DanielW94cz

DanielW94cz

Milan Koša

okres Olomouc

• 24.6.2019  18:21

No nebavilo mě to,konec filmu byl o něco lepší už.Těšil jsem se hlavně na Annu,s té je tu děvka a je ve scénách málo,hlavní hrdina nic moc,ale za zhlédnutí jednou to asi stojí.

• 24.6.2019  15:33
    Bulšit (2001)

Jo je to hnus,ale baví mě tento film i poněkolikáté,navíc zde hrají dost pěkné holky.Když pomineme sračky a sliny při té scéně s tou bábou,není to tak zlé.

• 3.6.2019  22:33

LIVINGDEAD Vlastně řekl vše,co jsem chtěl napsat i já,a máme i stejné hodnocení.Prostě nelogické,tupé a dost mě to sralo,doufal jsem že je zabijí všechny 4 členy rodiny,a že budou aspon pořádně trpět za to k čemu se uvolili že v takové debilovině budou hrát,a to vždy fandím aby jích co nejvíce přežilo jako v pachu krve,ale tady ne,tady jsem fandil vrahům.Jako když nevíte už vůbec na co se podívat,tak ok ale je to tak na jedno shlédnutí,ale spíše ani k tomu ne,věřte mi,akorát se naserete.

• 19.4.2019  23:05
    Psí domov (2019)

Psí poslání je skvělí film,toto je asi podle některých o něco slabší počin,ale mě se oba filmy líbí stejně.To že je to především pro ty menší,ale ne přímo pro děti je asi pravda,i tak mě celý film bavil od začátku až do konce,určitě stojí taky za zhlédnutí.

• 3.11.2018  21:54

No,podle popisu mě to více než zaujalo,říkal jsem ty jo,tak to musím vidět.Začátek byl zajímavý a hodně,v polovině filmu jsem si začal říkat co to je za blbost,a na konci filmu jsem si říkal,ten kdo to vymyslel měl v kebuli zřejmě pěkný guláš.Smysl děje v polovině filmu žádný,vůbec to nedávalo smysl.Asi to někteří jedinci pochopili,já se asi řadím k lidem co ne.Nevím no,divný film,jako za zhlédnutí asi stojí.

• 13.1.2018  22:59
    2012 (2009)

60%??? Tak to jděte do prdele pánové a dámy....

• 13.1.2017  17:44
    Sanitka 2 (TV seriál) (2013)

Mnoho mých komentářů na ČSFD začíná stejně,a i zde začnu podobně.Tak nízké hodnocení si tento seriál prostě nezaslouží.Hlavně mně štve srovnávání s ordinací v růžové zahradě,o tom se raději ani vyjadřovat nebudu.Ano,jistě to není dokonalý seriál a hodně lidí pokračování srovnává s původní sanitkou.Kdyby se jednalo o zcela samostatný seriál určitě by byl daleko lépe hodnocen,ale bohužel není.Co se týče odborných názvů a autentičnosti zranění jde určitě o nejkvalitnější zpracování tématu u nás,už jen proto by si seriál zasloužil lepší hodnocení.V některých dílech se ukazovala smutná pravda o tom jak to u nás funguje,korupce,lékařská nedbalost,nezájem pomoci v nouzi a podobně.I samotný děj byl hodně ze života,a to že se děj neodvíjel od původní sanitky mi ani tak nevadilo.Rozhodně by to chtělo více takových seriálů,jak jsem už několikrát psal,kritici z ČSFD,jděte do prdele pánové.....

• 4.12.2016  03:57

Může mi někdo říct,proč jsem pořád lezu? Akorát odcházím vždy naštvaný,hodnocení zase tak nízké.Pravda,ze začátku asi prvních 20 minut nic moc a uvažoval jsem že to vzdám.Ale pak to přišlo,super akce,super digitální triky a i super konec.Myslím že hlavní problém proč je hodnocení tak nízké je ten,že většina lidí tady srovnává první díl s druhým.Ano,posun žádný,začátek nudný,sem tam i hluchá místa které by tam ani být nemuseli.Přesto,pokračování nebylo špatné! Doporučuji se vykašlat na hodnocení místních rádoby filmových kritiků a expertů,a podívat se na tento film.

• 21.8.2016  22:51

Nechápu co zase máte proti tomuhle filmu,ano je to blbost,ale ne zase tak velká aby si to zasloužilo tak špatně hodnocení a komentáře.Mně se tato německá komedie líbila ze všech nejvíce co tato země vytvořila,v celém filmu jsou dobré hlášky,ani herci nebyli tak špatní.

