octopuska

okres Brno
magická hlubina

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 17.10.2020  09:33
    Cornwallská romance (TV film) (2006)

Přesně, jak píše rikitiki. A tak jsem k tomu i přistupovala. Romantickej, přeslazenej, kýčovitej výplach. Měla jsem přesně na tohle chuť. Po všech těch nakládačkách, je to příjemná změna na dobrou noc. A hlavním lákadlem byl samozřejmě Florian, který je mým velkým oblíbencem. Tady je ještě klučina, co musel někde začít a rozhodně ještě neví, jak bude úspěšný. Má široký záběr a to velmi oceňuji. Výborný hudebník, herec, scénárista, režisér a ještě velmi pohledný a sympatický.

• 14.10.2020  13:46

Je to krásná romanťárna, až na půdu. Lily a Sam jsou kouzelná dvojice, která se léta míjí a prožívá nejednu horkou, ale i úsměvnou chvíli v životě. Oba hledají lásku a štěstí, sice každý na vlastní pěst. Ale právě proto, aby zjistili, že tohle mohou naplno zažít jen spolu. Tenhle snímek patří mezi ty opravdu pěkné a koukatelné romantiky, které mají dobrý příběh a skvělé herecké výkony. Sam, už mě zaujal ve filmu "Než jsem tě poznala" a naprosto odrovnal, jako Oswald Mosley v Gangach z Birminghamu.

• 14.10.2020  13:23
    The Haunting (TV seriál) (2018)

Moc pěkná duchařina s parádní atmosférou a vizuálem. Ideální do podzimního ponurého počasí. Je čas zatopit v krbu, nalít si oblíbené drinky a navštívit tajemný a nebezpečný Hill House, plný temných nástrah. A hlavně se seznámit s hodně zajímavou rodinkou Craineových, které Dům Na Kopci nenechá chvíli v klidu. A nenechá ani vás.

• 24.9.2020  17:45

Další moc příjemné romantické pokoukání se zajímavým příběhem a krásnou Blake Lively. Moje druhé setkání s Michielem Huismanem, který je po čertech sexy chlap s velkým charisma. A hlavně jsem se u toho zamyslela, jakej je to paradox. Hodně ženských zoufale bojuje o to vypadat Věčně mladá a je schopna za to utratit nehorázný love. Tady k tomu stačila autonehoda, výkyv teploty, bouřka a ukázalo se, že být Věčně mladá není zas taková pecka, jak se může na první pohled zdát.

• 24.9.2020  17:01

Tohle mě nečekaně zasáhlo a překvapilo. Svérázný název filmu klame tělem. Těchto válečných, romantických dramat jsem viděla hodně. Ovšem tenhle disponuje velmi silným a originálním příběhem. Je krásně natočen, má skvělé herecké výkony a v podstatě nejdůležitější postava Elizabeth, která je hybnou sílou událostí, figuruje pouze ve vzpomínkách Spolku přátel krásné literatury a bramborových koláčů. Které natolik ovlivní hlavní hrdinku, že překope svůj dosavadní život, který původně směřuje v krásný život v přepychu, okázalých prstenů a cestou do NY. Juliet chce být úspěšnou spisovatelkou a hledá nějaký silný a zajímavý námět. A ten přichází s překotnou a riskantní návštěvou malebného ostrova Guernsey a touhou poznat neobyčejný spolek. A ten navždy změní její pohled na svět. Potkává okouzlujícího farmáře Dawseyho a jeho přátelé, kteří ji společně odtajní neobyčejný příběh z nedávno skončené války. Zážitky a obyčejný, ale o to srdečnější život na ostrově ji navždy zasáhne. A i kdyby snoubenec Mark přitáhl celé květinářství a kufr zásnubních prstenů, nemá žádnou šanci vyhrát. Přátelství, láska, soudržnost a srdce na dlani, jsou jasným vítězem. Jedna z nejkrásnějších romantik, co jsem viděla.

