krivkin

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 20.2.2018  19:45
    Spectral (2016)

Je to opravdu nehorázný béčko :-), se všemi klišé amerických akčních filmů, vítězství formy nad obsahem, ale začíná to dobře a to člověka navnadí dokoukat to do konce.

• 5.7.2017  19:58

Největší překvapení festivalu ☺😃

• 18.10.2016  15:08
    Toni Erdmann (2016)

Netradiční pěkný dobrý film. Ale jen dobrý, podle mě to není ani na 4 *.

• 17.6.2016  22:24

Naprosto zbytečný film, velmi nezdařený pokus o pokračování úspěšného dílka, asi jako Sněženky a machři po 25 letech nebo Jak se krotí krokodýli...

• 13.6.2016  01:08

Krásný "lidský" film.

• 22.3.2016  23:24
    Kriminálka Paříž (TV seriál) (2005)

Špatná hodnocení moc nedávám, ale tohle je vážně ubohost. Jen tupé opakování schématu CSI, haldy bezduchého rádobdrsňáckého žvanění, fakt špatný. Když to navíc srovnám s tím, kolik vynikajících francouzských kriminálek jsem už viděl, je to vážně hovadina a nemá cenu u toho ztrácet čas.

• 27.1.2016  16:26

Prostě Divoké včely byly jen jedny a byly lepší. Aneb z moravské zapadlé vesnice je stále nejlepší zmizet. Nic víc jsem nezaregistroval. Škoda, čekal jsem o něco víc.

• 27.1.2016  16:17

Po 4 dílech to vidím na 5*, ale počkám si na všechny díly. Aspoň něco, kvůli čemu stojí za to platit koncesionářský poplatek...

• 27.1.2016  16:15
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Tak nechtěně to samozřejmě byla pr*el :-)

• 8.1.2016  22:09
    JFK (1991)

Brilantní film. Tak logický, důsledný a perfektně zahraný, že prostě uvěříte.

• 23.11.2015  19:46
    Fotograf (2015)

A mě se to líbilo :-) Film je vtipný, nijak neurážející - pokud přibližně víte, kdo Jan Saudek je. Oceňuji skvělé herecké výkony, podkreslené výbornou hudbou. Dostal jsem víc než jsem čekal. Toaletu mám na záchodě.

• 29.9.2015  22:16
    Constantine (2005)

Navzdory jisté bombastičnosti vpravdě průměrný film

• 14.9.2015  01:47

To bylo opravdu velmi velmi špatné. Skvělý komentář: Pohrobek

• 10.8.2015  22:03
    Eragon (2006)

Nemůžu hodnotit. Fantasy potřebuje pořádný rozpočet, jinak to vyznívá spíš parodicky. :-) ale jo, zvládl jsem to asi napotřetí... :-).

• 26.7.2015  21:28
    Svědek (1981)

Tak tohle mě dostalo. Právě viděno na Čt2, doufám, že následující http://www.csfd.cz/film/2311-vystrel/ nezklame

• 16.7.2015  23:59

Tak tohle je fakt kapitální békovina!

• 10.4.2015  23:01

Tady se Václav Vorlíček ještě rozehříval, rok na to se s agentem W4C rozjel na plný plyn. Přesto velmi originální a vtipný počin. Už vím, kam šel Ondříček na "Dnes je čtvrtek!" :-).

• 16.10.2014  21:45

Až na tu vraždu je to výborná komedie, čas od času si ji rád připomenu. Oproti seriálu je ve filmech o mordpartě ze čtyřky dáván prostor i ostatním účastníkům vyšetřovaného případu a tady to bylo svébytně využito v hereckém koncertu Vladimíra Menšíka, Josefa Abrháma a Květy Fialové.

• 11.10.2014  20:35

"Tak drazí přátelé, na šťastné lidstvo!"

• 11.10.2014  20:28
    Křeček v noční košili (TV seriál) (1987)

Do 5. dílu skvělé, ale pak to začíná jít malinko z kopce a 6. díl už se chvílemi pohybuje na hranici parodie. Ale což, i tak jsem to jako děcko samozřejmě zbožňoval a po letech si rád zopakoval.

