frxXx

okres Nitra

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 24.3.2019  20:41

4* aby frajerka nefrfla. Dost cliche ale nech nezerem, tie soundtrackz ujdu aj na tu Gagu sa dobre pozera.

• 24.11.2018  19:20
    Motýlek (2017)

Nejde vobec o zly film ale original je original.

• 10.1.2018  00:07
    Renegáti (2017)

To sa vazne chce volat Renegátok ? :D

• 2.11.2017  10:49
    Blade Runner (1982)

Veľmi pekné. Hlboké dialógy, magické vizualizácie. Sranda ako videli ľudia v tých časoch budúcnosť. V niektorých veciach myslím, že súčasná technológia predbehla ich predstavy. Zaujímave je všímať si aj reklamy, technologických spoločností 80tych rokov. Škoda len, že dej mi príde trochu jednoduchý a neprekvapujúci.

• 8.6.2017  18:34
    Raw (2016)

Riadny fetiš. Prekonalo to asi skoro všetky hnusy, čo som doposiaľ videl. Ale aj napriek tomu celkom napínavé, zaujímavé a dobre natočené...

• 3.10.2016  14:18

Zaneprazdneny otecko sa konecne rozhodne venovat svojej dcerke a zacnu ich nahanat zombici no to je pech. Solidne spraveny zombie run film ale nic nove nas v nom neprekvapi.

• 2.10.2016  02:19
    Dirty 30 (2016)

Vraj komedia no pozor! Navodi Vam to peknu depku (ak sa tiez blizite k 30tke). Je Vas zivot taky ako ste si ho vysnili v 20tich? Ak nie, tak zial v skutocnom zviote sa to vsetko nesplni len pocas narodeninovej party! Inak podla mna celkom nenasilna vec, na vypnutie po narocnom pracovnom dni.

• 29.5.2016  23:44
    Stopaři (1956)

Ťažko hodnotiť takýto film v dnešnej dobe. Neviem ho porovnať s ostatnými dielami, čo sa vtedy točili. Vtedajšie vystupovanie hercov je dosť iné, niekedy môže dnešnému divákovi prísť veľmi afektované. Muži nie sú všetci vymakaní akoby boli vytesaní z kameňa. Naopak ženy na divokom západe stále pekne upravené s rúžom na perách. Film je dokonca plný dnes morálne neprípustných detailov (Americký playboy cowboy vystrieľa bizóny a je rasista, neviem či zámerne alebo samozrejme). Odhliadnuc od toho postavy sa nevyvíjajú (Marty je stále neznesiteľný čurák, aj keď by ho život v divočine mohol zoceliť). Vtipy mi prídu trošku silené. Od takej klasiky, vždy vysoko postavenej vo filmových rebríčkoch by som čakal aj viac, možno práve že to je ten problém a možno len že neviem ako neameričan toto dielo úplne doceniť.

• 25.5.2016  12:32

Tri moje lásky sa stretnú v jednom filme a vznikne z toho taká píčovina :/. Ale tak hlavne, že tam je "afroameričan" :D.

• 15.5.2016  23:08

Captain America? Skor Avengers a bez zaporaka...pozitivum pre mna je mlady spider man inak celkom nuda. A by ma zaujimalo ci aj poistovne v tomto Alternativnom svete poistuju voci skodam sposobenymi Avengermi.. By ma celkom nasralo keby volaky avenger hodi do Iron mana moje nove auto, kto by mi to zaplatil? :)

• 16.3.2016  00:29

Slušná "špiónovka". Pekný európsky, retro vizuál. Sympatický herci, dobré akčné scény, objavia sa aj vtipné hlášky. Bavilo ma to viac ako tohtoročný James Bond, Misson Impossible ci dokonca Kingsman.

• 14.3.2016  01:34

Cakal som trosku viac "rebelie", asi sme uz dnes podobnymi filmami presyteni. Rozumiem uspechu filmu v casoch minulych a urcite ho zaradujem medzi historicke kusky ktore stoja za zmienku. James Deanovi to naozaj sikovne hralo.

• 29.2.2016  00:54

Môj prvý misson impossible, až teraz. Rozhodol som sa ho pozrieť kvôli scéne na Burj Khalifa a výskoku z okna nemocnice, ktoré Cruis natáčal sám( :O). Potešilo ma aj, že sa vo filme objavila Lea, taktiež Jane nieje určite na zahodenie aj mužské kladné postavy sú sympatické. Takže prvá polka ma bavila, zvyšok už nemal čo ponúknuť. Taká priemerná agentská záležitosť (so zaujímavou mrakodrapovou scénou).

• 29.2.2016  00:39
    Bojovník (2015)

také klišé, že som nemal ani chuť to dopozerať

• 2.2.2016  00:49

citova zdieracka ale celkom stylovo spravena, nenutena a rozkosna ... aj slzicku som skoro vyronil

• 30.1.2016  20:45

:D tak to he riadna zlatanina douzlena, ale tak treba zo znacky vymackat co najviac prasulov :D...dufam ze arniemu zdravie bude sluzit a dockame sa aj 6. pokracovania :D. Oplati sa pozriet uz len kvoli tomu staremu panovi ... vlastne aj tak je to skor len strata casu a znasilnovanie starej dobrej klasiky

• 30.1.2016  16:42

pi=ovina, popcorn time ma oklamal, ze 4,5 hviezdy za takuto chujovinu? Ani sa to dopozerat neda ...

