Butcher of Blaviken

okres Zlín

Instagram: vladimir_privara

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 1.8.2019  00:15

Chemie mezi DJ a JS funguje, víc nepotřebuji, plus Venassa Kirby a černý Supermam = Přesně to na, co jsem se celé léto těšil. Že tam bylo několik nereálných scén, mi vůbec nevadí. Pokud to někteří odsuzuje jako nereálné, tak si pustě třeba Titanic. Spoiler: Oceňuji utajované role Ryana Reynoldse a Kevina Harta. Mohli z toho udělat propagaci v trailerech, ale nechali si překvapení pro diváky, za to si zaslouží jednu hvězdu navíc. PS: Ryan už bude vždycky Deadpool. I příznivci Hry o trůny si přijdou na své.

• 30.7.2019  15:20
    Alien: Isolation (TV seriál) (2019)

Sestřih scén z hry Alien: Isolation. Celkem sedm, 10 minutových filmu nás provází dobrodružstvím Amandy Ripley-McClaren, která je dcerou Ellen Ripley - https://www.youtube.com/watch?v=iMD0CeR1bBM

• 30.7.2019  13:47
    Blade 2 (2002)

Nedávno jsem viděl znovu asi už sté a stejně jsem pořád spokojený. 17 let od vzniku filmu a efekty jsou stále perfektní. Teď když byl oznámen nový film s Bladem, tak jsem zklamaný, že už nevidím v WS v jeho ikonické roli, ale když se Vám ozve držitel dvou Oscaru, tak asi nebudete váhat s obsazením.

• 15.7.2019  11:46

Potitulková scéna 1 - Skutečná identita Spider-Mana je odhalena Potitulková scéna 2 - Nick Fury není úplně Nick Fury.

• 15.7.2019  00:20
    Narcos: Mexico - Season 1 (série) (2018)

Nevýrazní herci, nevýrazný záporák, nevýrazný příběh. Nejlepší v tom seriálu byl Wagner Moura, který tam hrál 5 minut.

• 10.7.2019  10:44
    Team Darryl (2018)

Grandmaster na zemi - https://www.youtube.com/watch?v=Nl3VkYkMa6Q

• 29.6.2019  20:00

Plán útěku je jenom jeden. A další dva filmy jsou jen slabý odvar, ale trojku beru. Po otřesné dvojce, toto beru jako příjemné Béčkové překvapení.

• 24.6.2019  14:37

Upřímně moc mě nezajímá, co si dělají lidi kolem seriálu. Samozřejmě chápu, že tito lidé odvedou víc práce než herci, ale těšil jsem na herce a ne na kompars. Scény s herci jsou TOP a vrací mě to zpět do seriálu, ale všechno ostatní kolem je průměr. Nostalgie tu pořád je a hodně potěšil prostor, který dostal Vladimír Furdík :-)

• 24.5.2019  22:20

Váhal jsem možná to bylo i na 4*. Hlavně mě KR potěšil tím, že nenatočil blbost, jako bylo Nebezpečné pokušení, takže tentokrát ke spokojenosti stačilo celkem málo.

• 20.5.2019  11:04

Brinne píše o Jaimem. Jon, který dostal to, co chtěl. Deanerys, která překročila všechny hranice. Bran, který za celou dobu nic neděla. Lord Gendry, Bronn má konečně svůj hrad. Drogon, který odlétá neznámo kam se svou matkou. Tormund za zdi, Ser Podrick, Brinne v královské gardě. Ghost se svým pánem. Stalo se toho opravdu. A každý dostal to, po čem toužil. Ale říkám to pořád a řeknu to znovu je to moc rychle, a proto to utrpělo. Na takový konec jsem nechtěl čekat 2 roky.

• 18.5.2019  00:03
    John Wick 3 (2019)

Čekal jsem důstojné zakončení, ale to nepřišlo. Skvělé oživení přinesla Halle Berry a její mazlíčci, nicméně bylo toho celkově málo. Tvůrci vsadili na trochu humoru a netvrdím, že to je špatně, ale mě to moc nenadchlo. Ze začátku jsem se těšil na 130 minut, nakonec to bylo dlouhých 130 minut. Dvojka zůstává nepřekonána.

• 12.5.2019  17:23

Po komediální stránce určitě nadprůměr, ale Florence Pugh se mi do role Paige moc nehodila. Navíc mi vadí překroucení (upravení) skutečnosti.

