Zabijáci z Tokia (2000)

Nejlepší díl z celé série. Je to svižné a ma to i tu správnou dávku akce i zábavi. Výborné obsazení ( Tony Leung Chiu - Wai, Eking Cheng a Kelly Chen ). Výborné provedení i zpracování.

Europe Raiders (2018)

Film bych asi ohodnotil plným počtem hvězd ale z hodnocením jsem prostě musel jít dolů neboť pár věcí se mi moc nelíbilo jako například hlavní ženská postava agentky která film docela kazila a to svým výstupem a svými řečmi což se mi zdálo příliš otravné. Krom toho je to docela fajn podívaná s parádní akci. Nebýt postavy Tiffany Tang tak by se mi to líbilo určitě víc. Tony Leung Chiu - Wai odvedl skvělou akci tak jako u předchozích dílů i když první díl se mi líbí s téhle série nejvíc. Europe Riders je skvělý film s perfektním provedením až na tu vztahovou linií která byla celkem otravná. Docela skvělá podívaná se skvělou akci a mohu říct že i s atmosférou.

Noc úplňku (2006)

Zprvu se zdálo že film se mi nebude líbit ale po jeho zhlédnutí právě naopak. Docela mile překvapeni a to hned na začátku filmu. Je to docela dobrý korejský film s dobrou podívanou a se sympatickou hlavní dvojicí. Po akční stránce to taky není docela zle, sice bojové scény jsou jen samé přelety atd...tak i přesto to vypadá celkem dobře i když choreografie není buch vi jaká. Děj filmu se mi moc líbil a hudba taky. Úžasná podívaná.

The Thundering Mantis (1980)

Úžasný naprosto úžasný kung-fu snímek se vším všudy. Dokolane provedení i zpracování. Tohle to se povedlo a to hodně, film mě naprosto ohromil i uchvátil, vše je prostě perfektní. Příběh filmu je geniální způsob jakým je proveden je jednoznačně skvělý a bojové scény a zvlášť ty v závěrečné scéně jsou naprosto dech berouci. První polovina je taková komediální s úžasnou atmosférou a druhá je už o pomstě s perfektním načasováním. Hudba která zní v tomto filmu je taktéž super jak samostatný film. Super film s úžasnou podívanou.

Wang ming yuan yang (1988)

Vynikající film se slušným zpracováním a trochu i s drsným provedením. Film jsi rozhodně plný počet hvězd zaslouží.

Mej žen jü (2016)

Ze začátku to bylo docela nudné ale to se naštěstí změnilo a film mě začal bavit a také i docela napínat. Provedení je dobré ale jak už bývá zvykem mohlo by být lepší a některé scény taktéž. Film se mi líbil ale pár věcí se mi docela nelíbilo například některé scény které mohly být lépe zpracované a to například scéna kde se snaží vyhubit mořské živočichy. Krom těch pár věcí je to zábavná komedie kterou Stephen Chow natočil docela slušně. Některé scény byly opravdu povedené a dialogy taktéž byly výborné i legrační. Film obsahuje docela dobrý scénář, dialogy které v některých pasážích filmu opravdu neměly chybu a tak samo i děj. Škoda že těch  legračních scén tam nebylo víc, určitě by byl film pak mnohém lepší. Potěšila mě i účast Tsui Harka který má jen malou roli.  Ve filmu zazní i několikrát píseň s filmu Pěst plná hněvu ( Fist of fury) s Brucem Lee.

Huang Fei-Hong zhi gui jiao qi (1993)

Není to zlé. Postava Biao Yuena se mi docela líbila a film taky až na pár malých nezbytných maličkostí které mě celkem od obrazovky odlakavali, naštěstí jich bylo jen pár a ja si tak mohl v klidu film vychutnávat. Bojové scény docela ušli. Líbil se mi děj filmu který ale tvůrci mohli nějak trochu malinko lépe provist ale jinak dobrý.

Tai ji quan (1996)

Woo- Ping Yuen to prostě umí. Výborné provedení až na některé scény bez kterých by se film myslím mohl i klidně obejít. Film obsahuje docela výborné bojové scény a trochu i docela dobré srandy. Děj je celkem pozoruhodný ale i tak se mi pár věcí nelíbilo například některé scény které zrovna nebyly provedené dle mého gusta ale co naplat, krom toho je to skvělá podívaná na kterou se vyplatí mrknout.