applause

Soňa Pecharová

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 11.10.2018  08:55
    13 Reasons Why - Série 2 (série) (2018)

Tato série se mi líbí více než první, i když má o něco nižší hodnocení. Bohužel byla místy nudná a celkově to bylo smutné a nechtělo se mi na to někdy koukat. Prostřednictvím soudního líčení "lidí z kazet" se dozvídáme souvislosti o tom, jaká Hannah opravdu byla. Mnozí zjistí, že si ji zidelizovali, a že byla prostě jenom člověk. Tahle část už se tak nezaměřuje na šikanu jakou takovou, ale speciálně na znasilnění. Poselství série mi přijde jako: "Nezabíjejte se, ublížíte hlavně lidem kolem sebe", je to na zamyšlení. Přesto doporučuji.

• 11.10.2018  08:21
    Venom (2018)

Kámoši jak hrom jsou Eddie a Venom. Humor a akčnost tomu nechyběla, hudba a herecké výkony také obstojné. Vypadá to na pokračovaní, to by bylo super. Doporučuji.

• 9.10.2018  14:17
    The End of the F***ing World (TV seriál) (2017)

U tohoto seriálu mě překvapilo, že byl ve francouštině, které sice nerozumím, ale za to se to hezky poslouchalo. Seriál byl přesně to, co jsem potřebovala. Neotřelá šokující "teenage lovestory". Oddechovému tempu pomohla i krátká délka jednotlivých dílů, díky kterém to rychle ubíhalo a napětí se jen zvyšovalo. Skvělá hudba. Po 13 reasons why to byl odpočinek. Doufám, že bude pokračování. Doporučuji.

• 9.10.2018  10:18
    Ex Machina (2014)

Tenhle film mě překvapil. Je to zajímavé a doufám, že myšlenka, co byla ve filmu se nestane skutečností. Konec celé vše obrátil. Nepředvídatelné. Doporučuji.

• 9.10.2018  10:10
    Potvora (2017)

Ještě, že tento film byl tak krátký. Zobrazoval až realisticky "soužití" nesourodého páru, kde žena dosáhne svého. Chlapa mi bylo líto, ale byl to zároveň jeho problém, že si nechal vše líbit a pokazil si tím život. Tento film beru opravdu jako odstrašující příklad.

• 5.10.2018  13:13
    Sledování (1998)

Ano, je to Nolanův film, ale nelíbilo se mi to. To, že to bylo černobílé mi nevadilo, i když takové filmy moc nemusím. Nebavilo mě to a říkala jsem si celou dobu, co to má jako být. Zlepšil to trochu ten konec, který byl aspoň logický. Jsem ráda, že měl film jen 69 min, déle si to utrpení nedovedu představit. Kdybych to neviděla, nic by se nestalo.

• 5.10.2018  11:40
    Houdini (TV film) (2014)

Tento dvoudíl mě překvapil. Bohužel napjatá atmosféra, jaká byla v první části se v druhé pozvolna rozplynula a byla ta tam. Mystiku mám ráda, ale v tomto případu to bylo už moc přehnané a nebavilo mě to. Co mě tu opravu iritovalo, tak ta Houdiniho maminka, to byl kýč jako věž. Stopáž mohla být také o něco kratší. Rozhodně dávám přednost první akčnější a pro mě zajímavější části. Druhá už měla blízko k tragičnu. Celkově se mi film jako celek líbil a překvapila mě podoba Adriena s pravým Houdinim. Jeho výkon byl skvělý. Doporučuji

• 3.10.2018  22:05

Tak tenhle film mě rozsekal na kusy. Byl ještě lepší, než jsem čekala. Ne, že jsem měla husí kůži po celém těle, když Lady Gaga zpívala song Shallow, ale pořád mám po skončení filmu, co dělat, abych nebrečela. Už tak jsem čekala, že to bude dojemné, a když prozradila, že film bude mít tragický konec, tak si říkám, že budu brečet tuplem. Na začátku jsem to tušila, jak to dopadne a můj tip byl bohužel správný, mrzelo mě to. Film ukazuje, že bychom si měli dobrých věcí vážit, protože nic netrvá věčně. Bála jsem se, že pořád uvidím Gaga, i když bude hrát Ally, ale neviděla jsem ji v ní, i když ji znám. Zasloužila by si za svůj herecký výkon Oscara. Nemluvě o jejím hlasu, ale to pro mě není žádná novinka, je to moje nejoblíbenější zpěvačka. Bradleyho výkon byl také legendární. Netušila jsem, že umí tak skvěle zpívat. A že film režíroval, nemohl si vybrat nikoho jiného, než Lady Gaga! Spolu tvořili perfektní pár, že bych nepoznala rozdíl mezi realitou. Už jak spolu chodí na premiéry, tak jsem si říkala, jak jim to spolu sluší. Film není opravdu pro každého. Já osobně bych tam uvítala klidně i víc hudby. Za mě nejlepší film tohoto roku! Doporučuji.

