Legenda o Vánocích (2007)

Líbilo se mi prostředí kde se film odehrával, hezký a dojemný příběh s perfektním zpracováním. Úžasný příběh o Santovi s vynikajícím provedením.

Ezel (2009) (seriál)

Ezel je převelice zajímavý seriál který  zaujme i po vícero zhlédnuti, pořád i když okoukaný děj dokáže zaujmout vícekrát. Tohle se povedlo a hodně, seriál má vynikající atmosféru, hudbu, postavy, děj a hlavně i zpracovaní. Nejvíce se mi líbila postava Ramize Karaeskiho, geniální zpracovaní i provedení té postaví. Když to dávali v TV tak jsme si s rodinou nenechali ujít žádný díl.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Když se člověk nudí tak proč ne? Baví mě tyhle ty seriály sice ne všechny ale baví. Co se tyče tohohle tak zaujme i po vícero zhlédnuti.

Maktub (2011)

Opravdu krásný a velíce dojemný  snímek a to v plné kráse, vše  je dokonalé i dobře zpracované. Velice krásný film a hlavně dobrý film, ve snímku není nic špatného vše  je perfektní  což je dobře. Každý svojí roli dobře zvládnul a dobře zahrál, opravdu výborný  film který je plný lásky a plný krásných i dojemných momentů.

Miss Tacuarembó (2010)

Slušná muzikálová komedie která vás určitě pobaví, skvěly scénář, děj a hlavně zpracovaní filmu, vyzdvihnout je třeba i atmosféru. Za zmínku stojí i skvěly soundtrack který je taktéž solidní jako samostatný film.