Scratt

okres Brno
Třetihorní šavlozubý veverčák

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 15.12.2013  09:59
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Velmi dobrý detektivní seriál, avšak v mých očích z "velké trojky" BBC až za Wallanderem a Lutherem. Sherlock je nepřekonatelný v dedukci a vnímání detailů, ale chybí mu jistý uvěřitelný lidský rozměr, který hlavní postavy zmíněných druhých dvou seriálů poskytují měrou vrchovatou. 1.série: A Study In Pink - 100%, The Blind Banker - 70%, The Great Game - 90%. 2.série: A Scandal In Belgravia - 70%, The Hounds Of Baskerville - 95%, The Reichenbach Fall - 85%. 3.série: The Empty Hearse - 75%, The Sign of Three - 80%, His Last Vow - 60%.

• 2.12.2013  21:56

Hezky natočená nuda bez hlavy a paty s příjemným hudebním doprovodem. 50%

• 1.12.2013  19:49
    Kick-Ass 2 (2013)

Po cool prvním Kick-Ass je pro mne pokračování jednoznačně zklamáním. Krom sympatických hlavních postav chybí snad vše co jednička měla.. 60%

• 8.2.2013  02:31

Doufal jsem, že mé 4000 hodnocení bude něco extra a jsem velmi rád, že jsem zvolil právě Ralfa. Na podobných hrách jsem vyrůstal a trailer navnadil, takže má očekávání nebyla malá. Výsledek rozhodně stál za to. Příjemný, milý, vtipem nabitý animáč s tím nejlepším "záporákem". 90%

• 7.2.2013  23:48

Mé hodnocení s pořadovým číslem 3999. Říkám si "To chce něco důstojného. A proč třeba nedat šanci filmu od režiséra, který mezi mé oblíbené rozhodně nepatří?". Světe div se, tento risk vyšel. Pro mě až překvapivě dobře koukatelný film, ve kterém si pan Tarantino ušetřil své poměrně obvyklé kečupové orgie a naopak přidal několik skutečně vtipných hlášek a scén. Přitlačit více v rovině násilností mohlo z toho být i hodnocení nejvyšší. 85%

• 6.2.2013  02:51
    Buřtcajk (TV pořad) (2012)

Zdeněk Izer si Buřtcajkem drží úroveň jeho několika posledních pořadů, která však není zrovna valná. Škoda, že můj nejoblíbenější bavič klesnul takto hluboko.. 40%

• 29.1.2013  00:21
    Loch-ness teror (TV film) (2008)

Objektivně vzato je tento film blbina, ale Lochnessky vypadali natolik úsměvně, že tomu ten odpad dát prostě nemůžu. Na stará kolena se ze mě szává měkota :-) 15%

• 11.1.2013  21:52
    Dexter (TV seriál) (2006)

Nejlepší hraný seriál, jaký jsem kdy viděl! Ani v osmé řadě nepřišel o nic ze své působivosti a tak jedinou šmouhou na tom všem je pro mno samotné zakončení.. 1.série -95% , 2.série - 100%, 3.série - 80%, 4.série - 95%, 5.série - 85%, 6.série - 75%, 7.série - 100%, 8.série - 95%.

• 11.1.2013  15:14
    Aréna národů (TV pořad) (2012)

Trapná napodobenina Her bez hranic. Co víc říct? 20%

• 6.1.2013  22:24
    Nejšílenější úchylky (TV pořad) (2010)

Dost zajímavé téma zpracované docela nezajímavým způsobem.. 50%

• 23.10.2012  22:33

Škoda podivné animace, ale jinak jde o povedený kraťas. 70%

• 22.10.2012  22:56
    Izolace (2006)

Být tam ještě o jednu scénu s nožem v zadku více, tak bych dal i o hvězdičku více ;-) 65%

• 16.9.2012  02:39
    Kyklop (TV film) (2008)

Příběh kyklopa Jednoočka mě naprosto minul ve všech ohledech. Ani nechtěná směšnost tento výtvor od odpadu nezachrání. 10%

• 4.11.2011  20:57
    Top Gear USA (TV pořad) (2010)

Dost nepovedená kopie bez špetky vtipu. 15%

• 28.9.2011  00:30
    Bestie (1988)

Až na pár drobností (například příliš zvratů ke konci) po všech stránkách velmi dobrý válečný film. 90%

• 8.5.2011  20:33
    Máš minutu! (TV pořad) (2011)

Nerad to říkám, ale ač mám dvojici Suchánek+Genzer rád, tak tento pořad je ztráta času. 20%

• 6.3.2011  21:16
    Šéfka (TV pořad) (2011)

Psaní komentáře k tomuto považuji za naprostou ztrátu času stejně jako sledování, takže nechť mluví čísla...0%

• 1.3.2011  22:37

Strašná blbina, ale za tu srandu nedám nulu, takže 1% :-)

• 24.11.2010  12:34
    Cesta do středu Země (TV film) (2008)

Cesta do středu Země je má nejoblíbenější Verneovka. Už kvůli tomu bych filmu, který se touto knihou motivoval rád dal dobré hodnocení. I přes veškerou snahu se mi však nedaří najít nějaké pozitiva, která by odvrátila nevyhnutelné. Škoda.. 20%

