octopuska

okres Brno
magická hlubina

1 3 5 6 7 8 následující >>
    • 11.7.2015  09:36

Když se nesnesitelná emancipovaná kravka nemůže rozhodnout, co se svým osobním životem a sužuje mužské pokolení kolem sebe. Štěstí a lásku má na dosah ruky, ale samozřejmě je třeba to řádně zkomplikovat všem zúčastněným včetně sebe. Potřebovala dostat pořádnou lekci od ovčáka, ale jak jinak - láska je slepá! Pěknej filmeček z krásné a drsné krajiny, kde se nevyplácí špásovat s Valentýnkama !!

• 6.7.2015  12:32
    Jana Eyrová (2011)

Nádherný film, oduševněle tragická Jana a ďábelsky charismatický Edward v podání skvělých herců. Celkově je film výborně natočen , pro mě nejlepší filmové zpracování Jany Eyrové a jeden z nej historických romantických filmů, které jsem za poslední dobu viděla. " Copak jsem stroj, který nemá city? "

• 30.6.2015  14:38

Neskutečná nuda, roztažená zbytečně do dvou hodin. I přes hvězdné obsazení a skvělé kostýmy, to byla užvaněná slátanina o ničem. Nejvíc na mě asi zapůsobila kudrnatá hlava Bradleyho a promyšlená přehazovačka Christiana.

• 24.6.2015  19:06
    Tančírna (1983)

Škoda, že tento film není nikde k mání a v televizi ho nedávají, viděla jsem ho za těžkýho totáče, když mi bylo asi 14 let a nemůžu na něho zapomenout, je to fakt pecka, bez jediného slova!

• 24.6.2015  11:22

Drsnej film o tom, jak se dokáží rodiče podepsat na svých i nevlastních dětech. Nahlédnutí do rádoby prestižní internátní školy, která na první pohled působí velice dobrým dojmem. Postupem času hlavní hrdina, který má sám se sebou víc než dost problémů, odkryje její zrůdné zlo, které číhá za každým rohem. Učitelé,kteří netečně přihlížejí násilí, které páchají starší žáci na mladších. Kam až to nechají zajít? Co vše musí hlavní hrdina překonat , aby tohle zlo zničil a ochránil křehké přátelství se svým spolužákem, které je hnacím motorem, aby ustál bezútěšnou situaci? Šikana v té nejryzejší podobě, běhá z toho mráz po zádech.....Dokonalé!

• 24.6.2015  10:55

Viděla jsem tento film před mnoha lety a teď jsem si ho oprášila.Po všech stránkách výborná kriminálka, patří do mé top 10. Hlavní pětka gaunerů je , tak sympatická, až to pěkný není. Je to výborně natočené, skvělý scénář , má to spád a šťávu.

• 23.6.2015  13:00
    Zmizelá (2014)

Není to špatnej film, ale nějak mě neoslovil.Možná je to i tím , že ústřední dvojice nepatří k mým oblíbencům, i když hrají slušně, tak nějak to celé šlo kolem mě. Pro mě asi nejslabší Fincherův film.

• 23.6.2015  12:48
    Kabaret (1972)

Muzikály mi v podstatě nic neříkají, ale tohle je velká vyjímka. Výborně vystihnutá atmosféra echt kabaretu předválečné doby s neskutečným konferenciérem, protknutá dráždivou romantikou milostného trojúhelníku na pozadí vystrkujícího drápy fašismu, plížící se hrozby pro židovské příslušníky, které dotváří celkový obraz tohotu vyjímečného snímku. Liza Minnelli ve své životní roli, kterou už nikdy nepřekonala a klukovsky nevinný Michael York, je k sežrání.

• 23.6.2015  11:03

Stačí , aby Barbra začala zpívat " The Way We Were" a už se mi derou slzy do očí, i když mně chvílema s těmi svými rudými agitkami leze na nervy. Mimochodem Robert s ní měl velkou trpělivost. Jo, jo láska je mocná čarodějka. Tenhle film mě vždycky dostane na kolena. Neskutečně jim to sekne a v tomhle filmu je miluju. Výbornej scénař,perfektně natočené o hudbě ani nemluvím. Takové filmy se už dnes netočí.

• 23.6.2015  10:52
    Firma (1993)

Toma moc nemusím,ale v tomhle filmu je dobrej.Sydney je výbornej režisér a jeho filmy mám ráda. Firma není vyjímkou, dobře natočeno, nenudila jsem se ani chvíli.

• 23.6.2015  10:46

Zajímavej filmeček na americký poměry.Dobré obsazení a zajímavé rozuzlení.Zkrátka žádná tuctovka.

• 22.6.2015  19:58

Viděla jsem více verzí, ale tahle jednoznačně vede.Ralph tady trénuje na Amona a jde mu to tak, že člověku běhá mráz po zádech. Spielberg dobře věděl proč ho vybral. Je to krásně natočeno a ta srdceryvná hudba v těch vypjatých chvílích dělá fakt divy.

