš, a dále to po něm převzala Máří, dobrotu a laskavost, aby bylo království Boží na zemi, je sice hezké, ale bohužel neuskutečnitelné. V postavě Ježíše se mi Joaquin Phoenix líbil, ale po herecké stránce už moc ne. Rooney Mara se do role Máří Magdalény hodila. Zajímavý byl příběh Jidáše, o kterém se veřejně ví, že Ježíše zradil, ale až ve filmu jsem se dozvěděla proč. Nevím, jestli mám doporučit. Snad spíše pro lidi, co jsou věřící nebo se zajímají o historii. Já věřící nejsem, ale šla jsem na film do kina spíše ze zvědavosti.

• 28.3.2018  18:17
    Ve tmě (2012)

Hezký film. Napřed bych ani nečekala, že mě vůbec zaujme, čekala jsem něco jiného. Snímek skvěle popisuje politickou situaci v Izraeli. A konec je dojemný. Je pozoruhodné vidět, co kdo dokáže udělat kvůli lásce. Doporučuji.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13