Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Krátkometrážní
  • Horor

Recenze (7)

plakát

Don't Hug Me I'm Scared (2011) 

Doporučuju místo mašinky Tomáše pustit dítěti už po narození DHMIS, aby si navykl jaký to je v očistci do kterýho ho pak pustíte. Kompenzací za to že nejste pornotaťka Roy, může být pořízení kreativního deníčku pro vaši pubertální dcerku a inteligentího motýlka, co bude odhánět nekonečnou řadu nápadníků.

plakát

Sebevražedný oddíl (2016) 

Na tohle jsem se celkem dost těšila, ale co jiného čekat než další mainstreamovej pokus. Fakt dokonalej pocit, když osoba se kterou odcházíte z kina tleská ještě hodinu po tom.

plakát

Salad Fingers (2004) (TV seriál) 

Atmosféra, animace, perverzní hlášky, myšlenka a samotný Salad Fingers mě po každém shlédnutí dostanou. Pokud si chcete popřemýšlet, jak a proč je ten svět malej a hlavně ten náš vlastní, ve kterým když se zasekneme, už se nevrátíme.

plakát

Spring Breakers (2012) 

Atmosféra kterou tady Korine vytvořil je kouzelná a světem zločinu Nás provádí jako vypravěč pohádkou.

plakát

Válka Roseových (1989) 

Roseovy jsou právě tou love story, kterou když uvidíš, řekneš si buď, že DeVito to jedním dobrým filmem nezachrání - nebo, že jo.

plakát

Odebrat z přátel (2014) 

Nudná a zdlouhavá procházka hloupými mozečky nevděčnejch puberťáků. Jako třešnička na dortu pak vytáhnou bubáka ze skříně a jumpscare Vám má asi pomoct zapomenout na to, kolik času jste právě promrhali.

plakát

Deadpool (2016) 

Z nenáročnýho a akčního mainstreamu asi víc už vytěžit nejde.

Reklama

Reklama