• 4.7.2014  23:09
    Rudé horko (1988)

Na začátku mi spadla huba - ale bohužel pak už tak zůstala, jak jsem nepřestával zírat, jak je nádherný nápad promrháván... Ještě, že existují Pravdivé lži :-)

• 10.6.2014  21:11

Pro mě to byla absolutně na hlavu postavená a nudná chujovina. Prostě je to John MacClane a musím ho srovnávat s původními filmy z přelomu 80. a 90. let a proti nim je to totální békovina. Utkvělo mi v paměti jen to, že tam byla scéna s bitevní helikoptérou, jinak si z filmu po nepamatuji zhola NIC. Nejspíš proto, že je o NIČEM. Prostě tuctová soudobá cinestarová plastelína na zaplácnutí času a prostoru v osmisálových kinech, produkt doby, kdy musí filmy vznikat jak na běžícím pásu, aby bylo co promítat, kola se točila, měšec se nadouval... anebo jsem na to už asi starej :-) přitom třeba RED se mi líbí velmi a jak je to žánrově daleko, ha?!

• 30.5.2014  17:28

Naprosto originální pohádka pro dospělé.

• 29.5.2014  22:46
    Znamení (2002)

Kam se hrabe Válka světů, tohle je mimozemská invaze :-)

• 20.5.2014  19:17

Jak se povedl např. restart Star Treku, tak Jack Ryan zklamal na celé čáře. Jen ta zápletka je najednou velmi aktuální, ale celé je to tak blbé, že už si z toho po sotva 24 hodinách nic nepamatuji kromě obličejů hlavních hrdinů.

• 19.5.2014  21:00
    Ztracená brána (TV seriál) (2012)

Ta pátá hvězda je hlavně za to, jak Hádek dostane od Dvořáka po tlamě za kecy o Pardubicích! :-) Kdepak, Jiří Strach umí

• 16.5.2014  20:25
    Čokoláda (2000)

Molina=Démon. Filmová lahůdka. Nutno ochutnat.

• 16.5.2014  20:20

S bídou 3 Michelinky, přestože to tak špatné nebylo. Řemeslně. Ale pořád jsem nechápal PROČ to vlastně natočili, PROČ? Žánrově nevyrovnaná bramboračka, která snad radši neměla vzniknout. Anebo se díky tomu máme víc těšit na nového Bourna...ach ten kalkul.

• 5.5.2014  21:10
    Clona (TV seriál) (2014)

Viděl jsem zatím jen dnešní 2. epizodu (právě viděno) a jsem nadšen! Bravo, jen tak dál, příští týden se určitě koukám znovu. Dialogy jsou docela přirozené, postavy civilní, příběh dostatečně atraktivní (bankovní přepadení maskující ještě větší bankovní loupež), určitě velmi dobré. Jak vidím zdejší Spáčilky a Rejžky, měl bych být jen rád, že jsem byl ušetřen 1. epizody, ale 2. epizoda mě nutí si ji stejně najít a shlédnout. Jen tak dál! P.S. A za tu muziku v titulcích palec hore :-) ZZ Top nebo co, pořád dumám nad názvem skladby.... Po 3. epizodě už se rozmýšlím nad 5 hvězdami, fakt je to dobré. Příběh, postavy, dialogy, přiměřená akce - perfetto, co víc už lze od 50 minut seriálu chtít?! Tak po 6. epizodě stále mezi 4 a 5, jsem zvědav na konec.

• 25.4.2014  17:58

Řečeno s klasikem "Nápad jistě dobrý - výsledky nebyly dobré". Škoda, námět je opravdu originální (na tehdejší dobu), ale zpracování je vpravdě béčkové... Ovšem Dolph Lundgren se mi velmi líbil, naproto fantasticky šílená role :-) Četl jsem o různých vůdcích sekt jako David Koresh nebo "reverend" Jim Jones, proto mi to "jeho" pojetí náboženství tak divné nepřišlo :-)

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10