• 16.9.2020  11:33
    Tenet (2020)

Musím říct, že už dlouho se mi nestalo, abych se těšila na konec filmu, který měl úmorné tempo, i když se akčními scénami jen hemžil. Pánové jsou jistě u vytržení a cvrkají z toho do trenek. Nolan je velké jméno, ale také má nárok vybrat si slabší chvilku, to je pravda. Chtělo by to o 50 minut zkrátit, trošku urovnat překombinovanej děj a byla by to super podívaná. On má ty filmy náročný na sledování děje, ale co je moc, to je moc. Navíc mi to nesedlo, ani herecky. Hlavní černý hrdina, by potřeboval vyrůst asi o půl metru, aby se mohl Debicki koukat zpříma do očí. To i ten slizkej Pattizon byl stravitelnější a tolik mi nevadil. Ovšem novodobá americká inkvisice je neúprosná, takže pokud chcete točit, musíte film osázet, těmi utiskovanými, barevnými menšinovými chudáčky, poněvadž bílá barva, jaksi není v modě. A Branagh, ten byl úplně mimo mísu.Tam bych viděla nějakého pořádného, charismatického parchanta a napadá mě rozhodně Jason Isaacs. Takže pro mě celkem zklamání.

• 13.9.2020  09:47

Další z filmů se psem v hlavní roli, který je vlastně vypravěčem celého příběhu. Otřepaná klišé tu čpí na míle daleko a přesto je to pecka, co vezme u srdce, pokud ho někdo nemá z kamene. Krásný, silný příběh se sympaťákem Dennym, který má rád rychlá auta, takže koukatelné nejen pro dámy. A naprosto dokonalým retrívrem Enzem, kterého si hned od začátku zamilujete. Kapesníkama jsem nešetřila, poněvadž je to film vyděrač a doják, ale nádhernej. A má samozřejmě odporného záporáka v podobě Dennyho tchána, který je zralý na pěknou nakládačku. HBO do toho zkrátka umí šlápnout.

• 10.9.2020  14:08

Krásně zasněný, náladový film, se skvělou Allenovskou atmosférou, který mě zahřál na duši. A důvodem je samozřejmě Timothée, který je naprosto okouzlující a nejen tady. Mám s ním nakoukáno a pro mě je nejtalentovanějším hercem nastupující generace. Nemám co vytknout, jako romantická komedie na hezký večer nemá chybu. Woody je pro mě skvělý režisér, ať se děje co se děje.

• 22.8.2020  14:02
    Perry Mason (TV seriál) (2020)

No zpočátku se to tvářilo hodně rozjíveně a neučesaně, ale postupem to nabralo jak atmosféru, tak výborné herecké výkony a zajímavou zápletku. HBO opět vyšperkovalo vizuál a vsadilo na neokoukané tváře. A to je většinou plus. Rhyse mám v povědomí, spíše jako herce záporných rolí a ne moc sympatických chlapíků. Ovšem Mason, to je úplně něco jiného. Pro tuto roli se narodil a dal do ní všechno, podává tady strhující výkon. Spolu s Dellou Street, jsou skvělá dvojice a řeší dost zapeklitý a nepříjemný případ. Do poslední chvíle není jasné, jak to dopadne. Takže tento nekonvenční obhájce, který to umí u soudu pěkně rozehrát a zvednout všem pěkně tlak, si vyloženě říká o další případ. Velmi mě pobavila hláška! "Jeho ego vydýchalo všechen vzduch v této místnosti, takže přeji dobrou noc."

• 4.8.2020  12:00
    Tomb Raider (2018)

No nevím, ač to říkám nerada. Tomb Raider, byla určitě lepší Jolie, která na tom v určité době byla fyzicky celkem dobře, než se z ní stala chodící reklama na ublíženou anorektičku. Vikanderka je romantický typ a nehodí se do akčních fantasy výplachů. Sedí jí kostýmní role. Historické, dramata, psychologické, osudové ženy, ale toto určitě ne. Tohle je hodně mimo mísu.

• 1.8.2020  18:33
    Návrat (2003)

Matička Rus vždycky uměla a stále umí točit silné příběhy, které se zaryjí do kůže, jak třísky a nemůžete se jich nějakou dobu zbavit. Hodně dlouho jsem byla napjatá co se z tohohle vyvrbí. Musím říct, že kluci hráli Andreje a Ivana neskutečně. A Konstantin Lavroněnko, jako jejich rádoby otec na heslo, též skvělý. Bylo mi z něj většinu filmu dost úzko. Napětí mezi ním a Ivanem se dalo krájet. Ty melancholické obrazy opuštěné krajiny skoro bez lidí, jako po nějaké katastrofě, mi neustále něčím připomínaly Tarkovkeho, nemůžu si pomoct. Velmi sugestivní snímek, který potěší hlavně filmové gurmány.