• 24.11.2010  12:30

Námět je docela zajímavý a prostředí ještě také ujde. Tím bohužel všechny klady tohoto díla končí. Postavy jsou všechny více méně nesympatické a jejich jednání je hloupé. I přes svoji krátkou stopáž, díky monotónnímu ději (nějaké ty keci, hudba, dveře a zase znovu), film začne poměrně brzo nudit a znovu už nezaujme. Avizované šokující rozuzlení je navíc průhledné jak mastný papír už zpočátku. 30%

• 24.11.2010  12:04

Příšerný scénář, špatné herecké výkony, průhledný děj...Prostě nuda, nuda a zase nuda. 20%

• 17.11.2010  03:49

Výborně promyšlené cestování časem (opravdu do sebe všechno perfektně zapadá) okořeněné britským humorem. Už to samo o sobě je velice dobrý základ. Když se k tomu navíc přidají sympatičtí herci, tak vznikne pohodová, inteligentní sci-fi...pardon science-fiction :-) komedie, která rozhodně stojí za vidění. 90% P.S: Vyčítat efekty filmu, ve kterém o ně vůbec nejde je docela mimo.

• 12.11.2010  21:37
    Skečbar (TV pořad) (2010)

Když jsem se dozvěděl, že se Zdeněk vrací na televizní obrazovky, tak jsem byl rád. O to víc mě mrzí, jakou úroveň pořad má. Sem tam se nějaký povedený vtip najde, ale většinou jde o scénky spíš trapné...Bohužel nejhorší Zdeňkův pořad. 40%

• 12.11.2010  03:59
    Hrdina (2002)

Velice pěkná vizuální forma, a když vytěsním z hlavy to "létání" bojovníků, tak i choreografie soubojů. O příběhu samotném už se tak kladně vyjádřit nemůžu. Jednoduchá zápletka je, i přes umírněnou stopáž, rozvíjena pomalu a film na mě díky tomu působil dosti zdlouhavě až nudně. Ač se tím zřejmě budu vymykat z průměru, tak Hrdina v mých očích určitě není film, o kterém bych mohl třeba kamarádovi říct "Je to fakt dobrý. Můžu doporučit.". Tato východní poezie mne zkrátka nějak neoslovuje. 65%

• 12.11.2010  01:18
    Výročí (2005)

Tohle že je komedie? Tři čtvrtě hodiny jsem se u toho neskonale nudil a na druhou půlku už jsem síly nenašel. Jestli se chcete pobavit, tak doporučuji přepnout na jiný program ;-) 25%

• 30.10.2010  01:26
    Predátoři (2010)

Není to úplně špatné, ale kvalit originálu s Arnoldem zdaleka nedosahuje a volné pokračování s Danny Gloverem se mi též líbilo víc. Částečně za to může Adrian Brody, který se sice snaží, ale na postavu drsného zabijáka mi prostě nesedí. Mezi kladné stránky filmu nepatři ani scénář. Vychází mi z toho docela dobrá zábava na jeden večer, bohužel však nic víc. 65%

• 14.10.2010  02:15

Pohřby obvykle bývají velice smutné chvíle, ale v tomto případě je tomu právě naopak a zejména Alan Tudyk pod "valiem" je prostě super. Miluju černé komedie a u této jsem se opravdu dobře bavil. 85%

• 5.10.2010  19:46
    Útok žraloka (TV film) (2009)

Děsná blbost...ale určitě najdu i něco pozitivního...zasmál jsem se ;-) 5%

• 12.9.2010  05:25
    Defendor (2009)

Kdo chce psa být, hůl si vždycky najde...říká se. Pokud bych chtěl být přehnaně kritický, tak bych třeba napsal, že Defendor se inspiroval filmem Kick-Ass (který podotýkám přišel o rok později...), nebo že na komiksovou parodii je málo vtipný (opravdu Defendor vypadá jen jako parodie na komiks?). Proč bych to však dělal? Snad pokud by se mi film nelíbil a já to chtěl "odborně" okecat. Nicméně to vůbec není můj případ neboť Defendor mě naprosto dostal. Jeho akce jsou k popukání a přitom postava samotná má svoji hloubku. Režiséru Peteru Stebbingsovi se podařilo v jeden celek velice dobře skloubit bláznivou komedii s vážně míněným psychologickým filmem a Defendorův konec mě dokázal opravdu dojmout, což se mi moc často nestává. Cca po dvou týdnech jsem si dal promítací repete a jen jsem se utvrdil v tom, že plný počet hvězdiček tomuto filmu náleží právem. 95%

• 12.9.2010  04:33
    Kick-Ass (2010)

Skvělé! Zdá se být jedno slovo na komentář málo? V tomto případě je myslím plně dostačující a další řeči okolo už by byly jen zbytečnou nudnou omáčkou. Aby však můj komentář nevyzněl přehnaně pozitivně, tak bych vypíchnul závěr, který mohl být alespoň lehce reálnější. 90% P.S: Na Lyndsy Fonseca je opravdu radost pohledět ;-)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6