Durch die Wand (2017)

Veľmi inšpirujúci dokument. Už dlho som nevidel niečo tak silne motivujúce. Obdivujem týchto ľudí.

Jódžo senki (2017) (seriál)

Čakal som oveľa viac ako len bezduché poletovanie vzduchom, ktoré striedali nezaujímavé rozhovory postáv. Aj napriek tomu som seriál dopozeral a posledné epizódy ma začali trochu baviť, no potom to skončilo. Akcia tam bola, vizuál sa dal, opening song otras.

Made in Abyss (2017) (seriál)

Nádherne spracované prostredie, zaujímavý príbeh a hlavne dokonalá hudba. Tento seriál ma zaujal hlavne po vizuálnej a hudobnej stránke. Neviem sa dočkať druhej série.

The Green Inferno (2013)

Hnusnejší film som asi nevidel, kanibali si pochutnali, Lorenzu Izzo si pamätám z Knock Knock, no napokon musím uznať že ma to celkom bavilo.

Spáči (1996)

Zo začiatku ma film veľmi bavil, hlavne atmosférou tej doby. Druhá polovica filmu ma dosť nudila, čo dosť zhoršilo môj pohľad na film. Súdne procesy ma nebavili, celé sa to vlieklo strašne pomaly.

Záhada Blair Witch (1999)

V tomto filme sa nič nedeje. Miestami, niečo pôsobilo ako tak strašidelne, ale skôr by som sa bál keby že to pozerám ako malé decko.

V zajetí démonů 2 (2016)

Tak ako aj v jednotke, aj tu všetko fungovalo. Páčilo sa mi prostredie a doba do ktorej je film zasadený, no a samozrejme to, že sa jedná film podľa skutočného príbehu.

Do neznáma (2016)

Approaching the Unknown je naozaj len o ceste na Mars. Dokopy nič sa tam nedeje, aj keď sa po čase začne kaziť nejaká technika. Film je dobrý maximálne na jedno pozretie, no aj napriek nedostatkom dávam tri, pretože som sa celkom bavil a film ma až tak nenudil.

Apollo 18 (2011)

Apollo 18 celkom dobre načalo tému týchto konšpirácii o pristátiach na mesiaci. Dej je dobrý, atmosféra tiež, len mi to neprišlo ako horor, skôr iba ako fiktívny dokument. Odhalenie ma nejak nedostalo a tiež mi vadila miestami dosť nekvalitná kamera. Takže film beriem ako priemerný.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Spočiatku nič moc, ten štýl mi vôbec nesadol. Akonáhle postavy nasadli do áut tak to začala byť super jazda. Avšak nebudem dávať štyri len kvôli jednej naháňačke na záver. Celé mi to prišlo ako film úplne bez deja a tie ich bláboly boli tak nudné, že ma absolútne nezaujímali. V ostatných Tarantinovych filmoch to funguje, ale tu pôsobilo to vysedávanie a kecanie dosť nudne. Záver ten bol úplne niečo iné, ako zvyšok. Ako jazda super, ako celok len dobrá nuda.