Georginek

Naprostý hovado

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 14.9.2017  12:29
    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)

No, tak toto je neskutečná lahoda. Jak hluboko ještě můžeme klesnout??? Že jsme si jako národ zvolili tohle nachcaný hovado, to bych blil. Atomovku na Vás vy jantaři a začít od znova. Dejte mi ale vědět až jí někdo hodí. Pojedu na dovču na druhej konec světa a až se vrátím bude o několik milionů dementů míň..... Naprostej odpad. Na to vážně někdo kouká? Je mi z Vás na blití :)

• 22.8.2017  08:00
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Nelze. Naprostá sračka!!

• 12.5.2017  21:20

Naprosto úžasný snímek :D

• 11.2.2017  19:28
    Akeelah (2006)

Slusnej film o naprosto debilni soutezi.

• 12.1.2017  20:03
    VIP zprávy (TV pořad) (2010)

Naprosto zbytečná sračka. Kterej jeliman to tohle kouká? Absolutně useless.

• 10.12.2016  19:06
    LOL (2012)

Naprosto zbytečný film. Kolik žrádla by bylo pro negry v africe z rozpočtu - ani nemyslet.

• 27.7.2016  20:34

Geniální snímek. Vždy mě strašně potěší.

• 20.7.2016  00:21
    Češi na cestách (TV pořad) (2015)

Seberte ty nejvetší dementy a vyšlete je zadarmo do světa. Hanba, doprdele hanba. Ty voliči zemana a komínů se musí opravdu vymýtit.

• 30.1.2016  16:37
    Prezidentské volby (TV film) (2012)

Kdyz Palinova nevi proc se rozdelili Koree, nema v politice co delat. Tady je skjtecne videt, jak jsou Americani tupe ovce.

• 25.1.2016  00:31
    Divočina (2014)

Pěkná divočina. Shrnout dvěma slovy aneb nuda a marnost.

• 29.12.2015  01:02

Geniální

• 29.12.2015  01:02

Geniální

• 11.12.2015  17:38
    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)

Okamžitě všechny, co mají s tímto dílem něco společného - zastřelit včetně příbuzných a ratolestí.

• 25.11.2015  20:12

K zbiltí, co my jsme za pronárod, když si zvolíme něco takovýho. Hanba nám. Tenhle národ by potřeboval řádnou genocidu.....

• 21.11.2015  18:17

Teda, to byla ale neskutečná sračka. Ištváni se zase předvedli. Jedna hvězda je pro mě, za to, že jsem to vůbec dokoukal.

• 13.8.2015  20:57

Ano, řval sem smíchy celej film. Švejcaři už nevědí co dál.

• 13.8.2015  00:39

Ty němci. Bez pointy a málo nechutný.

• 23.7.2015  04:06
    The Best of Katie Morgan (TV film) (2010)

Takovou hnusnou, tlustou a tupou sviňi jsem už hodně dlouho neviděl.

• 14.7.2015  02:01

No kurva, ten konec mě ale,nasral. Scénáristu je potřeba popravit na náměstí.

• 12.4.2015  17:47
    U Haliny v kuchyni (TV pořad) (2014)

Ty kozy mě straší ze spaní už třetí týden.

• 18.2.2015  22:27
    Trabantem Jižní Amerikou (TV seriál) (2014)

Už jsem 5x viděl šechny díly a přece bych si to zase pustil znovu. Moc závidím, taky bych jel :D

• 5.2.2015  20:46
    (Ne)zadaní (2013)