• 27.9.2018  17:11

Tohle je fakt mistrovský kousek! Ať už děj filmu, či herecké výkony nebo kostýmy. Díváte se na něco, přemýšlíte, jak to je a konec to celé převrátí a ukáže vám pravdu. Celou dobu jsem fandila Huck Jackmanovi a myslela si, že Christian Bale je tady ten záporák, ale nakonec to bylo obráceně. Přinést oběť, ať už se to týká čehokoliv je náročné. Doporučuji.

• 27.9.2018  16:51

Film mě docela překvapil. Myslela jsem, že to bude kravina. Po vizuální stránce docela dobrý. Není to tak typická lovestory. Nazvala bych ji "láska až za hrob". Trochu kýčem bylo to, jak film ukazuje, že se každý může kvůli lásce změnit. Nebylo to, ale tak špatné, jak se na první pohled zdálo, konec trochu přestřelený. Řekla bych taková pohádka pro starší,doporučuji.

• 17.9.2018  11:31
    Diana (2013)

Film mě docela překvapil. Bála jsem se, že to bude hodně historické. Na místo toho to byl romantický příběh, kde ta romantičnost mohla i trochu ustoupit. Pochopila jsem proč princeznu mělo tolik lidí rádo. Já bych ji také měla ráda, být v té době, jestli byla opravdu taková, jak ji popisoval film. Jediné, co mi na ni snad vadilo, že byla kralovnou dramat. Nicméně podoba Naomi Watts s ní je až zarážející. Konec byl dojemný, přiznávám, brečela jsem. Mně se to líbilo. Doporučuji.

• 17.9.2018  11:24
    Iluzionista (2006)

Tento film mě překvapil. Poučení zní, že není vše, tak jak se zdá. Může to být jen trik. Skvělý výkon Edwarta Nortona. Doporučuji.

• 9.9.2018  12:34
    Sestra (2018)

Jeden z dobrých hororů za poslední dobu. Film V zajetí démonů, kterému předchází, se mi líbil, ale více. Tady už samotná atmosféra a hudba vyvolává pocit strachu, že máte husí kůži. Sem tam lekačky, něco trochu přehnané, ale příběh je poutavý a nenudí vás. Konec je sice trochu nedomyšlený a příjde mi, že si nechává otevřená vrátka pro další díl. Doporučuji.

• 9.9.2018  12:29

Tento film mě docela překvapil. Myslela jsem, že to bude kravina, ale byla to docela příjemná oddychovka, u které jsem se bavila. Samozřejme to byl klasický scénář romanťáků, ale klidně doporučuji.

• 9.9.2018  12:26

Od tohoto filmu jsem toho moc nečekala a ani jsem nic moc nedostala. Téma mi moc blízké nebylo. Já tyhle lidi prostě nechápu. Sázení mi příjde ztrátou času a hlavně peněz. Kdo je blbec, bude pořád blbec. Co bylo leda tak dobré, jak Richie (Justin Timberlake) Ivana (Ben Affleck) nachytal. Spíše nedoporučuji.

• 9.9.2018  12:15

Tohle je prostě srdcovka! Tento film si zaslouží takové hodnocení právem. Podle tématu by se čekalo, jaká to bude nuda, ale naopak je to sranda. Největším paradoxem je, jaký se mezi dvěma rozdílnými lidmi vytvoří vztah, že se stanou přáteli. Nejvíc mě dostalo jak Drisse holil Philippa na konci, to jsem fakt doslova brečela smíchy. Doporučuji!

• 1.9.2018  22:59

Na tenhle film jsem šla nečekaně s kamarádkou do kina. Ani jsem nic extra nečekala a byla to fajn víkendová oddechovka. Trochu mi vadilo, že se děj směřoval jen na hlavní role (Keanu Reeves a Winona Ryder) a jinak byl bez zápletky. Ale ty hlody byly opravdu k nezaplacení. To jsem si přitom říkala, jak se mám dobře. Nejlepší byl ten sex, přitom jsme opravdu umíraly smíchy. Skvělé herecké výkony. Doporučuji.

• 1.9.2018  22:55

K tomuto filmu je napsat komentář opravdu téžké. Než se objasnilo, jak to vlastně je, tak mi přišel nic moc. Poté mi přišel zajímavý. Každý má v sobě doktora Jekylla i pana Hyde, jen se to musí naučit trochu korigovat. Ten konec byl trochu nedomyšlený, proto nižší hodnocení. Doporučuji.

• 26.8.2018  13:18

No nic moc. Vůbec mě ten film nebavil a málem jsem u něj usnula. Měl jen světlé chvilky, jinak byl o ničem. Pokračuje nevázaně jako předchozí díl. Jde vidět, že někteří se nepoučí nikdy ani po 20 letech. Konec vyplyne do ztracena. Hodně slabé, nedoporučuji.

