• Thriller

Pojedeme k moři (2014)

Kdyz jsem si film poustel, nevedel jsem o co v nem pujde. Kdyz byl v polovine, myslel jsem si, ze jsem naletel a ze se divam na dalsi cesky paskvil, protoze o dej se sice Madl snazil, ale byl minimalisticky az televizniho razu. A pak jsem si uvedomil, ze se vlastne bavim od prvni minuty, ze me film rozesmal a hlavne dojal. Ta forma je neokoukana v nasich koncinach a scenar je napsan tak lidsky a prirozene, ze radost pohledet. Well done, Madl!!! Moc doporucuju!

Life After Beth (2014)

Stravitelny nonsense, kde vse zachranuje to, ze se to nemysli vazne. Naprosto nic. Mistama opravdu pobavi, ale jako celkem je to volovinka.

Vejška (2014)

Pribeh, dramaturgie, kamera, dialogy, neuveritelne postavy a mlady Orel je naprosta katastrofa. Takze co zbylo? Bydzovska. Ona do te party amateru naprosto nepatrila a ukradla si film pro sebe i kdyz je v nem jako vedlejsi postava asi dohromady 10 minut. Kde ten cesky film speje je az zarazejici.

Equalizer (2014)

Hodne prehnane a az vtipne mysleno vazne. Jinak zajimavy pribeh, dobre herecke vykony. Jen scenar by mohl byt lepsi

Mroží muž (2014)

Kdyby cely film byl jako prvnich 30 min filmu, tak bych daval mozna 3 a vice. Zacina to slusne, je to morbidni a hlavnimu hrdinovi fandim. Ale potom nastoupi Johny (Smithova Kanadska triologie bude jeho postavu pry vyuzivat), stahuje se to uz spise k te komedii, ale zustava to napuli cesty. Kostym pro Walruse je taky velice nepovedeny.

Želvy Ninja (2014)

Takovy nenarocny, vtipny, akcni odkaz na kresleny serial. Akce super, vtipy dobre, scenar by se mohl trochu vice zabyvat zelvama, ale hadam, ze tohle si tvurci nechavaji do dalsiho dilu. Megan je porad sexy, ale jako herecka me nejak neoslnila. Ja se bavil.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Chyba na moji strane. Ja ocekaval treskutou vtipnou a inteligentni komedii a pritom se soustredilo na kvalitni dialogy, herecke vykony a pribeh, ktery je tak absurdni, az se mi zda genialni.

Falešní poldové (2014)

Dosti prumerne vtipy v prumernych az absurdnich situacich. Ale pohodovka to je.

Ten, co tě sleduje (2014)

Me to sedlo. Neco, co jsem pred tim vubec nevidel. Cely pribeh je sniman v ramci otevrenych oken na PC. Nejsem zadny odbornik, ale i ja vim, ze polovina veci byla pritazena za vlasy. Ale koho to zajima, kdyz vas to chytne, hlavnimu hrdinovi fandite a je to napinave. Ten konec teda tomu dava korunu, celkem jsem se zasmal:)

Temná legenda 3 (2005)

Film nema nic spolecneho s tema prumernyma dilama pred tim. A to je skoda. Tohle slo do sveta nadprirozena, kde vse je velice nedodelane a detinske.