MareT.

Generalni manazer

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 26.12.2019  21:12
    TY (TV seriál) (2018)

Po druhe serii musim uznat, ze je to binge-worthy, socialni, Dexter-like thriller roku s prekvapenim snad v kazdem dile. Uz prvni serie me zaujala necim, co jsem hledal a ani jsem o tom nevedel. Druha serie potvrdila, ze je to neco unikatniho. Divacky vdecne s mouchama, ktere jdou snadno odpustit.

• 21.12.2019  15:32
    The Morning Show (TV seriál) (2019)

Celou serii jsem byl pripraven dat 4 za kvalitu, Jennifer, Reese, zakulisi TV show, coz je samo o sobe zajimave. Ale musim dat 5 za finalni dil prvni serie! Je to odnoz od soap opery, ALE s perfektnim obsazenim, vynikajicimi vykony, budovani atmosfery, ale hlavne za aktualni problem ve svete (#metoo)! Grand finale je jedinecne!

• 19.10.2019  12:38
    Rány (2019)

Ono se to tvari zajimave z plakatu a traileru, ono to ma zname tvare z jinych uspenych filmu a ono to ma vdecny zacatek, kdy jsou postavy nastinene pekne a sympaticky. Ale je to jeden velky nesmysl. Neni to nudne, ale proste mi to nedava smysl a ty hezke obrazky a stoupajici paranoia nakonec nezachrani nic.

• 28.8.2019  00:18

Kde je ta 6.,7...hvezda kdyz ji clovek potrebuje! Lepsi nez perfektni 1. sezona!

• 21.8.2019  14:00
    Trojí život (TV film) (2018)

Tu druhou hvezdu davam ciste jen za poslednich 5 vterin celeho filmu (kdo videl, pochopi). Jinak je to dost prepalene ze vsech stran, i kdyz je snaha videt.

• 25.7.2019  23:21
    Slunovrat (2019)

Davam tu ctvrtou za snahu. Film vybocuje z jakehokoliv standartu, ale zaroven neni pro kazdeho. Je to artisticky film, nad kterym jsem se zamyslel jeste dva dny po shlednuti. Vyborna herecka v hlavni roli, ta vali. Urcite jedinecny kinozazitek.

• 30.6.2019  15:37
    Dětská hra (2019)

Normalne bych dal 3* (standart, ktery me potesil) ale kdyz se divam jak cely pocin nekteri (ne)chapou, tak rad film podporim. Remake spada k tomu nejelepsimu, co dela remake remakem. Cely pribeh je odrazem nynejsi doby (mozna i trochu futura), puvod Chuckyho je jiny (neopakuje pribeh 1988 Detske hry), technologie hraje velkou roli a otevira bezmezne moznosti teroru. Prvni pulka se venuje postavam, trochu i vtipkuje a motivace Chuckyho je taky jina. Je to pribeh samoty, izolace a zrady. Ja davam palec nahoru hlavne za snahu jit svou vlastni cestou. Ale jak zatim vidim, Cesko je porad v zaprdenem komunismu, kdy myslenka inovace je zase nedocenena.

• 4.6.2019  00:10
    Máma (2019)

Film neni vubec spatny. Prvni pulka je celkem pomala, ale ke konci to ma slehu. Neurazi, nepotesi. Vsechno to drzi prave Spencer a jeji talent.

• 23.5.2019  01:49

Thriller to neni. Pribeh je okoukany, nudny a slaby. Jedna hvezda za Alexandru a Taissu.

• 16.5.2019  10:46

Me prijde fasinujici, jak se cely dil prakticky jen diskutuje. A prave proto je to zatim to nejnapinavejsi a nejdesivejsi s cim TV nejen tento rok vyrukovala. To se neda popsat, to se musi videt!

• 7.5.2019  00:30

Film, co se snazi o portet vraha z pohledu tehdejsiho sveta. Zac paradni, ale bez vetsi znalosti celeho pribehu je to nekdy matouci.

• 3.5.2019  17:26
    Smrt nás spojí (TV seriál) (2019)

Celkem sokujici! Tim spise myslim, jak se to povedlo nez samotny dej. Ten ma sice v rukavu vice nez se zda a twisty mame v kazdem dile, hlavne ty nesamoucelne. Jen me prekvapuje, jak se cely projekt prezentuje, na cernou komedii to neni nic moc vtipne, jako spise hodne temne.

• 29.12.2018  02:34

Genialni!!!!! Nemam vice slov pro tohle dilo....

• 20.10.2018  22:57
    Halloween (2018)

Nemuzu se zbavit pocitu, ze tomu chybela hloubka (pribehu i postavam), ale jinak je to kvalitni prirustek k paradni serii. Halloween vytvoril zanr slasheru, Vriskot ji v roce 1996 obnovil. Tenhle film stoji nekde mezi tim. V tom dobrem slova smyslu. Urcite neco, co si fanousci zanru dokazou uzit!

• 13.4.2018  21:47

Nechapu ten hate. Je to presne tak, jak jsem si to predstavoval. Neni to nejlepsi od Blumhousu ale jako levna zabava to obstoji. Ja jsem se bavil!