Co tohle bylo? To někdo myslel vážně???? Já jsem si to pustil, protože to mělo 61% a očekával jsem alespoň něco trochu normálního, ale takovej pojezd jsem nečekal???? V sobotu jsem si dal 10 Nefiltrovaných Staráčl, 8 paňáků Morgana, vyhulil jednu krabku borůvkových žvár a pak si dal parádní Kebabáckou tortillu s bílou omáčkou, která byla skvěle pálivá..... Ta sračka, kterou jsem z toto měl, ani zdaleka nedosahovala rozměrů tohoto "snímku", protože režiséři či scénáristi, kteří se podílejí na takové lahůdce by se měli exemplárně potrestat, nejlépe potrhat nějakou vilnou kobylou...... Scénárista byl mimochodem chlap, což snad ani není možný - no možná měl koule ve svěráku nebo byl sjetej případně vykastrovanej, nebo obojí. Negři v Africe umíraj, protože nemaj co žrát a tady se vyhazujou prachy a točí se takovýhle sračky který nemaj obdoby. Lidi, jak můžete vůbec dát víc než 1*??? Jste sjetý, vyjebaný, nebo negramotný, nebo ste volili " Živoucího Ovara nasáklýho chlastem, kterýmu čouhají z ánusu Ovčáčkovi hnáty???? Už dlouho jsem u filmu nebyl tak zničený jako tentokrát. Nebejt 5 Excelentů a 4 paňáků Metaxy, byl bych toto veledílo nepřežil a svět by přišel o mou báječnou existenci. Nápad žádnej, děj žádnej, nesympatický herci, příšerný příběh, ohavná hudba a korunu tomu nasadily ty exkluzivní fóry, kterým se ještě teď musím smát - VŽDYŤ tam nebyl ani jeden. Krom toho, že Efron přišel s utahovákem na párty se ve filmu vůbec nic nestalo. Na tohle jít do kina, po 20 minutách jdu ven a nechám se rozšmelcovat eskalátorem na totální sračku. A i kdyby tam ta kejda jezdila 3 týdny a nikdo by jí neuklidil, byl by to pouze slabý odvar této lahody. Proto prosím, kdyby náhodou nějaký fajnšmekr toužil po produkci tohoto Oskarového díla - dejte mi vědět - já Vás rozšmelcuju sněžnou frézou - aby jste si užili alespoň nějakou zábavu, protože ty sračky na fasádě by byli určitě vtipnější než tento snímek. 1% za dokoukání!!!!

• 26.12.2014  02:04

Nejlepší film za poslední dobu, super fóry, akce, krásná Zoe, skvělej tchoř u úžasnej Groot, k tomu nejpovedenější 3D, co jsem viděl - jasných 5* Už se teším na další díl....

• 21.12.2014  21:38

Naprostá příšernost. Co taky čekat od český kinematografie. Odpornej a naprosto zbytečnej film plnej nechutnýho Krajča.

• 13.12.2014  01:31

To byla jako komedie? Teda poslední dobou mám špatnou ruku ve výběru. Pouštím si jednu sračku za druhou. To je stejná komedie jako Hvězdy nám nepřály.........

• 13.12.2014  00:26
    Coriolanus (2011)

Tedy panečku, taková lahoda se jen tak nevidí. Po 10 minutách této sračky jsem nevěděl jestli se mi to zdá nebo ne. Nedokázal jsem uvěřit, jak může být někdo tak dementní a natočit něco takového. A už vůbec nechápu herce, co tam hráli a ve finále vůbec nedokážu pochopit, jak mohl tohle někdo zafinancovat. Negři v Africe nemaj co žrát, a tady se natáčí takové čůrákoviny, že je to až do nebo volající. Škoda, že už nežijeme za komára, protože v případě, že bych tohle viděl v té době a byl nějakej zasranej vrchní komín, okamžitě bych nechal na náměstí popravit jak štáb, tak rejžu, scénáristu, producenty i všechny přihlížející a kompars, protože pokud má někdo něco společného s takovou pochoutkou jako je tento snímek, tak řeknu jen jedno - toto plémě je potřeba vymítit....

• 12.12.2014  17:04
    Třída 8.A (TV pořad) (2014)

Vargoši mě fakt serou.

• 9.12.2014  00:30
    Oběť zla (2007)

Panebože, ja ty pánbíčkáře tak nenávidím. Náboženství je to největší svinstvo, co lidstvo vymyslelo. Takovéhle dementy bych střílel. Naprosto mi to znechutilo celej snímek.

• 8.12.2014  22:27

126 minut žvanění a 126 minut utrpení. Už to nikdy nechci vidět.

• 1.12.2014  01:50
    Český Slavík Mattoni 2014 (TV pořad) (2014)

Aneb jak komunisticka cikora dostane Slavika za to, ze volila Zemana uz je trochu moc. Krajca nenavidim, jeho pisnicky a texty zneji jako prujem po paprickach Habaneros, ten internetovej vyherce, to uz jsem si myslel, ze si ze me delaj srandu. Jinak Gott a Pilarka to zachranily, jinak naprosta tragedie😂

<< předchozí 1 2 3 4 6 7