Belbo

Lubos Salomoun

okres Znojmo

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 15.6.2008  13:22

Já sem chytil mamuta, jásem chytil mamuta. Hé he, hé he. Já sem chytil mamuta, ja sem chytil mamuta. Hé he, hé he.

• 30.4.2017  18:13
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Ty vole, ty krávo, ty divochu, vona se přeřízla... A ano, nikdy jsem nebyl dospívající dívkou v USA.

• 6.1.2008  19:33

Že to nedostalo Oscara? Ať si ho amíci dávaj svejm sračkám. R. Scott nemusí dávat najevo, že natočil úžasný velkofilm. Každý se smyslem pro krásu a dokonalost mu to přizná sám bez žvástů kolem toho.

• 7.9.2010  00:06
    15 minut (2001)

Ano, Roden je skvělý magor, ale ostatek na prd.

• 8.9.2015  23:20

Skvěle natočené (skoro se chce napsat) existenční drama o jednotlivcích ve válce, o jejich vztahu k vlasti, k svým přátelům, rodinám a dobou, politikou a svědomím. Každý má něco. Češi kýčovité Lidice a Tmavomodrý svět, Estonci 1944, my patos, oni snahu vydět bez příkras, my českého hrdinu, oni jedince drceného soukolím dějin... Neumím si představit, že by podobný film vznikl u nás.

• 8.1.2008  16:20

Takhle se píší dějiny. Opus magnus 60.tých let!!!!!

• 16.7.2010  19:51

Tady jsou opravdu slušné jen efekty a Roy. Jinak je to nesrovnatelná sračka oproti Kubrickově opusu, ... a což teprv závěrečný monolog vypravěče a dvou sluncích :), přiji všem, kteří nepochopili 2001 a vrchol mentální aktivity prožívají při star treku a červeném trpaslíku.

• 4.9.2010  22:45

Ničím zásadní, ničím výjimečné, ničím urážlivé. Pěkně koukatelná gangaterka se stokrát provařeným schématem antihrdiny, likvidujícího aktem msty své nepřátele. Lepší než sobotní večer s tv Nova.

• 17.8.2011  16:01

Hm, to zas jednou bylo něco. Samostaně z filmu prezentovat cca. deset minut samoty, prázdných ulic města a podlaží nemocnice tož asi bych dal pěťo. Jenže Boylovic dílko trvá přes sto minut s různými variacemi na road movie s bakanými mariňáky. Psychologie, logika, výstavba příběhu a narativní impotence režiséra jsou značky echt hloupé blbiny.

• 25.8.2007  15:37

Lepší než Snowborďáci. Lepší než Rafťáci. Lepší než Panic je nanic. Omezený film pro omezené adolescentní publikum. Myslíte si, že si ho Sparťané rvali navzájem do prdele? A pokud ano, vklouzl jim tam až po kořen? Xerxes byl břídil. Měl své hipíky(nebo co to bylo) poslat na ty skály kolem soutězky a vydat rozkaz k hromadnému močení. Jsem přesvědčen, jak dokazují Troubky a podobně, že by přílivová vlna sparťany smetla. Kdybych měl ohodnotit pouze obrazovou stránku filmu, neměl bych problémy s třemi h. Ale děj je z historického hlediska debilní a filmy v kterých parta borců natrhne prdele tisíci násobné přesile a mezi mrtvolama boští jablka rád nemám. A samotná stránka obrazu mě po půl hodině začla nudit. Ať si říká kdo chce co chce, je to primitivní odpad. Ve všem souhlasím z Galadriel.

• 6.10.2008  20:25

Tak takhle pánové NE. A ta jedna je za skvělý štěk amerických krav.

• 24.6.2007  10:11

Jak to, že v krásných a velkých domech, které důvěřivá šťastná rodina koupí, žijí skoro vždy neviditelné breberky? Tento srdcervoucí horor u mě od řádného průseru nezachránilo vůbec nic. P.S.- Nejstrašnější horror je v 3:15 vstávat. Tak pokud by měl štáb zájem, rád jim můj nápad prodám.