• 15.8.2016  17:39

K hodnocení ostatních uživatelů a k rádoby filmovým kritikům se vyjadřovat nebudu,nemá to smysl.Myslím si že hodně lidí při hodnocení filmu zapomíná že se jedná o snímek podle skutečné události,a myslí si že je to jen další dojemná srágora. Je pravda že se s toho dalo vytřískat mnohem více,potenciál to rozhodně mělo.I tak je to super film,oba hlavní herci i vedlejší se snažili a na konec to dopadlo dobře.Jednoznačně si toto drama zaslouží maximální hodnocení,at si každý říká co chce.

• 30.4.2016  21:44
    Zdivočelá země (TV seriál) (1997)

Ještě nikdy se mi nestalo,že by se mi některý seriál tak moc líbil,abych se tolik těšil na každý nový díl.Na kompletně celý seriál jsem se podíval nejméně 12 krát,a pokaždé mně každý díl bavil stejně jako když jsem ho viděl poprvé.Ani ze zahraničních seriálu se mi žádný tolik nelíbil,a to je co říct.Přesto jsem byl dva krát velmi zklamaný,poprvé to bylo na konci seriálu,a podruhé vcelku nedávno když jsem se dočetl,že Dejdar volil komunisty.To mně zklamalo natolik,že Dejdara už nemám rád.Nic méně seriál jako takový,budu milovat do konce života!

• 5.3.2016  23:01
    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)

Přidám se k řadě komentářů typu, když jsem ještě chodil na základku.......Ráno když jsem vstal první co jsem udělal,sáhl jsem ospalí po ovládači a zapnul jsem si tento pořád.Když mi bylo 10 let,rád jsem se na to než jsem šel do školy podíval,hlavní důvod proč jsem se na tento pořád díval byla pohádka a zpravodajství.Červený traktůrek byl asi jeden z nejoblíbenějších,zpravodajství za moc nestálo,dokola se opakující a nudné.Z velkým odstupem času musím uznat že to stálo skoro celé za prd,ono by se s toho dalo vytěžit daleko více,ale to by tento pořad nesměl být v režii TV Nova!! Jedna hvězda patří pohádkám,nebýt jí,byl by to jasný odpad.

• 9.1.2016  16:26

Jedna s mých top nejoblíbenějších komedii vůbec,skvělá parta herců a spousta vtipných momentů. Adama Sendlera mám velmi rád,jeho filmy se mi vždy líbí,a Chris Rock tomu všemu dává šmrnc a u jeho hlášek se prostě nejde nezasmát.Nemám moc rád sportovní filmy,ale tenhle se mi moc libí.Vždy mně nemile překvapuje jak nízké hodnocení tu mají některé filmy co by zasloužili o dost větší hodnocení,po celou dobu jsem se velmi dobře bavil a tak je na místě dát plné hodnocení. 5/5

• 3.12.2015  08:58
    Jídlo, s.r.o. (TV pořad) (2014)

Další skvělí počin Romana,a Streamu.Není potřeba více psát kdo se podívá na pár dílu,třeba o slivovici tak pochopí vysoké hodnocení pořadu.100%

• 18.11.2015  15:50
    Tým na hraně (TV film) (2010)

K tomuto se prakticky nedá nic moc napsat,neuvěřitelný hokej předvedli naši a dokázali neuvěřitelnou věc. Velká nádhera,jiné než 100% hodnocení není ani možné,být tu 10 hvězd tak neváhám a dám je.

• 17.11.2015  19:20
    Hunger Games (2012)

Neuvěřitelná nuda,více jak 110 minut se nic neděje a pak? Pak o trošičku menší nuda a je konec,a vy si pak jen řeknete co to kurva bylo? A ostatní pokračování jsou na tom stejně,děj se stále dokola opakuje a nic nového další díly nepřináší. Vím že je to pro někoho hit,pro mně je to jeden z nejnudnějších filmů co jsem kdy viděl. Jednu hvězdu dávám za lukostřelbu,nebýt toho luku je tam jasný odpad!

• 16.11.2015  20:20
    Slavné značky (TV pořad) (2015)

Slavné značky,jeden z mých tří nejvíce oblíbených pořadu na Stremu. Dá se z něj zjistit hodně zajímavých informacích,nic méně některé informace jsou nepřesné a chtělo by to v některých dílech ověřit pořádně informace o konkrétní značce.Ale jinak super pořad,rozhodně doporučuji.

• 2.10.2015  15:15

Miluji tyto dokumenty,a i když tento nebyl dokonalý a často se opakovaly některé záběry byl velmi dobře zpracovaný.Škoda že rozpočet nebyl o něco větší,ale i tak se jedná aspon podle mně za nadprůměrný dokument ze zajímavou myšlenkou.Za mně 100%,a kdo tento dokument neviděl tak vřele doporučuji.

