applause

Soňa Pecharová

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 17.6.2018  20:02
    Thirty Seconds To Mars - Rescue Me (hudební videoklip) (2018)

Pro mě nejlepší písnička a druhý nejlepší klip, který mimořádně poprvé nerežíroval sám frontman kapely, Jared Leto, ale Mark Romanek.Oslavuje krásu v rozdílnosti. Vše je skvěle laděné a sehrané do rytmu. Moc se mi tento klip líbí.

• 17.6.2018  19:41
    30 Seconds to Mars: City of Angels (hudební videoklip) (2013)

Tenhle krátký film mě chytil za srdce. To se opravdu Jaredovi povedlo. Řekla bych, že je to jejich nejlepší klip, je tam i dokonce uvedené jeho jméno. Je to skvělé propojení hudby a příběhu, kde vystupuje on se svojí kapelou a další slavné osobnosti, např. James Franco, Selena Gomez a Lily Collins.

• 17.6.2018  19:14
    30 Seconds to Mars: Hurricane (hudební videoklip) (2010)

Málem jsem u toho usnula. Je to sice krátký film, ale už moc dlouhý, možná mi to tak přišlo, protože mě to nebavilo. Píseň zas tak špatná není, ale 30 Seconds To Mars mají rozhodně lepší písně.Jared Leto je šikovný, že si své klipy režíruje sám, ale tohle se nějak nepovedlo...

• 17.6.2018  18:00

Tento film mě opravdu překvapil, musím říct, že byl nejlepší ze všech dílů. Sice nějak nenavazoval, byla tam i hluchá místa, ale jinak jsem se skvěle bavila. Byla to zase klasika, Bridget si musela vybrat mezi dvěma muži a tentokrát si už snad jednou provždy vybrala. Určiě doporučuji.

• 10.6.2018  17:28

Kravina. To jsem si řekla hned, už když jsem viděla upoutávku na tento film. Ale v tv nebylo nic jiného, na co bych se mohla koukat s rodinou, tak jsem se koukala taky. Bylo to něco mezi Indiana Jones a Ztraceni, podané v idylické "lovestory". Během děje jsem přišla i na to, že jsem snímek viděla a i když jsem se chvíli nedívala, tak se nic nestalo, protože jste věděli, co se stane dál a jak to dopadne. Proto nemůžu dát ani vyšší hodnocení, ale jako rodinná komedie to ještě jde.

• 5.6.2018  17:24
    Pan Nikdo (2009)

Tenhle film mě dost překvapil. Zaujala mě synopse, tak jsem se rozhodla, že se na něj podívám. Chvíli mi trvalo, než jsem vůbec pobrala, o co jde. Ze začatku mi dost snímek připomínal Atlas mraků, ale říkala jsem si, že tato verze se mi asi nebude líbit. Ale opak byl pravdou. Ne, že by to bylo něco jako: "jé, ten film byl tak úžasný." Ale spíše něco, nad čím zůstává rozum stát. Pořád nad filmem musím přemýšlet, budu si ho muset pustit ještě jednou. Chválím roli Nema (Jared Leto), kterému všechny tři role, tak sedly, že si tam nedovedu představit nikoho jiného. Pokud máte rádi experimentální tvorbu, doporučuji.

• 2.6.2018  20:05
    Já, Simon (2018)

Tento film byl pro mě zatím největším překvapením za tento rok. Myslela jsem, že toto téma už nic nemůže nabídnout a bude to ohrané. Čekala jsem, že to bude takové trochu neobvyklé, ale podprůměrné "love story", ale film se vyšplhal hodně vysoko, alespoň u mě. Jsem moc ráda, že jsem na něj šla, chci ho vidět aspoň ještě jednou. Snímek útočil na city, měl hodně sympatické herce a vše jsem prožívala s hlavní postavou. Hudba byla výborná. Přesně takové "teenage" filmy mám ráda a jednoznačně doporučuji.

