• Pohádka

Anděl Páně 2 (2016)

Na tuhle pohádku jsem se dlouho těšila a viděla veškeré možné trailery a videa (ach ta nedočkavost :) ). Když vidíte tolik videí kolem toho a jsou tam nové a nové scény, vtipné hlášky, záběry, tak se vám už pak těžko věří, že v kině uvidíte ještě něco nového. A ANO! Ono se to stalo. Byla jsem neuvěřitelné překvapená, za krásný a vtipný scénář. Pohádka byla obohacena krásným vánočním kouzlem, který během pohádky přešel i na mě. Jsem nadšená z lokace, textů písní, hereckých výkonů, hudby jako takové, kostýmů,scénáře.... Jednou můj brácha v práci řekl strašně pěknou věc svému kamarádovi: "Já jsem věděl, že seš dobrej, ale že si kouzleník..." Pane Strachu, my jsme věděli, že jste dobrý ale že jste kouzelník. :) Pochvala tedy nepatří jen Vám ale každému, kdo se nějakým způsobem podílel na tak pěkné pohádce. Děkuji za suprově strávený čas v kině!

Popelka (2015)

Filmy mám velmi ráda. Mám ráda i filmy, co jsou znovu zpracované. U těchto filmů je však mnohem těžší diváka překvapit, nadchnout, zaujmout..Né vždy se to povede. Ale tento film- pohádka u mě splnila vše! Je to opravdu krásně znovu zpracovaná Popelka. Suprově natočené a udělané prostředí, kostýmy, hudba.. Opravdu se mi líbí, jak je Elka laskavá a hodná. Je v tom neskutečná krása a my by jsme si podle toho mohli brát aspoň trochu příklad..