• 1.8.2020  18:15

BBC mě nemůže zklamat, obzvlášť s tímto žánrem. V tomhle Angláni nemají konkurenci. Mají výborné předlohy, lokace, herce a BBC na vizuálu nešetří. Je to vždycky pastva pro oči. Romantické, historické drama, okořeněné zločinem a trochou té mystiky je velmi koukatelné. S výborným obsazením. Rhys, Goode, Norton parádní, kostýmní role jim vyloženě sedí. Též skvělá Anna M. Martin. I přes tři hodiny stopáže si to udrželo mou pozornost úplně s přehledem. Až se podivuji, jak panstvo na Pemberley bylo přívětivé ke svým poddaným. To se jen tak nevidí. A Matthew Goode si střihl pěknýho záporáka a lamače dívčích srdcí, kterého dámy rozhodně nechtějí vidět viset.

• 30.7.2020  14:54
    Patrick Melrose (TV seriál) (2018)

Tohle je pecka, ač Cumberbatch není zrovna můj oblíbenec, tady je dokonalej. Ty jeho feťácký excesy jsem mu žrala aji s navijákem. Občas to vypadalo, že se neovládne a sešňupe i titulky. A vůbec se mu nedivím, kdybych měla takové rodiče. Jsem na tom stejně. Není vždycky výhra narodit se do bohaté, prominentní rodiny. Zvrácenost tady jen kvetla. Otec se trumfoval na střídačku s matkou a chudák Patrick, není se co divit, že si málem zlikvidoval nosní přepážku. Je to skvěle natočeno, výborně vystižená psychologická hloubka postav. Opět ukázka toho, jak může být konverzační drama, dobře uchopené, napínavé a zábavné. Pět dílů ideálně stačilo k zmapování Patrickova krkolomného života, který se mu nakonec podařilo ustát.

• 23.7.2020  17:30
    McMafie (TV seriál) (2018)

BBC umí natočit i novodobou mafiánskou podívanou. Špinavý byznys se dnes odehrává v honosných kancelářích a na opulentních večírcích, většinou pod rouškou dobročinných akcí. Každý správný mafián má top bankéře, který umí pracovat s účty a fondy, jako cukrář s těstem. Špinavý prachy z nelegálních obchodů protáhne přes půl světa a ejhle vše je v cajku. Kdo nechce hrát s pravidly McMafie, tak okusí staré metody. Násilí a zbraně. Příběh mladíka z ruské, mafiánské rodiny, který chce vést košér život, ale nějak z toho zkrátka nejde vystoupit, ať chce sebevíc. Jeho přeměna v chladného mafiána je dokonalá. Minimalistická podívaná s luxusní atmosférou a lokacemi. Hodně konverzační, minimum akce. A hlavně James Norton nám ukazuje, jaký by byl parádní 007. Velmi britský, okouzlující a bondovský. A doufám, že i bude. Chtělo by to druhou sérii.

• 23.7.2020  15:27

Tohle je kulervoucí hackerská jízda s profláklýma ksichtama od sousedů ze západu. Šlape to od začátku do konce, atmosféra parádní, super hudba a ten konec je prostě top. Je vidět že tyhle technologie prostě nikdy bezpečné nebudou a vždycky se najde nějaký individum, který přijde na to, jak obchcat zabezpečovací systémy a není to zas takovej problém. Musí na to být správně vychcaná hlavička a sociální vrstva co nejnižší. Možnosti jsou neomezené a drzost nesmí mít žádné hranice. Elyas s Wotanem a Tomem si pěkně zařádili a ukázali s noblesou všem, jak se to dělá. Jeden má strach po shlédnutí rozkliknout aji Seznam.

• 17.7.2020  15:17

Tohle se moc povedlo a obsazení nemohlo být lepší. Konverzační lahůdka a musím hned vzpomenout na Vorname, protože to je ještě o fous lepší. Škoda, že nešlo také do kin. Vyvolená rasa má jeden lepší zářez do pažby, jak druhý. Elyas a Florian jsou na vrcholu sil a hrají, jak o život. Nebojí se žádného žánru a v Německu plní kina o sto šest. Tuhle telefonní taškařici, by si měl zahrát každý se svým okruhem blízkých přátel a asi by se nestačil divit, co by vyplulo na povrch za průsery. V kině je to paráda a dabing povedený, ale v originále je to ještě lepší. Ta konverzačka v němčině prostě nemá chybu. Všichni mají velmi příjemné hlasy, takže to lahodí ouškám.

