Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Akční
  • Thriller

plakát

Černobyl - Please Remain Calm (2019) (epizoda)

Me prijde fasinujici, jak se cely dil prakticky jen diskutuje. A prave proto je to zatim to nejnapinavejsi a nejdesivejsi s cim TV nejen tento rok vyrukovala. To se neda popsat, to se musi videt!

plakát

Zlo s lidskou tváří (2019)

Film, co se snazi o portet vraha z pohledu tehdejsiho sveta. Zac paradni, ale bez vetsi znalosti celeho pribehu je to nekdy matouci.

plakát

Smrt nás spojí (2019) (TV seriál)

Celkem sokujici! Tim spise myslim, jak se to povedlo nez samotny dej. Ten ma sice v rukavu vice nez se zda a twisty mame v kazdem dile, hlavne ty nesamoucelne. Jen me prekvapuje, jak se cely projekt prezentuje, na cernou komedii to neni nic moc vtipne, jako spise hodne temne.

Halloween (2018)

Nemuzu se zbavit pocitu, ze tomu chybela hloubka (pribehu i postavam), ale jinak je to kvalitni prirustek k paradni serii. Halloween vytvoril zanr slasheru, Vriskot ji v roce 1996 obnovil. Tenhle film stoji nekde mezi tim. V tom dobrem slova smyslu. Urcite neco, co si fanousci zanru dokazou uzit!

Vadí nevadí (2018)

Nechapu ten hate. Je to presne tak, jak jsem si to predstavoval. Neni to nejlepsi od Blumhousu ale jako levna zabava to obstoji. Ja jsem se bavil!

Tiché místo (2018)

I kdyz, jako hororovy fanousek musim uznat, ze to nadsene hykani kolem toho mi zveda ego, jsem celkem prekvapeny, jak prumerny horor to je. Mame tam postavy (ktere nemluvi), mame tam atmosferu jako blazen, mame tam napinave situace, ale co nemame, je rozvijejici se pribeh. Film za 90 minut prejde od neceho k nicemu a to se mi neda prekousnout. Situace, ktere jsou postavy vystaveny, jsou take monotonni a nevyviji se, jen se predhazuje to same porad dokola a z toho se cerpa nejvetsi napeti. Blunt je sama o sobe bomba, ale scenar to nezachrani. A kdyz film skoncil, mel jsem dojem ze to nekdo vypnul uprostred filmu a konecne se to zaclo rozjizdet. Vsak posudte sami.

matka! (2017)

Horor to pochopitelne neni (i kdyz,...). Je to jedna velka metafora. A jak si clovek uvedomi ceho (z filmu to jde poznat pokud se vyuzije poradne mnozstvi predstavivosti), tak se nejde ubranit pocitu, ze takovy film se vidi raz za zivot.

A Girl Like Her (2015)

Pro vsechny teenagery tam venku! Povinnost! 5 hvezd hlavne za emoce, ktere film kvalitne vyvola! Vyborna prace i kdyz to prvnich 20 min ani nevypada!!! Ne vsechno je cerne nebo bile!

V zajetí démonů 2 (2016)

Ja tomu strelim plny pocet! Jako sequel prekonava sveho predchudce a nabizi dokonce i lepsi pribeh. Je pekne videt, ze nekdo zapojil talent do psani scenare a pozvedl ohrany set up o stupen vyse. A pak je tu Wan, ktery proste umi a jde to videt! Dekujeme, hororovi fanousci budou urcite hykat!