• 19.8.2018  23:02

Šokojící. Kvůli tomuto pocitu, který jsem měla i další den ráno po zhlédnutí tohoto filmu, dávám tak vysoké hodnocení. Člověk si hned uvědomí svou smtelnost a ještě si potvrdí jaké je fet svinstvo. Byl to jeden z nejdepresivnějších filmů, jaký jsem kdy viděla. Na konci se mi chtělo brečet a bála jsem se jít spát. Film se měl jmenovat spíše Requiem for a drug. Přemýšlela jsem o názvu, jaký má mít asi význam. Přišlo mi, že je to o tom, že jste ochotní udělat pro svůj sen cokoliv až vás to může i zabít. Film je o matce, která je pod vlivem prášků psychicky narušená a synovi Harrym, který je feťák. I když si za to, co se Harrymu stalo, mohl sám, tak mi ho bylo opravdu líto. Jared Leto ho hrál výborně. Co bylo na filmu dobré, tak notoricky známá skladba Requeim for a dream od Clinta Mansella, kterou jsem znala už dávno předtím, než jsem viděla film.

• 15.8.2018  08:20

Tento film jsem viděla už tolikrát, ale pořád mě překvapoval. Co mě na něm vždy přitahovalo, tak ta temnota a beznaděj. Má skvělou atmosféru, hudbu, kostýmy a herce, ale ten děj mohl být trochu propracovanější. Když jsem byla mladší, tak jsem tak náročná nebyla, ale teď mi to tam chybí. Nicméně je to super oddechovka. Doporučuji.

• 15.8.2018  08:14
    Mamma Mia! (2008)

Abba, Abba, Abba! Řekla bych, že to je hlavní důvod, proč se podívat na tento film. Když jsem ho viděla poprvé, ještě jsem nevěděla, o co jde. Podruhé se mi docela líbil, ale potřetí mi přišel už protivný. Hlavně kvůli dějové lince, která tam moc obsažena není a lezla mi na nervy. Ale písničky od Abby tento film zlepšují a spojují dohromady. Kdo by je neměl rád?

• 14.8.2018  21:51

Nejprve mě překvapilo, že má být vůbec druhý díl. Byla jsem k tomu ze začátku skeptická, ale když jsem četla synopsi, viděla trailer a slyšela písničky, tak mě napadlo, že si uděláme dámskou jízdu. A za to jsem ráda. Líbilo se mi to víc než první díl. Skvělé písně a taneční kreace. Alterega herců byla opravdu skvěle vybrána. Zvlašť se mi líbila alterega Donny (Lily James) a Sama (Jeremy Irvine). Amanda Seyfriend mi teď co by Sophie docela vadila a také zpěv Skye, který tam naštětí moc obsažen nebyl. Scéna s Harrym a Billem a' la Titanic byla vtipná. Nápadité bylo obsažení Cher, co by babičky Sophie, která písně svým hlasem ještě obohatila. Celé to bylo vtipné a milé. Doporučuji.

• 13.8.2018  19:31
    Siréna (TV seriál) (2018)

Zmínku o tomhle seriálu jsem viděla na facebooku. Docházely mi seriály, tak proč se na něj nepodívat, docela mě zaujal. Raději jsem moc nečekala. Byla to taková odpočinkovka po práci. Někdy napínavý, občas nevyužitý potenciál. Některé záběry mě překvapily. Skončilo to zajímavě, tak se budu koukat na další sérii. Mírně doporučuji.

• 1.8.2018  16:06

I když jsem viděla film pouze z půlky, tak mi to stačilo. Bylo to docela strašidelné a loutky mi připomínaly panenku z Annabelle. Když jste to brali po logické stránce, tak to byla kravina. Ale na horor dobrý, hlavně to mělo dobrou atmosféru. U doporučení se ale spíše pozdržím.

• 1.8.2018  16:04

Na filmu jsem byla  v kině a k jeho porozumění jsem nepotřebovala vidět první díl. Bylo to zajímavé, vtipné a nejlepší část děje byla na ostrově. Doporučuji.

• 1.8.2018  15:53

Shodou okolností jsem viděla nejprve druhý díl a pak až první, který mě nějak nebavil. Přišel mi o ničem a moc jsem to nepobrala. Spíše nedoporučuji.

• 1.8.2018  15:42

Tento film mě zklamal, dle trailerů jsem čekala, že bude lepší. Nepomohl ani fakt, že byl podle skutečné události. Herečce Shailene Woodley jsem její roli vůbec nevěřila a film jsem prožívala snad jen na konci. Moc nedoporučuji.

• 31.7.2018  00:36

Tohle je třetí animák, co jsem viděla jako malá a hned jsem si ho oblíbila. Teď jsem se na něj podívala po dlouhé době a pořád mě bavil. Podle mě je to jeden z nejlepších animáků vůbec. Doporučuji.

• 29.7.2018  20:44
    Maska (1994)

Všeobecně je známo, že Jim Carrey a komedie jdou spolu ruku v ruce. Přijde mi, že v nich, ale hraje schválně úplné mimoně. Postava mi připomněla Carreyho role, které měl ve filmech Blbý a blbější a Pozemšťan, které jsem viděla před tímto snímkem. Řekla bych, že už to je ohrané. U některých scén se můžete potrhat smíchy, jiné jsou trapný kýč. Čekala jsem vtipnou oddychovku a film svůj účel splnil. Doporučuji.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14