Hornet.CZ

Hornet CZ

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 14.6.2019  20:37

23% / Dobrá je tu leda animace, dějově silně nudné a nezáživné, zvukové efekty katastrofální a dabing je na tom prakticky stejně.Takže nic zajímavého.

• 14.6.2019  19:42

56% / Jednoznačně nejlepší film ze světa Bionicle a jako poslední už tuplem. Ačkoli se o tuto pozici pere s dvojkou tak se musí uznat, že dvojka na to vlastně ani mít nemůže. Oproti prvním třem dílům je hlavní velkou změnou (mimo jiných postav a jiného zasazení) animace, ta min. u samotných robotů vypadá naprosto úchvatně, o něco hůře je na tom animace prostředí, které samo o sobě je na tom o mnoho hůře a to i přesto, že zde prakticky nic není, planeta je silně pustá a mimo jeskyni s "ekosystémy" zde není nic co by nasvědčovalo nějakému smyslu pro detail. Příběhově je film o něco horší než první dva ale lepší jak třetí díl, zde je to bohužel až moc jednoduché a předvídatelné a natahování děje před dlouhé jízdy v dunách apod. tomu také zrovna nepřidávají. Shrnutí: jako malému se mi tento film opravdu líbil, avšak po letech na světlo přicházejí chyby a nedostatky, které z toho dělají mírně podprůměrný film, který sice vypadá dobře ale nijak nezaujme.

• 5.6.2019  23:13
    Transformers (TV seriál) (1984)

??% / 1. Série - (82%), Nejoblíbenější Epizoda: More Than Meets The Eye (všechny tři části) 99%, Nejhorší Epizoda: A Plague of Insecticons 47%

• 1.6.2019  12:53

64% / Je tomu 5 let od prvního dílu, který jsem si během let opravdu oblíbil a stal se tak jedním z mých nejoblíbenějších filmů, který mimo poněkud slabšího děje nijak nestrádal. Zde to však tak lehké není.... Je sice faktem, že po jedničce jsem na případné pokračování měl opravdu opravdu velké nároky, což nakonec trochu opadlo po zhlédnutí traileru a zjištění, že mimo některých producentů se na tomto filmu nepodílel prakticky nikdo z těch co na prvním díle a taky to tak i dopadlo.

• 1.6.2019  12:19

43% / Pokud na tento film plánujete jít tak být váma si to rychle rozmyslím, film za ty prachy rozhodně nestojí, jde o nudný a i nezáživný film, který nic nového nenabízí ani na poli informativnosti o činech vraha, pouze o jeho vztahu k ženám a to ještě příšerně zpracovaný po většině stranách. Pzn. film by ode mne měl 53%, každopádně vzhledem k nasrání, které mě provázelo po následující týden od zhlédnutí jsem se rozhodl mu strhnout 10%.

• 26.5.2019  20:55
    Deadpool 2 (2018)

73% / Tam kde jednička skončila, tak tam dvojka částečně i navázala, bohužel už to není ono co měl první díl, humorných a dementních scén dosti ubylo a nabralo se na vážnosti, což sice není úplně špatně ale mohlo by to být i lépe podané. Jinak jde stále o velmi dobrý film, který stejně jako první díl za to určitě stojí.

• 25.5.2019  19:53
    Havran (2012)

70% / Skvělý nápad a zpracování vyššího nadprůměru, takto bych tento film velmi stručně charakterizoval. Každopádně jdu to trochu více rozpitvat, ohledně tématu šíleného ctitele co přetváří spisovatelova díla do reality jsem již něco viděl, nejsem si však jist, že nešlo o parodii popřípadě jiné zpracování tohoto tématu, samotné téma je velmi dobře dosazeno a příběh také nijak špatný není, mezi pozitivní stránky ještě mohu zařadit docela slušný hudební doprovod a logicky také kameru. S čím jsem měl po celou dobu filmu celkem problém tak byl John Cusack jako E. A. Poe, páč mi na tu roli vůbec nesedl, to spíš bych jej viděl ve vedlejší roli radši jako policistu. Co mi nadále vadilo tak byla sakramentsky moc uspěchaná část kde se ani ne během pěti minut Poe a Hamiltonová skoro bezhlavě zamilují, dokonce to vypadá, že tento románek začal mnohem dříve v období, které film nezobrazuje.

