• Thriller

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Pro teenagery je to naprostá povinnost a závislost! Jak už psal Pomo, tak i já jsem si vždy přál mít přátele na úrovni, jakou nám ukzauje seriál! A můžu hrdě říct, že na VŠ se to tomu aspoň trochu příblížilo!:-D

Pátek třináctého (1980)

Nechápu, jak tak obyčejný a tuctový film může mít kultovní status. Ostatní díly jsem neviděl, i když je to moje přání, protože slashry zbožňuju, ale tohle šlo hodně mimo mě!

Střihoruký Edward (1990)

Film, který je tím čím je právě díky hudbě Dannyho Elfmana, která je tak kouzelná, jako celý tento film. Jinak jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Fascinující je vyobrazení amerických paniček doplněno nadsázkou barevných domů a kruté povrchnosti. Depp boduje na celé čáře.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Člověk, neví jestli se má smát, nebo to vypnout znechucením!! Každopádně to je velice zajímavý film, který si střílí sam ze sebe...

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

O 200% nudnější než Splečenstvo!! O Pánovi jsem se vyjádřil už v komentáři u prvního dílu, tak se nebudu opakovat! Jediné co bych dodal za tento díl je perfektní postava Gluma! Moje nejoblíbenější! Tomu patří celá jedna hvězda!

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

To je drzost dát 3*, co??? Já uznávám, že tohle je filmová revoluce! Já uznávám herecké výkony, režii, kostýmy, hudbu, kameru! Jsem si vědom, že pro mnohé je tohle jedna z největších událostí desetiletí či století...:-D Ale bohužel, děj je mi uplně šumafuk, nezajímá mě, jak to dopadne, nezajímají mě osudy hlavních postav! Proč jsem teda viděl všechny tři díly?? Ze zvědavosti! Nevidět Pána Prstenů v dnesšní době je odvržení sám sebe do kouta jako outsider!

Brazilský masakr (2006)

Film skončil bez toho, aniž by se pořádně rozjel...a místama to byla dokonce nuda! Škoda!

Tajemství loňského léta 3 (2006) odpad!

První dva díly patří k jedním z mých nejoblíbenějších braků...tento film naprosto pohřbil veškerou serióznost, kterou se série snažila vybudovat. Je to urážka všech slasherů a fandů tohoto žánru. Nic mě tak dlouho nenaštvalo, jako tento debilní úlet.