Cvalek

Cvalek

Beze Jména

Česko
Nikdo - Bezejmenný (Filmový Fanoušek)

7 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Destiny Kamakura Monogatari (2017)

  Tohle mě prostě dojalo, velmi dojemný film plný krásy. Film byl a je pro mně úplným filmovým zážitkem. Jedním slovem prostě dokonalost.

 • poster

  Re loca (2018)

  Film s úžasnou zábavou u které se určitě nudit nebudete. Perfektní zpracování i provedení a mnohem lepší než původní originál. Herecky výkon Natalie byl v tomto filmu naprosto skvělý. Těch legračních scén by mohlo být ve filmu víc i když legrace je tam docela dost. Závěr filmu byl skvěle provedeny tak jako celý film. Ostatní role byly taky celkem v pohodě a i dobře zvládnuté. Já jsem s filmem naprosto spokojen, perfektní humor který rozhodně pobaví.

 • poster

  Cheongnyeongyeongchal (2017)

  Pecková záležitost která pobaví i zaujme, připadalo mi to skvělé. Provedení i zpracování bylo výborné až na některé scény s těmi děvčaty u kterých se mi zdálo že jsou provedené trochu drsnějším způsobem zvlášť u té malé holky, krom toho je to vynikající podívaná na kterou se někdy zase rád mrknu. Akční scény byly výborné, rváčky byly natočené skvělým způsobem a to naprosto jednoduchým. Hlavní dvojice byla sympatická od začátku filmu až do konce, po celý film to táhly na výbornou a co se týče atmosféry filmu tak ta je také rovněž vynikající. Skvělé jsem se u toho bavil a kochal radostí. Výborná podívaná na večer.

 • poster

  Kantonský kmotr (1989)

  (y)