• 19.8.2009  14:41
    8 MM (1999)

Svých cca 80% si to zaslouží, ale nevidím v tom nic převratného ani originálního (mimo nápadu). Formou mi to příjde průměrné, taková pěkně koukatelná "Schumacherovina".

• 1.9.2009  14:43

Ukázkový příklad špatného erotického dramatu s nablblým dějem. PS - Žhavé výstřely jsou lepší

• 13.7.2010  21:21
    96 hodin (2008)

Dobrý film - tak nejépe vystihnuco si o Takenovi myslím.

• 21.2.2013  19:03

Paráda!!! Lyricko-poetické vyprávění o životě, jeho možnostech, událostech a jednotlivcích v kole ubíhajícího dění. kdo může říct, jaký dopad bude mít jeho čin?

• 19.6.2009  09:58
    Adelheid (1969)

Ach, pane Vláčile.

• 22.6.2010  08:41
    Admirál (2008)

Škoda, potenciál byl, ale konečná převaha romantická linie filmu ublížila.

• 19.3.2018  11:57

Tak tohle vůbec nebylo špatné...

• 27.10.2007  12:59

Ten, kdo Alexandra kritizuje nejspíš nepochopil očem je a čekal další sračkojidní jízdu a ´la Bruckerhaimmer.Souhlasím s Limou, Tosimem a Geminim.

• 10.2.2012  00:58
    Amadeus (1984)

Film, který není o historickém střetu Mozart x Salieri, ale pouze o jeho zidealizované románové fikci. Co z toho mohlo vzniknout? Historický nesmysl utíkající za doprovodu hudby chasníka od Solnohradu k masovému hrobu. Za první půli bych dal maximálně 2, za druhou bych neváhal s 5. Dávám přetěžké 3 a velké ALE.

• 4.4.2015  19:56
    Amen. (2002)

Po historické (čti věrohodné) stránce je film poměrně rozporuplný...

• 8.11.2009  00:07

Asi nejlepší Jeunetův film. Abych byl nadšen, unešen a Bůh ví co posílal do trenek zas ne. 117 minut ušlechtilé nudy.

• 5.9.2007  21:36

Na to jak je toa kritikou strhané se mi to ve své době líbilo víc než všemi vychvalovaný Tmavomodrý svět.

• 7.6.2009  14:28

V porovnání s tímhle pobíháním Roba Langdona byla i Šifra rozumným povídáním s napínavě zajímavou zápletkou a roztomilým rozuzlením. Vědět jakou část zkritizovat dřív - zda chatrný děj, mátožnost postav, originální zvraty či brilantnost křišťálových indukcí - jak by má mysl došla spokojenost. Ale ono ne a ne a nejdeto. Je to skvělé adaptace skvělé knihy třikrát skvělého autora duchaplných příběhů.

• 16.11.2009  01:13
    Antikrist (2009)

Necelistvé, nedořešené, nekompletní, napůl cesty k cíli, prosáklé až na kost depresí. Víc jak moc nadhodnocené, hrající pro obvyklý okruh diváků. Nic převratného a v rámci pojetí ani osudového. Velká bublina pro mne o ničem.

• 3.9.2007  16:58
    Apokalypsa (1979)

Jeden z mála filmů který mne osloví po kždém shlédnutí. je zajímavé, že v tom to případě nemluví děj který pouze podtrhává výraz, ale obraz s hudbou doplněný dialogem(podobně u Vláčila a Tarkovského); Film o lidech, o duši, o nejtemnějších zákoutích duše. Zážitek nepopsatelný slovy. Milník světové kinematografie.

• 12.12.2009  18:41
    Až na krev (2007)

Freska o vizi, úspěchu a hamižnosti. Bravůrní, bravo.

• 8.3.2018  11:44
    Až po uši - Série 1 (série) (2014)

Sračka ...

• 21.2.2013  18:59

Pěkné pohádkově-postmoderní hraní o dospívání mladých i starých a malých i velkých. V současné usa produkci atypický produkt.

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22