Cvalek

Cvalek

Beze Jména

Česko
Nikdo - Bezejmenný (Filmový Fanoušek)

7 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 9.7.2016
  Botines (TV seriál) (2005)

  Tento čtrnáctidílný argentinský seriál představuje slavné policejní případy a trestné činy, které se staly v Argentině v minulých letech a které byly v Argentině považovány za geniálně provedené. Každý díl je samostatným příběhem a popisuje jeden případ. Diváci tak můžou nahlédnout do života lidí, kterým vládne chamtivost a zlost.

  • 22.6.2016
  Entre caníbales (TV seriál) (2015)

  Sedmnáctiletá dívka jménem Ariana (Natalia Oreiro) se stěhuje z venkova do čtvrti Buenos Aires, kterou ovládá místní bohatá rodina. Tam se ona i její kamarádky stanou oběťmi čtyř synů z této rodiny. Jsou jimi znásilněny, jedna z nich umírá a sama Ariana brzo zjistí, že je těhotná. Protože se o svého syna nemůže postarat, nechává ho u místního faráře, který jí pomohl. Po dvaceti letech chystá Ariana pomstu a je odhodlána získat spět svého syna a pomstít se hrubým násilníkům. Nic ji nezastaví a nic ji nedonutí váhat s pomstou za to, co jí provedli.

  • 22.6.2016
  Solamente Vos (TV seriál) (2013)

  Hudebník Juan (Adrián Suar) má pět dětí a žije docela klidným a obyčejným životem až do chvíle, kdy mu jeho žena řekne, že potřebuje pauzu. Navíc Juan v ten moment ztrácí i svoji práci. Naštěstí potkává svého dávného kamaráda z dětství a také kadeřnici Auroru (Natalia Oreiro), na kterou narazí v nemocnicí a která je shodou okolností také jeho novou sousedkou.

  • 3.3.2016
  Gilda: No me arrepiento de este amor (2016)

  Film popisuje život slavné argentinské zpěvačky Miriam Alejandry Bianchi (Gilda), která tragicky zahynula 7. září 1996 pří srážce mikrobusu, ve kterém cestovala se svou kapelou, s kamionem. Při nehodě zahynula nejen Gilda, ale i její matka a 3 členové kapely.
  Postavu Gildy si v tomto filmu zahrála herečka a její velká fanynka Natalia Oreiro.

  • 27.12.2015
  Tajemný nindža, řvoucí tygr (1982)

  Dragon Kong je vítězem milionářské soutěže bojových umění. Jeho vítěznou cenou je okouzlující dcera zakladatele soutěže Susan. Ta je ale unesena sektou bojovníků, kteří ovládají styl Ninjutsu a kterým velí zdatný bojovník Tygr. Dragon začne pátrat, proč Tygr Susan unesl. Když konečně vyjde najevo šokující pravda, začíná závěrečné zúčtování a umění mocného ninjy dosáhne svého vrcholu.

  • 30.5.2015
  Blood Street (1992)

  V roce 1990 se San Francisco stalo bitevním územím, kde zuří drogová válka. Na místě nádherných turistických zákoutí nyní existuje labyrint drogových překupníků a organizovaného zločinu. Hlavními postavami příběhu jsou dva nemilosrdní zločinci. První z nich je playboy Aldo MacDonald, nový vládce říše drog, toužící nejen po ženách, ale hlavně po moci. Druhý zlosyn je z Austrálie a jmenuje je se Malcom Boyd. Má nezkrotnou touhu po moci a násilí, jeho tělo je smrticí zbraní. Uprostřed pekelné linie se ocitnou dva noví pěšáci - bývalý policista P.I. Joe Wong a záhadná dáma Vanna. Příběh začíná, když Malcom Boyd nařídí odstranit Alda Mac Donalda...

  • 20.5.2015
  Říkají mi Bruce (1982)

  Říkají mu Bruce pro jeho podobu se slavným mistrem bojových umění. Je sluha a slavný mistr je jeho idol. Ve své důvěřivostí se zaplete do černých obchodů a mnoha rvaček. Tajná policistka ho musí vytáhnout z maléru, aby jako volavka odkryl celou síť mafie. Velký nešika a komediant nakonec zvítězí nad gangstery a vydobude si slávu a pocty.