Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Horor

plakát

Jak jsem se stal superhrdinou (2020)

Nápad určitě super, no provedení už tolik ne. Herecké výkony Vás z křesla určitě nevytrhnou, scénář je při nejlepším průměrný a k tomu vám film předkládá odpovědi dřív, než si stihnete pokládat otázky. Napětí nulové. Přesto ale film nenudí a z nabídky Netflixu (filmy) bych to považoval za jeden z těch lepších.

Addamsova rodina (2019)

Tohle je výsměch původním filmům. Kdyby to neneslo jméno Adamsovi rodiny, asi bych to zvedl na 3 hvězdy. Ale takhle jsem očekával, že mi to připomene staré filmy a ponese se to v podobném duchu a to se bohužel nestalo. Zklamání - 45%

plakát

Ztraceni ve vesmíru - Dopad (2018) (epizoda)

No, pro mě hodně rozporuplný seriál. Vizuálně je to hezké, stopáž vzhledem k tomu, co se stihlo odehrát bych viděl spíše na 40 minut, než hodinu. A nelogičnost a ignorování některých detailů mi hodně kazí dojem. Jak už někdo psal, v mrazu, kde voda zamrzá extrémně nereálnou rychlostí, k tomu všemu ještě od prostředku směrem ke hladině... a od pusy pára, nic. Po dopadu sněží, ale při jestě větší zimě jim začne večer pršet? Dobře :D kromě toho se ale nejedná úplně o špatný seriál (alespoň podle pilotu) jen tu jsou věci, které se holt musíte snažit přehlížet.

plakát

Temné léto (2019) (TV seriál)

Zatím celkem zklamání, shlednuté dva díly. Pokud vás u seriálu nezajímá co se stane dál, je asi něco špatně. K tomu jsou všechny charaktery nezajímavé, je vám jedno jestli hlavní postava umře, nebo ne. Seriál nepřináší do žánru nic nového, žádná originalita, žádný zajímavý nápad, díky kterému by vás nutilo si zapnout další díl. Seriál jsem si stáhl do práce a to je jediný důvod, proč dokoukám celou sérii, jinak lituji, že jsem radši neupřednostnil poslední řadu TWD.

plakát

Nad ránem - Mmmm–hmmm (2019) (epizoda)

Myslím, že kdo se dostal až sem, tak ho seriál musel chytnout. Rozvíjí se postavy, celé to tak nějak dostává smysl a pořád je to vtipné. Pro mě super překvapení, jelikož jsem od tohoto seriálu moc nečekal.

plakát

Nad ránem (2019) (TV seriál)

Super oddychovka, svižná, vtipná teen postapo komedie. Netroufnu si říct, jestli sedne každému, spíše bych tipoval, že ne. Ale já jsem prozatím spokojený. Snad si tempo udrží i v dalších dílech.

Tajná posedlost (2019)

Těžko se tenhle film hodnotí. Ano, docela to uteklo, obsazení také v pohodě, ALE... Už od námětu je to nelogické. Plno věcí nedává smysl a chování postav je někdy tak dementní... Asi není třeba to víc rozebírat, určitě najdete daleko lepší filmy s podobným námětem.

Prey (2019)

Zajimavý film, který dobře utíká. Dobrá atmosféra ostrova se sampatickými herci. Nejedná se o žádné mistrovské dílo, ale vzhledem k podhodnocení jsem musel ještě hvězdu přidat.

Ovládací panel
2 body