Hornet.CZ

Hornet.CZ

Hornet CZ

Česko

0 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Já, robot (2004)

 • poster

  Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem (2003)

  100% / i přes to, že jsem tento filmu hodnotil už před více jak dvěma lety, tak ke komentáři se dostávám až ted. Což je opravdu škoda, protože pro mě je tento film něco jako láska, poprvé jsem jej zhlédnul přibližně před 4-6 lety a od té doby sem jej viděl ještě minimálně 3 krát, a nesmíte se mi divit, hudbu od Daft Punk mám vcelku hodně rád a album Discovery (2001) je mé nejoblíbenější a vzhledem k tomu, že celá audio stránka tohoto filmu je vlastně jenom tvorba Daft Punků a tudíž zde neuslyšíte nic jiného. Ted' se ovšem dostaneme k samotnému filmu, podle mě se hudba a video až neuvěřitelně doplňují, i když animace vypadá spíše jako pohádková než k nějakému hudebnímu filmu/videoklipu, v čemž po těch letech už ani problém nevidím ale je pravda, že pokud nejste fanoušky daft punk, taneční hudby nebo alespoň anime tak u vás má film nejspíš malou šanci na výhru, i když pravda to být nemusí, osobně nemusím anime ale i pro mě se našly takové filmy, na které dodnes rád vzpomínám (Vampire Hunder D). Příběhově je film celkem nezajímavý a možná i nudný ale tím je to o to zajímavější, jde sice o celkem ohranou a jednoduchou píseň ale mám pocit, že alespoň se nemusíte tak zabývat dějem a můžete si tak více spojit video a audio,a někdy to ve mne působí jak droga, kterou jsem nikdy neměl. Dokonce mě to tak vzalo, že nemám ani co vytknout, co mi celkem vadí je, že se film nedostal dál, a tím myslím úspěch, který očividně byl velký ale ne takový aby se s tohoto animáku stala kultovní záležitost, což by si podle mě zasloužil. Věci, které se mi na něm líbí a asi sem je zatím neuvedl, a tím samotnou hudbu a také jistou originalitu (právě v propojení anime a taneční hudby).

 • poster

  Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

 • poster

  Slender Man (2018)

 • poster

  V jako Vendeta (2005)

 • poster

  Vampire Hunter D (2001)

  95% / Příběh je poněkud ohraný a předvídatelný. v tomto filmu je akorát více obroušen a vyšperkován skoro k dokonalosti. Největším plusem byla animace, která přesně odpovídala příběhu a tudíž měl film lepší atmosféru. Co se týče mínusů tak jsem měl někdy pocit, že jsou některé scény trošku víc natažené než je potřeba.

 • poster

  V zajetí démonů (2013)

 • poster

  Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace