mayna

mayna

Česko

<< předchozí 1 2
    • 5.11.2017  09:01

Pod pantoflem se žije i v Koreji.

• 7.10.2017  11:17
    Woolalla booboo (TV seriál) (2012)

Tak tohle byla ta nejlepší výměna těl, úplně jsem jim to oběma věřila. Pěkně to mezi nimi jiskří, vedlejší postavy jim krásně nahrávají. Druhá polovina se ale děsně táhla, ke konci jsem se skoro neprokousala. Takže průměr 3*.

• 7.10.2017  07:58

Pěkně vystavěný příběh, parádní akce, jen mi tu nesedla ta hořká (hnusná) bezmoc.

• 7.10.2017  07:52

Dost dobrý. Jen je škoda, že Američani hrají jak voskoví panáci a příběh mi připomínal chvílemi americký patos. Výborná výprava a kostýmy.

• 18.6.2017  11:36

Parádní nářez na začátku, slušně se to rozjelo, ale pak šel děj někam jinam.

• 18.6.2017  11:05
    Mei ren yu (2016)

Praštěná (ekologická) komedie. Nečekaná láska mezi milionářem a mořskou pannou? Takže je jasný, o čem to bude, říkala jsem si, ale často jsem nevěřícně zírala - scénáristi jsou určitě šílený. Dost dobrý 3*

• 18.6.2017  10:27
    Time to Love (2015)

Hezká asijská pohádka s nádhernými kostýmy.

• 6.6.2016  20:22
    Kurosagi (TV seriál) (2006)

Nápadité, promyšlené, jen to po pár dílech ztrtilo šmrnc, pořád to samý. Největší frajer ale byl dědek barman. Jo a pan policista by měl navštívit ještě nějaké hodiny herectví, třeba lekce ďábelského smíchu. Slušné 3***

• 6.6.2016  20:11
    Hawooling (2012)

Dobrý herci, slabší scénář, malinké překvapení v závěrečných titulkách (i s háčky). A odsejpá to.

• 9.5.2016  21:30
    O! mai reidi (TV seriál) (2010)

Roztomilý seriál. On je slavný a ona má udržet tajemství. Navíc to mezi nimi jiskří. Ke konci trochu dlouhé, ale pěkně vymyšlené. Vedlejší postavy jsou zajímavé, jejich příhody jsou vlastně obyčejné, ale hezky se na to kouká. Několikrát jsem se přistihla, jak se u toho široce usmívám. Třeba na novináře/stalkera. Za mě 4****

• 9.5.2016  20:40
    Gwaenchana, sarangiya (TV seriál) (2014)

Příběh je originální a chytře vymyšlený, né že né, ale já mezi nimi tu přitažlivost nepostřehla.

• 9.5.2016  20:17

Už se mi dlouho nestalo, abych se u nějakého seriálu nečekaně rozesmála nahlas. A přiznám se, že i rozbrečela - to ta skvělá maminka, co se objeví, když chce. Děj jsem rozhodně neodhadla a pořád nevím, kdo byl ten "horší". Ona. Ne ne, on. :-D Romantika, která se hned tak nevidí!!! Moc se mi líbilo vyprávění typu: To bylo tak...

• 9.5.2016  19:46
    Rich Man, Poor Woman (TV seriál) (2012)

Skvělý začátek. On je rozhodně originál, ona naivka, co umí být ve správnou chvíli na správném místě. Chemie funguje, jsou tu velké dějové zvraty, ale u některých jsem si říkala PROČ? Za skoro nekonečné čekání na konec: 3***

• 9.5.2016  19:31
    Neoheedeuleun powidwaetda (TV seriál) (2014)

Skvěle promyšlený scénář v kombinaci s výborně vybranými herci - co víc si přát. Napínavé, vtipné, dojemné, akční, pěkně ukončené. Vždycky si na tento seriál vzpomenu, když jdu kolem Starbucks :-D. Za mě 5*.

• 9.5.2016  19:21
    Nobuta. O purodjúsu (TV seriál) (2005)

Postavy se mi moc líbily, taková všehochuť. Moje favoritka je rozhodně zástupkyně ředitele. Dojemné scény střídají ty praštěné. Scénář je pěkně promyšlený, děj jsem dopředu teda neodhadla. Jen to nějak neodsejpalo a doteď nevím, co měl znamenat ten konec. Takové lepší 3***.

