Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Akční
  • Thriller

plakát

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

O 200% nudnější než Splečenstvo!! O Pánovi jsem se vyjádřil už v komentáři u prvního dílu, tak se nebudu opakovat! Jediné co bych dodal za tento díl je perfektní postava Gluma! Moje nejoblíbenější! Tomu patří celá jedna hvězda!

plakát

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

To je drzost dát 3*, co??? Já uznávám, že tohle je filmová revoluce! Já uznávám herecké výkony, režii, kostýmy, hudbu, kameru! Jsem si vědom, že pro mnohé je tohle jedna z největších událostí desetiletí či století...:-D Ale bohužel, děj je mi uplně šumafuk, nezajímá mě, jak to dopadne, nezajímají mě osudy hlavních postav! Proč jsem teda viděl všechny tři díly?? Ze zvědavosti! Nevidět Pána Prstenů v dnesšní době je odvržení sám sebe do kouta jako outsider!

Brazilský masakr (2006)

Film skončil bez toho, aniž by se pořádně rozjel...a místama to byla dokonce nuda! Škoda!

plakát

Tajemství loňského léta 3 (2006) odpad!

První dva díly patří k jedním z mých nejoblíbenějších braků...tento film naprosto pohřbil veškerou serióznost, kterou se série snažila vybudovat. Je to urážka všech slasherů a fandů tohoto žánru. Nic mě tak dlouho nenaštvalo, jako tento debilní úlet.

plakát

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Viděno asi dvěstěkrát...:-D jinak pro mě jeden z nejlepších teen filmů, co byl zatím natočený...Krásná ukázka toho, co zmůžou peníze, intriky a zhýčkanost...Gellar je perfektní mrcha, měla by brát více takových rolí!:-D

Spider-Man 2 (2004)

Zaručeně moje nejoblíbenější comics serie, která se pustila do realizace! A druhý díl nasadil laťku tak vysoko, že ji ve třetím díle už nepřeskočil ani on sám! Jsou to orgie digitalních efektů, u kterého jsem nedýchal, auto letící na pár je snad nejlepší scéna filmu, děj je dobře rozehraný! Je to dokonalá kombinace comics filmu, který v moderní době rozehrál jen Raimi!