• 17.7.2020  15:02

Moland se tentokrát nechal unést melancholií a depresí. Lákal mě Stellan, protože ho mám ráda. Moc si ho, ale neužijete. Hodně vzpomíná a vrací se do minulosti svého života za mlada, kde ho ovlivnili celkem tragické, o to víc zásadní události na celý život. Je tam spousta krásných záběrů norské přírody. A také spoustu tíživých momentů, na které prostě nejde zapomenout. Psychologická linka postav je slušně zvládnutá, ale myslím že Moland umí líp a krimi žánr mu sedí mnohem víc.Zajímavý film, ale stačilo jednou.

• 16.7.2020  16:30

No film sám o sobě, žádnej zázrak. Klasickej klišovitej výplach. Ale Lady Gaga ho povýšila na koukatelnej snímek. Hlas má fakt dokonalej a i herecky to utáhla sama. Film je jednoznačně její a Bredláč je tam akorát do počtu. Nějak jsem mu toho alkoholovýho vometáka nevěřila. Takže všechny hvězdičky dávám jí, protože si je zaslouží. Film měl špatný načasování, že šel zároveň s Bohemian Rhapsody. Tím pádem neměl moc šancí. Ale právě díky ní se na to dá dívat a musím uznat, že hlasově nemá konkurenci.

• 3.7.2020  23:20

Bože, to je hroznej paskvil a název Penny Dreadful by neměl vůbec používat. To byla vymazlená podívaná. Tohle nemá ani atmosféru, ani herecké výkony, prostě nic. Nějak jsem nepochopila, proč se tohle vůbec točilo. Myslím že dál se ani dívat nebudu, ztráta času.

• 28.5.2020  18:36

Elyas nám zraje, jako víno. A po spoustě bláznivých a velmi vtipných komedií, zažehl zřejmě novou éru vážnějších rolí a filmů. Po velmi povedeném Spolu to dáme, tu máme další vážné téma. Tentokrát z prostředí soudnictví a právního systému. Elyas v roli obhájce na sebe bere nelehký případ, který zasáhne jeho soukromí a blízké přátelé. Původně z banálního případu se vyloupne pěkně psychicky náročný oříšek. Skvělá ukázka právního slovíčkaření, kličkování a odhalování špatných zákonů s kterými se potýká asi každý systém. Drama nás zavede, až do druhé světové války a osvětlí tak jednání odsouzeného, kterého si zahrál legendární Franco Nero. Je tu sice spíše v pasivní nemluvící roli. O to víc je tu kladen důraz na jeho emoce, které prožívá při samotném procesu se spoustou traumatizujících vzpomínek. Pro mě jednoznačně výborné drama a vyvolená rasa opět ukazuje, že točit umí, jak komedie, tak dramata.

• 22.5.2020  18:28
    V pasti - Série 2 (série) (2018)

Po hodně jalovém Desateru hříchů, které mě zklamalo, je druhá řada V pasti s mými oblíbenci Andrim a Hinrikou, jako závan čerstvého, islandského větříčku. Jsem na začátku, ale vypadá to na rozjezd opět víc než slušně, takže doufám ve vzestupnou tendenci, jako v první řadě. Opět jsou zde všichni divní a ujetí. To bude asi tím depresivním krajem. Kdybych tam musela žít, tak vraždím, jak o život.

• 22.5.2020  18:11
    Chalífát (TV seriál) (2020)