• 22.6.2015  19:42

Svižné ,vtipné. A hlavně Christoph Waltz zamířil ke hvězdám..... Tarantino ve vrcholné formě....

• 22.6.2015  19:34
    Volný pád (2013)

To je tak, když to má někdo pěkně nalajnované a celé to pošle do kytek a nemůže si pomoct. Tvrdá realita se všemi následky.Líbí se mi že to není zabalené do těch Hollywoodských cukrátek.I když je to syrové,tak je to mezi hochy velkej oheň. Dobře se na ně dívá a člověk jim to žere i s navyjákem. Osobní boj Marca rozhodnout se mezi Kayem a rodinou mě fakt ,dával zabrat.

• 22.6.2015  11:06

V téhle době aktuální film,který by měl každý vidět.Hrozba víc než alarmující a velmi reálná.Clint vystihl atmosféru výborně a Bradley zahrál amerického hrdinu,těžce traumatizovaného z krvavých misí,kde se musí střílet i děti a ženy víc než dobře.Nelehký úděl rodiny překonat sniperovi těžké psychické stavy,blýskání se na lepší časy a nakonec nezvratně tragický konec vše jen podtrhl.

• 22.6.2015  10:39
    Fotograf (2015)

Po dlouhé době zas celkem slušnej českej film,kterej Karel posunul svým excelentním výkonem k vyšším příčkám,bez něj by to asi nebyla žádná velká sláva.Tři hvězdičky patří hlavně jemu.Saudek těžkej magor s neskutečným talentem,kterej je otrokem svého orgánu,což mu dělá ze života peklo.Ale to je možná právě to co dělá jeho dílo,tak skvělým.Sára je fakt výživná a chvílema jsem měla chuť ji zabit.Rozhodně tento film stojí za zhlédnutí.

• 19.6.2015  20:08

Asi nejlepší film s Fiennesem i když trvá tři hodiny,tak jsem ho hltala jedním dechem.Jak jsou ty režimy zvrácené a je jedno jestli je to komunismus,fašismus nebo monarchie.Židé neměli ustláno na růžích v žádném z těchto režimů.Jakou cestu musel rod Sonnenscheinů ujít,přes změnu jména,konvertaci.....aby se zase vrátil zpátky ke svému jménu a jakou cenu za to musel zaplatit?Určitě nejvíc na mě zapůsobil prostřední příběh,který by klidně mohl být samostatným filmem.V něm Ralph podává excelentní výkon.

• 19.6.2015  19:54

Moje oblíbená detektivka,Jack mi trochu připomíná Phila Marlowa, když ji dávají v televizi na dvojce,což je velice málokdy,tak ji musím vidět.Jedna z nejlepších,tak dusná a zároveň chladná,jak psí čumák,to dělá ta Faye.Umí tyhle ledové krásky zahrát skvěle.A Jack ji umí pěkně rozpálit.Napínavé s nezvratně tragickým koncem,tak jak to má být.Nechápu toho jednoho Oscara.

• 19.6.2015  19:24

Určitě pecka 2014,úžasná komedie,která pohladí na duši.Hodně blízké české duši,neskutečný Fiennes,opět dokázal,že zahraje vše a na jedničku z hvězdičkou.Ovšem skvělí byli všichni i když se tam většinou mihli,nádherná hudba a vše okolo dotažené do nejmenšího detailu,jen s tím koncem si mohl Wes trošku víc pohrát,ale i tak za plných pět,jinak nemůžu.Kurtyzánky od Mendela,jsou nejlepší!

• 19.6.2015  14:44

Velké zklamání,po celkem zajímavých ukázkách v kině jsem se nechala zlákat,ale pro mě asi nejhorší film za poslední dobu.Uvažovala jsem o odchodu z kina!Johnny kde že jsou ty časy,kdy jsi hrával v dobrých filmech,nemá to ani hlavu,ani patu a vtipnost to nevidělo ani z letadla.Nikdo to nezachránil a to se tam celkem hvězdama hemží,ale podle mě fakt vyhozený prachy.

• 19.6.2015  12:26
    Gattaca (1997)

Dostala jsem se k tomuto filmu náhodou a byla velice mile překvapena,nic jsem od něho neočekávala a to je tak vždycky. Výborně natočeno,můj oblíbený Jude Law a Uma Thurman a překvapivý Ethan Hawke,krásná hudba.Syrové,odtažité prostředí a přesto mě tento film pohltil.Je to přesně moje gusto,bez efektů,vše zaměřeno na postavy a dialogy.Je to paráda,dívat se na to,jak mě dokáží tři herci se skvělým scénářem ve studeným baráku udržet skoro dvě hodiny u telky ,bez náznaku nudy.Nechápu proč takové filmy nikdy nedosáhnou na mety nejvyšší?A je jich tak hrozně málo.

1 3 5 6 7 8 následující >>