• 2.6.2018  20:00

Věděla jsem, o čem film bude, tak jsem čekala průměr a to jsem také dostala. Žádné nadšení, žádné zklamání. Tvůrci si také nemohli nic vymýšlet, když byl film podle skutečné události. Je neskutečné, co všechno Diana, se svým manželem, Robinem překonali, když mu doktoři odhadovali jen pár měsíců života. Snímek byl dojemný, bohužel na konci u mě žádné pocity nevyvolal. Doporučuji.

• 2.6.2018  19:54

Čekala jsem fantastický příběh za doby války, ale dostala jsem něco úplně jiného. Čekala jsem něco víc. Žádná postava mi nebyla sympatická. Nejlepší byl záporák (Sergi López). Dobrá byla i hudba. Jinak se mi to vůbec nelíbilo, faun byl nechutný. Nedoporučuji.

• 2.5.2018  13:29

Snímek měl zajímavé téma, ale bohužel v něm nebyl využitý potenciál. Tři čtvrtiny filmu byly docela napínavé, ale konec mě zklamal, hlavně byl docela směšný. Jinak film byl herecky dobře obsazen i vybaven skvělou hudbou. Ke konci byl i dojemný. Doporučuji.

• 23.4.2018  15:11

Bože můj, co to bylo? Úplně jsem u tohoto filmu trpěla a těšila se,jak bude konec. Nechápu, jak může mít tak vysoké hodnocení, ale každému se líbí něco jiného. Já patřila k té skupině, která film nepobrala a cítila jsem se, jak kdybych si něco šlehla. Abych filmu úplně nekřivdila, byly tam i vtipné chvíle, díky kterým jsem chytala záchvaty smíchu. A to vše hlavně díky Jimovým hracím schopnostem. Které i tak film bohužel nezachránily. Ale dostal ode mě za ně, alespoň jednu hvězdičku, jinak bych dala odpad. Nedopuručuji.

• 8.4.2018  00:07

Zaujal mě trailer, tak jsem šla na film do kina. Bála jsem se, že mě nebude bavit, ale již na začátku jsem věděla, že se mi bude líbit. Bylo to dobře udělané, k tomu ve 3D. Trochu jsem se bála délky, ale uběhlo to a nenudila jsem se ani chviličku. Po herecké stránce vynikal Tye Sheridan a film doplňovala skvělá hudba. Výborný filmový zážitek. Za mě vřelé doporučení.

• 4.4.2018  14:01

Tento film mě zklamal, ale popravdě jsem to čekala ještě horší. Přišlo mi to stejně spíše o Ježíši, než o Máří, ale to se dalo čekat, když ho následovala. Doteď nechápu, proč byla mylně označena jako prostitutka. Příběh byl pochopitelný, jen mě štvalo, že to bylo pořád to stejné dokola. A moc se ve filmu nemluvilo, ale chápu, že v té době toho lidé moc nenapovídali. Film byl tedy spíše gestovitý. Bohužel, to co prosazoval Ježíš, a dále to po něm převzala Máří, dobrotu a laskavost, aby bylo království Boží na zemi, je sice hezké, ale bohužel neuskutečnitelné. V postavě Ježíše se mi Joaquin Phoenix líbil, ale po herecké stránce už moc ne. Rooney Mara se do role Máří Magdalény hodila. Zajímavý byl příběh Jidáše, o kterém se veřejně ví, že Ježíše zradil, ale až ve filmu jsem se dozvěděla proč. Nevím, jestli mám doporučit. Snad spíše pro lidi, co jsou věřící nebo se zajímají o historii. Já věřící nejsem, ale šla jsem na film do kina spíše ze zvědavosti.

• 28.3.2018  18:17
    Ve tmě (2012)

Hezký film. Napřed bych ani nečekala, že mě vůbec zaujme, čekala jsem něco jiného. Snímek skvěle popisuje politickou situaci v Izraeli. A konec je dojemný. Je pozoruhodné vidět, co kdo dokáže udělat kvůli lásce. Doporučuji.