• 27.9.2015  15:22

Tento film jsem viděl poprvé v roce 2005,pak ještě asi 3 krát a zapomněl jsem na něj.Když jsem nedávno hledal nějakou dobrou komedii co jsem dlouho neviděl vzpomněl jsem si na tuhle super kravinu,a i po těch letech jsem se dobře bavil.Jasně,není to nic extra ale někdy taková hloupost dobře pobaví. Určitě by mohla tahle střelená komedie mít i o kolo 60% a ne jen 51%.

• 14.8.2015  00:40

Snad každý člověk do 30 let zná už dnes legendární kult,jménem Scary Movie.Parodie která v některých případech pobaví dokonce i morouse s ČSFD,a to se často nestává.Každý díl je skvělí a člověk má jistotu že se dobře pobaví,škoda jen že poslední díl už je o ničem.Nic méně kdo neviděl tuhle super ptákovinu,a chce se dobře pobavit vřele doporučuji.Mé hodnocení je tak vysoké,protože tento první díl má snad nejvíce hlašek,a mnoho s nich je dnes legendou stejně jako celý film.I po několika ti shlédnutí,se taková blbost neomrzí a skvěle zvedne náladu.

• 27.6.2015  20:46

Velmi chytře a skvěle vytvoření 30 minutový dokument,o tom jak je vše v prdeli. Není to takový ten klasický suchý snímek,je podán v humorném stylu a při tom ukazuje jak je vážná situace doopravdy je.

• 14.6.2015  21:09
    Kolotoč (TV pořad) (1996)

Tento pořad jsem měl rád,nebyl vůbec špatný,Ovšem hodnocení je i tak malé,každopádně i tak se stal jedním z nejlepších soutěží co na TV Nova byl. Ovšem co mi vždy vadilo byly důchodci,kterých tam bylo přes 90%. Vadilo mi jak se chovají,málo kdy tam byly tací kterým bych fandil. Arogantní,nepřejícní,chamtiví a k tomu všemu neuvěřitelně zmatení. A taktika drtivé většiny soutěžící? To jsem nikdy neslyšel,co to je? Bába má přes 25 000 tisíc bodů,ostatní mají max 7 tisíc bodů a k tomu zbývá jen asi minuta a přes to stále točí jako by zbývalo ještě 20 minut. A jak to většinou dopadalo? Bankrotem a vyhrál někdo jiný a pak jste měli vidět ty nasraný a nepřejícný ksichty.Jinak Paulíček byl super,tedy až na ty jeho otřesné kravaty.

• 13.6.2015  04:23
    Ulice (TV seriál) (2005)

Další z řad nekonečných seriálu,na který se dá dívat jen pokut máte několik promile v krvi,nebo jste pod omamnými látkami. Musím uznat že ze začátku se dalo sem tam se na to podívat,ovšem ani ne rok po prvním díle začalo jít vše do hoven.No a dnes? 22% si toto rozhodně nezaslouží!! Velká škoda peněz,co se za ty roky do toho nacpalo.

• 13.6.2015  04:13
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Už jen hodnocení seriálu vypovídá,že jde o něco na co se nedá dívat.Naprosto mizerný seriál,bez nápadu bez akce. Moje máma má tento seriál moc ráda,vždy když jdu o kolo a zbystřím tuto zbytečnou kravinu,mám chut mámě tu televizi vyhodit z okna!

• 30.5.2015  03:04

Velmi dobře natočená duchařina,nečekal bych že to bude tak dobré.Skvěle natočené,a herci to zahráli velice slušně.Mohu jen doporučit!

• 29.5.2015  02:01

Poslední dobou mám pocit,že v každém filmu co si vyberu nikdo nepřežije. Velmi dobře udělané,a jistě také velice originální. Byl jsem velice spokojený,a vřele můžu jen doporučit.

• 28.5.2015  01:28
    Pod zemí (2014)

Podle mně skvělí film,začíná trochu nudně.Ale pak se film pořádně rozjede,a je to super podívaná. Moc příjemné překvapení,po přečtení obsahu jsem se na film ani nechtěl podívat a jsem rád že jsem tak neudělal.

• 27.5.2015  17:56
    Buřtcajk (TV pořad) (2012)

Určitě pořád lepší,než to co se dnes vysílá v televizi jako třeba ty tupé nekonečné seriály jako Ulice a cesty domů.Někdy je to dost trapné,a určitě to nemá takový šmrnc jako třeba Jen blbni.Nic méně člověk se dobře zasměje,a někdy to smíchy málem pustí do kalhot :) I když se už Zdeněk dlouho neukázal v televizi,doufejme že brzy se dočkáme zase nějakého pořadu.

• 25.5.2015  18:45
    Doupě (2014)

Naprosto nudný film,který naprosto do detailu kopíruje okresek 13. Pro mně velké zklamání,dvě hvězdy za Paul Walkera a Davida Bella.