• Fantasy

Thor: Láska jako hrom (2022)

Může obsahovat SPOILERY! Jak já se na tohle těšila! Thor a Mighty Thor měli válet, mělo to být vtipné, akcí nabité pokračování po kterém bych se těšila na další film s Thorem a Jane... Tohle ale bylo až trapné, místy bizarní a spíš než marvelovka to je parodie na mateřskou školku s "hororovými" prvky, jako třeba svítící oči Gorra... Hlavní záporák Gorr vypadá jak levná verze Mansona a se svítícíma očima připomíná Gluma. Několik scén stojí za to ale rozhodně to neutáhne celý film, potitulkové scény jsou hned dvě - Zeus a Hercules, který si řekněme na rovinu vypadá příšerně, ten "kostým" nebo co to je vypadá jak na maškarní, nějak jsem očekávala, že si dají víc záležet, navíc když Zeus řekne, že by se jich měli bát, no vidět tohohle Hercula tak se spíš budu smát. Zlatej Kevin Sorbo normálně! ...Druhá scéna ukazuje Jane ve Valhalle, která sice vypadá působivě ale prakticky z ní nic nevidíme, tak snad příště... Marvelovky mám ráda, pro mě to je oddechovka, neočekávám od toho nic extrémně intelektuálního ale chci aby to bylo aspoň vtipné když už nic jiného ale tady se všechno pere na sílu a dost často to skřípe. Bohužel zatím nejslabší marvelovka a nejslabší film s Thorem, no tak snad další film už bude lepší, doufám v to.

Sirotek: První oběť (2022)

A titul matka roku získává... Patricia Albright! Vcelku vypočítavá mrcha a manžel nemá ani ponětí?! To se mi nezdá... A že nepozná, že to není jeho dítě?! Jiné proporce obličeje a o chybějícím znaménku (či to byla piha nad tím obočím?!) ani nemluvě., je fakt divné... Orphan z roku 2009 je za mě hodně dobrý film, sice má několik much ale celkově to je o level (i dva) výš než tohle... Tím, že v "jedničce" měla Esther temnější minulost, to dodávalo filmu "hororovější" nádech a osobně jsem neměla potřebu se o minulosti Esther víc dozvědět, prequel je pro mě tedy spíš zbytečný, což je škoda, nápad zajímavý ale zpracování pokulhává. Za mě to jsou 2* a to s přimhouřenýma očima.

Fresh (2022)

Pokud s někým randíte tak si ho/ji prověřte a když vás pozve k sobě na film tak nenápadně protlačit Fresh, pak se uvidí kdo je magor... A pokud už někoho hledáte tak doporučuji, se obloukem vyhnout konzumace potravin v obchodě, hlavně hroznů teda! I když holky přiznejme si, že být to Sebastian Stan tak těch hroznů s ním sežereme i kilo a to číslo mu dáme i stokrát :D Humor je tu skvělý, hlášky to má taky slušný, Winter Soldier dává dance moves jak král, jen škoda že je magor... No a pokud jste se u filmu i tak bavili tak předpokládám, že jsme všichni cynické svině, psychopati nebo v tom nejlepším nás už nic nepřekvapí... P. S.: Kontrolujte si původ masa, které jíte, nikdy nevíte jestli to není zrovna vaše kamarádka... :D

Encanto (2021)

Další povedený animák z díla Disney. Animáky mám ráda, takže jsem se ani nedívala o čem to úplně je a hned to zkoukla a musím říct, že se mi to líbilo 😍 Jasně, scénář není nejlepší ale jako celek to je opravdu dobré, plus to má rytmické písně, které do toho skvěle sedí a "We don't talk about Bruno" se mi hodně líbila. Encanto se bude líbit všem, bez ohledu na věk protože každý si tu najde to své, prostě další animovaný rodinný film, který si zaslouží 4* 😍

Zelený rytíř (2021)