• 7.4.2018  10:49

I kdyz, jako hororovy fanousek musim uznat, ze to nadsene hykani kolem toho mi zveda ego, jsem celkem prekvapeny, jak prumerny horor to je. Mame tam postavy (ktere nemluvi), mame tam atmosferu jako blazen, mame tam napinave situace, ale co nemame, je rozvijejici se pribeh. Film za 90 minut prejde od neceho k nicemu a to se mi neda prekousnout. Situace, ktere jsou postavy vystaveny, jsou take monotonni a nevyviji se, jen se predhazuje to same porad dokola a z toho se cerpa nejvetsi napeti. Blunt je sama o sobe bomba, ale scenar to nezachrani. A kdyz film skoncil, mel jsem dojem ze to nekdo vypnul uprostred filmu a konecne se to zaclo rozjizdet. Vsak posudte sami.

• 8.12.2017  01:36
    matka! (2017)

Horor to pochopitelne neni (i kdyz,...). Je to jedna velka metafora. A jak si clovek uvedomi ceho (z filmu to jde poznat pokud se vyuzije poradne mnozstvi predstavivosti), tak se nejde ubranit pocitu, ze takovy film se vidi raz za zivot.

• 17.11.2016  22:52

Pro vsechny teenagery tam venku! Povinnost! 5 hvezd hlavne za emoce, ktere film kvalitne vyvola! Vyborna prace i kdyz to prvnich 20 min ani nevypada!!! Ne vsechno je cerne nebo bile!

• 17.6.2016  18:55

Ja tomu strelim plny pocet! Jako sequel prekonava sveho predchudce a nabizi dokonce i lepsi pribeh. Je pekne videt, ze nekdo zapojil talent do psani scenare a pozvedl ohrany set up o stupen vyse. A pak je tu Wan, ktery proste umi a jde to videt! Dekujeme, hororovi fanousci budou urcite hykat!

• 2.4.2016  00:49

Neco mi na tom filmu prislo...znepokojujici! A finale bylo dosti krvave. Kdyby se zapracovalo ma postavach, tak bych dal i 4:)

• 7.12.2015  09:27

Ta atmosfera stoji opravdu za to! A konec mi vykouzlil usmev na tvari.

• 27.10.2015  21:21
    Nightlight (2015)

Horor, kde v hlavnich rolich vystupuji vetve, krovi a sem tam nejaky ten vystraseny teenager. Nektere sceny jsou lekaci, ale to je tak vse.

• 23.10.2015  13:25

Vubec ne spatne ukonceni cele serie. Je to sice vystavene az na dno a nic noveho se cekat ani nedalo (mozna toho Tobyho), ale drzi si to latku, celkem to vyleka a hrdinum se tentokrat celkem dobre fandi. Akorat me prave mrzi to uzivani CGI a co se tyka celeho pribehu, tak maloco bylo vysvetleno.

• 16.10.2015  22:48

Je to zabavne, dava to holt vsem Patkum a Halloweenum (muj oblibeny zanr) a jeste to poukazuje na jejich nedostatky. Urcite doporucuju. Kontrast komedie a hororu mi snad poprve sedl ve vsech smerech. Super konec.

• 7.10.2015  00:19
    Šibenice (2015)

Ja jsem v celku s celou tou fasadou nakonce spokojeny. Film sice ke konci trosku nudi protoze se jede stale dokola, ale atmosferu to ma, duvod taky, minimalni pribeh taky. A posledni scena me prijemne zvedla ze zidle. Ono to postrada nejakou tu logiku, ale to je mi celkem jedno. Ja dostal presne to, co jsem ocekaval

• 5.10.2015  16:07
    The Hoarder (2015)

Ja dam i treti. Tento ty filmu je vzdy o postavach. Situace je dana, prostredi taky. Takze jde o dobre napsane postavy. Tady se o nic hlubsiho nikdo nesnazi, jsou to predem odepsani a jde jen o poradi. Zaminka celeho pribehu je taky hloupa. Ale jako jednohubka to funguje. Vypnuty mozek vyhoda!

• 24.9.2015  03:24
    Scream Queens (TV seriál) (2015)

Jeden z nejocekavanejsich serialu sezony! Po seriozne branem televiznim Vriskotu tu je tahle silenost od tvurcu AHS a ja tleskam. Nejdrive jsem si nebyl jisty, ale nekolikrat me to dostalo do kolen. Ty dialogy jsou opravdu extrem (v dobrem slova smyslu), obsazeni paradni a hlavne se mi to dostalo pod kuzi! Super, ale ma to hoodne specifickou cilovku! Coz jsem u serialu, ktery neni na kabelovce, dlouho nevidel. Tak doufejme v dobry scenar, krvave "chasing scene", prekvapivy konec a velkou sledovanost at se treba dockame i vriskajich kraloven na druhou:) Zbytek dojmu az po skonceni posledniho dilu

• 14.9.2015  21:44
    The Visit (2015)

Napad je paradni a otazka ze o co vubec jde je vsudypritomna. Jen me trosku mrzi, ze se nepritlacilo na pilu co se tyka prarodicu. Jinak posledni 20 minutovka je fucked up:)

• 4.9.2015  13:41

Davam 4 hlavne za ten feel-good. Je to oddychovka, jak ma byt a casting se opravdu povedl:)

• 25.8.2015  12:24

Paradni dilo k zamysleni. K tomu se sice prokecame, ale jak naskoci titulky, vykouzli vam to skodoliby usmev na tvari. Libi se mi i obsazeni ale nejak se mi nedalo Francovi fandit i kdyz cint jeho Chrise jsou odporne!

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31