Gallienus

Gallienus

okres Děčín

2 body

Moje oblíbené herečky

 • foto

  Christina Ricci

  Má dětská hrdinka, jako malý kluk jsem jí zbožňoval ve filmech jako Addamsova rodina a Casper, dobrá byla i v Ledové bouři. Jak stárla měnil se i její herecký repertoár a pak přišel nejspíš její nejlepší film: Ospalá díra, tam byla skvělá, z mého pohledu její životní role...

 • foto

  Helena Bonham Carter

  Nejlepší herečka starého kontinentu a možná i nejlepší herečka současnosti. Je schopná zahrát snad každou roli, neuvěřitelně přizpůsobivá, měl jsem jí vždy zaškatulkovanou jako křehkou dívenku pro romantické role, opak je pravdou, je opravdu výjimečná.

 • foto

  Linda Park

  Nebyl jsem a nejsem fanda Star treku, ale kvůli Lindě jsem ho sledoval. Oblíbil jsem si postavu, kterou zde zahrála, byla mi sympatická jako málokdo na té lodi. Vždy jsem se pak těšil na další epizodu, když seriál skončil mrzelo mě to. Bez mučení se přiznám, že jsem přečetl knižní pokračování právě kvůli postavě Hoschi Sato, překvapivě musím říct, že mě to nezklamalo.

 • foto

  Karoline Herfurth

  Asi to není ta nejlepší herečka pod sluncem, ale za těch několik minut v Parfému ji uctívám, i kdyby již nenatočila nic dalšího, zde je pro mě nezapomenutelná.

 • foto

  Chiara Mastalli

  Ireny ze seriálu Řím, má nejoblíbenější ženská postava, zde nešlo něž Titu Pulovi závidět...

 • foto

  Aoi Mijazaki

  Nebudu a nechci soudit její herecký umění, ale moc hezky se na ní kouká. Ty její naivní, usměvavý a charakterově čistý hrdinky jsou sice někdy děs, ale co naplat, když má tvář anděla a tělo bohyně...

   

 • foto

  Saki Takaoka

  Tato velmi zajímavá osůbka byla jednou z mála věcí, která dělá z Miyamoto Musashi koukatelné dílo. Na to kolik jí je let, vypadá fantasticky, těším se na další její filmy.

 • foto

  Miki Nakatani

  Viděl jsem ji v mnoha filmech a seriálech a nemohu říct, že by mě nějak zvlášť uchvátila, její role byly jak přes kopírák, buď hrála gejšu (případně společnici), nebo nějakou zakřiknutou puťku... Ale pak jsem jí měl možnost vidět v Kiyosu kaigi a tam byla skvělá. Její ztvárnění Nene mě nadchlo, ta role jí skvěle sedla. Má představa o Nene byla na hony vzdálené té, kterou jsem viděl zde, ten film není špatný, ale Miki, zde září jako diamant a zastiňuje ostatní. Rád bych jí viděl ztvárnit podobné role, protože ty její upjaté, odměřené a pokorné hrdinky mě nebaví.

 • foto

  Júka