Vikingové si uvědomili, co si vpustili do země za odpornou infekci a natočili o tom naprosto dokonalou džihádistickou jizdu o osmi dílech, které postupně vygradují ve zdrcující finále. Herecky skvostné a atmosféricky nepopsatelné. Mělo to na mě stejné účinky, jako Černobyl. Opět se odvíjí více příběhů, které se nakonec spojí v jeden. Cestovatel je sympatický mladík, učitelský asistent, který svým osobním kouzlem a extra vyvinutým manipulátorským darem, páchá jedno zvěrstvo za druhým s milým úsměvem a jeho záběr je opravdu velkolepý. Tak vás zblbne, že si tu bombičkovou vestičku, z které není úniku oblíknete bez mrknutí oka. Sulejmanů, Fatim, Ahmedů, Sulejek , Abdulů.... si člověk užije habaděj. Všechno co není extrémní Islám je Haram. Tudíž špatně a je třeba zlikvidovat. Je to mrazivé a znepokojující a nedívá se na to vůbec lehko. Nic pro slabé nátury. Ale nutnost vidět pro každého. I když tu islámskou pakáž nemůžu, ani vystát, Pervin jsem fandila, aby se z toho pekla dostala a její příběh byl pro mě jednoznačně nejvíc nervy drásající. Takže sem s druhou řadou, ať se dorazím. Allah akbar !!!

• 3.4.2020  19:21
    Agent Carter (TV seriál) (2015)

Velmi povedená Marvelovka, pro mě asi nejstravitelnější ze všech Marvelovek. Pohodovka s výbroušenýma slovníma přestřelkama a břitkým ultra suchým humorem. Krásně vystižená padesátá léta. Chytrá, sexy agentka Carter, velmi dobře civilně ztvárněná s trochu zvedlým ADHD. Kdy spala je mi záhadou. Když se rozjede nemá problém dát všudypřítomným zloduchům pěknou nakládačku s grácií v kostýmku na míru. Kočkování mezi ní, neustále se kurvícím a v průserech zabředlým Starkem a extrémně upjatým Jarvisem, je na tom to nejlepší. Nemohla jsem si nevzpomenout na čarodějnickou sebranku Mee-Too, protože tady ten šovinismus stříká na všechny strany a Stark musí být navždy noční můrou. Takže u sledování této povedené taškařice si musejí nutně ohlodat pracky, až na kost. Možná by mohly u toho ohlodávání zapřemýšlet nad tím, že kdyby neměly takovej problém s oblíkáním, tak by je nechtěl každej chlap přefiknout na veřejných hajzlech, na kdejaké akci.

• 10.2.2020  19:07

Čermák toho nacionalistickýho strupa zahrál přesně. Opět pěkně ukázané společenské bahno s inteligentním, vyšperkovaným slovníkem a srdcem na tom správném místě v jistých chvílích. Teda, jak jde o ženskou v krizové situaci a je k tomu interes. To se pak podávají heroické výkony hodné kriminálu. Jirešová je fakt blbka, Neužil pěknej chlap, Langmajer si užije i štěk. A musím konstatovat, že piča zní mnohem líp, než píča. Osobně nic proti cajzlům.

• 10.2.2020  18:41
    Po svatbě (2006)

Bier a Jensen mě nemůžou nikdy zklamat. A ani Mads mě nikdy nezklame, je to geniální herec, který umí hrát pohledy. Krásnej, ale velmi smutnej příběh, kterej mě vzal za srdce stejně, jako Bratři a Lepší svět. Seveřani zkrátka tohle umí bezkonkurenčně. Jensenovy scénáře dávají divákovi fest zabrat a krutá režie Bier taktéž. Ale vždycky je to neskutečně dobře a citlivě podané a psychologická linka filmů je perfektně a velmi civilně podaná. Ty dva by jsme u nás potřebovali, jako sůl. Dánský filmový svět na ně musí být právem pyšný.

• 10.2.2020  18:24

Copak Adolf, ten dokáže rozčeřit vody v jakékoliv situaci a tohle jméno zkrátka nemá na růžích ustláno. Velmi originální a vtipná konverzační přestřelka, která neuvěřitelně odsýpá a graduje. Začne nevinným žertíčkem a pěkně se rozjede ve spoustu obviňování, výčitek a vytahováním kostlivců ze skříní. Dojde i na pěstní konfrontaci a pánové ukazují svá ješitná, sebestředná ega ve velkém. Sabeth pak ve finálním strhujícím monologu všem přítomným egomanům udělí pěknej slovní klystýr, za kterej by se nemusel stydět ani Adolf. Ale jak jinak, než nic se nemění a pokračuje se v zaběhlé rutině. Skvělé herecké výkony v čele s Floriánem. Ten jeho sexy knírek, byl nanejvýš výmluvnej. A co třeba Adolf? Příkladná ukázka toho, že se dá z hovna uplíct hodně pevnej bič.

