MareT.

MareT.

Generalni manazer

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 13.4.2018  21:47

Nechapu ten hate. Je to presne tak, jak jsem si to predstavoval. Neni to nejlepsi od Blumhousu ale jako levna zabava to obstoji. Ja jsem se bavil!

• 7.4.2018  10:49

I kdyz, jako hororovy fanousek musim uznat, ze to nadsene hykani kolem toho mi zveda ego, jsem celkem prekvapeny, jak prumerny horor to je. Mame tam postavy (ktere nemluvi), mame tam atmosferu jako blazen, mame tam napinave situace, ale co nemame, je rozvijejici se pribeh. Film za 90 minut prejde od neceho k nicemu a to se mi neda prekousnout. Situace, ktere jsou postavy vystaveny, jsou take monotonni a nevyviji se, jen se predhazuje to same porad dokola a z toho se cerpa nejvetsi napeti. Blunt je sama o sobe bomba, ale scenar to nezachrani. A kdyz film skoncil, mel jsem dojem ze to nekdo vypnul uprostred filmu a konecne se to zaclo rozjizdet. Vsak posudte sami.

• 8.12.2017  01:36
    matka! (2017)

Horor to pochopitelne neni (i kdyz,...). Je to jedna velka metafora. A jak si clovek uvedomi ceho (z filmu to jde poznat pokud se vyuzije poradne mnozstvi predstavivosti), tak se nejde ubranit pocitu, ze takovy film se vidi raz za zivot.

• 17.11.2016  22:52

Pro vsechny teenagery tam venku! Povinnost! 5 hvezd hlavne za emoce, ktere film kvalitne vyvola! Vyborna prace i kdyz to prvnich 20 min ani nevypada!!! Ne vsechno je cerne nebo bile!

• 17.6.2016  18:55

Ja tomu strelim plny pocet! Jako sequel prekonava sveho predchudce a nabizi dokonce i lepsi pribeh. Je pekne videt, ze nekdo zapojil talent do psani scenare a pozvedl ohrany set up o stupen vyse. A pak je tu Wan, ktery proste umi a jde to videt! Dekujeme, hororovi fanousci budou urcite hykat!

• 2.4.2016  00:49

Neco mi na tom filmu prislo...znepokojujici! A finale bylo dosti krvave. Kdyby se zapracovalo ma postavach, tak bych dal i 4:)

• 7.12.2015  09:27

Ta atmosfera stoji opravdu za to! A konec mi vykouzlil usmev na tvari.

• 27.10.2015  21:21
    Nightlight (2015)

Horor, kde v hlavnich rolich vystupuji vetve, krovi a sem tam nejaky ten vystraseny teenager. Nektere sceny jsou lekaci, ale to je tak vse.

• 23.10.2015  13:25

Vubec ne spatne ukonceni cele serie. Je to sice vystavene az na dno a nic noveho se cekat ani nedalo (mozna toho Tobyho), ale drzi si to latku, celkem to vyleka a hrdinum se tentokrat celkem dobre fandi. Akorat me prave mrzi to uzivani CGI a co se tyka celeho pribehu, tak maloco bylo vysvetleno.

• 16.10.2015  22:48

Je to zabavne, dava to holt vsem Patkum a Halloweenum (muj oblibeny zanr) a jeste to poukazuje na jejich nedostatky. Urcite doporucuju. Kontrast komedie a hororu mi snad poprve sedl ve vsech smerech. Super konec.

• 7.10.2015  00:19
    Šibenice (2015)

Ja jsem v celku s celou tou fasadou nakonce spokojeny. Film sice ke konci trosku nudi protoze se jede stale dokola, ale atmosferu to ma, duvod taky, minimalni pribeh taky. A posledni scena me prijemne zvedla ze zidle. Ono to postrada nejakou tu logiku, ale to je mi celkem jedno. Ja dostal presne to, co jsem ocekaval

• 5.10.2015  16:07
    The Hoarder (2015)

Ja dam i treti. Tento ty filmu je vzdy o postavach. Situace je dana, prostredi taky. Takze jde o dobre napsane postavy. Tady se o nic hlubsiho nikdo nesnazi, jsou to predem odepsani a jde jen o poradi. Zaminka celeho pribehu je taky hloupa. Ale jako jednohubka to funguje. Vypnuty mozek vyhoda!

