Sarinka.luc

Velká Británie

homepage

3 body

• 14.4.2018  00:51

Horor roka to nebude, ale mohlo to dopadnut aj horsie. Dej celkom odsypal a napriklad uloha na streche bola zaujimava. Nechapem vsak, aky zmysel mali tie prihluple uskrny, ktore skor pobavili ako nahnali strach. A nezabudnite, ze vsetko a vsetkych najdete na Googli a Facebooku a hlavne sa tagnite.

• 5.4.2018  22:14

Pre mna zatial tohtorocne Get out. John Krasinski aj Jordan Peele dokazali, ze komedia nema od hororu prilis daleko. Osviezujuce spracovanie mimozemskej invazie, kde priserky sice nic nevidia, ale zato len maly zvuk sposobi, ze si vas daju na veceru a je im uplne jedno, ci ten zvuk sposobi clovek alebo zviera. Na velke vysvetlovanie, ako a co sa stalo, zabudnite. Hned v prvom zabere sa ocitame v dni 89, co ale vobec nie je na skodu a o nic neprideme. Vsetci herci podavaju fantasticke herecke vykony bez slov a prostrednictom posunkovej reci, kedze vo filme sa rozprava velmi sporadicky. Prva polovica ma pomalsie tempo a sustreduje sa na ich kazdodenny zivot v tichu a druha sa rozbehne a nezastavi. Postavy sa nespravaju hlupo, prisery vyzeraju super a nemihnu sa v obraze, ale mozeme si ich naplno vychutnat. Tip: Cim mensi pocet navstevnikov v kinosale, tym lepsi zazitok. Mozu vam film pekne skazit.

• 5.2.2018  18:46
    The Ritual (2017)

Nemozem si pomoct, mne sa tieto lesne bububu proste pacia. Blair Witch na britsky sposob, obcas nejake tie vtipne hlasky. Koniec do kolien nepolozi, ale je slusny. Knihu som necitala, takze nemozem porovnavat. (videne cez itunes)

• 22.1.2018  22:11

"Odkial si? Z Rumuska. Tak to si cigan." Film, ktory si neberie servitku a ukazuje vsetko, ale uplne vsetko. Velmi realisticke, az surove, to zabijanie zvierat, uf. Malebne zabery na Yorkshire s krasnou hudbou.

• 19.1.2018  14:32

Netflixu tie filmy nejako nejdu. Nezachranuje to ani Dylan Minnette. Jedno klise za druhym a na konci sa nedozvieme ziadny reason why.

• 1.10.2017  23:57
    matka! (2017)

Absolutne sialena dvojhodinova jazda aj napriek otravnej Jennifer Lawrence.

• 20.9.2017  13:56

If you save the world, I'm gonna get you fucking backstage passes.