zlamic

milan zlamal

okres České Budějovice

• 1.6.2018  19:47
    Teambuilding (2018)

Byl jsem na premiéře. Díky tomu jsem se v půlce nesebral a neodešel a na druhou stranu jsem rád, že jsem za to nedal ani korunu.

• 26.4.2018  21:51

V kině nás bylo 8 po tom co odešli dva páry, přítelkyně, do mě šťouchla ať jako jdeme. Hrdě jsem vytrval, byl to totiž její nápad na to jít. Aspoň si to vytrpěla až do konce a nebude mít zase nápad jít na takovouhle kravinu. Ale, teď k filmu je to velmi a velmi slabé, herci hrají sotva seriálový standard a režie neví kudy kam. Prostě průser.

• 12.4.2018  18:57
    Pepa (2018)

A je tu další filmová katastrofa. Bohužel tento film nezachrání ani Suchánek ani Kohák a nezachránil by ho ani Rudolf Hrušinský. Kde není režie, není scénář a přítomnost herců není podstata toho, že z toho je nutně film. Tomu filmu chybí úplně všechno co film dělá filmem. Měl jsem pocit, že to je nějaký druh skryté kamery, že pak přijde na pódium někdo kdo řekne." Jé to je skrytá kamera my jsme chtěli zkusit jestli to vydržíte až do konce. Jste opravdu otrlí proto v salonku máte chlebíčky a 2 deci". Bohužel nic takového co by to vysvětlil, zůstalo to v rovině blbého filmu. Jedna hvězda patří hercům, které prosím nechoďte do každé kraviny a na režiséra Nováka bych si jako herce dal fakt majzla.

• 26.3.2017  10:09

Je to boží. Přesně komedie, která má všechny esence humoru ironii, laskavý humor, černý humor a to je tam namixováno v tom správném poměru. Úžasná kamera, krásné dekorace, vypointovaný příběh a v neposlední řadě perfektní herecký výkon. Jediné povzdechnutí - Proč něco takového nevznikne sakra u nás ? moc dobré.

• 22.12.2016  14:24

Tak to je superprůser, vůbec nerozumím tomu proč takovéhle pokračování vzniklo. Tam není žádný děj !! Už jednou jeté fóry, co to je ???!! Spáčilová tomu dala 25%, s tím fakt nemůžu souhlasit to nemá ani 10%. Já to nechápu jak stejný režisér muže na Hodinového manžela navázat něčím takovýmhle. Recenze Spáčilová http://kultura.zpravy.idnes.cz/manzel-na-hodinu-recenze-08o-/filmvideo.aspx?c=A161222_102046_filmvideo_ts

• 22.12.2016  14:14

Naprosto hlavního hrdinu chápu. Klobouk dolu jak je to natočené, nesklouzává to k žádné romanci nebo patosu, je to příběh který jede a baví.

• 20.10.2016  07:12
    Ostravak Ostravski (2016)

Měl jsem tu čest zúčastnit se premiery. Tohle není film do kina aby za to lidi platili. Fascinovalo mě jak po něčem, kde celé kino poposedává tváří se všeljak, pak někdo může přijít za režisérem a plácat ho po ramenou.

• 20.9.2016  13:34

Úžasný film. Howard je genius. Ač mě Beatles nijak nezasáhli a po zhlédnutí fulmu se také nestanu fanouškem. Musím, říct film je to skvělý. Ťežko to k něčemu přirovnat, to se prostě asi nedá už kvůli tomu tématu. Ale mě to prostě bavilo jako film já to ani nevnímal jako dokument, jednoznačně doporučuji.

• 2.9.2016  10:10
    Taxi 121 (2016)

Ach jo "český thriller" nevím jestli je to myšleno jako nový žánr a nebo je to myšleno jako thriller odehrávající se v Česku. Jako klasický thriller to tedy nefunguje. Režisér si zjevně myslí, že stačí k home videu přidat dramatickou hudbu a je to thriller. Je to amatérské včetně hereckých výkonů, pokud to srovnám s tím co nabízí v dnešní době televize jako jsou projekty RAPL, Mamon tak tohle je za úrovni ochotnického divadla. Fuj

• 28.7.2016  08:50
    Sezn@mka (2016)

Je to debut jak režiserky/scenaristky tak kameramana a kdo vi koho ještě. To je asi důvod proč film se blíží spíše k cvičení filmové školy než k filmové podívané na plátně. To je vidět na celém zpracování, kde není rozumět rozhovorům a kamera je neostrá a herci špatně nasvícení. Z těhle důvoů ten film nemá nárok být vůbec v kinech. Co je koukatelné je herectví Jirky Langmajera, který funguje velmi dobře. Pokud by film dělal zkušený tým, který ví co má dělat bude z toho přijemná komedie, takhle je to jen amaterský pokus o film , kvůli kterému se nevyplatí utrácet za lístek ani halíř a raději si počkat až to bude v TV.

• 2.4.2016  20:12

Je to moc pěkné. Došlo mi, že to je ideální startovní film pro nejmenší aby si zvykli na kino. Kamarád na to vzal syna který byl poprvé v kině - školka 2 třída. Koukal s vykulenýma očima řezal se smíchy občas něco komentoval. Mí starší děti už měli trochu nadhled smáli se na jiných místech, bavilo je to stejně. Je skvělé že to neztratilo nic ze svého kouzla a řekl bych, že je to propracovanější . Každopádně v kině to působí perfektně.

• 26.3.2016  20:30

Autodraha je asi můj nejoblíbenější díl.

• 26.3.2016  20:28
    Dvojníci (2016)

Mě to přijde jako taková věc která je ušitá na zakázku stylem dáme dohromady Fakju pane učiteli k tomu přidáme takovou francouzskou komedii no a to okořeníme herci ze seriálu. A máme to. Nepůsobí to na mě jako film který jsem chtěl vidět.

• 26.3.2016  20:26

nádherný film dlouho jsem neviděl nic tak lidského. Herecké výkony jsou absolutně skvělé.