• 25.5.2019  12:06

99% / V posledních letech je znát, že hudba od Spinnin' Records upadá na kvalitě, avšak není tomu vždy a zde je to krásně cítit. Hudebně i vizuálně opravdu nádherně provedené. Video: 100%, Hudba: 98%

• 21.5.2019  18:19
    Godzilla (2014)

92% / Film dějově nijak překvapit nedokáže, avšak pro mě je toto ukázkový audiovizuální orgasmus, který i po letech vypadá i zní skvěle.

• 14.5.2019  18:35
    Pokoj 1408 (2007)

80% / Poměrně slušný film s velmi dobrou a přetrvávající atmosférou, kterou se prolíná nejistota a zmatení, úlohu obou žánrů to tedy splňuje, avšak dějově byl film dosti nezajímavý a plný mnohých klišé, to však neznamená, že se bát nebudete........

• 12.5.2019  01:41
    Já, robot (2004)

99% / I po letech pro mne stále číslo 1. Hudba, herci, efekty, děj všechno je zde stále velmi dobré, avšak samotný film (pokud nepočítám roboty) vypadá dosti minimalisticky, osobně bych očekával v některých scénách více než tam nakonec bylo, pak ještě můžu podotknout celkově jednoduchý děj, to však na tom, že mám tento film opravdu v oblibě a považuji jej prakticky za klasiku nic nemění.

• 11.5.2019  22:37
    Identita (2003)

92% / Velmi dobrý film se skvělým hereckým obsazením v čele s Johnem Cusackem, velmi příjemné bylo také vidět dnes již zesnulého Carmena Argenziana, kterého já znám především z Hvězdné Brány. Co mě však dosti překvapovalo, tak byl fakt, že si film atmosféru opravdu dokázal udržet až do konce, a to i přes mnohé zvraty a velká překvapení, od těch zde nejsme vůbec ušetřeni a možná jich je tu i trochu moc, každopádně můžu doporučit.

• 4.5.2019  22:56
    Strojvůdce (2008)

11% / Celý film jsem myslel na to co tomuto dát, skončilo to mezi jednou hvězdou a odpadem. vyhrál odpad. První problém filmu je fakt, že nejsem na rodinné filmy, kde ještě k tomu jsou v hlavních rolích děti, další je předvídatelný a dementně nudný děj, nakonec také neskutečně kreténský dabing za který by se mělo věšet. Za plus se dá považovat kamera a trochu možná i prostředí.

• 4.5.2019  22:36

79% / I přes fakt, že informace i téma filmu jsou pro mne jako Čecha silně irelevantní, tak je třeba uznat, že je to velmi slušný film, bohužel na mne příliš krátký, tím myslím hlavně příliš rychlé odvyprávění, které by šlo více rozvinout aby se toho cizinec dozvěděl o mnoho více, jinak doporučuji.

• 3.5.2019  19:57

87% / Za mě určitě skvělý film, avšak podle mě dosti krátký a né zrovna extra dějově rozmanitý.

• 28.4.2019  22:58
    Linkin Park – Talking to Myself (hudební videoklip) (2017)

53% / Paradoxně nejsilnější skladba z alba "One More Light". Video: 48%, Hudba: 57%

• 28.4.2019  22:24

76% / Hudebně jde o klasický mainstream house, který je na rok 2018 neskutečně dobrý a vtahuje o pár let zpět kdy tento styl opravdu frčel. Video je spíše mírně nadprůměrné, koukat se na to dá, nijak to neurazí ale vypadá trochu nezajímavě. Video: 55%, Hudba: 96%

• 27.4.2019  20:07

59% / Rozkaz Zabíjet aka Identify je alespoň po vizuální stránce moc pěkný snímek a vzhledem k rozpočtu, který činil pouze něco málo přes milión dolarů už vůbec, ačkoli je podívaná velkolepá je fakt, že dějově na tom o mnoho hůře, ten je bohužel nepříliš záživný a jednoduchý, dokonce po chvíli vás může začít i nudit, k tomu se pojí i nepříliš přesvědčivé herecké výkony, které by také potřebovali trochu zlepšit.