• 24.9.2015  03:24
    Scream Queens (TV seriál) (2015)

Jeden z nejocekavanejsich serialu sezony! Po seriozne branem televiznim Vriskotu tu je tahle silenost od tvurcu AHS a ja tleskam. Nejdrive jsem si nebyl jisty, ale nekolikrat me to dostalo do kolen. Ty dialogy jsou opravdu extrem (v dobrem slova smyslu), obsazeni paradni a hlavne se mi to dostalo pod kuzi! Super, ale ma to hoodne specifickou cilovku! Coz jsem u serialu, ktery neni na kabelovce, dlouho nevidel. Tak doufejme v dobry scenar, krvave "chasing scene", prekvapivy konec a velkou sledovanost at se treba dockame i vriskajich kraloven na druhou:) Zbytek dojmu az po skonceni posledniho dilu

• 14.9.2015  21:44
    The Visit (2015)

Napad je paradni a otazka ze o co vubec jde je vsudypritomna. Jen me trosku mrzi, ze se nepritlacilo na pilu co se tyka prarodicu. Jinak posledni 20 minutovka je fucked up:)

• 4.9.2015  13:41

Davam 4 hlavne za ten feel-good. Je to oddychovka, jak ma byt a casting se opravdu povedl:)

• 25.8.2015  12:24

Paradni dilo k zamysleni. K tomu se sice prokecame, ale jak naskoci titulky, vykouzli vam to skodoliby usmev na tvari. Libi se mi i obsazeni ale nejak se mi nedalo Francovi fandit i kdyz cint jeho Chrise jsou odporne!

• 20.8.2015  23:14
    Dárek (2015)

Priklanim se k tomu prumernejsimu hodnoceni. Neznamena to , ze je to prumerny film. Hra na kocku a na mys funguje moc dobre a divak netusi do posledni minuty, konu ma fandit. Ale tempo by opravdu mohlo trochu pridat. Bateman a Hall super.

• 10.8.2015  23:19
    The Den (2013)

Libi se mi zvracenost, kterou tvurci ukazuji v lidech (posledni 3 minuty filmu). Libi se mi ta kritika dnesniho sveta, ktery je jen o tom byt online na kazdem kroku. Tuhle zpravu jsem dostal. Ale jinak jsem videl lepsi filmy tohoto subzanru (Open windows, Unfriended). Film se na svou kratkou stopaz vazne vlece.

• 21.7.2015  16:29
    Méďa 2 (2015)

Je to slabsi, nebudeme si nic namlouvat. Porad povazuju Setha za krale moderni komedie (hlavne te televizni), ale Ted ma vse co standartni pokracovani miva. A tak se par krat zasmejete, pribeh je taky v ramci komedie v pohode a herci hraji dobre. Cisty prumer.

• 14.7.2015  16:48

Povidka je paradne napsana, ale do filmu se nehodi. Je prilis jednoducha. Ale libilo se mi obsazeni, nelibily se mi hluche mista.

• 6.7.2015  16:30

Exelentni document, ktery nazene hruzu nejednou krat.

• 18.6.2015  21:52

Ja musim day velice spokojene 3! Vzhledem k tomu, ze se vse deje na obrazovce pocitace, tak film dokaze vepracovat velice dobre situace a sceny. Ale hlavne me to donutilo se zamyslet nad tihou a nebezpecim internetu jako takoveho. Ty socialni site opravdu dokazou ublizit.

• 18.6.2015  21:48

Prakticky to, co jsem ocekaval! Napeti, humor, potvory a vyskovy body count :) urcite povedene pripomeni toho, co hybalo svetem 20 roku dozadu. A hle, ono to i zlomilo vsechny rekordy:)

• 8.6.2015  23:48
    Špión (2015)

Feig ma rukopis, ktery mi proste sedi. Stejne jako Heat a Bridsmaid, i tohle je komedie u ktere jsem se nekolikrat nasmal nahlas a s chuti. Pribeh je sam o sobe taky super a akcni sceny kvalitni. Nemluve o obsazeni. Vsichni jsou naprosto bezchybni. Zatim komedie roku.

• 6.6.2015  11:25

Co dodat? Prvni a druhy dil povazuju za bajecny dvojdil plny zajimavych napadu a definitivne jeden z nej horroru za posledni dekadu. Treti je porad hodne dobry, ma dobry napad, zajimave sceny a dobrou atmosferu. Ale uz to neni ono. The Further je ale porad paradni svet do ktereho bych se vracel i v dalsich letech. Ale jakozto serie by mela prestat! Prequel je vzdy dodatecnou teckou za jakkoukoliv serii.

• 29.5.2015  02:05

Mistama jsem chtel dat 4 * za ty necekane twisty v klasickych pohadkach ale ta posledni pul hodina byla uz tak natahovana, ze jsem ztratil i zajem jak to vse dopadne. Ale jinak koukatelne ( a to muzikaly nemam rad), pohadkove i mistama morbidni.

• 29.5.2015  02:03

Par vtipu se najde, ale ten svet a humor je tak absurdni, ze se mi to tezke cele snasi. Ani jednisku nepovazuju za kdovico. Carrey je ale stejny blazen jako vzdy:)

• 29.5.2015  02:02
    Oblast 51 (2015)

Ja jsem byl po slabem traileru spokojen.

• 26.5.2015  00:49
    Loft (2014)

Me se to libilo. Film dobre graduje, scenar nas nechava napjate az do uplneho konce a i kdyz jsem mistama mel pocit, ze si nektere twisty vycucavaji z prstu, tak porad je to nadprumerna jednohubka.

• 26.5.2015  00:47

Rosamund je neuveritelne nadana. Scenar je celkem chytry, ale az moc predvidatelny a mistama i pomaly. Junak zlaty prumer.

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31