• 3.2.2020  20:39

Ani jsem netušila, že jsem schopna sjíždět takové zvrácenosti. Ovšem, když se jedná o německou produkci a podle skutečnosti, tak neváhám ani minutu. Vyvolená rasa mě zase jednou pěkně posadila na prdel. A to doslova. Fritz je takový milý hošík s vizáží, tak odpudivou, že i zvoník od Matky boží by záviděl. Chce si užívat života plnými doušky. Miluje sex, ale jak na potvoru mu nestojí ptáček. A je zaděláno na zvrácenou dekadentní podívanou, která slabším povahám zřejmě rozhodí zažívací trakt na delší dobu. U zlaté rukavice je nepřeberný výběr odpudivých cour a jiných zjevů toho nejtvrdšího kalibru. Pohlavní choroby z obrazovky přímo sálají a po shlédnutí filmu je třeba navštívit koupelnu a zavolat deratizační službu. A to je živná půda pro našeho devianta, který řádí, jak černá ruka. Likviduje jednu couru za druhou, takovým kultivovaným, sofistikovaným způsobem, že se jeden nestačí divit. Z odporného, podkrovního kutlochu se line odér hnijícího masa, pod rouškou toho nejodpornějšího hnusu. Myslím, že párky s hořčicí nějakou dobu vynechám. Musím teda ještě vypíchnout hudební složku, protože na té se někdo extrémně vyřádil a posunul film ještě o level výš. Celou dobu jsem čekala, kdy zapěje božský Kája v líbezné němčině a ejhle on zapěl! Což mě definitivně odrovnalo. Klobouk dolů hercům i režisérovi a hlavně maskérům. Každopádně povedený surrealistický zážitek.

• 22.1.2020  20:20
    Klér (2018)

Poláci se teda zas vytáhli a hned s velmi ožehavým, černoprdelnickým tématem. Režisér velmi odvážný muž. Pěkně zacloumal nábožensky založeným Polskem. A všem pěkně ukázal, jak se káže voda a ne pije, ale chlemtá víno. Reálně, syrově, bez příkras ve stylu Dogma. Římskokatolická lůza páchá jeden smrtelný hřích za druhým a ani se nezačervená, natož, aby se kála ze svých hříchů. Ze začátku jsem se smála, ale smích mě brzo přešel a pak už jsem jen zírala v němém úžasu a styděla se místo těch zvrácených kreatur. Velmi silná výpověď o slavné církvi a náboženství, jako celku. Tohle se zřejmě děje skoro všude, ale tutlá se to neuvěřitelným způsobem. Každopádně kdo vybral ty ksichty do hlavních rolí, byl génius. To se jen tak nevidí.

• 22.1.2020  19:45
    Na nože (2019)

Povedená rozfrněná família i s příbuzenskou pakáží pouští žílou starému pánovi fakt stylově. Jakmile jim ovšem přiškrtí kohoutky, už se brousí nože. K tomu pečovatelka co špatně snáší lež a kdykoliv si na ni jen vzpomene, tak se jí navaluje a chce zvracet, takže vlastně blije celej film o sto šest, protože tady se pravda mluví jedině, když se někdo splete. A do toho se polehoučku vkrade 007 v mantlíčku, jak z Columba, co se tváří, jako Poirot Hercules a začne vyžírky dusit pěkně od podlahy. V polovině filmu vtrhne na scénu Captain America a všem s libým úsměvem oznámí, že si mají zkrátka nasrat. Rázem se hyenám u čtení závěti začne zvedat tlak, cholesterol i cukr. A pak,už to jede, jako po másle. Parádní kriminálka se skvělýma hláškama, černým humorem a vybroušenými dialogy. Tohle už se dneska netočí. A je dobře, že se tohle, tak povedlo a bude se pokračovat dál a doufám, že na stejné úrovni.

• 22.1.2020  19:09
    Rány (2019)

Není nad to spáchat občas kulturní hřích. To ani jinak nejde. Když je to s oblíbeným hercem v hlavní roli, dá se přimhouřit oko. Je to teda výplach, to se musí nechat, ale i přes plytký hororový námět se to dá. Samozřejmě díky Armiemu, který to slušně táhne sám. Dívá se na něho fakt pěkně. Je to sice povrchní hodnocení, ale jak říkám občas je to potřeba.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8