• 27.4.2019  17:14
    Megapiraňa (TV film) (2010)

7% / Námět má film dobrý, ovšem zpracování je více než žalostné, nedávno jsem viděl film "Megakrajta versus Gatoroid", ten je sice ještě o 2 procenta níž než tento a přesto si takto nízké hodnocení nezasloužil, protože měl dobře zvládnutý příběh, komediálně a s efekty na tom také špatně nebyl, co má ale "Megapiraňa", že má dokonce vyšší hodnocení? Dle mého nic, příběh je silně podprůměrný, herci, kamera, střih i efekty zde stojí totálně za hovno a hraje si to na něco co není. Jako hlavní problém vidím režiséra, zatím co Krajta dostala upadající "legendu", tak Piraňa získala režiséra, který nemá a ani neměl za sebou žádný úspěšný film.........

• 26.4.2019  20:02

38% / Je tomu něco přes 2 měsíce co jsem měl za úkol sehnat nějaký slušný film na který bych šel s bratrem do kina, tehdy to vyhrála "Zelená Kniha" a toho výběru nelituji. Páč Captain Marvel by za to nestál, neskutečně šablonovitý děj, který jsem tak nějak čekal již od začátku filmu, film mě kvůli tomu ze začátku dokonce tak nudil, že jsem jej asi 30 minut kompletně ignoroval a dělal něco jiného, dále musím odsoudit opravdu kreténská a primitivně jednoduchá jména většiny postav, pak ještě můžu zmínit extrémně epický a téže trochu stereotypní soundtrack, který taky moc nenadchl, co ovšem mohu pochválit tak je Samuel L. Jackson, který celý film prakticky (dle mého pohledu) táhl a svým hraním s kočičkou, která je zároveň nebezpečný mimozemšťan vytvářel opravdu vtipné scény, které byly na filmu to málo co se dalo nazvat pozitivem, každopádně si bohužel už nevybavuji žádné další nějak extra významné plusy.

• 22.4.2019  19:51
    Megakrajta versus Gatoroid (TV film) (2011)

54% / Toto jsem opravdu nečekal, ptáte se co? No tak já vám to povím, nečekal jsem, že by se mi něco od The Asylum tak líbilo jako právě toto (možná, že už mi jebe). Na Asylum neskutečně dobře vymakaný děj u kterého se nestalo, že bych se nějak extra nudil, bud jsem byl relativně napínán a nebo se smál opravdu dementním momentům, kterými film nikterak nešetřil, pak je třeba pochválit také velmi dobře hodící se soundtrack, co ovšem nemohu pochválit tak je CGI a kamera, ačkoli právě kamera se první polovinu filmu ladí se vším ostatním tak v té druhé to vypadá jako by se "rozjebal stojan a kameraman ji musel držet vlastníma rukama", ohledně CGI nemám co více k tomu dodat, prostě nepříliš zdařená práce ze které bolí oči. Shrnutí: tady je fakt vidět, že filmy, které nevznikají v Asylumu jen kvůli výdělku můžou býti vcelku dobré a pro diváka mnohem přijatelnější než jejich nechvalně známé vykrádačky, jejichž účel je jasný a kvalita zpracování většinou silně bídná. Poznámka: film byl sledován česky dabovaný.