• 4.12.2015  21:13

Ani neviem preco tieto chujoviny pozeravam. Asi sa chcem vcitit do cias ked som mal 12 rokov a taketo filmy sa mi pacili.

• 8.11.2015  21:17
    Ant-Man (2015)

Na spracovanie antmana som bol veľmi zvedavý. Napriek nasýtenosti marvelovkami ma výsledok veľmi pozitívne prekvapil. Dobrý výber hlavného predstaviteľa, dosť veľa vtipných scén, zaujímavé stvárnenie zmenšeného sveta.

• 4.11.2015  01:45

Chandler, Bruce Willis, dve rozkošné kočandy a priemerná príjemná komédia, ktorá mi veľmi pripomína rok 2000. Keďže som na ňu po rokoch nezabudol a stále sa dá na to slušne pozerať zvyšujem z 3* na 4*. :)

• 2.11.2015  00:42

Vravel som si pred pozretím, že sa pri hodnotení nad filmom tohto komerčného typu povznesiem a vychutnám si ho ... ale nepodarilo sa. Nelogickosti, hlúposti, otrepanosť každou minútou. Zbytočne zdĺhavé "bumy-plesky", naháňačky... Keby aspoň v popise stálo komédia, tak by som to ľahšie všetko strávil. Ale žena v opätkoch utekajúca pralesom pred dinosaurom, cvičené dinosaury, zmutovaný dinosaurus čo švihom ako tieň rozpráši jednotky profesionálnych vojakov a nevie chmatnúť malého chlapca, všade kopec mŕtvol napriek tomu záverečný cliche happy end a kopec ďalších veci donebavolajúcich kravín ma celý film nútila myslieť len na to, že ľudia na takéto píčoviny dnes dávajú peniaze :D

• 2.11.2015  00:27

Prišlo mi to ako taký príjemný dokument zo života socialistických detí, dočkali sme sa aj slušných, nesilených hereckých výkonov. Aby to samozrejme bolo aj o niečom významnom tanky a útek cez hranice nemohli chýbať...

• 19.10.2015  00:19

Prvotriedna blbost! Idealna pre partu kamosov s basou piva :)

• 16.6.2015  13:45

To isté ako v útek z NY, len v lacnejšom šate 90. rokov. Škoda kopcu nelogičnosti, bolo by to stráviteľnejšie a určite o triedu lepšie. Lacne triky nejdem kritizovať, cez tie sa dokážem preniesť. 60% si to ale aspoň zaslúži, má to pre mňa svoje určité nevysvetliteľné čaro :).

• 9.6.2015  21:03
    Lesní duch (1981)

Kiež by som to videl prvý krát v dobe vzniku. Voľakedy určite strašný horor sa časom zmenil na celkom recesistickú záležitosť. Určite povinná zaležitosť pre retro-sadisticko-hororových fajnšmekrov.

• 4.6.2015  23:43
    Neutečeš (2014)

Tak toto majú ženské ozaj ľahšie! :D Prenáša sa to inak aj pri chránenom styku? A čo sa ráta za sex? Orgazmus? Či stačí len zásun? Má to veľa nezodpovedaných otázok, len aby nám prípadná dvojka nepokazila dojmy z jednotky. Inak celkom solídne spracovaná vec. Určite som videl aj horšie horory s oveľa lepším hodnotením, a keďže mám aj stiahnutú zadnicu pred spaním, tak sa nakoniec prikláňam k 4*! :)

• 30.5.2015  20:55
    Chappie (2015)

Po trailery trošku sklamanie. Zapracovanie Antwoordu do filmu bol super nápad, bez nich by tam nebolo pre mňa nič zaujímavé.

• 14.4.2015  16:19
    Skrytá vada (2014)

Nemám ani šajnu o čom to vlastne bolo:D. Možno som príliš blbý na tento film, asi by som si ho mal pozrieť ešte raz, ale to určite nemám v blízkej dobe v pláne.

• 20.3.2015  21:54
    Herkules v New Yorku (1970)

Zaujímal by ma zámer tvorcov, prečo sa rozhodli natočiť tento film. Či chceli natočiť televíznu komédiu ťažiacu z vtipných konfrontácií starovekého Herkulesa s moderným svetom (čo sa očividne absolútne nepodarilo:D) alebo už v tej dobe bola popularita Arnoldových svalov obrovská a mala tento shit predať po testosteróne bažiacej spoločnosti? Neviem, môžem len hádať. No každopádne sa im podarilo natočiť legendárne dielo (asi skor neplánovane), na ktoré si spomenieme aj dnes vďaka neskutočne hroznému začiatku jednej veľkolepej kariéry :)

• 18.3.2015  23:09

Katniss dostala nové šaty a apgrejdovala sa na Hawkeye-a a namiesto prepeličiek už lukom zostreluje futuristické bombardéry. Už som mal po dvojke veľké očakávania (rozumej bude sa na toto dať pozerať), ale prišlo trochu sklamanie. Celé je to dosť rozťahané, uplakané, vybuchujúce a také bezcieľne. V predchádzajúcich dieloch som fandil Katniss aby vyhrala hry ale tu? Viem že sa to vlastne nijako neskončí, bude nasledovať "part 2" a tak len čakám na koniec.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8