Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Akční
  • Thriller

Pravdivý příběh (2015)

Paradni dilo k zamysleni. K tomu se sice prokecame, ale jak naskoci titulky, vykouzli vam to skodoliby usmev na tvari. Libi se mi i obsazeni ale nejak se mi nedalo Francovi fandit i kdyz cint jeho Chrise jsou odporne!

Dárek (2015)

Priklanim se k tomu prumernejsimu hodnoceni. Neznamena to , ze je to prumerny film. Hra na kocku a na mys funguje moc dobre a divak netusi do posledni minuty, konu ma fandit. Ale tempo by opravdu mohlo trochu pridat. Bateman a Hall super.

The Den (2013)

Libi se mi zvracenost, kterou tvurci ukazuji v lidech (posledni 3 minuty filmu). Libi se mi ta kritika dnesniho sveta, ktery je jen o tom byt online na kazdem kroku. Tuhle zpravu jsem dostal. Ale jinak jsem videl lepsi filmy tohoto subzanru (Open windows, Unfriended). Film se na svou kratkou stopaz vazne vlece.

Méďa 2 (2015)

Je to slabsi, nebudeme si nic namlouvat. Porad povazuju Setha za krale moderni komedie (hlavne te televizni), ale Ted ma vse co standartni pokracovani miva. A tak se par krat zasmejete, pribeh je taky v ramci komedie v pohode a herci hraji dobre. Cisty prumer.

Dobré manželství (2014)

Povidka je paradne napsana, ale do filmu se nehodi. Je prilis jednoducha. Ale libilo se mi obsazeni, nelibily se mi hluche mista.

Odebrat z přátel (2014)

Ja musim day velice spokojene 3! Vzhledem k tomu, ze se vse deje na obrazovce pocitace, tak film dokaze vepracovat velice dobre situace a sceny. Ale hlavne me to donutilo se zamyslet nad tihou a nebezpecim internetu jako takoveho. Ty socialni site opravdu dokazou ublizit.

Jurský svět (2015)

Prakticky to, co jsem ocekaval! Napeti, humor, potvory a vyskovy body count :) urcite povedene pripomeni toho, co hybalo svetem 20 roku dozadu. A hle, ono to i zlomilo vsechny rekordy:)

Špión (2015)

Feig ma rukopis, ktery mi proste sedi. Stejne jako Heat a Bridsmaid, i tohle je komedie u ktere jsem se nekolikrat nasmal nahlas a s chuti. Pribeh je sam o sobe taky super a akcni sceny kvalitni. Nemluve o obsazeni. Vsichni jsou naprosto bezchybni. Zatim komedie roku.

plakát

Insidious 3: Počátek (2015)

Co dodat? Prvni a druhy dil povazuju za bajecny dvojdil plny zajimavych napadu a definitivne jeden z nej horroru za posledni dekadu. Treti je porad hodne dobry, ma dobry napad, zajimave sceny a dobrou atmosferu. Ale uz to neni ono. The Further je ale porad paradni svet do ktereho bych se vracel i v dalsich letech. Ale jakozto serie by mela prestat! Prequel je vzdy dodatecnou teckou za jakkoukoliv serii.