• 21.4.2019  15:48
    Slender Man (2018)

13% / Přemýšlel jsem několik dní jak toto okomentovat a nic mě pořádně nenapadlo, takže to nějak zkusím. Já na tento film čekal celá léta a i přes fakt, že to mělo problémy s financemi se mi nechtělo věřit, že to bude vypadat jako udělané za měsíc, ve filmu se nalézá mnoho neskutečných blbostí (např. ta, že Slender Man se přivolává za pomocí rituálu, což je pro mne jako dlouhodobého fanouška tohoto tématu dosti nová informace), chování postav, které někdy opravdu popírá logiku a nebo naprosto vystihuje reálné chování většiny dnešní mládeže a to není jediné, ono i samotný slender man zde vypadá směšně a přirovnal bych jej k chodící pavučině, další věcí je fakt, že zde Slender využívá spíše chůze a to i přesto, že obecně je významnější jako teleportér, který zabíjí potichu, což zde také z velké části neplatilo a podobných hovadin a nesrovnalostí bych tu pár ještě našel, pak tu máme ještě předvídatelný a nudný děj a když toto hodíme na kupu tak zjistíme, že pozitiva realně ani neexistují, tedy pochválit musím kameru ta se velmi vyvedla a snaží se tvořit atmosféru, bohužel ta nikdy nenastane kvůli hl. postavám a již zmíněnému debilnímu chování, dále tu máme ještě věčné civění postav na net, které to také kurvilo jak se dalo. Shrnutí: čekal jsem téměř 3 roky a mé zklamání je opravdu velké, takto nudnou podívanou jsem opravdu nečekal a asi je třeba se netěšit na nic až tak moc.

• 15.4.2019  17:24

98% / V době co jsem o tomto skvostu slyšel poprvé tak se mi zdálo divné, že by se legendární Spielberg pustil do něčeho tohoto kalibru a moc jsem tomu nevěřil. Dnes jsem byl však vyveden z omylu, jediné s čím mám problém tak je určitě vozový park roku 2045, který je očividně silně zastaralý, tedy pokud nepočítáme vozidla společnosti IOI, Pokud toto pominu tak jde opravdu o skvělý film a vřele jej doporučuji.

• 15.4.2019  14:31

97% / Na tento film jsem se těšil neskutečně moc a dnes sem se dočkal a stálo to za to, akorát oproti jiným "životopisným" filmům jsem zjistil, že zde jsou 2 hodiny prostě sakra málo. Proč? Mě osobně zde chybí více informací a případě také okolnosti ohledně vzniku např. spolupráce s Davidem Bowiem ("Under Pressure") a také mi vadí fakt, že události po Live Aid jsou zde narvány do 5 minut a ani zde není uvedeno co bylo se skupinou po smrti Mercuryho.

• 12.4.2019  04:31
    Hornet (2018)

1% / Prvních 10 minut a nápad, to je vše co mohu pochválit, nic jiného nedokážu (i kdybych chtěl) najít, ačkoli má jít o odpověď na film Bumblebee tak finančních prostředků se na to očividně dostalo ještě méně než je u Asylumu zvykem, protože mimo mírně podprůměrné hudby dokázali tvůrci posrat totálně vše co šlo, Hornet i mimozemská lod vypadají i na toto studio neskutečně uboze, herecké výkony na blití a o ději radši ani nemluvím.

• 6.4.2019  11:04
    Bermudská příšera (TV film) (2014)

25% / Po zhlédnutí jakéhokoli filmu od The Asylum budete bud smíchy bez sebe a nebo mít pomyšlení na sebevraždu. Zde je to tak napůl, půlku filmu jsem se smál a půlku usínal. Dementní "herecké" výkony, neexistující spojující scény, mnoho nesmyslů, zastaralé ale i přesto částečně okouzlující CGI a Linda Hamilton, ta tu vypadá jako by ani nevěděla co v tom filmu sakra dělá. Každopádně celkem jsem se pobavil a to u mě na odpad nemá.

