Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Akční
  • Thriller

plakát

The Girl in the Photographs (2015)

Neco mi na tom filmu prislo...znepokojujici! A finale bylo dosti krvave. Kdyby se zapracovalo ma postavach, tak bych dal i 4:)

Nightlight (2015)

Horor, kde v hlavnich rolich vystupuji vetve, krovi a sem tam nejaky ten vystraseny teenager. Nektere sceny jsou lekaci, ale to je tak vse.

plakát

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015)

Vubec ne spatne ukonceni cele serie. Je to sice vystavene az na dno a nic noveho se cekat ani nedalo (mozna toho Tobyho), ale drzi si to latku, celkem to vyleka a hrdinum se tentokrat celkem dobre fandi. Akorat me prave mrzi to uzivani CGI a co se tyka celeho pribehu, tak maloco bylo vysvetleno.

plakát

Poslední nás zachrání (2015)

Je to zabavne, dava to holt vsem Patkum a Halloweenum (muj oblibeny zanr) a jeste to poukazuje na jejich nedostatky. Urcite doporucuju. Kontrast komedie a hororu mi snad poprve sedl ve vsech smerech. Super konec.

Šibenice (2015)

Ja jsem v celku s celou tou fasadou nakonce spokojeny. Film sice ke konci trosku nudi protoze se jede stale dokola, ale atmosferu to ma, duvod taky, minimalni pribeh taky. A posledni scena me prijemne zvedla ze zidle. Ono to postrada nejakou tu logiku, ale to je mi celkem jedno. Ja dostal presne to, co jsem ocekaval

The Hoarder (2015)

Ja dam i treti. Tento ty filmu je vzdy o postavach. Situace je dana, prostredi taky. Takze jde o dobre napsane postavy. Tady se o nic hlubsiho nikdo nesnazi, jsou to predem odepsani a jde jen o poradi. Zaminka celeho pribehu je taky hloupa. Ale jako jednohubka to funguje. Vypnuty mozek vyhoda!

plakát

Scream Queens (2015) (TV seriál)

Jeden z nejocekavanejsich serialu sezony! Po seriozne branem televiznim Vriskotu tu je tahle silenost od tvurcu AHS a ja tleskam. Nejdrive jsem si nebyl jisty, ale nekolikrat me to dostalo do kolen. Ty dialogy jsou opravdu extrem (v dobrem slova smyslu), obsazeni paradni a hlavne se mi to dostalo pod kuzi! Super, ale ma to hoodne specifickou cilovku! Coz jsem u serialu, ktery neni na kabelovce, dlouho nevidel. Tak doufejme v dobry scenar, krvave "chasing scene", prekvapivy konec a velkou sledovanost at se treba dockame i vriskajich kraloven na druhou:) Zbytek dojmu az po skonceni posledniho dilu

The Visit (2015)

Napad je paradni a otazka ze o co vubec jde je vsudypritomna. Jen me trosku mrzi, ze se nepritlacilo na pilu co se tyka prarodicu. Jinak posledni 20 minutovka je fucked up:)