• 5.5.2019  23:47

Ač mám Neesona rád, tak musím říct zlatý originál se Skarsgårdem. Originál je o třídu lepší. A pocit, že vím, co se stane dopředu, mě taky zrovna nebavil.

• 26.4.2019  23:07

Svět MCU už nikdy nebude stejný. Upřímně nečekal jsem ani nic jiného https://www.boxofficemojo.com/news/?id=4507&p=.htm, co mohlo padnout, to padlo! RIP DC.

• 25.4.2019  23:49

Tento díl ovládl Tormund: The big woman still here?

• 1.4.2019  19:46

To byl jako fakt Liam Neeson a Jim Carrey? Pořád to stejné, ale už to víc chápu. Na detailech se v 70 a 80 letech moc nehledělo.

• 19.3.2019  08:07

Viděl jsem po dlouhé době a utvrdil jsem se v tom, že je to i po více než 20 letech pořad nadstandardní film. Z katastrofických filmů mnohem lepší než současná tvorba. Dante´s Peak a Twister pořád nepřekonáno.

• 18.3.2019  12:51

+ obsazení filmu + neokoukaný příběh - prostřední pasáž filmu je sice trochu pomalejší = ale celkově jsem spokojený, dobrá práce Netflixu

• 16.3.2019  15:35

Odkaz na video - https://www.youtube.com/watch?v=B4Cmf4BuNgg

• 16.3.2019  15:31

Odkaz na video - https://www.youtube.com/watch?v=EkXgRlRao5I

• 16.3.2019  15:29

Odkaz na video - https://www.youtube.com/watch?v=XeMVrnYNwus

• 16.3.2019  14:44

Potitulková scéna 1 - Bruce Banner, Black Widow a Captain America řeší k čemu slouží pager Nicka Furyho a vzápětí se Captain Marvel objevuje na scéně. Potitulková scéna 2 - Kocour Goose vyplivne Teserakt

• 13.3.2019  16:06
    Creed II (2018)

Kdyby Drago znovu zabil Creeda a nastoupil do ringu Rocky, byla by to určitě lepší podívaná.

• 15.2.2019  22:45

Prvních dvacet minut, kdy se to točilo okolo Langmajera tak to mělo potenciál. Bohužel, ale po 20 minutách zmizel.

• 27.1.2019  17:04
    The Punisher - Season 2 (série) (2019)

Prvních 6 dílu je trochu chaotických, dva nepřátelé, boj na dvou liniích. Souboje Franka jsou tou silnější stránkou, ale to bohužel nestačí. Série je uměla natahovaná, ideální bylo 10 dílů. Koho sakra zajímá nějaký pánbíčkář, John Pilgrim mě sral už od prvního scény, v které se objevil. Nedá se to popsat, ale je to fakt kokot! Jo a ty flashbacky, grrrrrrrrr. Čekal jsem tedy na konec, že přijde nějaké wau, ale to nepřišlo. V porovnání s první řadou je to zklamání, ať už konce Billyho nebo souboj s rodinou budoucího prezidenta USA. Rozběhnuté to měli skvěle, ale nedotáhli to.

• 27.1.2019  14:42

Tak to nemohlo být zajímavé ani naživo. - https://www.youtube.com/watch?v=imgT8LBeohM

• 25.1.2019  14:39

Přemýšlím, co bylo horší, jestli film nebo ten nesmyslný fotbal na pozadí. Ale pak jsem dospěl k závěru, že fotbal byl opravdu katastrofa. Bylo fajn vidět ve filmu tým z PL a jejich starý stadion, ale to je tak všechno. Za mě akce obstojná, ale film jsem si pustil kvůli Brosnanovi, a ten tam skoro vůbec nehraje a ten jeho konec je sice překvapivý, ale o to tristní. O Bautistovi raději ani nemluvit při rvačkách fajn, ale nejde 104 minut jenom bojovat.

• 20.1.2019  01:05

Sice si moc nevybavuji dva předchozí JE, ale tento je určitě ten nejlepší. Pár dobrých scének zajisté ve filmu najdeme a dokonce i pobaví, ale jako celek to moc nefunguje. Jednooký král mezi slepými.

• 20.1.2019  00:47

Pokračování dovolené -> https://www.youtube.com/watch?v=n3TOw6r7ghc