Shen yong shuang xiang pao (1984)

Vynikající hongkongská komedie o dvou blaznívych policajtech v podání Richarda Ng a John Shama. Super zábava i akce, některé scény byly velice vtipné. Ostatně celý film umí zabavit a pobavit. Hudba se mi taktéž líbila.

Policejní akademie (1984)

Nejlepší americká komedie o policajtech vždy se u toho zasmějí a vůbec se nenudím velmi povedena klasika která nikdy nenudí a nikdy nezklame. Komentář je za všechny za všechny díly. :-)

Až do smrti (2007) odpad!

Nejhnusnější film v jakém to Jean Claude - Damme hrál. Velice špatný film a taky i velice hnusný. Vůbec se mi tenhle film nelíbil, špatné provedení i zpracování. Příběh filmu je taktéž velice nezajímavý a nezáživný. Co se týče akce tak té ve filmu moc ani nebilo. Van Damme se aspoň mohl líp předvést v akčních scénách. Špatný film  i špatná akce. Zbytečný film!

Entre caníbales (2015) (seriál)

Musím přiznat že konec byl opravdu vydařený až na to že jsem byl trochu zklamaný kvůli Maria Alarcona. Doporučuji k tomu nějaké ty brambůrky se slaninou. Vůbec mi to nepřipadalo jako tele-novela spíše takový krimi thriller. Líbilo se mi to.

Solamente Vos (2013) (seriál)

Není to vůbec k zahození, je to docela hodně legrační což je u tele-komedie dobře.  Atmosféra je vynikající. Jednoduše perfektní nápad, ústřední dvojice perfektní (Suar&Oreiro) a to i další obsazení. Hudební songy které tu zazní jsou i k naslouchaní, libí se mi že když nějaký zazní tak  vystoupí i jejich interpret, prostě good. Škoda že to nevysílají i u nás s českým nebo slovenským dabingem. Líbilo se mi to i atmosféra seriálu je výborná.

Amanda O (2008) (seriál)

Převelice bláznivý seriál někdy až moc bláznivý, u tohohle se určité zasmějete. Co se tyče postav tak parádní ztvárnění i zpracovaní, samozřejmě má to své mouchy ale Vem to čert když se u toho celkem bavíte a ještě k tomu když má seriál tak skvělou atmosféru. Úvodní znělka byla celkem otravná ale i tak docela i k naslouchaní, scénář perfektní, herecký da se říct také zvládnuté, jednoduše zpracovaní se povedlo. Výběr protagonistu se povedl Natalia Oreiro je tady vážně bláznivá   i Luciano Castro dokáže zaujmout svou postavou Danteho. Tele-novela to určitě není  spíše taková bláznivá parodie. Kostýmy které nebo do kterých se Amanda O převleče se mi líbily a do serialu  v skutku zapadlí.