• 6.4.2019  10:21

73% / Ještě než začnu tak musím zmínit, že jde o první film této série co vůbec vidím a vzhledem k tomu, že toto zpravidla nevyhledávám tak možná i poslední. Mezi hlavní ale také nepočitatelné zápory patří určitě ne zrovna dobrý český dabing, mezi ty počitatelné pak poměrně předvídatelný příběh, který není ani nijak vyzdvihnut a ve velké míře je zakryt nepřebernou akcí, která mě osobně vyhovovala nakonec také herecké obsazení bylo více méně dobré. Shrnutí: Sniper - Ghost Shooter je nadprůměrná střílečka bez výraznějšího příběhu, ale myslím, že na víkendové ráno je to ideální.

• 28.3.2019  14:47
    Bird Box (2018)

68% / Netflix je jedna z mála platforem u které vím co mám již dopředu očekávat a tady tomu tak také je, faktem však je, že to není naprosto dokonalé, po celkově slušně nabitém začátku jde film do kytek a nemá co nabídnout, ono před tímto filmem jsem viděl dosti podobný, "Tiché Místo" a ten mě osobně zaujal více a to jak v ději, tak po vizuální stránce, dokonce ani atmosféra tomu moc nedává, protože tu jsem asi po hodině skoro přestal vnímat a to hlavně kvůli silné monotónnosti. Jinak ale jde o slušnou podívanou, kterou snadno 2 hodiny zabijete.

• 11.3.2019  12:26
    Bumblebee (2018)

24% / S tématem transformerů jsem toho viděl již mnoho (cca 30 procent z toho jsem zde ani nehodnotil) a myslím, že toto se právem může řadit k tomu opravdu nejhoršímu co jsem kdy viděl. Mezi pozitiva co jsem ve filmu našel tak je inspirace G1 a to především na poli charakterů, s tím se ještě pojí fakt, že jsem byl dosti nadšený z výskytu autobota Brawna, jenž patří zrovna k postavám, které po první generaci a japonském seriálu "The Headmasters" již nikdy nikdo ve světě filmu a seriálu neviděl (i když zrovna Brawn se objevil v troj-epizodě "TransWarped" v seriálu "Transformers Animated"), pak bych mohl ještě pochválit 2 celkem zdařené vtipy a 2 vydařené akční momenty, ano i takovéto debility tu musím zmiňovat, ono toho tu fakticky moc nevidím. Seznam záporů je však mnohem plnější a obsahově bohatší, prvním z nich je téměř neexistující hudební doprovod a opravdu nehodící se soundtrack, druhým je určitě neoriginální a nudný děj, jenž se dá označit jako smíchanina všeho možného v čele s filmy jako "E.T. – Mimozemšťan" nebo " Herbie: Fully Loaded". Dále musím zmínit animaci jenž se až trochu moc podobá dnes již skoro 9 let staré hře "War For Cybertron", téměř poslední tu máme postavy, jejichž chování je těžko uvěřitelné, dementní a jakoby zpomalené a jako poslední tu připomenu přehnaný lidský faktor, kterého zde ještě o něco přibylo, což mi pochopitelně silně vadí, když má jít o film na téma transformerů a místo toho tam je obecně lidí jak nasráno. Já tak nějak už roky čekám na něco alespoň z poloviny podobného jako byl film z roku 1986, což mimo první pasáž na Cybertronu zde nebylo. Ono Bumblebee je podle mne něco naprosto nadhodnoceného a ve světě transformers neskutečně originálního ale z celkového hlediska jde o další film jenž se snaží přizpůsobit trendům, bohužel k tomu zpracování je i na velikost rozpočtu hodně slabé a ubohé, myslím, že za mě by toto mohl režírovat například takový Anthony C. Ferrante nebo někdo jemu podobný, ten by nejspíše neutratil tolik peněz a také si myslím, že by udělal mnohem zajímavější a možná i zábavnější film než toto a bral bych to i za cenu toho, že by Transformeři vypadali jako z "Beast Wars".

• 10.3.2019  11:48

94% / Velmi jednoduchý a přesto dobře fungující příběh o dvou naprostých protikladech, kterému nechybí humor ani vážnost a mimo trošku slabšího začátku nemám ani co vytknout.

<< předchozí 1 2 3 4 5