• 24.3.2018  22:22
    Drákula (1992)

Příběh hraběte Drákuly mám velmi ráda, ale popravdě jsem čekala víc. Na tu dobu musím, ale pochvalit filmové efekty, kde byl snad jen jeden udělán počítačově. Takovou atmosféru mám ráda. Hudba byla také skvělá a mám radost, že byl film o dvacet minut zkrácen, tohle bylo akorát. Samozřejmě z hereckých výkonů musím vyzdvihnout Garyho Oldmana, v roli Drákuly bych si ani nikoho jiného nedovedla představit. Winona Rider a samozřejmě Anthony Hopkins byly také dobří. Doporučuji.

• 23.3.2018  16:22
    Já, legenda (2007)

Bohužel nemohu dát filmu vyšší hodnocení, i když bych ráda. Námět byl zajímavý, byla tu skvěle zahrána role, Willem Smithem, ale něco mi tam chybělo a konec mi přišel kvůli tomu useknutý. Jinak doporučuji.

• 23.3.2018  16:05
    Bídníci (2012)

Nevěděla jsem co čekat, příběh jsem neznala ani muzikál neviděla, takže mě to docela překvapilo. Písně jsou krásné a skvěle zazpívané. Film je plný spousty skvělých herců, kde vyčnívá Hugh Jackman. Dvojka Helena Bonham Carter a Sasha Baron Cohen mě stále rozesmívala. Příběh je plný lásky a pochopení, konec mě opravdu dojal k slzám. Jen tu stopáž bych lehce zkrátila, kolem druhé hodiny jsem se začínala lehce nudit. Doporučuji.

• 22.3.2018  10:32
    Já, kocour (2016)

I když jsem od tohoto filmu raději moc nečekala, tak to bylo lepší, než jsem čekala. Je to rodinná oddechová komedie na večer. Nejlepší a nejvtipnější je na tom samozřejmě kocour, i když bohužel jde někdy poznat, že je udělaný počítačově. Nejvíc z herců se mi tam líbil Christopher Walken, kterému role sedla. Na oddech doporučuji.

• 22.3.2018  10:24

I když válečné filmy nemám ráda, tak mě tenhle snímek zaujal. Je pozoruhodné, co člověk dokáže, když v něco věří. A co dokázal Desmond Doss (Andrew Garfield) a kolik přitom zachránil životů je obdivuhodné. Přitom byl už od samého začátku podceňován a nikdo to od něho nečekal. Zvlášt, že tohle udělá, i když nemusel a o tom to je. Samozřejmě je film podle skutečné události. Doporučuji, jen bych ho o něco zkrátila.

• 22.3.2018  10:17
    Já, robot (2004)

Bohužel, já na takové a podobné sci-fi nejsem, tak nemohu dát vyšší hodnocení, i když věřím, že se film někomu opravdu líbil. Příjde mi, že se tady film zaobírá jedním z lidských problémů dnešní doby, generalizace. Není to jen kvůli robotům, že je snímek nadčasový. Ale hlavní je uvěřit tomu, že co si myslíš, že tě zabije, ti nakonec zachrání život. Proto se mi film líbil a doporučuji ho.

• 22.3.2018  10:10

Tenhle film mě docela překvapil. Bylo mi líto holčičky, jak měla nafouklé bříško, ale pak se stalo něco, co ji změnilo cely život. Nikdo neví proč, nebo co bylo toho důvodem, ale dětská radost a k tomu radost rodičů je k nezaplacení. Víra v něco je opravdu velký dar. Doporučuji.

• 22.3.2018  10:03

Tento film mě překvapil. Podle názvu a synopse bych nečekala, že bude o tom, o čem byl. Snímek nás nechává celou dobu v nevědomosti a vše se objasní až na samém konci, ale já jsem to tušila. Obdivuji, jak mohl tohle někdo udělat, já bych na to neměla. Ještě, že to není podle skutečné události. Doporučuji.

