Barbie (2023)

Pretoze to nebola len dobre nafuknuta marketingova bublina ale dobre spracovany film s myslienkou. A preto: ''Hi Barbie'' :)

Texaský masakr motorovou pilou 2 (1986)

Vysmech pre vsetkych fanusikov originalneho The Texas Chainsaw Massacre. Je az zalostne smutne co dokazali vytvorit pri tomto filme, kde som mala pocit ze pozeram nejaku staru slovensku rozpravku o certoch a nie horor. Bez napatia, kazda scena bola ocakavana, a aj ten maly potencial co ten film mal s cenou za najlepsiu masovu omacku, okolo ktoreho sa mohol pribeh tocit, bol uplne zabudnuty a preto nechapem preco to tam vobec bolo ked sa dalej vo filme tomu nekladla ziadna pozornost ako keby to paradoxne vsetci vedeli. Zalostne smiesny a zbytocny, tak by som zhrnula tento film.

Jdi a dívej se (1985)

Najlepší film s dejinách, s frajerom LV.Helter tento film zbožňujeme. Ľudstvo ešte nestvorilo väčší skvost!

Love (2015)

Bolo tam toho viac, vždy tam je toho viac. Nie iba láska samotná. A to doslova, minimálne v tomto prípade. Po štvornásobnom vzhliadnutí, čoraz viac obdivujem prácu Gaspara Noe-ho a tento jeho skvost. "Love is strange.", a tento film taktiež a preto verím, že "this strangeness will never end."

Pokoj (2003)

Geniálny film s ešte genialnejšími hereckými výkonmi..Nemám čo dodať, 5* bez akéhokoľvek rozmýšľania...Krása

Videofilia (2015)

Myslím, že som dostala "Malware" do mozgu a ban zároveň. Ostala som ale touto návštevou milo prekvapená. Film zaujal, prekvapil a koniec koncov sa mi veľmi páčil. Nemám čo viac dodať. Počkám pokiaľ návšteva odíde a nahradí ju niečo iné. Momentálne to však neviem dostať z hlavy.

Spojené státy lásky (2016)

A keď som už začala viac vnímať osobu na plátne a skoro pochopila jej zmýšľanie zrazu sa vyparila a objavila sa iná. Natočené geniálne avšak nedalo mi to vôbec nič. Žiadne emócie, nič. Akoby som išla do nového obchodu kúpiť rožky a späť domov. Obchod síce vyzeral zaujímavo, ale neočaril ma.

Rabu&Písu (2015)

Stratila som prehľad o význame slova "normálne" a viac nemám čo povedať. Som zjavne viac zmätená ako za svoj život kedy mohol byť Pikamon.

Já, Olga Hepnarová (2016)

A kto by pri tom všetkom čo sa deje, dialo a diať bude nechcel byť odsúdený na trest smrti? Všetci sme len "Prugelknabe (victim of bullying)" a nie je možné to nikdy zmeniť. Osobne by som skončila film už dávnejšie, presne vtedy keď emócie boli plne napäté a vyhrotené zároveň. Pozor spoiler!!! Bolo to v momente, keby s autom prešla po chodníku a potom bol dlhý záber na jej výraz. Myslím, že viac nebolo potrebné na to, aby film zanechal skvelé dojmy. Herecké výkony na jedničku. Presne to čo som očakávala,. Myslím, že milujem takéto filmy.