Artová kokotina, kterou natočil někdo na drogách a myslel si jaký to bude mít přesah 🙄 No takhle, na vizuál se vcelku dá dívat ale rozhodně ne dvě hodiny, lišku bych preferovala nerozmazanou a scénář bych totálně vyhodila. Když děláte film ve kterém se téměř nemluví tak musíte mít herce, kteří dokáží zahrát emoce na jedničku, tady se to ale neděje a když začnou mluvit tak je to ještě horší. Jinak film nemá co nabídnout, je to nudné, utahané, totálně to zničilo artušovskou legendu a doteď nechápu proč se to jmenuje Knight když tam žádný rytíř není (to, že se nedokáže ubránit ani zlodějům a má sex s každou z něho rytíře fakt nedělá a může si nechat setnout hlavu klidně stokrát), když se chováš jako debil tak z tebe prostě rytíř nebude... Jedním slovem katastrofa a to ten trailer vypadal dobře 🤷🏼‍♀🤦🏼‍♀

The Deep House (2021)

Nápad to mělo, to zas jo, jenže jak všichni víme to není všechno...  Týpek, co hlavně sbírá sledující a lajky je "sen každé ženy", teda aspoň Tiny, která ta jeho videa zas tak moc neřeší a radši by celou dobu mluvila francouzsky aby jí ten vůl nerozuměl, se jdou potápět do zatopené malebné vesničky, teda do rodinného domečku. To by ještě nebylo to tak hrozné, ono by to mělo svoje kouzlo kdyby nepotkali toho starýho úchyla, který by je neposlal na jistou smrt do chřtánu své milované rodinky nebo co vlastně je.  Barák pod vodou, který je "creepy" sám o sobě by naprosto stačil, není potřeba Ježíše, ani divnou rodinu, která chodí ve vodě a nakonec si z Bena udělá obětního beránka... Začalo to dobře ale čím víc věcí do toho zapojili, tím víc to bylo špatný. Někdy je méně více a u hororu to platí zrovna tak... Herce ani nemá smysl komentovat, to hlasové herectví atmosféru vcelku zabilo... Za mě bohužel průměr.

Princezna z cukrárny 3: Hvězdná romance (2021)

Třetí díl se povedl mnohem lépe než ten druhý, takže já jsem spokojená 😊 Upřímně řečeno se mi Fiona mnohem víc líbila tady než v předchozím díle a je mi jasné po kom je taková, je jí prostě až moc 😄🙈 No a pokud vás, drazí pánové do toho vaše polovičky donutily tak to tango se vám bude líbit 😉

Princezna z cukrárny: Zase vyměněná (2020)

První díl překvapil, druhý se drží zuby nehty ale jo, dá se na to dívat a pořád to je dobré. Je to stále klišé, stále mi princ Edward leze na nervy ale Fiona to zabila takže Vánoce zachráněny a Vanessa Hudgens je prostě sympaťanda takže za mě dobrý 😊

Princezna z cukrárny (2018)

Totální vánoční klišé ale já se bavila 😊 Když si mezi sháněním dárků, pečením cukroví, starání se o všechno a o všechny chcete odpočinout u romantické "klasiky" tak Princess Switch je to pravé "princeznovské", teda ořechové. Není to nejinteligentnější film na světě ale Vanessa Hudgens dokázala zahrát dvě osoby, 2 krát se zamilovat a to všechno na Vánoce... Je tolik stupidních romanťáren, které si nezaslouží ani 3 hvězdy a to myslím i ty české nebo slovenské, které se každý rok opakují v TV a najít něco milého a normálního je vcelku zázrak, takže pokud chcete něco nenáročného co nebolí a pěkně se na to kouká tak jste to našli 😉😊 Merry Christmas ⛄🎄🎁

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Venom měl obrovský potenciál, první díl byl akční, vtipný, mělo to prostě svoje kouzlo ale bohužel u dvojky se všechny nejlepší scény daly do traileru a kromě toho tam nic navíc nebylo. Nápad to byl dobrý ale zpracování pokulhává, čekala jsem stejnou pecku jako u jedničky. Na druhou stranu konec slibuje konečně něco známého, sice to už tady bylo ale Spider Man a Venom v jednom filmu by mohli být dobrým oživením a leccos by se mohlo zlepšit, tak uvidíme.