• 3.4.2016  08:54

Moc hezký nepředvídatelný děj, dojemné scény střídají ty vtipné a jsou tam mluvící psi! Nuda nehrozí. 4*

• 3.4.2016  08:51
    V hlavě (2015)

Nádherně animovaná nuda.

• 3.4.2016  08:45
    Zmizení (2013)

Když v půlce filmu odhalíte zloducha a neměli byste, to je průšvih. Ono tam zas tolik postav není. Joo, děj je strašidelně napínavej, joo, fandíme všichni taťkovi... Kdo neviděl s českým dabingem, určitě přidá aspoň jednu hvězdu.

• 3.4.2016  08:36

Parádní animace! Originální námět, rodina se opravdu povedla, ale něco tomu filmu chybělo.

• 3.4.2016  08:33

Lepší než jednička. Bavilo mě to od začátku do konce, děj pěkně odsejpal, dabing fajn. 4*

• 3.4.2016  08:25
    Sikeurit enjel (TV seriál) (2012)

Na začátku je autonehoda, kdy mladý fotograf nestihne odejít na onen svět. O duši člověka soupeří roztomilý anděl a zádumčivý ďábel. Příjemná je délka dílů. Hlavní herci jsou -náctiletí. 3*

• 3.4.2016  08:13
    Romaenseu tawoon (TV seriál) (2011)

Začalo to slibně, sice mnoho postav, ale dobře se v nich orientuje. V bohaté čtvrti si žijou pánové a jejich služky, které se spolu přátelí a společně sázejí sportku. Když se objevil jistý los, jásala jsem, to tu ještě nebylo! Ale děj se pak zastavil a mě to nudilo. Nebýt souseda s pravou chlapskou bradou, tak to ani nedokoukám. Ale konec vymysleli pěkně. Slabší 3*.

• 1.3.2016  19:40
    Pasta (TV seriál) (2010)

Rozhodně je to kulinářský zážitek. Jen ty porce si nedovedu představit u nás. Začátek je moc hezký, romantický, roztomile napínavý. V kuchyni nóbl restaurace se odehrává tolik věcí. Hlavní dvojka se k sobě krásně hodí, jen mi ona časem přišla jako masochistka - no který jiný by se líbilo, kdyby na ni ten její pořád řval? A před ostatními... Ale po dlouhatananánským prostředku to ke konci zase chytlo rychlejší spád a navíc to dopadlo moc pěkně = podle mých představ, takže za mě pěkný 3*.

• 1.3.2016  19:09
    Seupayi Myeong Wol (TV seriál) (2011)

Herci hrají výborně, chemie mezi těmi hlavními funguje skvěle, ale to nestačí, scénář se opakuje a to příběhu rozhodně neprospělo. Za první díly 3*.

• 24.2.2016  20:52

Historická akční komedie, která pobaví a vyšumí. Tempo rychle plynulo, děj byl překombinovaný tak akorát - vyzrajou naši na ty zlý? Při větě "Malou nevýhodou odborníka na výbušniny je jeho lehká nedoslýchavost." jsem se začala bavit a trvalo to až do konce. Za mě slušné 3*.

• 24.2.2016  20:21

I když jsem se tu několikrát nahlas zasmála, je to jeden z nejsmutnějších filmů, co jsem viděla. Herci hráli dobře, to je přec jasná věc, ale ty skoky ve scénáři mi vadily, proto jen 2*.

• 24.2.2016  20:16

Romantická komedie, ve které se mluví i anglicky :-) ONA přitahuje trapasy + ON je pan šéf z USA = solidní zábava. Moc mě mrzelo, že mi hlavní hrdinka děsně lezla na nervy. Slušné 3*.

• 24.2.2016  20:01

Je to mix několika žánrů, převažuje komedie, dohromady to pěkně odsejpá. Její hlas je teda fakt něco, on má zvláštní fobii a zloduch je zlej. Ještě teď se usmívám :-) Solidní 3*.

• 24.2.2016  19:40

Roztomilý, pohodový, úsměvný film s netradiční zápletkou na odpoledne.

• 14.7.2015  18:23
    Baempaieo geomsa (TV seriál) (2011)

Sympatický prokurátor upír řeší se svým týmečkem zajímavé a dost drsné případy, současně pátrá po tajemném individuu. Herci jsou výborní, v každém dílu parádní akce (možno vychutnávat i zpomaleně), pár vtipných situací, troška napětí. Ale něco tomu prostě chybí. I tak se těším na druhou sérii. Zatím za 3*.

<< předchozí 1 2