• 22.3.2018  09:57

Film ukazuje živod svědků Jehovových i mimo něj. V sektě jsou jasná pravidla a pokyny a když je porušíš, tak tě mohou vyloučit. Cokoliv, co je nadměrná víra v něco, je špatné a film je toho důkazem. Také mi vadila nerozhodnost hlavní hrdinky, což bylo jako telenovela na pokračování. Spíše nedoporučuji.

• 9.3.2018  23:16

Úžasné to bylo! Jsem moc ráda, že jsem šla, i když sama, ale zvládla jsem to. Byla to lekačka za lekačkou s hororovou atmosférou, kterou hudba podtrhovala. Skvělá byla Helen Mirren v hlavní roli, Sarah Winchester, která pronajímala "hotel pro démony". Napřed mě překvapilo, že vůbec Helen hrála v hororu, ale už podle traileru mi přišlo, že se do role hodila a pak jsem se o tom přesdvědčila na vlastní oči. Jason Clarke byl také dobrý. Nejlepší na tomto filmu je, že je inspirovaný skutečnou událostí a sídlo Winchestestrů stojí San José dodnes a slouží jako turistická atrakce. Po dlouhé době, od filmu: V zajetí démonů 2, i když poměrně slabší, je to skvělý horor, který se v poslední době jen tak nevidí. Zasloužil by si mnohem lepší hodnocení. Určitě doporučuji.

• 8.3.2018  23:00

Pořád nevím, co mám napsat na tento film. Dívala jsem se na něj na dvakrát, protože dohromady bych to nedala. A první polovina mi přišla mnohem lepší, než druhá. Celkově bych film zkrátila na dvě hodiny. Leo byl v této roli boží, zasloužil by si za to Oscara. Nejlepší bylo, jak se tam platil, to jsem umírala smíchy. Konec byl jasný, jak skončí. Jak se říká: "Kdo s čím zachází, s tím také schází." Doporučuji.

• 8.3.2018  22:48
    Z deníku kocoura Modroočka (TV seriál) (1974)

Na tu dobu je to dobře upletené, ale bohužel už mám zafixovanou vyprávěnou verzi z dětství na kazetě a ta se mi líbí mnohem víc. Co mi tu nejvíc vadilo, tak až depresivní hudba a příšerné mňoukání, tahající za uši. V podání Högera bylo vyprávění skvělé.

• 2.3.2018  23:50
    Training Day (2001)

Nevím, moc co k tomu říc, recenzi píšu po pěti dnech a moc si toho nepamatují, to o něčem vypovídá. Já tenhle žánr moc nemusím, ale tohle mě nějak neiritovalo. Co mě, ale štvalo, velká kupa postav a každou chvíli jsem nevěděla, kdo je kdo. Jinak je to ukázkový případ, jak někomu dát najevo, když se vám něco nelíbí. Nedoporučuji.

• 2.3.2018  23:45

Popravdě jsem to čekala horší. Ne, že by mě film nadchl, ale docela mě překvapil. Byla to příjemná fantasy oddechovka. Dobré herecké obsazení, příjemná hudba, jen ti démoni mě fakt pobavili. Pro oddechnutí a zasmání doporučuji.

• 24.2.2018  16:23
    Kocour Bob (2016)

Film se mi moc líbil. Bylo to velké překvapení, o knížce jsem slyšela, ale o filmu ne. Ne každý dostane druhou šanci a nechopí se ji tak, jako hlavní hrdina. Koucourek ten byl uplně krásný. Film si zaslouží za mě plné hodnocení, byl dojemný. Doporučuji.

• 22.2.2018  18:50

Zajímavý námět, ale pro mě to bylo opravdu nuda. Moc historických událostí najednou. Až na konci jsem se probrala, protože to bylo napínavé. Proto takové hodnocení.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13